... všetko o BMW ...
wladi napísal:ta prevodovka ti moze rovnako odist aj na 540i 6M, cize to mas rovnako, ked najdes starany kus s malo km tak spravit preventivne tie loziska a potom sa len vozit, akurat ze take starane kusy idu okolo 20tis. a za to mas 3x540iNeviem kto vlastnil m5 e39 ale poznam zopar ludi a napisali mi nasledovne:
rozvody oe bmw 3000€
vanos 400€
prevodovka sa lubi pokazit ked nejde zaradit 3ka, vyrobna vada
diff prestane byt samosvor
ojnicne loziska najlepsie vymenit
Neviem, nie je to zas ze servis 540i stoji 2000 a servis m5 2500
Ja mam poznatky len od ludi co maju m5 a staraju sa o nu, mozno tak klasicky po slovensky povozit sa a ked sa ma nieco vysrat tak to predat je to urcite identicke s 540i
Milosss napísal:Stále je rozdiel v tom, že M5 za 10 nebude v stave, ako 540i za 10. Chcel si auto za 10, zoberiem 540i za 5 a mám toľko zvyšných peňazí že z toho urobím auto podľa seba v super stave.
Lebo zobrať M5 za 10 a natlačiť do nej ďalších 5 tak si na 15. Treba sa len rozhodnúť, koľko si do toho ochotný dať. Ak nemáš problém dávať do 10tisícovej M5ky ďalšie stovky eur, tak určite radšej M5.