... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
sysell
Príspevky: 491
Registrovaný: 15.3.2009
Auto: octa 1 AGR, F11 535
Kraj: Žilinský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Piatok, 27. Decembra 2019, 18:03

Skus mozno toto https://www.kamery-hikvision.sk/1100984-3mp alebo si mozes dat hociake lacnesjie riesnia ip co najhravaju na SD alebo do cloudu. Ak chces mat kvalitu ber viac ako full hd a vhodnu ohniskovu vzdialenost - zober alebo pozicaj nejaky fotak a skus si aky zaber na ktory objektiv, nech to nemas moc zazumovane alebo zas naopak moc siroke lebo na tom zabere hovno uvidis ani znacku neprecitas.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Piatok, 27. Decembra 2019, 20:07

ak chces nieco trvacnejsie a viac uhlov,kup si nieco taketo a mas to all-in-one box, https://www.alza.sk/evolveo-detective-d04_fhd-d5654971.htm
nemusis riesit PoE switch, das do krabice disk a mas zaznam zo 4 kamier, das to okolo celeho domu pripadne jednu aj do garaze keby sa uz niekto vlamal dnu ako tutoj pred par rokmi mlademu Svobodovi ked ukradli kolesa z M3,
mozes kupit aj jednu lepsiu IP kameru s nejakym rozumnym IP krytim proti vode, ale aj tak tam budes tahat nejaku elektriku, a ked uz tahat kabel, preco nie rovno PoE.
alebo choj za starostom, ze mu dovolis nainstalovat to, aj elektriku mu das zadarmo, ale on nech kupi kamery, bude to majetok obce, oni nech maju pristup k datam, a hotovo. nebudu moct potom ludia picovat, ze sukromnik si ich nataca.
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Sobota, 28. Decembra 2019, 21:58

Tie kolesa z M3 mal inak Jožko na druhý deň doma :)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Sobota, 28. Decembra 2019, 23:03

ved vlastnych sa neokrada...
 
Užívateľov profilový obrázok
Fuxxo
Príspevky: 12010
Registrovaný: 25.1.2011
Auto: M340i / E38 / E53
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 30. Decembra 2019, 10:27

LOL
Obrázok
IG: @fuxxo_works_garage
YT: TheFuxxoWorksGarage

G20 M340i 2020 275kW
E38 735i 1999 175kW
E53 X5 30d 2002 135kW
ex: F32 420d Coupe 2016 140kW
ex: E63 650i Coupe 2006 270kW
ex: E34 520i Touring 1994 142kW
ex: E39 530d 2001 142kW
ex: E46 330da Touring 150kW
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 30. Decembra 2019, 11:12

https://www.youtube.com/watch?v=ncPpM9tesPc

pre tych, co si na telefonoch nastavuju nizsie rozlisenie aby setrili baterku... (spoiler alert: mozte si zas nastavi rozlisenie na fujva komplett)
 
undy
Príspevky: 2197
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 30. Decembra 2019, 20:16

Páni, vyhral som na americkom eBay Motorolu Razr 2019. Tak len dúfam, že u nás pôjde všetko. Mám orange-oni majú e sim v ponuke. LTE pásma má motorola všetky, nie je blokovana na operátora. Tak snáď všetko bude fungovať. Posiela mi ju 21.1.2020. Čo ešte zistiť, kým nie je neskoro? Btw 1300€
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 30. Decembra 2019, 20:46

aha, a ked ti ju na colnici chytia a navalia ti dan a clo tak v com bude ta vyhra oproti 1500 euram, za ktore ju kupis u nas?:)
 
undy
Príspevky: 2197
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 30. Decembra 2019, 21:00

A kedy ju kupim u nas? Inak má byť u nas okolo 1700, ale to nie je podstatné. Ktovie kedy to bude...
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 30. Decembra 2019, 21:18

a ten co ti ju posiela ju mas pocit ze ma, ked ju posiela az 21.1? kompletne dodavky su zastavene, a ked bude v us bude aj v eu,
oficialna cena bola pre eu uvedena 1599, a nebude sa za tolko predavat... mas pocit, ze ten co ti ju predal ju kupil a predal bez zisku za 1500 dolcov?
a uistil si sa, ze sa na ten telefon poskytuje globalna zaruka?
keby si kupoval nejaky iphone, ok, ale bleeding edge technologie kupovat s tym, ze zaruka ak bude, tak bude len 12 mesiacov, s tym, ze som usetril prinajlepsom 3 stovky ak mi to nezdania, lebo ak mi to zdania zaplatim 260 ecka rovno na poste.. neviem, ci by som to nazyval "vyhral som" :).
 
undy
Príspevky: 2197
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 30. Decembra 2019, 21:54

Opakujem, nejde o peniaze, ale o to, že ho budem mat istotne skôr ako z europy. Zaruka je ok, potvrdili mi to v Sk zastúpení. Samozrejme to zdržanie v dodavke vyšlo na povrch 2 dni po tom, ako skoncila aukcia. Ale som si takmer istý, že ho budem mať skôr doma, ako dorazí do EU skladov
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Piatok, 3. Januára 2020, 17:45

bobrie odporucanie na 200 ojrovy telefen - moto one action.
Potreboval som pre niekoho lacny telefon, ktory nebude mat bullshitny softver, povodne som chcel xiaomi mi a3, ale pentile 720p oled, s ostrostou na urovni 480p ips je nieco, co by malo zostat v roku 2013, kedy sa to pouzivalo na displejoch o 1/3 mensich, ked som to videl nazivo tak som to nedokazal akceptovat ani na telefone za taku cenu. Na vyber zostala len moto g8+ a one action, vybral som to druhea teraz ked som to par dni mal v rukach a pripravoval to pre uzivatela v dochodkovom veku, co je uloha zlozitejsia ako by sa mohlo zdat, sa mi to celkom lubalo. Keby to len malo trochu sviznejsi chipset, aspon snap71x ak nie 730.
Ten 21:9 format nie je sice rolincovej sialok kavy, ale zasa sa to mrte dobre drzi v ruke, telefon mi v ruke pocitovo pripomina chujavej p30,
V cene do 200 eur davam 4,5 bobre z 5.
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Piatok, 3. Januára 2020, 18:55

boborjelotor napísal:
aha, a ked ti ju na colnici chytia a navalia ti dan a clo tak v com bude ta vyhra oproti 1500 euram, za ktore ju kupis u nas?:)
s tymto sa dalo vypiect tak ze si si upravil vyslednu cenu na fakture, ktoru si im na colny urad priniesol. 1700eurovi telefon vystavis fakturu na 200, zaplatis im nejakych 20korun a spokojny ides. Uz to tak nefunguje?
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Piatok, 3. Januára 2020, 19:13

neviem ako sa s tym vypekalo, ale akonahle sparujes shipment s ebay orderom tak ti je to prd platne, ebay musi disclosovat transakcie na EU trhu, tvoja faktura im je zbytocna, oni vedia, kolko sa za dany shipment zaplatilo a nehovoriac o tom, ze colnik tiez nie je jebnuty a ked otvori skatulu a v nej bude telefon vo folii, tak si lahko pozrie jeho trhovu cenu.
toto nie je xiaomi z aliexpresu, kde automaticky na vsetko napisu "child toy" a deklaruju 10 centov cenu.
a pokial ebay seller chce dostat svoje peniaze skor ako kupujuci potvrdi, ze prijal zasielku, tak musi poskytnut tracking nr., a take ktore aj funguje. Raz som cez ebay predal objektiv, poslal som to sl. postou, a ich tracking samozrejme ebay nezere, takze 2 tyzdne som mohol byt nervozny, ci si to ten chuj v Slovinsku odklikne ako prijate alebo povie, ze mu nic nedorazilo a budem nahraty, max. tak riesit poistku zasielky. a ked si zaratas dhl/ups postovne, plus 10% ebayu, tak sa to velmi neoplati.
Ja som este velice zvedavy co bude s mojim iphonom, ktory som na novy rok kupil na amazon.de, a na shipmente bolo ze pojde z UK skladu, ale oni ho vcera poslali z US a dnes ho do UK len prijali, na shipment trackeri svieti aj US, takze ak ho neprebalia ako kura po zaruke v tescu, tak balik sa bude tvarit ako emericky, ale snad v amazone vedia co robia, kazdopadne fakturu mam v nemcine a v eurach, tak snad sa obavam zbytocne.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Piatok, 3. Januára 2020, 19:19

Ta fukso nahovoril? Ja som pod vetvou nasiel note10 takze moje skusy ios sa odkladaju, aj ked pred vianocami som uz z S8 penil.. Tak ale co, vyhodis to? Zatial sa i tak zda, ze to nieje celkom tak rovnake. cAs uKAzE.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných