... všetko o BMW ...

Moderátori: BlackMW, k33p, vilo

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
reklamne predmety bmwklub.sk
 
palzo
Príspevky: 1820
Registrovaný: 15.1.2008
Auto: Dedova Lada
Kraj: Košický
Bydlisko: Dedina

Utorok, 18. Marca 2008, 11:19

luciq napísal:
nejdem vobec od problemu, dobre viem citat, a posledna vec ide o to ze enrobis nic nelegalne a nie je tam ziadne oznacenie ze je to sukromny majetok, ani zakaz vstupu a vjazdu, takze nemas povinnost si od niekoho pytat akekolvek povolenie ..

chapeme sa uz konecne? mne netreba rozdavat rozumy, ja velmi dobre viem co pisem a o com pisem ..

a mam ine skusenostami s horsimi statnymi kurvami ako su nejaki chudacki policajti co nemozu nic .. doslova nic ..


Ahoj LUCIQ, neviem z ktorimy stanymi kurvami si mala problemy, a ani ma to velmi nezaujima, ale par rockov do zadu som si uzil srandu z policajtami, lebo ako som bol zvyknuty zo zahranicia ze chcem aby sa identifikoval, tak sa do mna obuli, odniesli na policajnu stanicu a ukazali mi ze jake je to prijemne byt zavrety ako 18 rocny chalanisko do ktoreho sa obuvaju dalsii 4-ria stasi pani.. Nebudem presne popisaovat co sa stalo, ale do dneska nic sa z toho nevyeirsilo, Pani policajti su dneska uz v dochodku, a ja som bol ten zly ze som sa len ozval... Nikdy viac, len slusne v Policajtom.


BLACKMW ja chodim casto na okresny zbor do Petrzalky (ten vedla royalu), mam tam par znamych, vies mi povedat kto bol ten policajt? Meno by mozno stacilo..
Naposledy upravil/-a palzo v Utorok, 18. Marca 2008, 11:22, upravené celkom 1 krát.
Jack Daniels + Coca Cola :)
 
Užívateľov profilový obrázok
luciq
Príspevky: 380
Registrovaný: 4.9.2007
Bydlisko: Bratislava

Utorok, 18. Marca 2008, 11:21

slamec napísal:
ale nerobíš to legálne.

niekedy platilo že: čo nieje zakázané je povolené
teraz platí : neznalosť zákona neospravedlňuje

ibaže pozemok, kde boli, niekomu patrí :arrow:

- čiže ak ide o súkromný/štátny pozemok, nemáš tam čo hľadať bez vedomia majiteľa. ak ide o verejný pozemok máš právo presunu cez tento pozemok z bodu A do bodu B

:arrow: vedomie majiteľa sa rozumie jeho súhlas a to najlepšie písomný, kôli neskoršiemu dokazovaniu práva


štačí či ešte nechápeš :?:



takze plati stale ze co nie je zakazane zakonom je povolene, a platilo aj predtym ze neznalost zakona neospravedlnuje ..

ked si taky mudry tak mi este napis mne hlupacikovi kde si hento vycital .. v ktorom paragrafe ktoreho zakona ..
lebo to co pises mi pride typu jedna babka povedala, a to v tomto nasom praaavnom state neplati .. tu plati lento co hovori zakon a nic ine .. neplati tu ani vylozenie zakona policajtom vlastnymi slovami, ani vylozenie zakona pravnikom vlastnymi slovami a takto by som pokracovat mohla do blba ..
ak sa odkazujes na paragraf tak napis naktory a ak si to len tak typujes tak nezavaadzaj ..

doporucujem aby ste si vsetci nastudovali zakony tejto republiky aby ste vedeli o com je to tu ..
vsetky najdete na www.zbierka.sk a doporucujem zacat tu:
http://www.zbierka.sk/default.aspx?sid=3&category=11

a koncim us lebo vidim ze to je len hrach na stenu hadzat ..
NEVER BE AFRAID TO SAY WHAT YOU FEEL
"fuck you."
 
Užívateľov profilový obrázok
slamec
Príspevky: 2527
Registrovaný: 5.4.2007
Bydlisko: Žilina

Utorok, 18. Marca 2008, 11:30

číslo § sem dohodím

a papier znesie všetko

:lol:
 
Užívateľov profilový obrázok
luciq
Príspevky: 380
Registrovaný: 4.9.2007
Bydlisko: Bratislava

Utorok, 18. Marca 2008, 11:31

k tomu paragrafu nezabudni napisat aj meno zakona ..
NEVER BE AFRAID TO SAY WHAT YOU FEEL
"fuck you."
 
Užívateľov profilový obrázok
Sven
Príspevky: 51
Registrovaný: 2.5.2007
Kraj: Bratislavský

Utorok, 18. Marca 2008, 11:54

dost sa tu emocionalne vylievaju niektori jedinci, je pravda ze nas obmedzovali ale netreba im davat podnety na konanie, zachovat chladnu hlavu a snad ich to prestane bavit, jeden z tych policajtov bol vtak ale ostatni boli ok, povedali vyslovene ze dostali hlasenie a ze ani oni tam nechcu riesit ale ze musia...
 
Užívateľov profilový obrázok
m4x
Príspevky: 2228
Registrovaný: 15.12.2007
Auto: E60 545i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Pressburg - Long parts

Utorok, 18. Marca 2008, 15:38

palzo napísal:
Inac odkial boli ty zeleny? ste si isty ze z Petrzky ?


peppo sa ich pytal z akeho okresu su, ak si dobre pamatam Bratislava V
!!! Obrázok ???
 
Užívateľov profilový obrázok
Peppo
Autor témy
Príspevky: 2216
Registrovaný: 7.3.2007
Auto: TOYOTA PRIUS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Utorok, 18. Marca 2008, 15:47

m4x napísal:
peppo sa ich pytal z akeho okresu su, ak si dobre pamatam Bratislava V


ano, Bratislava 5

pytal som sa pre to lebo na 2jke a trojke mam nejake kontakty
 
Užívateľov profilový obrázok
Xader
Príspevky: 2153
Registrovaný: 15.3.2007
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Utorok, 18. Marca 2008, 16:14

BA V. je Petrzalka, Cunovo, Rusovce ...

A co je potom DNV ? nie je to tiez BA V. ?
bmw e61 530xd
bmw e60 535d - ex
bmw e46 M3 - ex
bmw e36 M3 - ex
bmw e46 325xi - ex
bmw e46 330xd - ex
bmw e46 330ci - ex
bmw e39 530d - ex
 
palzo
Príspevky: 1820
Registrovaný: 15.1.2008
Auto: Dedova Lada
Kraj: Košický
Bydlisko: Dedina

Utorok, 18. Marca 2008, 16:29

No uvidime co bude... Spytam sa znamych na OR PZ BA V...
Jack Daniels + Coca Cola :)
 
belowzero
Príspevky: 1704
Registrovaný: 10.2.2008
Auto: e30 328i kupe
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: čakany-bratislava

Utorok, 18. Marca 2008, 16:58

Xader napísal:
BA V. je Petrzalka, Cunovo, Rusovce ...

A co je potom DNV ? nie je to tiez BA V. ?


DEVINSKA je 4ka obvod :) 84107:)
http://m.youtube.com/watch?v=kp23Us2wSU ... out=mobile

BMW e30 320i sedan EX
BMW e36 328i sedan tobagoblau EX
BMW e30 328i mtechII
BMW e46 330d touring silwer
BMW e46 330d touring 265PS 630NM
 
Pežot

Utorok, 18. Marca 2008, 17:07

Xader: Karlovka ako 4. obvod je Lamač, DD, Devín, DNV, Záhorská bystrica a všetko čo patrí pod BA od mlynskej doliny západnejšie :lol:
 
alfi666
Príspevky: 3897
Registrovaný: 18.3.2008
Bydlisko: BA

Utorok, 18. Marca 2008, 18:14

Suhlasim so Svenom... jeden bol premudrely, ale s odstupom casu si myslim, ze ani im sa to nechcelo riesit...
To, ze si nafotili auto a vypytali obciansky maju bohuzial vtomto policajnom state povolene... niesom si vsak isty tym, ci si mohli pytat technicky preukaz - kedze auta stali mimo cestu, tak by nemuseli mat ani znacky a ani technicak... no ale to je uz teraz jedno..

Som zvedavy, ze ci niekoho predvolaju... a ked hej, tak vtedy to treba riesit... aj ked si neviem realne predstavit, ze z coho by nas obvinili, kedze na mieste nas policajti neobvinili z nicoho a nerobila sa nijaka zapisnica...
Ina je situacia Marosa, ktoremu sa necudujem, ze to chce riesit.... keby som bol zrovna pritom ked si pytal kluce spat, tak nemam problem svedcit :( ... ale ked treba, tak dosvedcim to, ze ich nemal :D

Skor by sa bolo treba zamysliet nad tym, ze ako vybavit povolenie, aby sme sa tam oficialne mohli stretnut kazdu sobotu na 2-3 hodinky... a kedze majitelom su vodohospodari, tak treba ist zrejme za nimi... je to ich pozemok, cize zrejme oni to musia povolit...
Pripadne by sa mozno oplatilo poohliadnut sa v BA po podobnej ploche... mozno niekde v priemyselnej oblasti by to nemusel byt problem a mozna vybavenie povolenia by bolo tiez jednoduchsie nech u nejakej hyperaktivnej green peacovej starostky....
No more BMW... chodim peso ;)
E61 530d titansilber - EX
E46 320d farngrün metallic - EX
 
Pežot

Utorok, 18. Marca 2008, 20:51

alfi: lenže taká dajaká plocha neviem či tu voľakde je :roll: :roll:

Autá nemusia mať EČV iba keby stáli na tvojom súkromnom pozemku alebo na súkr. pozemku niekoho iného s jeho súhlasom (najlepšie písomným lebo ti neuveria ani nos medzi očami) :roll: :roll:
 
Užívateľov profilový obrázok
zdenko
Príspevky: 1325
Registrovaný: 23.9.2007
Auto: e30 320i, e30 325ic
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: bratislava

Utorok, 18. Marca 2008, 21:21

urcite este niekde je, len ju treba najst.
Fuck new model cars (little psycho je narkoman)
 
Užívateľov profilový obrázok
fioro
Príspevky: 847
Registrovaný: 11.10.2007
Auto: 156 1,9JTD
Kraj: Košický
Bydlisko: KOSICE

Utorok, 18. Marca 2008, 21:50

pokial to nie je verejna komunikacia, tak sa na nu zakon o premavke nemoze vztahovat...ak je to sukromny neoznaceny pozemok , tak moze upozornit aby som odisiel a k tomu ma predsa ani nepotrebuje legitimovat...
...... Obrázok......
.............Moje sadzomety...........
BMW e34 525tds EX
Ford Transit 2,5 td EX
Opel Campo 2,5td 4x4 EX
Alfa 156 1,9 JTD
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných