... všetko o BMW ...
Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK
mathesss napísal:
Menujeme ťa za nášho organizátora :!:
urči čas a miesto! Keď sa budeme všetci dohadovať a brať ohlady na každého názory tak to bude na dlho a stale sa budeme dohadovať.... urči napr... 21.03.2009 o 9:00 na parkovisku pri AMFIKU..
Ja pôjdem určite.. nemalo by mi do toho prísť nič vážneho... (a možno dovlečem okrem mňa 4 BMW, ale ani jedno neni isténa 100%)
coWon napísal:tu siiii.... uz som ta postradal (:
no co, ides ci nejdes? ale asi nejdes, inac by si reagoval![]()
a co si mal? banan??? nemam rad banany
Jannci napísal:tu to je. na prvom este povodny stav, na druhom to je po buracke, a obidvoje dvere boli vymene za druhe, krtore mali sedu metalizu
hesoyam25 napísal:
to je v psa fotene ne ?
coWon napísal:vitaj
okolo dolnych lovcic som sa nalietat a skoro som tam aj havaroval... jakysik kokot na audine mi vletel do protismeru asi naschval a ledva som sa uhol do travy..
inac chcel som sa opytat ci nepoznate jedno BMW e39 ... taka strieborno modrasta farba, skoro do tyrkysova... je cela v M pakete a ma aj slusny zvuk.... SPZ neviem