... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11614
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: F01 730D

Streda, 20. Januára 2016, 22:42

dodoIPD napísal:
mentalklub.sk, cele na smiech

Admini su tu kokoti (Peto ty nie ofc..) a za kralov su tu chlapci s 800 prispevkami.

Prosim vas chlapci zmazte to tu cele od strany 1. , pojdem sa chvalit asi radsej na fejsbuk s mojimi porsche (mam aj cayenne inac, panamera je kokotina, od mamky ako darcek k 16tym narodkam)

Tomas nic si z toho nerob.


Uplne suhlasim Josko. Ide to tu dole vodou. Clovek uz tu poriadne ani nemoze nikoho ojebat pri predaji diskov, alebo pochvalit sa peniazmi od rodicov bez toho, aby mu do toho nezacal nejaky zavistlivy kokot mudrovat!!
Des, asi si tu dam zursit ucet!!
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
KONNI
Príspevky: 675
Registrovaný: 11.10.2009
Auto: e36 328i qp M sport
Kraj: Zahraničie

Re: F01 730D

Štvrtok, 21. Januára 2016, 01:28

Na smiech je tu akurat to, ze ty ako clovek za vodou(co ma take a take Porse a neviem aky kkt este) potrebuje ludi ojebavat o par sto eur. Ano, omiela sa to dokola, ale kokota si zo seba spravil sam a nie len v tomto pripade, vsak? A teraz sa tu este vystavuj ako nejaky mecenas aj s tym druhym jebom co sa zrejme chce povozit na tych tvojich uuberkarach a preto ti lezie do riti.
 
bmwmpower82
Príspevky: 709
Registrovaný: 28.4.2009
Auto: Mondeo
Kraj: Bratislavský

Re: F01 730D

Štvrtok, 21. Januára 2016, 07:05

Som myslel ze to je klub hlavne o autach
 
Užívateľov profilový obrázok
banned
Príspevky: 765
Registrovaný: 21.10.2012
Kraj: Bratislavský

Re: F01 730D

Štvrtok, 21. Januára 2016, 11:45

Ako to raz niekto davno mal v podpise - klub tvoria ludia, nie auta. Preto je to tu kokotklub :)
banned... ...connecting people :)
 
Užívateľov profilový obrázok
M3driver
Príspevky: 2119
Registrovaný: 7.8.2006
Kraj: Bratislavský

Re: F01 730D

Štvrtok, 21. Januára 2016, 14:01

to uz tak zlacneli?? fakt uz nic neni co byvalo...
same people, same shit
:thumbup:

ViktorDDD napísal:
boha ľudia čo majú vozové parky v hodnote villy pod slavínom si tu zo seba uťahujú a potom príde nejaký wannabe a celé to dojebe ](*,)
M3 -> Ducati
 
dodoIPD
Autor témy
Príspevky: 3614
Registrovaný: 21.4.2008
Auto: BMW
Kraj: Bratislavský

Re: F01 730D

Piatok, 22. Januára 2016, 11:53

voMacK napísal:

Uplne suhlasim Josko. Ide to tu dole vodou. Clovek uz tu poriadne ani nemoze nikoho ojebat pri predaji diskov, alebo pochvalit sa peniazmi od rodicov bez toho, aby mu do toho nezacal nejaky zavistlivy kokot mudrovat!!
Des, asi si tu dam zursit ucet!!



Je mi luto ze sa ti nedari. Snad tento rok bude lepsi ;)
Zaujimave je preco mi rodicia nedavali peniaze ked som mal 18 rokov a e30 318i alebo e36 m3 ktoru som kupil za 4500€... A zrazu par rokov neskor mam tych aut viac.. :D
Naposledy upravil/-a dodoIPD v Piatok, 22. Januára 2016, 11:58, upravené celkom 1 krát.
 
dodoIPD
Autor témy
Príspevky: 3614
Registrovaný: 21.4.2008
Auto: BMW
Kraj: Bratislavský

Re: F01 730D

Piatok, 22. Januára 2016, 11:57

KONNI napísal:
Na smiech je tu akurat to, ze ty ako clovek za vodou(co ma take a take Porse a neviem aky kkt este) potrebuje ludi ojebavat o par sto eur. Ano, omiela sa to dokola, ale kokota si zo seba spravil sam a nie len v tomto pripade, vsak? A teraz sa tu este vystavuj ako nejaky mecenas aj s tym druhym jebom co sa zrejme chce povozit na tych tvojich uuberkarach a preto ti lezie do riti.


Ty detektiv tiez vies o tom vela :))
Ja sa nechvalim, nepotrebujem to. Viem ako to bolo pred par rokmi ked som nato nemal a strasne som chcel vtedy novu e90 m3 a ked sem napriklad peto pal dal fotky tak som z nej odpadaval. Su ludia ktori sa tesia z toho ze mozu videt nejaku m3 m4 a nezavidia ale dopraju a radi sa nato pozru lebo tiez po tom mozno tuzia.
 
KONNI
Príspevky: 675
Registrovaný: 11.10.2009
Auto: e36 328i qp M sport
Kraj: Zahraničie

Re: F01 730D

Piatok, 22. Januára 2016, 13:07

Dodi, ja ti tie auta neberiem a ver ci never ani nezavidim. Tiez si rad pozriem pekne a rychle auta, ale prosim ta, nemoralizuj tu. Nie, neviem o tebe vela (za to kopec clenov ano), ale to co viem, mi staci aby som si urobil obraz.
A co si vlastne cakal od toho tvojho slavneho comebacku? Mohol si cakat, ze dostanes to, co si dostal.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11614
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: F01 730D

Piatok, 22. Januára 2016, 13:31

dodoIPD napísal:


Je mi luto ze sa ti nedari. Snad tento rok bude lepsi ;)
Zaujimave je preco mi rodicia nedavali peniaze ked som mal 18 rokov a e30 318i alebo e36 m3 ktoru som kupil za 4500€... A zrazu par rokov neskor mam tych aut viac.. :D


Teraz revem. Si odhalil fakt, ze som totalne neuspesny chudacik.
Odpustis mi tie sproste reci a mozem prosim ta prist k tebe na skolenie, ako byt dobry podnikatel? Mohli by sme zacat lekciou o predaji diskov, co su tesne pred smrtou, co ty na to?
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
M3driver
Príspevky: 2119
Registrovaný: 7.8.2006
Kraj: Bratislavský

Re: F01 730D

Piatok, 22. Januára 2016, 14:14

bud je chyba ze nie som na FB a pod., alebo som fakt uz kkt!! to ze niekto sem-tam napise do svojho pribehu par viet, to je nejaky slavny kombek? ci moralizovanie? asi som ozaj malo socializovany a nieco mi unika...
ale skor mi pride ze je tu par inych ludi co ma potrebu stale moralizovat, poucat a sudit a potom vela ludi co sa silou mocou potrebuju natlacit do nejakeho zadku.


KONNI napísal:
Dodi, ja ti tie auta neberiem a ver ci never ani nezavidim. Tiez si rad pozriem pekne a rychle auta, ale prosim ta, nemoralizuj tu. Nie, neviem o tebe vela (za to kopec clenov ano), ale to co viem, mi staci aby som si urobil obraz.
A co si vlastne cakal od toho tvojho slavneho comebacku? Mohol si cakat, ze dostanes to, co si dostal.
M3 -> Ducati
 
Užívateľov profilový obrázok
banned
Príspevky: 765
Registrovaný: 21.10.2012
Kraj: Bratislavský

Re: F01 730D

Piatok, 22. Januára 2016, 15:00

Aj mne unika olej na sedme :(
banned... ...connecting people :)
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4124
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: F01 730D

Piatok, 22. Januára 2016, 15:11

Ako nejdem sa doda zastávať, ani moralizovat, ale keď ho nazývate ojebavacom, to fakt naňho nemáte nič iné len tie rok staré disky? Neverím, že vám sa podarili všetky predaje na jednotku, a všetky reklamácie ste vyriešili k spokojnosti zákazníka

Dodo, keď sa podarí nejaká chuťovéčka ešte niekedy, rád si ju pozriem ;)
Ináč tých predjazdcov na Dobšinej si vybavoval ty či niekto iný, keď kľudne mi napíš aj ss, by ma zaujímalo pár vecí
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
dodoIPD
Autor témy
Príspevky: 3614
Registrovaný: 21.4.2008
Auto: BMW
Kraj: Bratislavský

Re: F01 730D

Piatok, 22. Januára 2016, 16:34

pistacik11 napísal:
Ako nejdem sa doda zastávať, ani moralizovat, ale keď ho nazývate ojebavacom, to fakt naňho nemáte nič iné len tie rok staré disky? Neverím, že vám sa podarili všetky predaje na jednotku, a všetky reklamácie ste vyriešili k spokojnosti zákazníka

Dodo, keď sa podarí nejaká chuťovéčka ešte niekedy, rád si ju pozriem ;)
Ináč tých predjazdcov na Dobšinej si vybavoval ty či niekto iný, keď kľudne mi napíš aj ss, by ma zaujímalo pár vecí


Urcite sem este daco casom plesknem :)
Tych vybavoval jeden vplyvny clovek z RV (teraz sa vytahujem ze dakoho doleziteho poznam). Ked tak kludne napis mozem sa ho popytat, viem ale ze to nebolo zadarmo.
Ludom sa to strasne pacilo, jazdcom sme boli na smiech.
 
dodoIPD
Autor témy
Príspevky: 3614
Registrovaný: 21.4.2008
Auto: BMW
Kraj: Bratislavský

Re: F01 730D

Piatok, 22. Januára 2016, 16:37

voMacK napísal:

Teraz revem. Si odhalil fakt, ze som totalne neuspesny chudacik.
Odpustis mi tie sproste reci a mozem prosim ta prist k tebe na skolenie, ako byt dobry podnikatel? Mohli by sme zacat lekciou o predaji diskov, co su tesne pred smrtou, co ty na to?


To som nepovedal, len som konstatoval ze sa ti teda asi nedari.. nic viac.
Mozes, a kludne mozme zacat lekciou ako na diskoch za 400 euro zarobit na Porsche napriklad :)
Predal som tu na klube za tych 7 rokov cez 30 aut v ovela vyssej hodnote ako disky chlapcovi a nikto sa namna nikdy nestazoval.. bol som mozno pre niekoho suflikant,spekulant a neviem co ine a moja povest bola ze dlho mi auto nevydrzi a az na 2 kusy som bol vzdy v pluse. Takze ak potrebujes rypat do diskov o ktorych si len cital z diskusie rozhorceneho mladika ktoreho som zapalil, nech sa paci, mna nevytocis :))

Ale urcite ti rad poradim.
 
dodoIPD
Autor témy
Príspevky: 3614
Registrovaný: 21.4.2008
Auto: BMW
Kraj: Bratislavský

Re: F01 730D

Piatok, 22. Januára 2016, 16:38

KONNI napísal:
Dodi, ja ti tie auta neberiem a ver ci never ani nezavidim. Tiez si rad pozriem pekne a rychle auta, ale prosim ta, nemoralizuj tu. Nie, neviem o tebe vela (za to kopec clenov ano), ale to co viem, mi staci aby som si urobil obraz.
A co si vlastne cakal od toho tvojho slavneho comebacku? Mohol si cakat, ze dostanes to, co si dostal.


Co som dostal? Napisalo sem 5 spamerov ktory zruinovali klub, nic som necakal, nemam ziadny comeback, chcel som len inspirovat mozno? neviem.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných