... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

obchodna sekcia
 
auto111
Príspevky: 1689
Registrovaný: 30.1.2011
Kraj: Trnavský

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Utorok, 21. Júla 2015, 13:30

Ved si mohol trubit. A tento exot ak by sa vykydol tak by to nebola malickost lebo s privesom na ktorom je auto sa da spravit slusna paseka.
 
Užívateľov profilový obrázok
Hugino
Príspevky: 4077
Registrovaný: 5.3.2012
Auto: E61&E70
Kraj: Bratislavský

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Utorok, 21. Júla 2015, 20:33

Pozdravujem kokota na tmavej Ochcávke na ZM značkách.....pred barákom v dosť úzkej uličke som chcel zaparkovať, ako som zabrzdil a dal Rko, tak ten kokot zabrzdil snáď 20 cm odomňa, začal blikať rozhadzovať rukami a pičuz jeden nemohol cúvnuť, ale musel byť hrdina.....a potom ešte zastavil a neviem čo čakal....by som ho umlátil aj s telefónom v ruke......
E70 X5 4.8i
E61 530d LCi
Ex E39 540iA Touring " Alles unter acht zylinder ist sozial..."
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9792
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Utorok, 21. Júla 2015, 21:26

v 34ke som vozil taký malý pajsrík pod sedačkou, keď sa mi stalo niečo podobné stačilo vystrčiť cez okno a zamávať ním, hneď bolo miesta okolo auta :lol:
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
ex F31 330d estorilblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Užívateľov profilový obrázok
EBOLA
Príspevky: 4384
Registrovaný: 3.10.2007
Auto: E46 325xiT, mini 1,6
Kraj: Banskobystrický

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Streda, 22. Júla 2015, 06:15

Vcera som zazil polhodinovu komediu. Na "R"2 ktora je jednoprudova smerom na PD sa rozhodol mlady madar na longvehicle otacat cez uzky kratky pas servisnej cesty. No katastrofa. Servisna cesta mala tak 5m dlzku 10m sirku a po stranach odvodnovaci kanal, naproti nej zvodidla pre ktore nemohol poriadne zacuvat. Jednu chvilu sa zdalo, ze skonci s kabinou v tom rigole a budeme tam cakat kym nepride tazka vyprostovacia technika... Kus kokota co vam poviem. TAXIK pod obhajovat nech pochopim aj ja jeho myslienkove pochody.
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9792
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Streda, 22. Júla 2015, 06:45

včera ma kokot na bielom ML-ku normálne vytlačil z cesty, išiel som v ľavom pruhu, lebo o cca 300m som odbočoval doľava, on šiel v pravom a nepáčilo sa mu že aj ja aj ten pred ním v pravom sme si dovolilo dodržať rýchlosť a nemá miesto aby medzi nami normálne prešiel tak to strhol namňa ja brzdy na bomby aby nedošlo ku kolízii pritom ma skoro nabralo ešte auto zamnou, proste paráda :thumbup:
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
ex F31 330d estorilblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Užívateľov profilový obrázok
EBOLA
Príspevky: 4384
Registrovaný: 3.10.2007
Auto: E46 325xiT, mini 1,6
Kraj: Banskobystrický

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Streda, 22. Júla 2015, 12:27

Pan policajny viceprezident sa bud teraz zobudil z komy alebo zil dlhe roky mimo SR, ja sa nad brzdami rozculujem uz dost dlho...
www.aktuality.sk/clanok/300286/prilis-p ... ich-ciest/
 
Užívateľov profilový obrázok
hellrider
Príspevky: 1089
Registrovaný: 2.3.2012
Auto: e39 530d
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA-VT

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Streda, 22. Júla 2015, 14:15

Viktor, na racianskej? ja tam tiez radsej v pravom jazdim... a potom rozmyslam ako sa vtrepem do laveho, aby som sa stihol zaradit do odbocovacieho pruhu pred svetlami... ](*,) ](*,)
e39 530d 06/2000 - BledoModreWozitko |

bmwcoding.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9792
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Streda, 22. Júla 2015, 14:30

tam sa snažím ísť už od vinohradov v ľavom lebo v pravom je to také akoby človek šiel po paneloch, a väčšinou tí čo lietajú po meste 80 obehnú v pohode cez pravý len obšas sa nájde nejaký pezinčan ktorému sa to nepáči
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
ex F31 330d estorilblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11357
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Utorok, 28. Júla 2015, 06:07

To mi je rano, isiel som Xkom, tam som toho roku este nestihol kupit dialnicnu, ale asi to zmenim.

Prvy expert, tusim sandero, rovinka 110, zakruta 70, skoro som mu pri prvej natankoval do zadku, v pohode som siel na tempomate 90 za nim. Pridal sa k nemu kokot na fabii co si povedal, ze 80 je nanajvys vhodna rychlost, podla mna idu tak este doteraz. - To bolo na urovni Lozorna
Hned v stupave sa pri prvej bytovke vjebala alfa 147, teta to rozbehla aj na 50, si vravim fajn, zrazu 30, to som tiez ledva rozdychal, brzdy a ta noKia za mnou tiez, tak som ju dal este v obci, smrtka mi presla po chrbte ked som videl tetin pohlad, odvtedy sa na mna lepila, v zahorskej som ju stratil, nasledne ma skoro obehla na tej 70tke kde som siel 80 - zmaril jej to nejaky motorkar na volnobehu co nas dal, odbocila ku baumaxu.
som si povedal, najhorsie je uz za nami, staci dojst do roboty, to som si len myslel, hore patronkov mysicky, trubenie a tak, radsej som si nechal odstup, expert na fobii 1,2 s lpg - zasiahnute vozidlo, doslova ohrozoval ludi, to kluckoval z pruhu do pruhu aj ked nebolo miesto, sranda, ze na prelome kopca som ho bezproblemov dal, lebo bolo volno ;) Smerom dole pozeram ako strieborny sharan odpocuje z praveho do laveho, v lavom je auto, ale jemu to nevadi, este stastie, ze dvojita plna ciara nieje mur a mudrejsi ustupil a oproti neslo auto. co myslite, koho som vyhral na SAVke na semafore? Sharan nalavo, zasiahnuty pretekar za mnou. Naskocila zelena, ten predomnou sa pozvolna pohyna, sharan stoji, tak som sa pichol do lava, kurva asi som mu presiel cez EGO lebo on v momente chytol orgazmus, zacal vytrubovat, rozmachovat rukami, musim skontrolovat ci mi neolestil vyfukove koncovky, Fabia samozrejme vedla mna, viem ze sa nieje kde ponahlat, 50tkou dojdem este na cervenu pred Pioniersky palac, tak aj bolo. Kedze odbocujem na kolarko, idem pekne dolava, davam si na cas, vytaca sa trolejbus, zrazu strelec na fabii popredomna uplne dolava, skoro nechal koleso na obrubniku, je tam dost uzko kolo trolejbusu, sharan dal trolejbus z prava!, skoro sa pred nim strafili (sharan a shade) a skoda, ze sa tak nestalo. Mam pocit, ze tie vodicaky rozdavaju ako zlavove kupovny v nakupnych centrach. Ked som obchadzal na kolarku ten Sharan, ujo uz sedel spokojny, s pohladakanym egom, ako strasne so mnou vyjebal a stal si vo svojej kolone, ja som mal zelenu, tak som siel. A toto mam zakazdym ked idem podla predpisov do ciarky.
Naposledy upravil/-a jararak v Utorok, 28. Júla 2015, 06:24, upravené celkom 1 krát.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
EBOLA
Príspevky: 4384
Registrovaný: 3.10.2007
Auto: E46 325xiT, mini 1,6
Kraj: Banskobystrický

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Utorok, 28. Júla 2015, 06:13

Aj ty si si vsimol ako sa clovek voci takymto individual stava casom imunny?
 
Užívateľov profilový obrázok
nuberian
Príspevky: 335
Registrovaný: 23.7.2011
Auto: E46 320i 2.2
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Utorok, 28. Júla 2015, 10:39

Tak musím sa pridať aj ja. Chápem, že mnohí majú rodiny v aute, krehké veci. Ale aby skoro každá fabia na 90km/h išla 60km/h. Keď viem, že mám dáky problém a musím isť pomaly. Pozerám si spätné zrkadlo tlačím sa viac do prava aby sa dalo lepšie predbehnúť. Vyhodím smerovku doprava nech si predbehne. Prípadne ak predbieha ešte mu spomalím ak mu to nejde.
ex: Peugeot 306 1.9d
BMW E46 320i 2.2 Obrázok
K&N, Bastuck, Mtech II, Eibach Sportline, Styling 72 M V-Speiche R18 Red Rings, ...
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9792
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Utorok, 28. Júla 2015, 11:57

a mnohí čo majú rodiny v aute tak ich ich majú úplne v piči, v piatok chalan na octávke, asi to nerozdýchal že pred ním ide bmwčko, šli sme pred ním traja a jeden nákladiak, tak nás dal všetkých a oproti auto muselo ísť po tráve, na octávke nálepka baby on board
potom idem do kopca v zákrute za nákladiakom, plná čiara, octavia ma obieha a jeb medzi mňa a nákladiak že brzdím aj očami, tiež nálepka na aute
čerešnička na torte bola e91tka čo ma musela silou mocou dať dole kopcom v zákrute s plnou čiarou, lebo treba sa ukázať ako tá tridvacina dymí

a každý deň min. 2-3 podobné prípady ale pomaly to už aj prestávam registrovať, pozriem sa do späťáku a podľa "ksichtu" už viem čo za kktinu plánuje spraviť
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
ex F31 330d estorilblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4146
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Utorok, 28. Júla 2015, 13:46

nuberian napísal:
Tak musím sa pridať aj ja. Chápem, že mnohí majú rodiny v aute, krehké veci. Ale aby skoro každá fabia na 90km/h išla 60km/h. Keď viem, že mám dáky problém a musím isť pomaly. Pozerám si spätné zrkadlo tlačím sa viac do prava aby sa dalo lepšie predbehnúť. Vyhodím smerovku doprava nech si predbehne. Prípadne ak predbieha ešte mu spomalím ak mu to nejde.


Mňa tak minule vytocili policajti, ist za nimi 70 asi tri km lebo plná čiara, dosť na nervi, potom pri prvej príležitosti som ich strihol, zrazu už vedeli ist aj 90, ináč tam na tom úseku sa každý obehuje aj cez plnú lebo vidíš pekne celý ten úsek aj keď sú jemné zakruty
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
EBOLA
Príspevky: 4384
Registrovaný: 3.10.2007
Auto: E46 325xiT, mini 1,6
Kraj: Banskobystrický

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Utorok, 28. Júla 2015, 14:12

Tiez nechapem tomu strachu z policajtov. Vlacu sa 70-80 ale 4auta idu za nimi lebo predsa nepredbehnu policajtov... ](*,)
 
elegant047
Príspevky: 317
Registrovaný: 3.7.2013
Auto: e39 530i
Kraj: Bratislavský

Re: Cestní piráti a parkovanie.

Utorok, 28. Júla 2015, 14:29

Pretoze kopa ludi s nimi ma zle skusenosti. Toto robia obvykle curaci policajti, ktory zastavuju hned ako ich obehnes, aj ked neprekrocis rychlost. Nie kazdy sa s nimi chce hadat.

Pardon za vyraz, ale inak sa ani taky policajt oznacit neda, ktory umyselne blokuje premavku za ucelom lupeze.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných