... všetko o BMW ...
alpina b3 napísal:Pekne to ten tvoj kámoš rozflákal...od strachu si ešte aj stierače zapol...a tak som sa tešil na to, že budem niekedy počuť zvuk toho motora, ktorý mi max max tak dlho ospevoval...R.I.P.
djkakadu napísal:Nerozumiem sa moc do toho, ale chasňa je dokrivená? podla fotiek by sa to dalo dať dokopy nie?
Škoda tých elektrónov.
djkakadu napísal:čože tam ma polovičnu hodnotu?nejak nechapem
Lada Drifter napísal:mozes tu rovno pridat fotku tvojho blbeho ksichtu aby kazdy videl kto moze byt taky hlupy a nevazit si to co ma moje zlte iso malo polovicnu hodnotu toho auta a nevimenil som ho s tebou za kolbasu cudujem sa chalanovi ze to vobec vimenil z toho auta uz nikdy nic nebude![]()
![]()
MEJOGSI napísal:tak ci tak by si ho doje*al ,takto to malo byt...dalsie super bawo je v p..i, ano je to len kus plechu, ale bol to jeden z mala peknych plechov na SK
BUBO napísal:Ach, len som si povzdichol keď som uvidel túto krásnu 30 na fóre a teraz tu stojí rozflákaná![]()
no hlavne že sú všetci zdravý
až mi je do
djkakadu napísal:čože tam ma polovičnu hodnotu?nejak nechapem
rosky napísal:Ako ked uz nic tak som aspon zmenil volbu v hlasovani
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()