... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Sobota, 13. Novembra 2021, 11:16

Fuxxo napísal:
pocuj, sice tiez niesom lekar ani nic podobne, ale moja mala tiez dlhe mesiace problemy s tymto, tvorili sa jej take akne, ze to bolo strasidelne, najprv sme si mysleli ze sak urcite to je z ruska, lebo vtedy niekedy to zacalo ked sa museli nosit ruska, ale nebol to ten pripad, lebo vzdy sa jej to tvorilo hlavne na jednej strane brady, a to nedavalo zmysel potom. potom si trocha studovala, a ze asi to bude alergia na mlieko, mliecne vyrobky, tak prestala pit mlieko, nepomohlo.. isli sme k dermatologicke (nr, mlyny, nejaka ukrajinka teta), ta uz si ani nepamatam co povedala, ale vypisala jej gafrovu mast na to, plus dalsie nejake drahe pripravky na cistenie pleti.. to vpodstate tiez nepomohlo.. a niekedy v septembri skusila ze vymeni makeup.. a co sa nestalo, odvtedy vyrazky zmizli. ale aspon bol drahy, ze ano :-| takze aj tam moze byt pes zakopany..
moze byt alergia na parabeny, ale v kozmetike byva casto aj horsi sajrajt, odporucam netflix dokument Broken venovany tejto teme.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11618
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Sobota, 13. Novembra 2021, 14:05

Netfliks dokumenty maju vypovednu hodnotu asi ako Pistove argumenty..
Krasny priklad toho je The game changers, co je uplne ukazkovy bullshit a este si to zajebe podtitul "fueled by the truth"
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Sobota, 13. Novembra 2021, 14:57

tak ano jeden sfusovany dokument o sypani diskvalifikuje uplne vsetko :D to dava logiku.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11618
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Sobota, 13. Novembra 2021, 15:02

Dava logiku brat ako hodnoverny zdroj streamovaciu sluzbu, ktorej ide primarne o sledovanost a hrat na prvu signalnu.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Sobota, 13. Novembra 2021, 15:05

voMacK napísal:
Dava logiku brat ako hodnoverny zdroj streamovaciu sluzbu, ktorej ide primarne o sledovanost a hrat na prvu signalnu.
Ano, trtkovia na Internete su doverihodnejsim zdrojom.
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4187
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Sobota, 13. Novembra 2021, 15:12

🤣🤣🤣
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Sobota, 13. Novembra 2021, 15:47

Woke picovine ako neshitx by som neveril ani trailer. :D Kazdopadne ano, v kozmetike u nas su hovna, aj v tej kurva drahej lekarenskej, nieto 5e avony a meryymkay. Treba vediet co kupovat, ako vzdy a so vsetkym.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Sobota, 13. Novembra 2021, 16:14

netflix nemam rad je to shit, ale dokument v podstate poukazuje autentickymi zabermi na “no shit sherlock” ze aj zname znacky mejkapu a kozmetiky su fejkovane v cinskych bobrovcoch vo vedrach od malty a teda velky pozor aj odkial clovek tieto kokociny kupuje v tejto dobe instramovej dropšipovej. najme to ze mam jebaky na brade z mejkapu mi presne znelo ako scena z toho dokumentu, takze odporucam pozriet. Ze sa fejkuju napriklad aj lieky by mohol lekarnik vediet. vela zien nejde do Douglasu atd. ale kupi online lacnejsie nevedomky fejky.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11618
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Sobota, 13. Novembra 2021, 16:31

Tak, ze sa fejkuje vsetko od viagry, cez lego, makeup, weider protakov az po abysko-vonavky ozaj nieje asi tajomstvo. Ja som skor poukazoval na to, ze brat dokument na Netlixe ako legit zdroj, je ako kupit luksusne bmv bez cuvacej kamery.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Sobota, 13. Novembra 2021, 16:40

netflix si to u mna pojebal definitivne ked skurvili startrek diverse female black space jesus hlavnym charakterom, nadavkami a postavami mentalne zaseknutymi v puberte.
Prosim ta co je na bazarovych fallfrei bmw luxusne ? to je jak klofnut 40tku s 2 deckami a čvachtat nad fotkami z jej stužkovej.
Naposledy upravil/-a pablohablo v Sobota, 13. Novembra 2021, 16:44, upravené celkom 1 krát.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Sobota, 13. Novembra 2021, 16:44

Ja som minule pozeral ten money heist, moja zapla ale ona to nepozera, to je pozadie iba.. No ja ked daco ide, pozeram. Pici doteraz mam nervy z toho aka kokotina to bola. :D
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Sobota, 13. Novembra 2021, 17:10

 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11618
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Sobota, 13. Novembra 2021, 18:03

pablohablo napísal:
Prosim ta co je na bazarovych fallfrei bmw luxusne ?
Vobec nic. Preco?
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
Fuxxo
Príspevky: 12010
Registrovaný: 25.1.2011
Auto: M340i / E38 / E53
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Nedeľa, 14. Novembra 2021, 17:06

pablohablo napísal:
netflix nemam rad je to shit, ale dokument v podstate poukazuje autentickymi zabermi na “no shit sherlock” ze aj zname znacky mejkapu a kozmetiky su fejkovane v cinskych bobrovcoch vo vedrach od malty a teda velky pozor aj odkial clovek tieto kokociny kupuje v tejto dobe instramovej dropšipovej. najme to ze mam jebaky na brade z mejkapu mi presne znelo ako scena z toho dokumentu, takze odporucam pozriet. Ze sa fejkuju napriklad aj lieky by mohol lekarnik vediet. vela zien nejde do Douglasu atd. ale kupi online lacnejsie nevedomky fejky.
tak taketo veci zasadne nekupuje zena online, a ani vonavky, lebo tomu proste neverim.. bol to 40-50€ makeup kupovany v lekarni dr max.. a to je na makeup mrte vela penazi, a vo finale kokod z toho.

voMacK napísal:
Netfliks dokumenty maju vypovednu hodnotu asi ako Pistove argumenty..
Krasny priklad toho je The game changers, co je uplne ukazkovy bullshit a este si to zajebe podtitul "fueled by the truth"
nahodou ja kukam mrte dokumentov z netflixu.. ale vpodstate 98% je trucrime, kde moc neni co vymyslat, kedze to je vacsinou based on facts, a vypovedi vysetrovatelov, svedkov, atd. tie maju zmaknute dost dobre..
Obrázok
IG: @fuxxo_works_garage
YT: TheFuxxoWorksGarage

G20 M340i 2020 275kW
E38 735i 1999 175kW
E53 X5 30d 2002 135kW
ex: F32 420d Coupe 2016 140kW
ex: E63 650i Coupe 2006 270kW
ex: E34 520i Touring 1994 142kW
ex: E39 530d 2001 142kW
ex: E46 330da Touring 150kW
 
pyranes
Príspevky: 451
Registrovaný: 1.7.2010
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Pondelok, 15. Novembra 2021, 15:35

sory chalosi ze trosku odbocim uz od normalneho pokecu

dik fuxo aj killo... no presne o tom to je ze ked si to sam neskusas a sam nevylucujes tak tazko k niecomu prides... lekari su niekedy slaboda.. napriklad doktorka na intoleranciu na mliecnu bielkovinu prehovarala frajerku ze to ma alergiu.. a to je rozdiel nemala pravdu..
ruska to nie su a ani make up ktory zmenila..

ale killo pise dobre, presne tym smerom sa uberame.. momentalne mesiac bez normalnej muky a vidno zlepsenie, pro hrsti cornflakesoch vyskocili 2 v zlozeni bolo nieco co vedela ze nebude ok ..
chce to potiahnut do uplnej cistej pokozky bez muky a potom planujeme skusat pridavat kvaskove atd ...
dik pani, napriklad killo a fukso dali zaujimave tipy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Szterbinsky a 46 neregistrovaných