... všetko o BMW ...
Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK
skoki napísal:tipnem si ze to bude cerpadlo pri tomto motore...nech zije VP44
Džaro29 napísal:
no kamo neviem...skusal som ale naftu tlaci..len je tam slaby tlak
BMino napísal:
naftu tlaci do filtra alebo do valcov?
Swandes 320D napísal:Jedno nechapem...poznam jeho auto,staral sa on,ziadne burnouty tankoval kvalitnu naftu,jeden z najtichsich 100kw ake som pocul![]()
A co mi vravel ze isiel krasne a zrazu vsetko vyplo a konec!!! ako ked sa vypne klucikom v zapalovani!!!potom uz len tocilo a nic![]()
Neviem si predstavit keby ide do zakruty
Džaro29 napísal:
vidis kaaaamo... no keby mu davam nejakych 120 a idem do zakruty a vypne mi auto....asi by som to uz neriesil...
BMino napísal:a na diagnostike si uz bol?
podla vsetkeho ti odislo vstrek. cerpadlo
teda ak si ho uz nemenil
Swandes 320D napísal:
"tak bud rad ze to riesis"![]()
salat napísal:no neviem, isteze zalezi od situacie, ale ak by Vam to aj v tej 120 vyplo motor este by ste co-to mohli predsa zachranit a nie rovno vidiet truhlu. Brzdy by boli este trochu pod tlakom a mozno by to aj zastavilo, ci aspon vyrazne spomalilo. Tocit volantom sa da aj bez posilovaca a hlavne, v rychlosti je to pomerne lahke, nie ako ked stojite. Rucna funguje aj tak a v rychlosti pod cca 60 jej zaber je aj citit. No a v konecnom dosledku, aj motor brzdi ked je vypnuty...a na zadokolke no problem