... všetko o BMW ...
Fuxxo napísal:ten kombik je klasika :-) 63ky som pozeral aj ja, este minuly rok, vtedy by ich asi nemal nikto, ale mam pocit ze to ma vela ludi v plane, takze mimo mna momentalne, dedo dobre si to napisal, ze ked budu menej okukane.. :-)
v kazdom pripade potrebuju hodne znizit aby to vyzeralo dobre, prave kvoli tomu agresivnemu dizajnu.. tie 132ky su trocha civilizovanejsie..
Fuxxo napísal:v kazdom pripade potrebuju hodne znizit aby to vyzeralo dobre, prave kvoli tomu agresivnemu dizajnu
michaltt napísal:A osobne sa mi nepaci, tlacit auto k zemi co to da. Mne viac reze znizenie spojene s funkcnostou.
michaltt napísal:Ja v aute vozim aj ludi a nepotrebujem suchat gumu a rozmyslat, ci tam alebo tam prejdem alebo neprejdem.