... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
R0nnIe
Autor témy
Príspevky: 1136
Registrovaný: 11.9.2008
Auto: 325i e36 coupe
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin - Necpaly

Moja zla skusenost s olejpostou

Štvrtok, 2. Apríla 2009, 08:16

S olejposty objednavam oleje, ako vacsina z vas na tomto fore. Pri prvej objednavke od nich som u nich objednal len oleje, no asi pred troma tyzdnami som objednaval olej pre otca aj s filtrami. Preto som vyuzil situaciu a prihodil som si tam palivovi filter FIAAM na moje TDcko. Po par dnoch mi prisiel mail ze ani jeden filter nemaju na sklade, ze mi to dodaju na druhy tyzden. Trvalo to asi dva tyzdne kym objednavka prisla. No ked prisla, dva z troch filtrov boli ine, ako som objednaval. Jeden bol len inej znacky , ale inak bol dobry. No a moj palivovy filter bol uplne iny ako som objednaval. Doniesli mi niejaky ST ktory na auto vobec nepasoval. Ked som im volal , tak mi povedali ze nieje problem ze poslu kuriera , ktory mi donesie na vymenu ten filter co som si objednal. Presiel asi tyzden, tak som zavolal znovu a tvarili sa ze o nicom nevedia. S chlapikom som sa dohodol, ze mi to teda poslu tak ako mi vraveli predtym. Malo to prist dnes. No dnes mi namiesto toho prisiel mail ze mi to tak ako som chcel poslat nemozu, ze mam na dobierku poslat filter, a oni mi potom poslu to co som si objednal. Som s toho uz dost nasraty, lebo sa mi nepaci ich pristup k zakaznikovy. Oni sa pomylili , zmenili si objednavku bez mojho suhlasu, a este musim vyvolavat jak taky debil, aby mi poslali to co som si objednal. V svojej robote som toho objednal uz dost, ale ziadna firma nebola taka neochotna ze by som sa musel este niecim zatazovat. Ak nieco poslali zle, tak mi to hned ten den poslali kurierom. Dokonca aj ked sa nieco pokazilo, a reklamoval som to, tak poslali kuriera na svoje naklady.
 
alfi666
Príspevky: 3897
Registrovaný: 18.3.2008
Bydlisko: BA

Re: Moja zla skusenost s olejpostou

Štvrtok, 2. Apríla 2009, 08:35

Welcome to Slovakia :roll: :-k
Takto to vyzera ked vacsina internetovych obchodov na slovensku su vedene z obyvacky ](*,)
No more BMW... chodim peso ;)
E61 530d titansilber - EX
E46 320d farngrün metallic - EX
 
Užívateľov profilový obrázok
R0nnIe
Autor témy
Príspevky: 1136
Registrovaný: 11.9.2008
Auto: 325i e36 coupe
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin - Necpaly

Re: Moja zla skusenost s olejpostou

Štvrtok, 2. Apríla 2009, 19:33

Poslal som im neprijemny mail o tom, ze oni sa pomylili a chcu od mna aby som chodil a platil za postu a kadeco ine. No a uz volali ze mi to dnes vecer poslali, aby som to zajtra mal :mrgreen:
 
killian
Príspevky: 487
Registrovaný: 29.8.2007
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava/Hlohovec

Re: Moja zla skusenost s olejpostou

Piatok, 3. Apríla 2009, 09:05

objednaval som 8l (2x 4 litre) oleja a liter brzdovky bosch. Prislo mi 4x 1 liter oleja, co mi nevadilo, ale mohli aspon upozornit na to ze stvorlitrovky nemaju skladom a liter brzdovky ferodo. Nechcelo sa mi to riesit, ale zaujimavy pristup.
Druhy krat som si chcel objednat 6 NGK sviecok a mailom mi odpisali, ze su balene po styroch, takze bud 4 alebo 8 ks :D Objednal som radsej tu na fore od jara za lepsiu cenu
 
Užívateľov profilový obrázok
Mimo
Príspevky: 7943
Registrovaný: 23.9.2007
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Galanta Hodywood

Re: Moja zla skusenost s olejpostou

Piatok, 3. Apríla 2009, 09:13

:D no to je zaujímavé... ja som objednával na jeseň 2x4l a volali mi že majú skladom len jednu 4l tak ostatné poslali 4x1l...
a 6xNGK bez problémov.. majú ich balené po 4ks ale v balení je každá sviečka zabalená zvlášť takže bez problémov :-k
 
Lucushka23

Re: Moja zla skusenost s olejpostou

Piatok, 3. Apríla 2009, 09:16

jak eby to vybavovali podla toho ci vonku svieti slnko :?
 
Užívateľov profilový obrázok
R0nnIe
Autor témy
Príspevky: 1136
Registrovaný: 11.9.2008
Auto: 325i e36 coupe
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin - Necpaly

Re: Moja zla skusenost s olejpostou

Piatok, 3. Apríla 2009, 11:32

Treba zavolat ich majitelovy, a s nim si to vybavit. Inak som spokojny, vedia oleje zohnat za dobru cenu
 
Užívateľov profilový obrázok
birki
Príspevky: 1214
Registrovaný: 4.11.2007
Auto: 540iA touring
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: senec

Re: Moja zla skusenost s olejpostou

Piatok, 3. Apríla 2009, 11:34

ja co som tam objednal, iba spokojnost a raz mi prisiel olej aj skorej ako bola dohoda
www.mojnemec.sk
co das to dostanes
Vymenim sekundove lepidlo za 3oj sekundove lepidlo , zn: nestiham lepit
 
Jacq
Príspevky: 84
Registrovaný: 10.2.2008
Auto: BMW X1
Kraj: Banskobystrický

Re: Moja zla skusenost s olejpostou

Sobota, 4. Apríla 2009, 06:35

ja mam s nimi iba dobre skusenosti, co som si objednal (zatial iba olej), to som aj dostal
xDrive 25i
 
heroe
Príspevky: 2379
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Re: Moja zla skusenost s olejpostou

Nedeľa, 5. Apríla 2009, 13:13

Moja skusenosenot vynikajuca, objednaval som v utorok oleje, filtre , sviecky, brzdove platnicky a nejake kvapaliny, v piatok na poste to vsetko bolo a to som to nechal poslat druhou triedou nie kurierom
 
Užívateľov profilový obrázok
porter
Príspevky: 131
Registrovaný: 27.5.2007
Auto: e30 325i, e38 740i
Kraj: Trenčiansky

Re: Moja zla skusenost s olejpostou

Sobota, 18. Apríla 2009, 13:25

ja som si raz u nich objednaval a oleje co mali mat na skalde mi prisli po 2 tyzdnoch a uplne inym sposobom dopravy ako som si objednal, ale nevadi, prislo.
pred par mesiacmi som si tiez objednaval a prislo mi to na druhy den od objednania, kurierom Slov.Posty :shock: cize vo vysledku su celkom fajn a problem som nemal
e38 740i '98 286PS - jazdi dopredu a dozadu
e30 325i @ M50B25 192PS - stoji a hnije
 
Užívateľov profilový obrázok
lubo777
Príspevky: 33
Registrovaný: 17.5.2008
Auto: E39 540i
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Lucenec

Re: Moja zla skusenost s olejpostou

Nedeľa, 19. Apríla 2009, 07:47

Objednával som si olej a sviečky,na tretí deň doniesol kuriér.Spokojnosť.
E39 540i ex
E60 545i waiting
 
Užívateľov profilový obrázok
jani
Príspevky: 162
Registrovaný: 15.10.2006
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Velky Krtis

Re: Moja zla skusenost s olejpostou

Pondelok, 20. Apríla 2009, 09:23

Pridavam vam aj ja moju certsvu skusenost objednaval som oleje a rozne filtre pre moje a bratove auto,cas vybavenia bol 3dni a expres kurier za 1(pracovny) den mi doniesol zasielku(prave pred pol hodinou)volali mi s olejposty este v piatok ze nemaju tu znacku filtra ktoru som objednal a ze mozu mi poskytnut iny (lacnejsi) tak som suhlasil a ako vravim dnes mi doslo vsetko je ok(nic ine neprislo co som neobjednal) a este mi aj dosla od nich sms,ze dnes mi kurier donesie balik(balik uz bol doma) :lol: takze 100% spokojnost a aj pristup ku klientovy.
 
Romeo
Príspevky: 641
Registrovaný: 16.3.2008
Auto: BYD
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice

Re: Moja zla skusenost s olejpostou

Pondelok, 27. Apríla 2009, 18:18

zatial spokojnosť
Klub netvoria autá, ale ľudia.

BMWklub.sk /// Vsetko o vaších komplexoch.

VW Golf MK4 biturbo, ///W Power Chiptuning na 386 PS.
 
palo
Príspevky: 1283
Registrovaný: 28.9.2007
Auto: e34
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: malacky

Re: Moja zla skusenost s olejpostou

Utorok, 28. Apríla 2009, 11:02

tak ja som uz objednaval asi pat krat a vzdy to boli veci na dve auta na vymenu oleja.vzdy prislo co som si objednal a posledne tri zasielky som mal doma hned na druhy den.minuly tyzden som objednaval stvrtok po obede a v piatok o osmej rano uz mi volal kurier ci som doma :-)
takze spokojnost
ex e30 318i sedan
e34 535i sedan
ex e36 316i sedan
ex e39 523i touring
ex e46 318i sedan
ex e46 320d fl sedan

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní