... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 5. Mája 2020, 10:32

ocividne? aj to niekde uchopocujne povedali ci ocividne napisali, ze sa niet coho bat, korona za nami, hotovo, vykynozene, staci na hraniciach davat pozor?
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4126
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 5. Mája 2020, 10:53

A ako by si nazval to, že skočili v opatreniach z dvojky rovno trojku? Či je to len hokus pokus? Kto chce nech žije ďalej takto. Rúško dezinfekciu na ruky v obchodoch, a uzavretých priestoroch ako tak chápem. Ale v otvorených priestoroch, prírode a pod. není to trochu kontraproduktivne? Telo musí prísť do kontaktu s určitými baktériámi, aby si udržalo schopnosť prirodzenej imunity.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 5. Mája 2020, 11:43

korona nie je bakteria, ale virus. tvoje domyslanie a vymyslanei zaverov, ze nic nehrozi, lebo otvorili tretiu fazu naraz je uplne scestne. Nosenie ruska vysvetlovali 1000krat - ked ides sam v lese, oblizuj aj koru stromo ked chces, ked ides po preplnenej dunajskej hradzi na bicykli, kde je pred a za tebou 100 ludi, virus vydychnuty - obzvlast pri zvysenej telesnej aktivite - ma pomerne vysoku sancu preniest sa na cyklistu co ide za tebou ci v protismere okolo teba.
pleties do vazneho problemu povrchne hlasky o imunite, ktore absolutne nefunguju pri tomto viruse. Spytaj sa Borisa Johnsona, ako zmenil nazor, ked si polezal na jiske.
Spytaj sa otazku inak - otvorili by ekonomiku, keby malo Slovensko vyrovnany rozpocet, polovicny dlh oproti tomu aky ma dnes, a niekde na sporkaske 10-20 miliard? Nie neotvorili.
otvaraju ju tak skoro ako je to mozne, povedat, ze je to bez rizika moze len niekto, kto si to domyslel.
zbytocne ti budem nieco pisat, tebe osobne by ovela viac pomohlo nieco si o covide precitat. lebo mat to absolutne v pici je predsa len trochu viac nebezpecne ako byt z toho prehnane vysraty.
Precitaj si o tom, ako to u mladych ludi, aj pod 30 rokov sposobuje tvorbu trombov, embolie, mozgove prihody, precitaj si o tom ako uz samotny fakt, ze ak si v stave, ze ta musia napojit na plucnu ventilaciu znamena, ze ti to dojebe pluca - ta samotna ventilacia, a je to do velkej miery len na skusenosti lekara aby nasiel ten pomer medzi tym do akej miery ti necha rozjebat pluca ventilatorom kym liecba zapalu nezaberie, precitaj si nieco o tom o "desiatom dni", ktory casto rozhoduje ci pacient prezije alebo zomrie, v 9ty den chodili pacienti na malu prechadzku a citili sa dobre, 10ty den na pristrojoch, 11ty den cedulka na palci v chladnicke.
Keby virus nebol tak nakazlivy, a jeho tazke priebehy neboli naozaj tazke, tak ano, chojte vsetci na kupalisko, imunita ako betonovy mur do vianoc. Ale kedze je ten virus aky je, nikto normalny nemoze povedat "telo musi prist do kontaktu s urcitymi bakteriami....blablabla"
Alternativne media sa takymto temam nevenuju? Sokantne.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11618
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 5. Mája 2020, 11:48

DPC Pista, ako to vazne toto vsetko tu pises?
Nikto, trosku pricetny netvrdi, ze korona hrozba je za nami. Naopak sa caka druha vlna a napr pri takej spanielskej chripke [spanielska sa nazyva tak trosku omylom, ale o tom inokedy] bola prave druha vlna vyrazne horsia ako prva. A u nas je na to dobry potencial, lebo sme mali z kokota stastie a prva vlna nas skoro "obisla".
Nikdy od toho nebude pokoj, dokym nebude vakcina a zaockovana majorita obyvatelstva.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 5. Mája 2020, 13:47

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 08:39, upravené celkom 3 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 5. Mája 2020, 13:48

na ruky kapelu nedostanes ty maskrtnik.
 
tom6667
Príspevky: 221
Registrovaný: 24.9.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 5. Mája 2020, 14:22

Cisla pomaly rastu, ale vlastne velmi pomaly - a to bol aj ciel od zaciatku myslim, nech to radsej trva dlhsie ale s plochsou krivkou narastu ako 4hrniec M43 aby to nase hrdinske zdravotnictvo unieslo. Inak umyvat po bordeli treba imho nielen ruky, ale zas nato nemame jednoznacne nariadenie od vlady. Inak ohladom corony a uvolnovania opateni niekto nedavno pisal myslienku co mi utkvela v pamati - ze v casoch ked nikto netusi ake riziko prinesie so sebou znovuotvaranie a zhromazdovanie sa v uzavreych prestoroch - na slovensku ako prve otvarame bohosluzby - nice touch :)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 5. Mája 2020, 14:36

Ondrejick na oblude to popisal pekne, ze treba to najprv otestovat na ludoch, co spolocnosti budu chybat najmenej :)
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 5. Mája 2020, 14:42

To by bolo celkom fajn keby nebolo riziko že to daná skupina obyvateľstva potom roznesie ďalej.
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 5. Mája 2020, 15:16

no ja som si dal tu namahu precitat si tie instrukcie na nedelnu spartakiadu. nepodavat si ruky, chipsy budu davat len do ruky, nie peroralne, nemocit si paprce v svatej vode, sediet od seba daleko. Nikde nevidim, ze by teda zrusili sutaz Lubietova hlada superstar a nechali spev na zbor Tesiteliek srdca Jezisovho, budu si pekne bliakat na plnu hubu cez doma usite ruska zo sietoviny, a nechajme hlavne tych starych robit drepy, klaknut, sadnut, postavit, 40x za seansu, nech sa dobre zadychaju, nech to tam prudi.
 
tom6667
Príspevky: 221
Registrovaný: 24.9.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 5. Mája 2020, 18:20

Máš pravdu, ondrejicek, už som si nepamätal kto to písal. Nech už to skončí , okrem starších ľudí mi je ľúto aj jednotlivcov samozrejme - Peťa Varinskeho (nikto sa asi necíti zbytocnejsie), Fica (nikto okrem snáď juhoafrického prezidenta) si nenatiahol debilnejsie na seba to rúško a do toho ho nejaký pellegrini chce uzemniť na radového stroskotanca, Danka (smoliar roka so far - okrem toho že bol anti-skokan roka vo voľbách, bol degradovany na desiatnika, polku jeho strany vyšetrujú..) a mnoho dalších ktorým nevyšiel rok zatiaľ
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 5. Mája 2020, 18:22

Inak pozor na cestach, secko davaju teraz cez objektivnu zodpovednost a max sadzby, uz mi prisla fotka domov.
 
Užívateľov profilový obrázok
upir156
Príspevky: 2319
Registrovaný: 25.11.2012
Kraj: Trnavský

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 5. Mája 2020, 18:56

Z akého dátumu? Bo asi pred mesiacom na mňa pajác mieril s tým dildom, potom kukol na ten display, ale nič sa nekonalo, tak či mám čakať .... Tak hádam by mi to už ani nemuseli posielať. :roll:
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 5. Mája 2020, 19:43

z 11 aprila, za motorku, tak to aspon stalo za to.
 
Napster050
Príspevky: 1710
Registrovaný: 30.7.2014
Auto: E39, E92, 1000MB
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 5. Mája 2020, 21:40

bobor strašne si priposraty, odporúčam ti nečítať žiadne správy po internetoch a bude ti lepšie.
proste ked sa bojíš, tak sed doma na riti. ja som tiež doma a správy som prestal čítať, lebo len samé hoaxy sa objavujú.
ked nepríde druhá poriadna vlna tak pojde niekto sedieť za šírenie poplašnej správy ?
a ked príde tak čo ? zavreme všetko, potom zas otvoríme, potom príde tretia, zas zavreme všetko a takto to budeme opakovať dva roky až niekomu dojde že sa to toho už ludstvo nezbaví a budeme sa s tým musieť naučiť žiť.
vtáčia chrípka, prasačia chrípka, ebola... choroby ktoré sa tu tiež objavili z ničoho nič, ešte vážnejšie, objavujú sa tu každý rok... proste sa toho nezbavíme už nikdy a bodka.
Ak chceš žiť zatvorený doma do konca života, nech sa páči, nikto ti nebráni.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných