... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

bmwtt.sk
 
heroe
Autor témy
Príspevky: 2379
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

[E36 316i] Budem na teba myslieť.....

Piatok, 22. Augusta 2008, 15:56

Tak kde zacat, :roll: ,

asi pekne od prveho, prvym bola nezabudnutelna kara vz. VAZ 2105, s ktorou nebolo nic ine len problemy a asi po roku pouzivania sme o nu aj tak prisli, potom strasne, STRASNE dlho nic, akurat take chvilkove zachvevy v podobe: "Ja som pil nechces soferovat?" a tak som si vyskusal vela, pocnus stodvacinami a konciac patrolom. No nic vo mne nezanechalo taky dojem ako ten "zigulak" :lol: .

Mno pred nejakym pol rokom som sa rozhodol ze zozeniem aj ja nejaku herku, zacal som poskulovat po nejakej e30, potom som objavil v KE jedno IS uz som ho skoro aj mal, ale niekto mi ho vyfukol, za par dni som sa dozvedel, ze aj tak musi ist na generalku ze je cele volake na p***, takze som bol vlastne rad ze som nemusel merat dlhu cestu z MT a zbytocne, takze dakujem este raz jeho novemu majitelovi a dufam ze to nezozralo penazenku.

Niekedy v tej dobe kamos nabural, resp. bol naburany, a jeho astra 2.0 cabrio vyzerala ze bude suca na predaj, takze sme sa rozhodli ze pojdeme do D na skusy. Avsak po mesiaci bola Astra v pohode a predaj sa nekonal, mno myslienka vo mne zostala rezonovat, zhanal som koho som mohola aby mi poradil co a ako, a tymto by som chcel aj podakovat Bmino-vi, ktory jediny podal pomocnu ruku a vysvetlil mi co a ako funguje.

V Auguste som sa teda nevedel dockat dna a hodiny kedy pojdeme a ked ten cas nastal dostal som trochu strach. Ked sme dosli do D privitala nas nasa spojka, vypili sme za dusok slivovice a davaj do bazarov. No okolo obeda sa euforia definitivne vytratila a zo slovami : "Nic tu nenajdeme, do p***!" sme pokracovali v hladani az okolo 14:00 sa nam zadarilo a narazili sme na, teraz uz moje, suce bmw a dokonca ho nepredaval ani turek, takze no problemo, nebolo to teda vobec to co som hladal, ani coupe ani 1.8 alebo 2.0, ale padli sme si do ocka, a hovorim si: "Do riti, ved je to prve nemusi to byt hned "raketa" a tu je k**** cena a okrem toho mas toho uz plne zuby ! :lol: "

Takze sme sa nejako dohodli s predajcom, este sme spustili z ceny a isli vybavit prevozne znacky. Mno lenze auto na ktorom sme prisli medzi nasimi debatami odislo hladat dalej a my sme tam zostali aj s kamosom visiet, na nase stastie tam bol este aj nejaky spolocnik ktory nam pomohol vybavit znacky a vsetko okolo toho, na jeho 530d sme sa vybrali vybavovat, no po cete mu prasklo celne sklo komentar :"K**** uz druhy krat!", a za pol hodinu a 95 eur sme boli vybaveny aj s cakanim kvoli obednajsej prestavke, hovorim si: "Parada tak to by mohlo aj u nas ist takto rychlo."

S papiermi a strasne stastny sme sa dotrepkali na miesto stretnutia, kde som sa konecne od rana najedol takze moj zdroj mal pravdu ze jedla moc brat nemusim. Cakali sme az do vecera kedy sa dotrepali aj ostatny s tym ze nic nenasli a ze ideme okuknut jedneho starsieho golfika o 20:00 ze mame byt na mieste.

Fajn takze odchadzame az zajtra lebo dnes uz papire nebudu isto. Ked sme dosli na miesto cakal nas ´98 golfik ako z tovarne za par supov, berieme.

Druhy den zasa papiere, 15 min a vybavene, neuveritelne, ale pravda.

Cesta domov jedna balada Nemecko - parada, Rakusko - parada, este aj ten pos**** benzin je lacnesi, Slovensko - ziadna parada hned ako sme presli hranice kazdy druhy sa zrazu stal k****om. Ale to prezijem ved to poznam. Prisli sme domov vecer a rovno do postielky druhy den vybavovacky.

A tu sa zacina cast pribehu ktoru nemam moc rad,

stvrtok - KO, vsade som sa docital ze to stoji dvojku no platil som 3120, emisna nebola takze som musle robit 700. Tu sa vsetky pekne dni skoncili,

Piatok - na obvodny urad kvoli ziadosti, chlapik strasne neprijemny, co sa vsak neda povedat o panovi riaditelovi, zevraj potrebujem prelozit technicak, tak fajn. Beham po celom meste ako taky ch** aby som nasiel nejakeho uradneho prekladatela, ktori su u nas 3 a vsetci traja mali dovolenku: "Slovensko!". No podarilo sa mi jednu pani prehovorit aby to zobrala, no na zo slovami, ze skor ako v stredu to NEBUDE, sme sa rozisli, tu niekde uz ma to zacalo nas*****. Jazdenie nula bodov znacky iba do soboty.

V pondelok rano mi vola kamos ze to mame prelozene a ze to stalo 600, tak bezim za milou pani, ktora asi stratila pojem o case, mno nevadi aspon to bude skor. Potom zasa za obvodny urad, so slovami: "Za tym debilom uz druhy krat nejdem, ideme k inemu!" Kolki mali dovolenku? No vsetci okrem neho! "K****!" Takze mily pane co tam mam napisat ked to v starom technicaku nieje?! Nervy jak svina! A ten blbec okrem toho ani nevedel komunikovat, boli sme tam 2 hodiny kvoli dvom ziadostiam! Tak sme nieco vymysleli a nieco odpisali z kniziek. "A odkial to mate?" "Tuto z knizocky!" "Ukazte mi kde to mate." "Zajtra okolo druhej zavolajte ci to mate hotove." ani nechcite vediet na co som vtedy myslel, ale ked sme odtial odisli tak som sa trosku vyzuril a bolo dobre.

Utorok - 14:00 "Mate to hotove, ale nemozte si pre to prist lebo nemame strankove hodiny." "K****, hlavna vec ze tam sedi!"

Streda rano berieme auta na dopravne, chceme znacky, sranda prisli sme tam a zaparkovali, dosiel policajt, kukam RESERVE PRE VOZIDLA POLICIE, do riti, "Co tu robite idete prihlasovat auta?" "Hej, ale este nie." "???" "Musime este na urad pre papiere!" "A ake tu mate papiere a preco parkujete tu?" "Glg, ziadne, nemozme?" "Nie! Mate objednavaciu zmluvu na KO?" "Ano, nech sa paci." skontroloval nam auta a poslal nas kade lahsie odtial prec aby to vraj nevidel sef. Takze sme zaparkovali asi 300m dalej do kopca, a isli pre ziadost ktora svina stala 2150 a este aj ten recyklacny 2000. Pekna palka za to ze nic nerobia. Cestou nazad kupit 2000 kolok na znacky. No a tu som prvy krat videl za sa na nas usmialo stastie, ludia co vychadzali od polisov "auto budu kontrolovat az o 13:00", super takze sa nam ten ranny sexik aj vyplatil vzhladom na to ze bolo asi 10 hodin. Konecne na rade, vsetko pekne odovzdavam, "Znacky si nehajte ja ich nechcem! A kde mate poistku?" "Poistku? A to treba?! K****." Takze spat do mesta vybavit poistku. Po tomto vsetkom som si myslel ze uz nic horsie ma stretnut nemoze a vzhladom na to ze som si zacal uvedomovat ze dva chleby s pastekou okolo 13:00 uz ani zdaleka nesluzia svojmu ucelu, zacal sa este len ten velky stres. Ideme vybavit administrativnu STK a EK, no keby som bol vedel ze tam budem cakat este dve hodiny a to som neratal este cestu pana servicemana k mojmu autu, tak by som ho asi radsej potlacil z utesu a za posrane dve nalepky zaplatit 420 korun je aj dost podla mna.

Takze toto bol pribeh mojej krasky, alebo skor skaredeho kacatka a tu je nejaky popis:

e36 316i (M43) saloon
r.v. 1/1996 do prevazky 2/1996
ja som 3. majitel predomnou jeden 60 a jeden 50 obaja D
189000 km
manual 5 stupnov
2x airbag
el. siber, 2x el. okna, el. zrkadla, vyhrievane sedacky,
15" BMW

Auto je pouzivane tych 190000 je najazdenych poctivo, je to vidiet aj na stave interieru aj na stave podvozku a nakoniec aj v servisnej knizke. Bohuzial myslim ze druhy majitel si myslel ze ma ponorku takze sa o to asi moc nestaral zvonku to je vidno na prahoch a prednych dverach, no co uz trochu roboty, vyfuk treba vymenit a tlmice tiez, motoricky je v poriadku no aj tak pojde na kontrolu ku kamosovi.

Dalej budem aktualizovat a ak to vobec niekto precitate az sem, a viete mi pomoct s dielmi, tak SS pls.
Fotky budu hned ako sa k nim dostanem
Naposledy upravil/-a heroe v Sobota, 18. Februára 2012, 20:05, upravené celkom 7 krát.
 
heroe
Autor témy
Príspevky: 2379
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Štvrtok, 28. Augusta 2008, 13:28

Jedno foto par minut po dovoze. Alebo az druhy den? Neviem presne. Onedlho budu dalsie fotky a aj kratucky zoznam, co na nom bude je prekvapko.
Prílohy
DSC02464.JPG
Takze preve dojmy
DSC02464.JPG (479.75 KiB) 8159 zobrazení
 
heroe
Autor témy
Príspevky: 2379
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Streda, 3. Septembra 2008, 18:13

Takze pokracujem, par ludi ho uz videlo na Carate a tymto sa chcem ospravedlnit aj z 3. zrazu, pretoze ako ste tam mohli vidiet auto prebieha opravami, a ja som bohuzial v Roznave OSSR my vymysleli program na cely september. Tu je par foto posledny krat s prevoznymi, fotky robene asi 20. augusta

Tymto by som chcel aj poprosit o nejake nifo o suciastkach do prevodovky ak o niekom viete dajte mi vediet SS
Prílohy
DSCF0001.JPG
Myslim ze popis neni nutny
DSCF0001.JPG (641.06 KiB) 7961 zobrazení
DSCF0002.JPG
DSCF0002.JPG (652.96 KiB) 7973 zobrazení
DSCF0003.JPG
DSCF0003.JPG (629.59 KiB) 7974 zobrazení
DSCF0004.JPG
DSCF0004.JPG (639.37 KiB) 7976 zobrazení
 
heroe
Autor témy
Príspevky: 2379
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Sobota, 18. Októbra 2008, 13:29

Takze pribeh pokracuje, vsetko co bolo treba je vyvarene, obrusene a zagitovane. Uz sa len caka na farbu aby sa mohlo streknut co treba. Cele sa striekat nebude, bo stale som iba chudobny student :( . To bude asi vsetko co sa s exterierom bude robit. Dalej uz lenn funkcne veci.

Auticko je teraz trosku spinave, urban look :lol:
Prílohy
DSCF0010.JPG
Vivat spina!
DSCF0010.JPG (814.52 KiB) 7745 zobrazení
DSCF0011.JPG
Agresive look
DSCF0011.JPG (682.38 KiB) 7747 zobrazení
DSCF0012.JPG
Spinazineho uhla
DSCF0012.JPG (840.63 KiB) 7755 zobrazení
DSCF0013.JPG
aj tak je to sexi zadocek
DSCF0013.JPG (832.22 KiB) 7765 zobrazení
DSCF0014.JPG
A zevraj stare auto! Skoda ze sa mi to nepodarilo ale: stojim na balkone a dojdu 2 chalani tak 12 a kukaju po trabante! Zevraj BMW!
DSCF0014.JPG (178.84 KiB) 7783 zobrazení
 
heroe
Autor témy
Príspevky: 2379
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Streda, 12. Novembra 2008, 22:05

Tak pribeh pokracuje, dnes prisli tlmice a silenty na prednu napravu, nejake foto nech sa paci, konecne uz nebudeme hrkat, bohuzial auto ide teraz kamosovi na opravy snad uz sa vyriesi aj "neposedna" jednotka :roll:

Btw. v pozadi moja v poradi 2. lasocka, v poradi 1. ukazem az ked bude auticko hotove a 3. uz poznate :wink:
Prílohy
DSCF0002.JPG
DSCF0002.JPG (615.81 KiB) 7463 zobrazení
DSCF0001.JPG
DSCF0001.JPG (617.96 KiB) 7465 zobrazení
 
heroe
Autor témy
Príspevky: 2379
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Sobota, 15. Novembra 2008, 20:52

Dnesnym dnom sa zacne nova éra jazdenia! A to bez diery na tlmici vyfuku :D , podarilo sa mi zonat YED exhaust za par koruniek, isto lepsie ako made in poland a isto lacnejsie ako origos :wink:

Som zvedavy ze ako to bude pocut, vraj maju nevtieravy zvuk japonskych :cry: specialov :!: :lol:
Prílohy
DSC02666.JPG
DSC02666.JPG (365.99 KiB) 7357 zobrazení
DSC02667.JPG
DSC02667.JPG (410.35 KiB) 7368 zobrazení
 
ViloE36
Príspevky: 61
Registrovaný: 3.12.2008
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA+TT

Sobota, 6. Decembra 2008, 21:19

A aky ma teda zvuk?
BMW E39 528i Touring 142 Kw Ex
BMW E36 318i približovadlo Ex 83 Kw
Renault Megane 1.6i - EX-smrt v zákrute,:D 55 Kw
 
Užívateľov profilový obrázok
Dano3105
Príspevky: 274
Registrovaný: 19.11.2006
Auto: Bmw E36 320i
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin

Štvrtok, 11. Decembra 2008, 18:48

Tak tieto YED vyfuky som mal aj ja na E30 ale dva a bol to ramus ale taky slusny :lol:
Bmw E36 320i sedan power 150hp
Bmw E36 316i sedan spomalovac 100 hp
Obrázok

Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
patres
Príspevky: 3554
Registrovaný: 14.5.2008
Auto: qupé
Kraj: Bratislavský

Štvrtok, 11. Decembra 2008, 18:54

Ale ,pozrime sa :D :D :D ,kto ze to tu odprezentoval svoj pribeh...Dufam ze sa na mna pametas z Caratu :wink: :wink: :wink:....tak nejake upravy si sluboval.....som zvedavy na nove fotos 8) 8) 8)
 
heroe
Autor témy
Príspevky: 2379
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Štvrtok, 11. Decembra 2008, 20:06

Ramus to taky strasny nie je, aj ked od 4000 to je dost, hlavne ked ides dlhsie tak 140 a tak, ale radio hra hlasno takze to nejako vydrzim skor cestujuci vzadu to maju tazke :lol: :wink:

Patress jasne ze si pamatam, ved sme spolu stravili celu noc :lol:

Upravy som sluboval, ale zatial sa ho snazim dostat do nejakeho slusneho stavu, ved si to videl. Zatial ma este nesklamalo a jazdi slusne. Este sparvim taku malu gen. motora a bude dobre mozno sa najde aj nejake vykonove vylepsenie, ale to nie je moj ciel.

Fotky budu, ale az ked bude hotovo :wink:
 
Užívateľov profilový obrázok
patres
Príspevky: 3554
Registrovaný: 14.5.2008
Auto: qupé
Kraj: Bratislavský

Štvrtok, 11. Decembra 2008, 20:12

pockaj noc si stravil so svojou priatelkou :lol: :lol: :lol: tymto ju aj pozdravujem....
My sme si len dali nejaku tu vodku a pivecko 8) 8) 8)
Tak sa tesim....na tie fotky a dufam ze na dalsom Carate uz bude secko jak treba.
Ja som tiez nieco spravil...hodil som tam CCFL Angle Eyes(modre) neskor hodim aj fotky....a osvetlenie kufra modrymi neonmi...teraz uz len 17-kola...a take drobnosti......
 
heroe
Autor témy
Príspevky: 2379
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Štvrtok, 11. Decembra 2008, 20:14

To dufam aj ja. Hadam bude vsetko ako ma byt, ale zasa nic strasne s nim robit nebudem. Pomaly sa crta dalsi pribeh, ale to je este tajomstvo a este daleko :wink:
 
Užívateľov profilový obrázok
patres
Príspevky: 3554
Registrovaný: 14.5.2008
Auto: qupé
Kraj: Bratislavský

Štvrtok, 11. Decembra 2008, 20:18

Tak nech sa dari......a nech su tie pribehy len pozitivne......sa tesim na najblizsie stretnutie..... :D :D :D
 
heroe
Autor témy
Príspevky: 2379
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Re: [E36 316i saloon] Moje prve AUTO, alebo strasti a uskalia

Streda, 28. Januára 2009, 00:19

No, povodne som to ani pisat nechcel ale chcem aby bol pribeh mojho babatka zdokumentovany cely. :wink:

Zacalo sa to cestou do TR niekedy asi 5.1.2009, ak ju niekto pozna vie ze tam ide panelovka, mamina vraj ze je sneh a nemam ist okolo, ze tam nebude upravena cesta vobec. Samozrejme plno ludi jazdi v zime bezohladne a mna zadrbane okno a panelove hop hop skoro zabilo, druhy den som nazad do MT teda isiel okolo, niekde za Jazernicou prazdna cesta, slnko svieti a hlavne suvisla snehova pokryvka, rychlost podradedna a plyn stalceny strasna sranda :lol: no v zapati prebudenie zo sna :( smyk a za chvilku mimo cesty asi o 1,5 metra nizsie, zjazd po briezku. Kukam na priatelku ci je v poriadku, nic sa nestalo chvala bohu. No auto to tak pekne nezvladlo.

Zostal som nepojazdny, kvoli pokrivenemu pravemu zadnemu kolesu a potrhanym brzdovym hadickam a boh vie este kvoli comu, aspon ze motor bezi krasne, no nastastie sme sa neprevratili, aj ked sme k tomu mali blizko, no co uz clovek sa uci na vlastnych chybach a ja som sa uz poucil. Somariny robit uz nebudem a ked tak len na velkom parkovisku :wink: (ale skor asi vobec, lebo si ani neviete predstavit kolko krat som si od priatelky vypocul na zastavke MHD alebo vlakovej stanici ze som blbec :oops: :( , a to nehovorim o mame :lol: ).

Cez vikend pridam aj nejake foto ze ako to dopadlo
 
heroe
Autor témy
Príspevky: 2379
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Re: [E36 316i saloon] Moje prve AUTO, alebo strasti a uskalia

Pondelok, 2. Februára 2009, 12:54

Cez vikend som sa teda snazil odtiahnut auto zaroven bol u mna na navsteve aj kačo, ktoremu by som chcel este raz podakovat, ze si na mna nasiel cas a napichol mi zlaticko na diagnostiku.

Po prve, naslo sa nejake repro co pojde do afta, to len pre zaujimavost.

Po druhe, odtah sa nepodaril co kačo chvalabohu nevidel lebo by sa smial ako magor, kedze sa to stalo v zime a ostala zatiahnuta rucna brzdy asi 3 dni (tie co najviac mrzlo) samozrejme primrzla a bohuzial nam nepomohla ani viaca voda ani nic, tak som aspon urobil par fotiek. Tu sa zaroven naskyta aj pohlad na hrdzu, ktorej som si myslel ze som sa zbavil, no urobili sme to nekvalitne takze - ZNOVA!

Po tretie kačova diagnostika mi vyhodila par veci no velmi tazko sa mi hladaju odkodovania, kedze po nemecky neviem. Prikladam teda aj obrazky a ked nieco budete vediet co to znamena tak dajte vediet, pls. Samozrejme aj keď budete vediet ako sa toho zbavit resp. ako to opravit Nieco som nasiel a toto mi napisal airborne za co som mu samozrejme velmi vdacny, no ak by sa naslo nieco co bolo zle interpretovane tak mi kludne napiste :wink: .


I
airbone napísal:
Vyzera to ze vacsina chyb je sporadickych. Uz si ich skusal vymazat? Skus vymazat, trochu sa previezt a skusit znovu nacitat pamat chyb. Niesom vobec jazykovo zdatny v nemcine, ale aspon co viem to pomozem:

Instrument cluster
15- Wegsignal vom Tachogeber nicht plausibel

16- Drehzahlsignal nicht plausibel

17- Einspritzsignal ti (TQ) nicht plausibel

- Tieto chyby v budikoch hovoria o "neverohodnych", teda spatnych signalov od jednotlivych vysielacov - vysielac rychlosti a vysielac otacok a nieco ohladne vstrekovania. Kedze su to chyby ulozene len v budikoch, vobec ta nemusia znepokojovat, je to z toho dovodu, ze niekto pretocil klucom ked bolo nieco odpojene - teda tieto vysielace mohli byt odpojene od motora, alebo od budikoch a preto sa nacitali ich chyby. Ak ti funguju budiky a ukazovatele normalne, tak sa s tym netrap. Vymaz chyby a hotovo.

109-

ABS anti block system
113- Drehzahlinformation vorne links,
8Überprüfen Sie die Steckverbindungen des Drehzahlfühlers =Kontrollieren Sie den Luftspalt zwischen Drehzahlfühler und ?Impulsrad. Verkleinern Sie ggf. den Luftspalt. Möglicherweise 9hat das Impulsrad ein falsche Anzahl von Zähnen oder der Drehzahlfühler ist defekt

114- Drehzahlinformation vorne rechts
8Überprüfen Sie die Steckverbindungen des Drehzahlfühlers =Kontrollieren Sie den Luftspalt zwischen Drehzahlfühler und ?Impulsrad. Verkleinern Sie ggf. den Luftspalt. Möglicherweise 9hat das Impulsrad ein falsche Anzahl von Zähnen oder der Drehzahlfühler ist defekt.

82- Drehzahlfühler vorne rechts
Überprüfen Sie bitte die Verbindung zwischen Drehzahlfühler 4und Steuergerät auf Unterbrechung oder Kurzschluss
ZKE/ZVM central body electronic

- Pri nejakych vymenach alebo opravach na naprave niekto odpojil snimace ABS a pretocil kluc v zapalovani - vysledok ako u pripadu hore - nacitali sa ich chyby, kedze boli odpojene. Alebo sa menili vysielace a nikto nevymazal chyby. AK abs funguje normalne a nesvieti vystrazna kontrolka, tak to nemusis riesit, vymaz tie chyby a hotovo.

13- Tür schloß Heizung : Kurzschluß

toto v preklade znamena skrat na vyhrievani zamku dveri - vymazat a skusit nacitat znovu. Zrejme sa zas niekto niekde hrabal a odpajal kable a pritom sa nacitala chyba.



11- Verbraucher - Abschaltung : Kurzschluß oder überlastet

- toto neviem, nejaky skrat na niecom (Nejakom spotrebici) - vymazat

2- Sicherung vom ZV
EWS
- to by mala byt nejaka poistka co napaja ews. Vymazat

1- Schlüssel 1 nicht erkannt

2- Schlüssel 2 nicht erkannt

Hm, tot asi suvisi s chybou poistky ews - kluc 1 nerozoznany, kluc 2, nerozoznany. Zrejme bola odpojena EWS alebo prerusene napajanie a niekto sa snazil startovat neuspesne....

Vsetky chyby ako som uz pisal vyzeraju len na sporadicke, takze vymazat, prejst sa z autom a skusit nacitat znova. Potom napis ako to dopadlo.
Prílohy
MPX4500.jpg
MPX4500.jpg (17.11 KiB) 6063 zobrazení
image_15122_35_v1.jpeg
image_15122_35_v1.jpeg (58.61 KiB) 6063 zobrazení
DSCF0008.JPG
DSCF0007.JPG
DSCF0006.JPG
DSCF0005.JPG
DSCF0004.JPG
DSCF0003.JPG

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 46 neregistrovaných