... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4126
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Utorok, 10. Marca 2015, 01:38

Tak to vyzerá, že sa aj vybanovali tie kurvy teploske, sak tu ticho jak na stalinovom pohrebe
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
Simpson
Príspevky: 1457
Registrovaný: 2.12.2008
Kraj: Košický
Bydlisko: KE

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Utorok, 10. Marca 2015, 06:41

naco otvaras papulu ked nechces fajcit?
 
Užívateľov profilový obrázok
TiTAN
Administrátor
Príspevky: 2373
Registrovaný: 1.8.2006
Auto: BMW 530d xDrive
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Ružomberok

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Utorok, 10. Marca 2015, 20:18

kapitanocivid napísal:
TITAN ty si taky obmedzeny clovek na duchu, ze to az dverami trieska.

Ked sa tomu nechces venovat, tak sa na to vyser. Neviem, ci si si vsimol, ale si na smiech a na zaplakanie vsetkych...
Das CptObviousovi BAN bez varovania - PORUSENIE TVOJICH VLASTNYCH PRAVIDIEL
Zrusenie chudaka KapytanaOcyvyda bez dovodu - PORUSENIE TVOJICH VLASTNYCH PRAVIDIEL

Na vsetko tu series a obmedzujes vobec slusny potencial tohto zoskupenia. Nechces si radsej svoju vlastnu existenciu tu na klube premysliet? Nezije sa ti nachuja s vedomim, ze sa z Teba stala slubotechna a flakac?
](*,)

pozri sa bmwklub.sk vznikol mojim + bratovym nadsenim, bohuzial to nieje jedina vec ktorej sa venujem a mam dost narocnu pracu a este dalsich milion aktivit, ja viem to ma neospravedlnuje ale mozes si byt isty ze sa neflakam, jo to ze som slubil vela veci (bazar, redesign atd...) si uvedomujem a tiez ma to stve ze som sa stale k tomu nedostal, navyse v poslednej dobe sa pridaly nejake zdravotne problemy, bmwklubu som sa ale nevzdal stale mam plany ho dalej rozvyjat aj ked to mozno tak nevyzera a nedeju sa tu ziadne zasadne zmeny poslednu dobu, davam si ale niektore veci doporiadku a jednou s veci ktoru chcem zmenit je aj to kolko casu venujem bmwklub-u (k lepsiemu, nie horsiemu :)) mozte si byt isty ze budu zmeny a bmwklub.sk sa docka modernizacie (najnovsie phpbb + responzivny design /pc,tablet,mobil/ atd, zmeni sa vyhladavaci engine aby boli vyhladavania relevantnejsie + redesign + ovela vacsi poriadok a viac aktivnych moderatorov...) dajte mi este nejaky cas a budete vidiet zmeny, nejdem radsej pisat datum lebo potom sa mi to vypomsti :) ale verte tomu ze natom pracujem (aj ked momentalne mozno nie tak rychlo ako by som sam chcel)
Ex BMW 325TDS bostongreen [TiTAN's Diesel Supermachine]

I´m not a trendy asshole, do what I want, do what I feel like! (c) Dexter Holland
I choose to live, not just exist (c) James Hetfield
 
Užívateľov profilový obrázok
TiTAN
Administrátor
Príspevky: 2373
Registrovaný: 1.8.2006
Auto: BMW 530d xDrive
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Ružomberok

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Utorok, 10. Marca 2015, 20:22

Maco napísal:
Jebat antiradar ale to ma EDC :shock: :shock: :o

Inac Titan sry, daj mi ban aj na tyzden ale s tymito vyjadreniami si sa len vyfarbil ako uplny ignorant..... Bud sa zdekuj s takymto chovanim alebo nieco so sebou sprav a aspon tristo rokov neaktivnych adminov vymaz. Vyjadrenia typu spravte si druhy BMWklub si mohol pouzivat mozno pred niekolkymi rokmi ked nieco znamenali, teraz si myslim ze to je len nepriamy odkaz na tvoju neschopnost a vyhovaranie sa....

mozno som to napisal velmi drsne a vela ludi sa to dotklo ale myslel som tym to ze kritizovat je lahke nieco vytvorit a udrziavat sakra tazke a vydrzat s tym uz pomaly 10 rokov (v roku 2016 bude 10 rokov) a starat sa o to, aj ked viem ze velakrat to nevidno a ta robota je "skryta" a mozno v poslednom obdobi sa zuzila len na nutne updaty + udrzbu servera ale ver tomu ze aj to da niekedy zabrat ;) ako som pisal vyssie treba vydrzat chystame sa dat bmwklub trosku dokopy (zasluzi si to na 10te vyrocie) ;)
Ex BMW 325TDS bostongreen [TiTAN's Diesel Supermachine]

I´m not a trendy asshole, do what I want, do what I feel like! (c) Dexter Holland
I choose to live, not just exist (c) James Hetfield
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4126
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Streda, 11. Marca 2015, 02:03

Https://auto.idnes.cz/top-gear-moderato ... anicni_aba tak BBC si práve zakaľa dojnu kravu #-o
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
EBOLA
Príspevky: 4384
Registrovaný: 3.10.2007
Auto: E46 325xiT, mini 1,6
Kraj: Banskobystrický

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Streda, 11. Marca 2015, 07:20

](*,) ta politicka korektnost im uz zacina dobre prerastat cez hlavu.
Ako pisal jeden v diskusii: 32000 staznosti a TG pozera cca 350 000 000 ludi, cize sa stazuje cca 1 z 11000. To ma slovo jedneho vacsiu vahu ako zvisnych 10999? ](*,)
 
auto111
Príspevky: 1689
Registrovaný: 30.1.2011
Kraj: Trnavský

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Streda, 11. Marca 2015, 08:11

Je uplne absurdne ked sa BBC nevie zastat svojho extremne uspesneho zamestnanca a radsej ustupi napr. indickym diplomatom ktori sa ohradia voci tomu, ze v Indii na tuty dostanete sracku.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11618
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Streda, 11. Marca 2015, 08:40

To je uplne neuveritelne, za ake somariny su ludia niekoho schopni ozancit za rasistu. Vsak slo o uplne neskodne [a vtipne] narazky. Za chvilu bude cely svet hore picou.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9791
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Streda, 11. Marca 2015, 08:43

Jeremy má taký svojský humor, občas trochu ostrý, ale to je práve jedna z vecí ktoré môžu za obrovskú sledovanosť
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Užívateľov profilový obrázok
Mishroom
Príspevky: 1293
Registrovaný: 27.9.2010
Auto: e39 ze Stupavy
Kraj: Banskobystrický

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Streda, 11. Marca 2015, 08:55

BBC by si mala uvedomiť, že bez Clarksona nebude Top Gear Top Gearom - aj Hammond a May sú fajn ale on je duša celej šou a bez neho pôjde sledovanosť dole a dole........ a s tým bude aj menej zárobkov = menšia šou a zase menej sledovanosti atď.
Cafte
 
bruno75
Príspevky: 2379
Registrovaný: 21.2.2007
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Streda, 11. Marca 2015, 10:08

Dop**ele aj s jejich politickou korektnostou, vsetci sa idu tvarit ako svati a pritom ti, ktori najviac kricia o politickej korektnosti robia po svete najvacsie svinstva... :evil:
Nemozes povedat "Cigan" (a zachvilu mozno aj "cernoch"), lebo je to "politicky nekorektne".... neviem o co menej je to "politicky korektne" ako povedat napr. Arab, Zid alebo Slovak... :roll: ](*,) V akej spolocnosti to sakra zijeme ?!
My sa tu hrame neviem na co a sieleni fundamentalisticki teroristi beztrestne vrazdia nevinnych ludi a nicia svetove historicke a kulturne dedicstvo celeho ludstva... a vseti sa na to len pozeraju :evil: [-(

Ak Clarksonovi praskli nervy (ak teda vobec) a vrazil tomu "no-name" producentovi, tak na to asi mal nejaky dovod... Nemyslim, ze by JC bol typ cloveka, ktory by pre vlastne potesenie bezdovodne napadal ludi okolo seba. Vsetky jeho predchadzajuce "preslapy", tak ako su opisovane (vid clanok nizsie) su absolutne bezvyznamne a svedcia len o primitivnej urazenej jesitnosti ludi (a ich celkovej inteligencii), ktori na ne poukazuju a umelo z toho robia aferu.

BBC (a s nimi aj cela nasa oblbovana EU spolocnost) by sa mala trochu zamysliet nad sebou.... Kto pre BBC vytvoril z TG jeden zo svetovo najsledovanejsich motoristickych programov? Jeremy Clarkson alebo urazeny "no-name" producent, ktory dostal facku?! A dokaze ten producent zastat Jeremyho miesto v show?
Netvrdim, ze JC moze beztrestne fackat ludi okolo seba. Suhlasim, ze vec treba vysetrit a ten kto to sposobil by sa asi mal verejne ospravedlnit a / alebo poskytnut primeranu satisfakciu, ale zastavit kvoli tomu vysielanie programu na ktory caka niekolko milionov ludu mi pride "trochu" zcestne...
Dokedy sa nechame oblbovat individuami, ktore dostali rozhodovacie pravomoci (a to nielen v TV) a produkuju podobne "shity"?! ](*,) :evil:
JE SUIS JEREMY... !!!

http://www.bmwblog.com/2015/03/10/jerem ... -canceled/
 
Užívateľov profilový obrázok
Fuxxo
Príspevky: 12010
Registrovaný: 25.1.2011
Auto: M340i / E38 / E53
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Streda, 11. Marca 2015, 11:29

je to v pici.. tej bbc to dobre jebe na hlavu, a strasne ma sere ze v pondelok neuvidim novy diel :evil: :evil: :evil: :evil:
ale podla mna to je len halo, nemozu ho vyhodit, ked ano, tak top gear skoncil.. a ked skonci tak si zobere hammonda aj maya a pojdu do inej televizie, v ktorej budu pokracovat v tom co robia najlepsie :-) akurat pod inym menom..
ale je to fakt prijebane ](*,) ](*,) ](*,)
Obrázok
IG: @fuxxo_works_garage
YT: TheFuxxoWorksGarage

G20 M340i 2020 275kW
E38 735i 1999 175kW
E53 X5 30d 2002 135kW
ex: F32 420d Coupe 2016 140kW
ex: E63 650i Coupe 2006 270kW
ex: E34 520i Touring 1994 142kW
ex: E39 530d 2001 142kW
ex: E46 330da Touring 150kW
 
Užívateľov profilový obrázok
EBOLA
Príspevky: 4384
Registrovaný: 3.10.2007
Auto: E46 325xiT, mini 1,6
Kraj: Banskobystrický

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Streda, 11. Marca 2015, 12:03

Myslim, ze ak by odisli tak kazda konkurencna televizia by po nich okamzite chnapla...
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4126
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Streda, 11. Marca 2015, 12:09

No hlavne hammond má na BBC zopár ďalších sledovaných programov, asi aj preto je V top geare za pokusneho králika práve on, jemu by museli potom tiež dať niejaku dobrú ponuku
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
sebastiaan
Príspevky: 370
Registrovaný: 1.1.2014
Kraj: Bratislavský

Re: P O K E C (tu mozete beztrestne diskutovat o comkolvek)

Streda, 11. Marca 2015, 19:47

Myslím si že BBC si veľmi dobre uvedomuje to, že by zrušenie Top Gear veľmi rýchlo oľutovali...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných