... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4118
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 26. Januára 2021, 21:36

pistacik11 napísal:
Ja sa nejdem Harabina zastávať, názory, že za všetkým stojí Söros stoja za hovno. Minulosť ma tiež viac ako pochybnú, ale ak ide o právnu stránky vecí, tak myslím, že jeho názor by sa nemal brať na ľahkú váhu, keďže tie zákony, paragrafy ovláda dokonale.

Bobor pozri ja viem, kto je Harabin, viem o sýkorkach atď. Viď vyššie píšem, že má viac pochybnú minulosť. Tiež by som bol rád, ak by bol taký človek už mimo politiky a mimo súdnictva (zatiaľ dočasne je, Chvala bohu a zákonom).
Ale tiež má právo upozorniť na niečo, čo nie je v súlade zo zákonom. To, že sa to robilo pred tým, to nie je výhovorka, ak si dobre pamätám, to si písal aj ty, keď tu bola debata USA vs Rusko, ak niekto spomenul hriechy USA.

Ak sa má konečne zmeniť myslenie ľudí, tak by bolo fakt najlepšie ak by sa prestali obchádzať zákony, v prospech hocikoho, nech už ide o Vlada, Igora, Daniela, Borisa, Pištu, Bobra alebo hocikoho, a nedať dôvod starej garde vyplakávať sa.

Nie tu sa ide bičovať Pellegrini kvôli obleku a za Borisom chodili kurvy do nemocnice, Holly využíva výnimku na cestu do práce na cesty za rodinou (ja chápem cestu do práce ako cestu z miesta bydliska do miesta výkonu práce a nie let cez pol Európy, lebo mám tam rodinu) a pod.. nič sa nedeje. Premiér je zosraty odvolať "vraha", lebo mu lepí, že s vrahom odíde pol koalície a padne mu vláda, tak čo si má človek o tom všetko myslieť?

Akurát tak nahrávajú rôznym pochybným stranám a dvíhajú im percenta.

Ďalší Naď cez víkend v na telo sa mi zdá, povie, že patríme na západ, mali by sme prerušiť styky s Ruskom a prestať hrať to na dve strany a je hrdý, ako sa nám to darí. Ten dilino, neviem, či má klapky na očiach, ale bez Ruska nevie fungovať skoro celá EÚ. Nemci využívajú rôzne mimovladky a nadácie, len aby mohli s Rusmi obchodovať, aby sa dostával plynovod, Mercedes stavia fabriku, Francúzi posielajú družice na ruských raketach do vesmíru, spolupracujú v Afrike a dalo by sa pokračovať... Ale my prerušme všetko, veď načo nám peniaze? Také 2. Švajčiarsko tu je.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 26. Januára 2021, 23:45

V tom istom Na Telo povedal Rasi ze to ze ho nacapali ako si kupuje oblek ze to je chyba vlady a opatreni. To je uz ok?

Co sa tyka toho Ruska, neviem z akeho dovodu alebo co si si kde precital ze tak adorujes to Rusko. Nie, EU by bez Ruska existovat vedela, vsetko sa da presmerovat, ale to Rusko by bez EU zdochlo. Ta krajina je zdechla, nema nic okrem ropy a plynu. Nema ti co ponuknut. Nase obchodovanie s Ruskom je minimalne v porovnani s krajinami EU, co ti Rusko ma co ponuknut? Vies preco Mercedes stavia fabriku? Vies preco ostatne automobilky stavaju fabriky v Rumunsku a v Bulharsku?
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
RTG
Príspevky: 908
Registrovaný: 30.8.2012
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 27. Januára 2021, 06:56

 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 27. Januára 2021, 07:08

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 05:23, upravené celkom 2 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4118
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 27. Januára 2021, 07:09

Maco napísal:
Nie, EU by bez Ruska existovat vedela, vsetko sa da presmerovat, ale to Rusko by bez EU zdochlo. Ta krajina je zdechla, nema nic okrem ropy a plynu. Nema ti co ponuknut.

Hmm to nejak nekorensponduje s tým, ako sa tu tlačí do hláv, že je Rusko hrozba, že nás chcú napadnúť a obsadiť. Veď kto by napadol sliepku, ktorá mu znáša zlaté vajce?

Nekorenšponduje to ani s tým, ako Nemci, Francúzi riskujú obchádzajú uvalené sankcie, aby mohli s ním obchodovať. Či to je tiež výmysel? Oni môžu obchádzať, a my sa tu budeme hrať na korektnosť? Čo nám to prinesie? Ak sa dvihne príjem krajiny len 3-5% stále je to viac ako 0.

20-30 rokov dozadu sa tiež tak každý smial z Číny, teraz skupujú pol sveta a zavádzajú sa rôzne clá a dane na ich tovar, aby si západný produkt udržal akú takú konkurencieschopnosť na trhu.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 27. Januára 2021, 07:12

Kym rusi doslova a do pismena neprestanu chlastat, dovtedy z nich ziadna cina nebude. Chlast je to co ich drzi pri zemi, nie EU ani USA ako im jebe do hlav propaganda. Ta spolocnost je rozvratena chlastom vzdy na 2 generacie dopredu, lebo manka tatko chlasce, decko maju jebnute a nevzdelane mentalne dojebane z takeho zivota a to ich decko zasa bude robit to iste, a tak dalej naveky vekov, ale kym su promile, vinna muska je spokojna a tak si moze cár putin a jeho banda vladnut.
 
Užívateľov profilový obrázok
ROKI49
Príspevky: 2999
Registrovaný: 10.8.2012
Auto: G20 330i
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 27. Januára 2021, 07:31

pistacik11 napísal:
Hmm to nejak nekorensponduje s tým, ako sa tu tlačí do hláv, že je Rusko hrozba, že nás chcú napadnúť a obsadiť.
Ukrajina suhlasi.......

Povedz, kde sa berie toto obdivovanie Ruska? Ja tomu nechapem, ze ich dakto furt povazuje za dakych bratov Slovanov a podobne a stavia ich na piedestal. Vsak nas tu 40 rokov okupovali a prakticky zabrzdili nas vyvoj na dalsich 50 rokov
PRÍBEH: ex E39 525d, 2003, Individual Obrázok
ex F30 330d, 2013 Obrázok
G20 330i, 2022 Obrázok
 
rapidwinner
Príspevky: 838
Registrovaný: 19.1.2016
Kraj: Prešovský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 27. Januára 2021, 08:05

Nikdy nijaky brat nebol, vzdy bola iba Ruda bestia. Ceskoslovensko nesmie zabudnut.

Pokial ide o rusov ako takych, existuje nepopularny nazor, ze zdegenerovani su bezni ludia aj kvoli cielenym cistkam v rezii NKVD podla klasickeho scenara. Pokial si vyhladis 20-40 mil. ludi (nik presne nevie) a dobre percento z nich su ti schopni, ktori maju ale iny nazor, existuje dobra sanca, ze nazive ostanu iba kokoti.

No a pokial ide o Ukrajinu, je vcelku stastie ze odpovedou na pokusy o zacatie asociacnych dohod s EU je okupacia iba Doneckej, Luhanskej oblasti a Docasne okupovanie republiky Krym. Povodne ich bolo naplanovanych trocha viac, vpodstate takmer cela vychodna ukrajina. Informacia od byvaleho guvernera Luhanskej a Zakarpatskej oblasti, ziadne vymysly.

Akekolvek obhajovanie Ruska je absolutne cisty prejav stokholmskeho syndromu. Jebat.
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4118
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 27. Januára 2021, 08:49

ROKI49 napísal:
Ukrajina suhlasi.......

Povedz, kde sa berie toto obdivovanie Ruska? Ja tomu nechapem, ze ich dakto furt povazuje za dakych bratov Slovanov a podobne a stavia ich na piedestal. Vsak nas tu 40 rokov okupovali a prakticky zabrzdili nas vyvoj na dalsich 50 rokov
Je celkom paradox, že ten čo tu poslal vojská nebol Rus ale Ukrajinec, a ten čo má na svedomí najväčšie zverstvá tiež nebol Rus ale Gruzinec. Jeden Rus to po tom Gruzincovi chcel znormalizovať, tak ho odstavil Ukrajinec. Ďalší Rus už tu normalizáciu začal a má za to nobelovu cenu mieru.

Podľa tvojej logiky buďme zasadený aj proti Nemcom, veď majú za posledných 110r na svedomí len 2x svetovú vojnu, tj 2x zničenú celú Európu. Neverím ako je možné, že majú prístup k zbraniam. 🙄
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
ROKI49
Príspevky: 2999
Registrovaný: 10.8.2012
Auto: G20 330i
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 27. Januára 2021, 09:00

Ja Nemcom tiez do riti liezt nepotrebujem a su pre mna stat ako kazdy iny, tak neviem aku moju logiku to splietas. Vidim vsak, ako so svojou krajinou pohli a ako sa ako spolocnost transformovali, to treba brat tiez v uvahu.

Paci sa mi, ako sa sikovne vyhnes priamej otazke na seba a miesto toho tu posplietas Stalina ako Gruzinca a podobne. Tazko s tebou diskutovat, ked vidim tvoje chapanie.....
PRÍBEH: ex E39 525d, 2003, Individual Obrázok
ex F30 330d, 2013 Obrázok
G20 330i, 2022 Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 27. Januára 2021, 09:15

boha picujes na nemcov, kam chodis muklovat aby si mohol mat 2nemecke auta na dvore, lebo na slovensku rozdrancovanom tvojimi hrdinami ktorych tak obhajujes by si nezarobil ani na fabiu, a este nam tu vycitas preco nechceme veci od rusov
okrem ropy a plynu im este dakujeme za zel.trat kade mozu chodit vlaky z ciny do europy, ale akoze picovat ze neockujeme ruskou vakcinou? ja sa necham radsej pichnut niecim co je otestovane a schvalene
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
fritolko
Príspevky: 1324
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 27. Januára 2021, 09:35

Pista si napisal ze sa ockovat nedas - ak to bude dobrovolne. Tak ti moze byt vlaste upici ci sa my ostatni budeme ockovat vakcinou, ktora je odkusana.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 27. Januára 2021, 09:37

pista tvoja neschopnost orientovat sa v dejinach a udalostiach mi vyraza dych. podla tvojej logiky ale budme zasadenI proti Rakusanom, kedze zjavne nemas zvladnuty ani len nadpis z uciva 7. rocnika dejepisu o WW1, a podla tvojej orientacie na geolokalny povod jednotlivych predstavitelov treba brat do uvahy, ze Hitler bol Rakusan.
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4118
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 27. Januára 2021, 09:46

ViktorDDD napísal:
boha picujes na nemcov, kam chodis muklovat aby si mohol mat 2nemecke auta na dvore, lebo na slovensku rozdrancovanom tvojimi hrdinami ktorych tak obhajujes by si nezarobil ani na fabiu, a este nam tu vycitas preco nechceme veci od rusov
Kde ja picujem na Nemcov? Ja som len poukázal, že dávať Rusom za vinu niečo, čo sa udialo pred viac ako 50r a aj sa za to ospravedlnili je sprostosť.

Keď sa vedelo zabudnúť na Nemcov, prečo nezabudnúť aj na to, čo urobili sovieti pred 50r?

75r po tom, čo nás tu okupovali Nemci sú náš najväčší obchodný partner, odllkiaľ máme istotu, že to nebude podobné s Ruskom za ďalších čo ja viem 20r? Po 20 - 30r čo nič nerobili teraz v spolupráci s Čínou aj pod vplyvom sankcií začínajú vyvíjať opäť lietadlá, auta, elektroniku. Ohľadom raketovej techniky okrem USA není pred nimi nik, donedávna boli ešte svetová jednotka.
Čo sa týka lietadiel pridáme k USA už len airbus, na ktorého vývoji sa podieľajú najväčšie ekonomiky Európy už není pred nimi nik, a to skoro 30r nič nerobili, tak kto vie kde budú o 20-30 rokov, keď odstránia zo systému korupciu a opäť naštartujú vývoj?
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 27. Januára 2021, 09:52

Obrázok

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 56 neregistrovaných