... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
KELSOakaPatres
Príspevky: 48
Registrovaný: 7.8.2010
Auto: nonBMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Zasekávání okna při stahování. Help!

Utorok, 28. Mája 2013, 12:35

Posledné dva mesiace ma srala tiež ta hláška "Window Anti-Trap Function Failure" :evil: stalo sa mi to z ničoho nič keď som otváral zadné okná a odvtedy mi ľavé zadne okno išlo otvoriť ale na 4-5x v automatike nešlo vôbec a pri každom štartovaní mi gongla ta blbosť. Skúsil som asi milión návodov čo som našiel na nete, ale asi každému funguje niečo iné. Dnes som opäť skúsil jeden z návodov čo som vypátral na webe 5Series.net a konečne sa podarilo! \:D/ \:D/ \:D/ Mám e61 04´ tak snáď vám to aj niekomu inému pomôže. :thumbup:

1. Kľúčik do zapnutej polohy (bez naštartovania)
2. Ísť k ovládaciemu panelu okna ktoré je chybové (nie od panelu vodiča!)
3. Chybne okno stiahnuť postupne úplné a na doraz dole a pustiť spínač
4. Opätovné stlačiť spínač smerom dole a držať ho presne 17s (nepočítajte to v hlave mne sa to podarilo až so stopkami!)
5. Po uplynutí 17s hneď stlačiť spínač smerom hore a držať až kým sa nezinicializuje číže sa samé zavrie, otvorí a znova zavrie (pri stálom držaní spínača nahor!)
6. Hotovo! Chybové hlásenie zmizlo, okno funguje v automatike!


Enjoy :roll:
ex BMW 530d Touring (e61) r.v. 2004 - príbeh
ex Alfa Romeo 145 1.9JTD [140PS] r.v. 2000
...Passion For Drive! [f10]
 
makilas21
Príspevky: 8
Registrovaný: 5.3.2011
Auto: BMW 520D Touring
Kraj: Trenčiansky

Re: Zasekávání okna při stahování. Help!

Pondelok, 8. Júla 2013, 21:25

ja nič v zlom. moje auto je perfektné, ale až príliš veľa ľudí má problém len zo zadným vodičovým okienkom. takže po pokuse vypnutých senzorov cuvania ktore nie a nie nabehnut (stačilo podržať tlačítko 30s) to beriem ako o ďaľší pokus len aby som
došiel do servisu BMW. K tomuto úchylnému kroku sa pimäly aj iné automobilky. Problém s tým istým okienkom budem podľa návodou riešiť zajtra. Do servisu ani za svet. Nech si radšej vypisuje. Mechanizmus je určite v poho. To len ktosi v hlave v nemecku si zobral za vzor taliansku schému fungovania servisu. O šikmookých a talošoch je dávno známe, že Vám chybu prednastavia len preto aby ste sa časom ukázali.

houk
 
Makak_23
Príspevky: 1
Registrovaný: 25.8.2019
Auto: Bmw 525d 2005
Kraj: Zahraničie

Re: Zasekávání okna při stahování. Help!

Nedeľa, 25. Augusta 2019, 19:07

Hele perfektní návod! Zkusil jsem to a fungovalo to hned. Okénko zas běží jak má. Díky 😀

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných