... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

banner

kiski
Auto: E61 525d
Kraj: Trenčiansky

Re: E60 vybija stale bateriu - VYRIESENE

Piatok, 16. Augusta 2019, 06:41

Sevas. Fundovanejší ti poradia určite lepšie ako ja, ale laicky - MOST je optická zbernica, ktorá musí byť vždy uzavretá, niečo na spôsob kruhu. Akonáhle jeden komponent zo zbernice odstrániš, musíš to premostiť, inak defacto rozpojíš kruh. Lepšie ti to vysvetliť neviem. Ja to takto chápem, ťažko povedať, či dobre :), ale nejak tak mi to bolo vysvetlené. Ako píšem, lepší odborníci tu sú, tak sa snáď vyjadria.

Premostené je to takým konektorom, čo je nato špeciálne určený. Robil mi to môj dvorný mechanik, čo sa mi stará o auto, a priamo pri procese som nebol. Ale výsledok je taký, že auto ide opäť tak, ako má. Mne vychytávky typu bluetooth a podobné veci absolútne nechýbajú, takže mi nevadí, že je to z auta von. Hlavne, že je to všetko opäť ok.

cdrritchey
Auto: E60 facelift 525D

Piatok, 16. Augusta 2019, 15:28

No ja bluethot ani nemám takze Nwm či to vôbec mám ten modul, napis mi prosím na FB Richard Martinek , rad by som nejakým spôsobom sa dostal ku tomu tvojemu mechanikovi 🙂

kiski
Auto: E61 525d

Piatok, 16. Augusta 2019, 17:56

Máš súkromnú správu tu na fóre.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní