... všetko o BMW ...
Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK
Mimo napísal::lol: a vajcá o ladvinky
chembos napísal:este ze nemame mercedesi, bo taaam ten znak
Mimo napísal::-k škoda že renault nemá znak taký postavený
patres napísal:
![]()
tým chcu povedat ze su to na picu auta?
![]()
![]()
![]()
Lucushka23 napísal:
to su presuvadla s picou v znaku
MiruskaSL napísal:
tak to suhlasim!!:D ale zase neviem ktorý, by si užil s ním..
R0nnIe napísal:
Tak vies ako, niekomu staci malo ku stastu, nie kazdy musi mat bmw a zenu, niekomu staci renault 2in1
Mimo napísal:kto by nechcel mať p!ču na kapote?
MiruskaSL napísal:
Mno tak to hej..ale tak radšej bawo nie..aspon u mna určite..síce nesom chlap:D ale bawa su nízke..:-) takže sa dá dosť veľa vecí riešiť aj na kapote..
heh..
R0nnIe napísal:Prepac, ja som si nevsimol tvoj nick, pre teba by bol asi ten renaul nevyhovujuciSkor by to malu tu nevyhodu, ze keby ste to isli robit na kapote, tak ten chlap by mohol mat mensiu dilemu, ze teraz kam
A keby to bol niekto ako Patresovy kamarati , tak by si ostala na ocot
MiruskaSL napísal:
heh tak u toho mojho chlapa iste nie!! po prvé..bawo by za renaulta nevymenil, ani keby enviem čo bolo... a mna už ani toľko..ako nemožem si až tak veriť..žeby ma mal radšej ako to svoje autiško..ale tak pohoda..čo už... žije pre nás oboch.:-) a iste by nás ani jedneho za renault nevymenil..
v tom si verím..:-)