... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Autor témy
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: [E46 M3] :: šmakovica emkovica

Pondelok, 28. Júla 2014, 08:53

jj preto som kupil viac kopii suctionu :D jednu na uchytenie a 2 na poistenie cez lanko a ajstak by som to este radsej omotal o zamok dvier ci niekde inde :mrgreen: nerad by som kamerku hned pri prvej jazde stratil
 
Užívateľov profilový obrázok
M3driver
Príspevky: 2119
Registrovaný: 7.8.2006
Kraj: Bratislavský

Re: [E46 M3] :: šmakovica emkovica

Pondelok, 28. Júla 2014, 12:21

origo nestratis, rychlosti do 160kmph uplne naisto bez problemov, potom takmer naisto :mrgreen:
tisice ludi s tym jazdia a nic :wink:
M3 -> Ducati
 
 
Užívateľov profilový obrázok
M3driver
Príspevky: 2119
Registrovaný: 7.8.2006
Kraj: Bratislavský

Re: [E46 M3] :: šmakovica emkovica

Pondelok, 28. Júla 2014, 12:23

este nimi oblep auto a nepotiahne ani tych 160 :mrgreen:
M3 -> Ducati
 
Užívateľov profilový obrázok
j.matrix
Príspevky: 940
Registrovaný: 31.1.2012
Auto: BMW 320d E46
Kraj: Žilinský
Bydlisko: RK & BA

Re: [E46 M3] :: šmakovica emkovica

Pondelok, 28. Júla 2014, 18:51

ja mam origo, ale iba peto ze som ju kupil rovno s pouzitou kamerou :)
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Autor témy
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: [E46 M3] :: šmakovica emkovica

Pondelok, 28. Júla 2014, 19:49

btw ku tomu karbon saniu by som chcel adekvatny koncovy tlmic vyfuku, nechcem nic drahe ideal do 5 kil

cely den som pozeral videjka a moj oblubeny milltek sa mi zda nejako taky utlmeny voci karbon zvuku z motora
po starte ma celkom zaujimavy zvuk
na tomto videu je taky "prebratejsi"

toto sa mi celkom paci

este by som mozno aj takuto ameriku zniesol

ale asi nic okrem europy nezozeniem tzn milltek by bol ideal ale nechce sa mi vysolit liter koli zvuku :D pripadne este mam na vyber lacnejsie:

ono v podstate mozem kupit hociktory koncovy tlmic a na potlacenie zvuku cinkularky slahnem nejake rezonatory :thumbup: neche niekto vymenit jemne upraveny stock vyfuk s peknymi vygravirovanymi koncovkami M3 za nejaky sportovy? :D
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Autor témy
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: [E46 M3] :: šmakovica emkovica

Pondelok, 28. Júla 2014, 22:47

podme radsej k niecomu pre mna najrealistickejsiemu :D vykuchat a upravit origo koncovy tlmic

stock vyfuk s rezonatorom = nemcinkular mod :mrgreen:

toto je pekne porobene olepene termopaskou, zvuk potom strasne zmohutnie, mozno by stalo za to nechat otvorenych par dierok a ostatne zaslepit

nejake foto kuchaciek na zahranicnych forach
    Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

chlapci moji :D
    Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Autor témy
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: [E46 M3] :: šmakovica emkovica

Utorok, 29. Júla 2014, 21:22

dnes som nahodil konecne karbon style airbox, vsetko je na svojom mieste, pozapajal som hadice, uplne som vybil baterku :D patex obojstranna paska ukoncila zivot :D tak snad zajtra navrtam dierky na uchytenie a hned navrtam dieru aj na pravu RJ xenonu, podarilo sa mi tam urvat ten srobik co je zvarany a zavarit ho tam ja nebudem vediet tak pekne... btw som si zacal zhanat plastovu a kovovu sietku na MAF screen keby som ju nahodou potreboval ;)
 
IGLA003
Príspevky: 256
Registrovaný: 7.9.2010
Auto: e90lci
Kraj: Bratislavský

Re: [E46 M3] :: šmakovica emkovica

Utorok, 29. Júla 2014, 22:59

zbehni za majom do ama on ti spravy dobru cenu na vyfuk
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Autor témy
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: [E46 M3] :: šmakovica emkovica

Utorok, 29. Júla 2014, 23:07

cennikova cena 730€ a vysledok neisty :D nemyslim ze by bol rad kebyze mu tam chodim ako na klavir otvarat vyfuk a upravovat vnutornosti :D to sa mozem hrat aj sam v klude doma

ako spravny pozer treba este fotecku k tomu airboxu

Obrázok
Naposledy upravil/-a ice.blade v Pondelok, 21. Februára 2022, 12:16, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Autor témy
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: [E46 M3] :: šmakovica emkovica

Streda, 30. Júla 2014, 20:33

musel som airbox nahodit opacne tzn gumenne hadice zmontovat z airboxu a namontovat ich na skrtiace klapky cize airbox sa bude nasuvat do tych gumiek... lepsie sa to tak montuje Obrázok

po pol hodinovom boji s vybitou baterkou sa mi podarilo nastartovat, hned som dal do prec USA denne svietenie, kto by to povedal ze M3 nenatoci ak nan pripojim startovaci vozik ale musim isty cas nabijat :D

dalej musim kupit hadicu do volnobezneho novu... ten prepojovaci plast ktorym som ju nadpajal zmensil priemer a je pocut ako si saje vzduch :D

dal som tam na test staru vahu a dava 16-17kg/h co by bolo relativne OK, otacky nelietaju, uvidime ci bude nejaky pokles vykonu koli chybajucej maf screen

zatial co som skusal zvuk tak to "viac rapka" ked sa otvoria skrtiace ale v garazi mi to prehuci vyfuk... tak to budem testovat az piatok :)
Naposledy upravil/-a ice.blade v Streda, 30. Júla 2014, 20:48, upravené celkom 2 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
jkk
Príspevky: 2867
Registrovaný: 4.8.2012
Auto: E91 330xd
Kraj: Bratislavský

Re: [E46 M3] :: šmakovica emkovica

Streda, 30. Júla 2014, 20:36

vyfuk ides iba otvorit, nahradit vnutri ruru perforovanou a zavarit, alebo ako to chces riesit?

to vykuchanie celeho vnutra bez rur mi pride dost barbarske a zvuk bude uz asi moc divoky...
EX: E91 330xd `08
EX: E46 330i `00
EX: E46 323i `99

Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Autor témy
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: [E46 M3] :: šmakovica emkovica

Streda, 30. Júla 2014, 20:40

chcem zmensit objem tzn nejake perforovane casti nahradim plnymi ine zas viac utlmim tymi vlaknami co su tam a bud zmensim objem prevarenim plechov z boku ako su tie aftermarkety alebo vyfuck odholim a navarim don male tlmice... nejako nadvarim uchyty, na stredovy diel navarim rezonatory a kaslat na to

toto chcem :mrgreen:

 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Autor témy
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: [E46 M3] :: šmakovica emkovica

Sobota, 2. Augusta 2014, 21:37

uz som primontoval aj drziak CSL nadrzky na SMG, porobil vsetko co bolo treba, prvy start bol uplne super, vsetko ako ma byt, motor ziadne zachvevy, isiel pekne kultivovane, po zahriati sa krasne nechal vytacat s uplne super zvukovym prejavom, nebol citit ziadny problem so zlym rezonancnym plnenim ale problem nastal tak po 3tom 4tom starte... proste malo auto vela vzduchu mimo vahy a nestartovalo... priemer 15cm namiesto 10cm spravil dost velku odchylku cize som namontoval naspat povodny airbox... karbon sanie prejde este mensimi upravami, posuniem nasavanie do volnobezneho viac do stredu boxu a spravim take gumove vedenie vzduchu priamo na vahu v priemere cca 10cm nech ma radost... okrme toho mi dnes umrela baterka v kluci, z nicoho nic prestal ist central, utekam pre druhy kluc a ide ok :D nervy 500 az ma otrieskalo no OK vymenim baterku a obal kluca co uz... do toho mi niekto vola na mobil hovorim hovorim a zistujem ze mi umrel mikrofon :D dalej ze som si vymenil volant, nastartujem, zahrejem motor, dam mu podlahu a ta svina mi da do ksichtu DSC, oranzovu rucnu, oranzove RDC, oranzova SMG ze WTF? kuknem diag a senzor natocenia volantu... spravil som adaptaciu, vymazal chybu, nakodoval nejake somariny ako zatvaranie okien onetouch aj po vytiahnuti kluca a aj otvoreni dvier... potom som uz radsej isiel z garaze nech nic viac neposerem :D

len taka chutovecka

 

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 75 neregistrovaných