Utorok, 24. Novembra 2009, 21:05
tu mate vycuc z vyhlasky:
b) fólie reklamné a proti slnečnému žiareniu a tónovanie skiel na vozidlách kategórie M1 a N1 môžu byť použité na zadné bočné sklá a na zadné sklo s podmienkou, že vozidlo je vybavené pravým vonkajším spätným zrkadlom,
c) fólie reklamné a proti slnečnému žiareniu a tónovanie skiel na vozidlách kategórie M2 a M3 môžu byť použité na bočné sklá, ktoré sú určené na výhľad z miest pre cestujúcich, okrem skiel dverí, ktoré sú určené na výhľad z miesta vodiča, a na zadné sklo; musia umožniť najmenej 50% priepustnosti svetla a viditeľnosť aj do vozidla,
d) fólie reklamné a proti slnečnému žiareniu a tónovanie skiel na iných vozidlách, ako sú uvedené v písmenách b) a c), môžu byť použité na bočné sklá, ktoré sú určené na výhľad z miest pre cestujúcich okrem skiel dverí, ktoré sú určené na výhľad z miesta vodiča, a na zadné sklo,
e) bezpečnostné fólie na ochranu proti prerazeniu skla v ložnom priestore vozidla môžu byť použité len na vozidlách kategórie N.
(4) Umiestnenie fólií, dodatočné tónovanie skiel a vykonávanie úprav zasklených plôch, ktoré majú za následok zníženie priepustnosti svetla, nie je povolené na čelnom skle a na predných bočných sklách vozidla na strane vodiča a jeho spolujazdca okrem zatemňovacieho pásu podľa odseku 3 písm. a).
komentar k tv joj: M1 a N1 su osobne auta, ktore mate vy vsetci a v pismene b) sa nepise absolutne nic o tmavosti, resp priehladnosti folie!!!
vozidla M2 a M3 su autobusy a vozidla nakladne, co pan redaktor zrejme nevie, a iba pri nich je spomenuta priehladnost, takze ako vzdy, bola v telke velka PIČOVINA!!!
a ospravedlnujem sa za vulgarnost, ale uz ma vytaca pristup "redaktorov" ktori sa snazia zaujat kazdou hlupostou ...to je vsetko...
Celým menom Valér Postihač, keby nieco:)
E91 325dA
E34 540/6