... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
Lada Drifter
Príspevky: 558
Registrovaný: 13.12.2007

Re: [E30 318i -->M50b25nv] Ugly duckling

Streda, 23. Marca 2016, 18:06

20160323_112656.jpg
20160323_112647.jpg


;) plesnak
http://www.youtube.com/watch?v=5sdgxux6Kq0

Predaj lacnych pneu za perfektne ceny
 
passarinho
Autor témy
Príspevky: 21
Registrovaný: 13.6.2014
Kraj: Košický

Re: [E30 318i -->M50b25nv] Ugly duckling

Streda, 23. Marca 2016, 21:33

Lada Drifter napísal:
20160323_112656.jpg
20160323_112647.jpg


;) plesnak


Haha diki za prilohu ;)
 
passarinho
Autor témy
Príspevky: 21
Registrovaný: 13.6.2014
Kraj: Košický

Re: [E30 318i -->M50b25nv] Ugly duckling

Nedeľa, 5. Júna 2016, 23:21

Takže mali sme menšiu prestávku s príspevkami ale okolo auta sa udialo pár vecí. Po zelenom dvore som sa tam už bál jazdiť, takže väčšinou som sa krútil len na parkovisku pri Cassosporte. Na mokrom, na suchu, ľavá strana, pravá strana, ako sa len dalo. Nikdy mi nešlo na mokrom kedže asfalt je vyšmýkaný, gumy staré a reid malý. Ale učili sme sa ako sa len dalo. Presne tam sa konalo aj posledný Subaru Stilcar cassovia race. Nechcelo sa mi dávať peniaze na štart keď som si to mohol zajazdiť hocikedy, stačilo by mi len uložiť pneumatiky a taktiež som sa bál, že sa na preteku strápnim. Chalanom to išlo perfektne, až tak, že po ukončení slalomu sme si šli taktiež zajazdiť spolu s Cassovia Smokehunters.
Ako čas šiel, pneumatiky sa míňali, benzín aj peniaze taktiež. 

Cez jeden výkend Ivan K. a spol zorganizovali menšie stretko na zelenom dvore. Tak musíme sa odvážiť a snažiť sa znovu nerozbiť olejovú vaňu. Kedže na videa čakám už 2 mesiace a stále nič, tak hodím tu aspoň to, čo mám.
Obrázok
Jedno slow-mo https://youtu.be/lrqyjpKtcZk
A jedno cele video. Moja akcia od 3:02 https://youtu.be/ufn3Kuk-LTg?t=3m2s
Naposledy upravil/-a passarinho v Pondelok, 6. Júna 2016, 00:17, upravené celkom 1 krát.
 
passarinho
Autor témy
Príspevky: 21
Registrovaný: 13.6.2014
Kraj: Košický

Re: [E30 318i -->M50b25nv] Ugly duckling

Pondelok, 6. Júna 2016, 00:15

Taktiež sme boli trochu pošmýkať na letisku pri Komárovciach. Spálilo sa zopár gúm. A prišli sme taktiež o predné lipko.
ObrázokNechcelo sa mi zbytočne kupovať drahé, tak za 9 eur som kúpil obyčajné z Golfa a po pár hodinách práce už bolo na svojom mieste. Ďakujem dvom osobám, ktoré mi ho pomáhali namontovať.
O pár týždňov neskôr sa cez víkend konal Slalom pred Prešovskou halou. V sobotu som sa bol na trať pozrieť len s Romanom a jeho turbovkou.Trať bola kratšia a podla mňa aj viac technická. Čiže v ten deň by som tam asi fakt nič nepošmýkal. No dostal som chuť tam ísť a skúsiť si to ako to je byť naozaj na pretekoch. V sobotu sa ešte Romanovi rozletela prevodovka, takže poobede sme mu boli trochu pomôcť nech to má na ďalší deň pojazdné. 
Obrázok
Nedeľa, ideme na to! Trochu srandy neuškodí. Ráno budík, ideme ešte rýchlo prezuť kolesá a ide sa do Prešova. Prídeme ako posledný. Rýchlo beháme sa zapísať, LTT sme to stihli. Dobre zapísaný sme, čo teraz? Prilepiť číslo páskou. Nikto nemá, no davaj rýchlo zháňať. Nakoniec sa mi to podarilo. Ideme vymeniť kolesá. Keď tu zrazu mi Roman volá že obhliadka auta už končí, kde som? Kde by som bol? Kolieska si vymienam :D To bolo najrýchlejšia výmena v mojom živote. Prídem ako posledný na obhliadku. Čo ja viem čo bude pozerať? Hneď prvá otázka. Kde máte prilbu? Prilbu? kde načo, kedy? V tom strese jediné čo mi napadlo bolo že idem po ňu. Utekám do depa a kedže som žiadnu prilbu nemal, tak schmatnem prvú ktorú vidím :D Až keď si ju obzeral, až v tedy mi ukázal, čo sa na prilbe kontroluje. Mal som šťastie že tam bola tá značka E.. Bol som zdžubaný, že nemám vyplnené papiere(Nikto mi o ničom nepovedal). Ale našťastie som to prešiel. Idem vrátiť prilbu a našťastie patrila Cassovia Smokehunterom a kedže spolujazdci boli zakázaný tak mi ju na celý pretek požičali. -Ďakujem
Rozprava, ideme si po trati, všetko pekne, plynulo, nasledujeme auto takže vieme kde sú kuželky. Dobre ideme na ostrú jazdu. Pri jazdach som testoval správanie sa auta pri rôznych nastaveniach zadných tlmičov. Dáme na najmäkšie a ideme na to. Bum, hned 2 bránky som si nejak nevšimol, pár kuželok zvalil a určite ma aj stočilo. Nevadí, druhá jazda bude lepšia. Kolesa boli už jemne vyšmykané takže s autom sa lepšie šmýkalo cez bránky. Nastavíme tlmiče na strednú tvrdosť a ideme na to.
Tu je video:
https://www.youtube.com/watch?v=eeTKTJF-b3A
Takže zas ma stočilo, kuželky vyleteli len 3 alebo 4. 
Ideme poslednú jazdu s novými gumami a tlmičmi nastavenými na tvrdo. Auto lepilo, a zároveň nemalo trakciu pri bočení takže to znovu nedopadlo dobre. 
Ale čo už. Môžme povedať, že sme boli a bola to sranda. Keep Drifting FUN. 
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Za fotky ďakujem Viktorovi B. od FotoHD a Rally-Sports
 
passarinho
Autor témy
Príspevky: 21
Registrovaný: 13.6.2014
Kraj: Košický

Re: [E30 318i -->M50b25nv] Ugly duckling

Pondelok, 6. Júna 2016, 01:07

No, ideme znovu jazdiť. Tentokrát večerné alebo inač povedané ranné touge do neďalekej obce spolu so Smokehunters. Moje prvé jazdenie v noci a k tomu po lese, kde pri chybe si to auto dosť odskáče. Priznám sa, bol som "posratý" a nervózny už len pri pomyslení, že to mám isť skúsiť. Ale musím to skúsiť aby som sa posunul ďalej. Takže o druhej hodiny rannej, keď policajti sú v tvrdom spánku spolu so starými ľuďmi v dedine, vybrali sme sa na Banské. Vymeníme gumy a ideme na vec. M50 v e30 a nevetrané predné + bubnové zadné brzdy. Len sa modliť nech sa nič nestane. Ideme dole, smokehunters si to dávali bokom ako v zákrutách, tak i na rovine. Waaaaa. Aj ja chcem :D Ideme skúsiť ale na začiatok opatrne. Výdych, nádych a ideme na to. Jedna zatáčka, druhá, tretia. Yeah ide to. Aj keď prvé jazdy som dosť zaostával, ďalšími som to doťahoval viac a viac. Dokonca boli pasáže, kde sme išli všetci pekne vo vláčiku. Proste niečo úžasné. Jediné chyby čo som pociťoval bolo brzdový fading(ochabnutie brzd) a všetky zákruty na plnom reide. Len som sa modlil aby držalo auto stopu. Raz to ale nevyšlo. Veľmi skoro som sa dal do šmyku a do plného reidu. Ručnou brzdou to už nešlo dobehnúť. Keď kus, mohlo to dopadnúť horšie, no našťastie som ostal visieť na krajnici na prednom ramene. Ešte že nás tam bolo dosť a mohli sme auto vytlačiť rovno na cestu a pokračovalo sa ďalej. Bola to rušná noc ale páčilo sa mi to. Nabudúce pôjdem znovu a možno už aj niečo nahrajem. 

Znovu o pár týždňov neskôr trochu napršalo tak sme šli znovu na Cassosport. Po pár kolečkách mi strelila vysokotlaková trubka na riadení. Auto ostalo nepojazdné. Odtlačili sme ho na parkovisko, kde sme ho na ďalší deň odtiahli až ku mne domov. Našťastie Smokehunters maju zásoby ND na e36 tak sa tam našlo aj náhradné riadenie pre moje auto. Pri výmene riadenia mi ztuhlo aj jedno tiahlo riadenia. Takže sme objednávali nové. Robili sme to dlho kedže sme museli čakať na diely. A tak som sa hral trochu s autom. Skúšal vyrábať vlastné podložky na zväčšenie reidu, ale väčší reid sa na e30 spraviť nedá bez dlhšieho ramena kvôli tomu, že koleso šuchá o nosník alebo stabilizátor. A zase použiť hrubé podložky to taktiež nefungovalo, lebo koleso sa už opieralo inde. 
Nech sa páči fotky a video z laborovania: https://www.youtube.com/watch?v=bKXOCu66Sao

Obrázok
Obrázok
Obrázok
 
passarinho
Autor témy
Príspevky: 21
Registrovaný: 13.6.2014
Kraj: Košický

Re: [E30 318i -->M50b25nv] Ugly duckling

Pondelok, 6. Júna 2016, 01:53

Takže auto sa dalo do pojazdného stavu a blížil sa Illegal Night. Na internete som našiel kolesá na predaj za dobrú cenu. Tak hneď v ten deň som bol po ne. Lebo tieto staré R15 s ornažovým límcom až tak dobre nevyzerali. Vymenili sme ich za Borbet T R16 9J ET30 + 2cm podložky v predu a v zadu. Je to LTT ale sedí to tam a netrčí to príliš vonku. Takto to teraz vyzerá:
ObrázokObrázok

Na illegal-e sme jazdit neboli a taktiež ani vo VIP, čiže žiadne fotky ani videá vám poskytnúť neviem. Ale keď už všetci odišli tak sme si boli dať pár kolečiek po trati. Na nových kolesách auto oveľa lepšie drží a zdá sa mi že je aj stabilnejšie. 

Nejaké tie videa z jari. 
https://www.youtube.com/watch?v=HVek11k5Ld4
https://www.youtube.com/watch?v=l0iMOu7XNjI
https://www.youtube.com/watch?v=KcQQKiKgrAM
Uvidíme čo bude cez leto.
Naposledy upravil/-a passarinho v Utorok, 28. Júna 2016, 13:35, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
2RBA
Príspevky: 1327
Registrovaný: 19.3.2012
Auto: e91/e46
Kraj: Košický
Bydlisko: košice

Re: [E30 318i -->M50b25nv] Ugly duckling

Pondelok, 6. Júna 2016, 23:13

sem tam ta stretavam na thc celkom sa to už pomaličky rysuje na pekne auto...tak nedepkarči že ta nechala čaja ale natankuj a daj si par krat jahodnu :D to pomaha...čaje boli su a budu .)
IG/YT/FB : #WRBAFILMS
 
passarinho
Autor témy
Príspevky: 21
Registrovaný: 13.6.2014
Kraj: Košický

Re: [E30 318i -->M50b25nv] Ugly duckling

Sobota, 23. Júla 2016, 15:24

2RBA napísal:
sem tam ta stretavam na thc celkom sa to už pomaličky rysuje na pekne auto...tak nedepkarči že ta nechala čaja ale natankuj a daj si par krat jahodnu :D to pomaha...čaje boli su a budu .)
[size=100][font=-apple-system, Helvetica Neue, Helvetica, sans-serif]Tak tak. No ved uz aj pokracujeme dalej. Tankoval by som a jazdil kazdy den, len keby peniaze boli [img=15x15]http://www.bmwklub.sk/images/smilies/icon_biggrin.gif[/img][/font][/size]
Naposledy upravil/-a passarinho v Utorok, 26. Júla 2016, 08:23, upravené celkom 2 krát.
 
passarinho
Autor témy
Príspevky: 21
Registrovaný: 13.6.2014
Kraj: Košický

Re: [E30 318i -->M50b25nv] Ugly duckling

Sobota, 23. Júla 2016, 15:35

Takze pokracujeme dalej, nevzdavame to s tou rachotinou :D
Trosku sme pojazdili na nových kolesách, policajtom sa zatial nezdalo nic podozrivé cize som rád. DailyDriven do roboty, do mesta.
ObrázokObrázok
Obrázok
V predu su 215/40R16 a v zadu 215/55.
Boli sme sa trosku posmykat znova na zelenom. Znovu vyhrabem cele auto von so vsetkymi kolesami, naradim a bordelom. Zderiem jedné kolesá ked tu zrazu brzdy prestali ísť. Keď som písal ešte pred kúpou motora, že mi odišla ľavá zadná brzdová trubka tak teraz odišla tá druhá. Z brzdového valčeka sa mi ju nepodarilo ani vybrať, čiže musel by som kúpiť aj valček aj trubku. No vadila mi jedna vec. Zjazdené gumy na polku.
Obrázok
Takže nastal ten čas vybrať z pivnice kotučovú nápravu.
Obrázok
Objednali sme brzdy, trošku lepšie nech to aj brzdí.
Obrázok
A dali sme upraviť odklony + spevniť nápravu.
Obrázok
Takže konečne mi to nebude žrať len polku z gumy. Nahodili sme brzdy a cez výkend trošku pojazdiť na zelený.
No zabudli sme pliešky na zadné doštičky, čiže jednu mi skosilo a stratil som ju. Našťastie som mal doma náhradné. Pliešky som už objednal nové čiže problém už nebude. Konečne to šmýkalo tak ako som chcel.
No auto sa prehrieva stále.
https://youtu.be/ZL-edlEUblo
https://youtu.be/JtTIMu4987s
https://youtu.be/dxMJ7x2L878
 
passarinho
Autor témy
Príspevky: 21
Registrovaný: 13.6.2014
Kraj: Košický

Re: [E30 318i -->M50b25nv] Ugly duckling

Pondelok, 1. Augusta 2016, 22:10

No takže ešte v ten deň na zelenom som došmýkal tie R15 bez dezénu. Nahodil som R16. Jemne sa rozbehnem na rovinke, otočím volantom, keď tu zrazu auto ide rovno. Plyn, brzdy, volant, nič nepomáha. Vletel som do odkrytého kanálu a zastavil ma až obrubník.
Dojazdili sme :(

Obrázok

Zase som doplatil na staré, zjazdené pneumatiky a nenastavenú geometriu.
Chcem sa poďakovať Miroslavovi L. za odťah ešte v ten večer.
Súpis škôd: Rameno, disk, tlmič, blatník, uchytenie stabilizátora, tyčka a čap riadenia. Môžme zase šetriť na opravy. Mesiac auto stojí/opravuje sa a jeden deň jazdí. Prestáva ma to baviť. :evil:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Pobrali sme veci a šli domov.(tlmič v ruksaku)

Obrázok

Oprava výjde zase nejaké tie stovky. Finančnú podporu na Slovensku asi ťažko budem hľadať, ale bol by som rád, ak by mi niekto vedel pomôcť aspoň s týmito vecami:
1. nastavením geometrie,
2. zohnať 2ks Borbet T 7.5j alebo 9J(1-2ks) za dobrú cenu, najlepšie okolie KE,
3. nejakú zľavu na poriadné pneumatiky do predu R16. Najlepšie asi nejaké semislicky (Federal RS-R)?

Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
TheCarista
Príspevky: 949
Registrovaný: 28.4.2013
Auto: 328i e36,Prius,Lance
Kraj: Bratislavský

Re: [E30 318i -->M50b25nv] Ugly duckling

Utorok, 2. Augusta 2016, 02:45

Nebol by spravne spravit prvy krok taky, ze nebudes s autom burat kazdy krat ked si otvorim tvoj pribeh?:-D ..ale nie..daj to do kopy a nech uz konecne jazdis aj viac nez den a hlavne bez nehody :) inak neboj, nie len ty si castejsie s golou pri aute ako za volantom :D
 
passarinho
Autor témy
Príspevky: 21
Registrovaný: 13.6.2014
Kraj: Košický

Re: [E30 318i -->M50b25nv] Ugly duckling

Štvrtok, 4. Augusta 2016, 09:42

TheCarista napísal:
Nebol by spravne spravit prvy krok taky, ze nebudes s autom burat kazdy krat ked si otvorim tvoj pribeh?:-D ..ale nie..daj to do kopy a nech uz konecne jazdis aj viac nez den a hlavne bez nehody :) inak neboj, nie len ty si castejsie s golou pri aute ako za volantom :D
To by som musel mat najprv v poriadku auto a mat ho v ruke. A inac zatial len 2 buracky boli :D Kazdy sa nejak musi naucit, len skoda ze sa neucim na rozbitej e36 za 1000e.
Veci su objednané, na dalsi týzden by mali prísť a hneď ako bude čas to dávam dokopy. Potom ešte objednať pneu=ďalšie 2-3dni, geometria a idem sa učiť na voľný priestor kde by som "teoreticky" nemal nič rozbiť. Tak ako moje dni su take, ze viac som v robote ako pri aute. Auto aj ked je pojazdné tak stojí na parkovisku. Chcelo by to lepšie platenú robotu.
 
passarinho
Autor témy
Príspevky: 21
Registrovaný: 13.6.2014
Kraj: Košický

Re: [E30 318i -->M50b25nv] Ugly duckling

Štvrtok, 29. Septembra 2016, 21:18

Takže novinky.
Počas 4 týždňoch čakania na nový BC tlmič ktorý mi vybavila firma GaG racing za menší peniaz ako original BC stránky, začo som vďačný.

Obrázok

Rozmýšľal som čo budem robiť s reidom, keďže mi stále bolo málo základný a už som mal to rameno ohnuté. Chcel som, že zoberiem ramená z e46 a dám prevariť tehlice. To by bol už dobrý reid no 150eur za ramená, okolo 120 za prevarenie, stabik nejak prichytit, uchytenie stabiku nové kedže staré mi zlomilo. Bol by som niekde na 400eurách a lock o trochu menší než e36. Zase dávať otoče z e36 bol nezmysel kedže už som mal tlmiče privarené na e30 otoče. Tak rozmýšľal som, prečo neísť do niečoho brutálneho, kde sa budem môcť pozerať čisto len cez bočné okná, bez starostí o pretočenie. A tak ma napadol komplet lock kit. SLR-drahý, Wisefab má každý pro, a čo tak niečo trochu lacnejšie od Wisefabu no zároveň viac nastavitelné.
Moje šialené rozhodnutie spadlo na firmu IRP(Individual Racing Parts).
Majú slovenského distribútora, čiže s vybavením nebol problém, takže som ho objednal. No ako stále pri mojom šťastí mi poslali IRP kit pre e36. Takže zásielka tiež trvala nejaké tie 4 týždne. Zatiaľ sa mi nahromadili aspon pneumatiky na šmýkanie v pivnici.
Obrázok

Obrázok

Keď to dorazilo tak hor sa skladať. Staré ramená, stabík, všetko šlo hravo von. Montáž nebola náročná, len treba rozmýšľať čo poskladať najprv. Horné uloženia z IRP nepasujú na BC tlmič, lebo majú iný priemer uniballu, tak zatiaľ som použil sériové BC. Zadné uloženia bolo treba vypáliť, kedže lis nemám. Nové sú ako keby z plastu ale nejako som ich tam napchal. Tyčky riadenia z e30 nepasujú lebo potrebujem presne opačný závit. Takže zháňať tyčky riadenia z e46/e90 so správnou dĺžkou. Poskladal som, idem nahodiť Borbety, nevojdu sa. Unibalový čap pre tiahlo riadenia ma dlhú šrúbu. Tak som ju zrezal no aj tak to je málo. R15 nepasujú, R16 nepasujú. Čo teraz? Poštudoval som dakus a prišiel na to, že Borbety nevojdú preto lebo majú drážku pre pneu na druhej strane(obuvajú sa naopak), cize tam kde by som potreboval miesto tak tam sú zúžené. Takže hor sa hľadať nejaké kolesá so správnym ET, veľkost R16, nízka cena, dobre vyzerajúce. Našťastie som vo Vranove našiel jedny. ATE(Azev A) v plastidipe, kazdé koleso v inej farbe.
Obrázok
2 boli rovné a 2 krivé, takže tie 2 rovné dať nejak dokopy, ošmirgľovať, strieknuť nech aspoň farbou budú pasovať k zadným Borbetom. Zatiaľ som vyhrabal nejaké Random R16x8J s nízkym ET a tak som to celé vyskúšal ako to vyzerá ešte s BC uložením.
Takže zatiaľ výsledok je takýto:
Obrázok

Onedlho pridám foto ako to vyzerá so správnym ET 7.5J diskom, IRP ulozením a konečne aby som znovu nestratil priľnavosť som objednal nové gumy. No a potom čaká už len testovanie.
See ya soon. :)
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4124
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: [E30 318i -->M50b25nv] Ugly duckling

Piatok, 30. Septembra 2016, 05:42

To už asi veľmi na cesty to auto nepôjde či?
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
passarinho
Autor témy
Príspevky: 21
Registrovaný: 13.6.2014
Kraj: Košický

Re: [E30 318i -->M50b25nv] Ugly duckling

Sobota, 3. Decembra 2016, 18:06

No takže po tom, čo som nahodil IRP bol ešte jeden problém, že mi rozstrelilo činský výfuk Flowtech Raptor(nikdy nekupovať!), takže sme ho ako tak zavarili a kedže hola rúra + jeden koncák nestačil, lebo auto bolo príliš hlučné, tak sa pridal KAT+rezonátor z nejakého Subaru tugbo. Nahodili sa tie 7.5J Azevy a na to nové papučky dopredu Federal RSR SS 205/45R16. Takže takto vyzerá nejak finálna podoba.

Obrázok
Obrázok
Obrázok

PS. Nemám veľa fotiek, od októbra nemám čas kvôli novej práci + ani peniaze. Čiže žiadne videjka, žiadne fotky, auto stoji na parkovisku.
Policajti neobľubujú trčanie kolies takže ani ukazovať na ceste by som sa nemal. Geometria ešte nieje hotová len tak By the Očko. Pneumatiky držia brutálne, IRP kit jazdí skvelo - viac sa chce autu ísť bokom ako rovno :D Kedže nemám spravné ET(kôli najmenšiemu vytŕčaniu kolies) tak pri plnom rejde sa koleso zasekne o rameno. Takže plný uhol som ešte neskúšal ale aj napriek tomu ten rejd je oveľa väčší ako séria.
Boli sme na Casso(rovinka) kde to išlo pekne, polosucho keď sa kopla trojka auto ťahalo pekne bokom zo strany na stranu aj napriek nenastavenej geometrii nebol problem pretáčať, lebo rejd je zrýchlený.

Teória + prax:
keď si vezmeme riadenie e30 tak to ma 4 otačky zo strany na stranu
e36 má 3,4 otáčky s podložkami pod riadením.
Takže na cca 45 stupnový rejd je potreba otocit volantom pri e30 2x a e36 1,7x do strany
Pri IRP+e36 riadenie je 45stupnovy uhol cca pri 1,2 otácke, 65 nas zastavia stoppery pri 1.6 otackach.
Reálne mam teraz kôli tomu ET takých max 55stupnov(1.4) čo maximálne postačuje.

Kedže casso je samá jama, tak pri 3jke mi spadlo koleso do diery a vylomilo mi homokineták z poloosy.
Opravené, ideme si zajazdit.

https://www.youtube.com/watch?v=9G-u_rlSbng

Potom sme boli skusit trosku kopec "Strawberry". Za mokra to ide pekne 3-4 do kopca pri diffe 3.64 , konečne sa dá pozerať bokom a v prípadných chybách zachraňuje veľký rejd. Na polo-suchu jedine v trojke. Pri kopnutí do 4rky začne spojka prešmykovať ako keby som vôbec nezaradil.
Nemám čas jazdiť, nemám peniaze, ide zima a nemám garáž, takže uvidíme ako sa to vykľuje.
Prijímam nápady ako zakryť predné kolesá aby sa s tým dalo jazdiť a prejsť cez STK. Kolesá trčia 4cm.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní