... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
cayman
Príspevky: 825
Registrovaný: 11.11.2012
Auto: E34 540i 6q
Kraj: Bratislavský

Re: predal som auto kupujuci chce auto vratit

Štvrtok, 16. Januára 2020, 20:53

Bloknut a ak bude otravovat dalej, nahlas ju tomu exekutorovi. Ked ju zacne riesit a zoberie jej to auto, budes mat pokoj, lebo ju uz servis toho auta zaujimat nebude :D
E34 540i 6q - LSD 2,93 25%, BC-racing, 4pot E32 750iL brakes, AMA exhaust w/ X-pipe, front strutbar, M5 sway bars, styling 21, Michelin PS4, full M-tech
E46 330ti 5q - swap M54B30, ECUGarage, LSD 3,46 25%, BC-racing, polyurethane bushings, 330i brakes, Hawk HP+ pads, HEL Performance BL, Schmiedmann headers, K&N intake, front/rear strutbar, X-brace, BBS-CH 007, Westlake 235 square setup, Sparco EVO2+, AnimalRacing consoles, stripped interior, oil cooler

daily MB GLB 2021

E90 330i EX
 
Užívateľov profilový obrázok
Jakub7
Príspevky: 199
Registrovaný: 31.5.2017
Kraj: Banskobystrický

Re: predal som auto kupujuci chce auto vratit

Štvrtok, 16. Januára 2020, 21:28

Nie neoblbla ma a ani nie som z nej paf. Ale nieje mi to prijemne. Budem ju ignorovat. Som zvedavý aké správy budu nasledovat.
 
Užívateľov profilový obrázok
Slayer
Príspevky: 226
Registrovaný: 28.7.2014
Auto: E65 730D 2007
Kraj: Trenčiansky

Re: predal som auto kupujuci chce auto vratit

Štvrtok, 16. Januára 2020, 21:32

A prečo si to číslo nezablokuješ? Naozaj túžiš vedieť, aké správy budú ešte nasledovať? Ver tomu, že ona bude stále stupňovať a viac a viac tlačiť na pílu a tebe to bude čoraz viac nepríjemnejšie a možno kvôli tomu spravíš aj nejakú blbosť. Zablokuj číslo a proste to vymaž z hlavy. Ak budeš denno-denne čítať jej správy, tak stále z toho budeš mať zlý pocit. Vyser sa už na ňu, nemá šancu proti tebe vyhrať, aj keby to dala na ten jej súd (čo na 99% nedá, lebo sama vie, že by prehrala).
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: predal som auto kupujuci chce auto vratit

Štvrtok, 16. Januára 2020, 21:38

pocuj, dobre ti tu radia (inak dostal si tu fakt cenne rady zadarmo).
Keby som ja na tvojom mieste, asi by som uz isiel na policiu a podal podnet za obtazovanie/vyhrazanie sa. Minimalne nech maju o tom nejaky zaznam, pre pripad ze by sa to stupnovalo.
Ak sa ta zavada neprejavila 5 minut po kupe po ceste domov (na ab.eu bol pribeh mladika, co kupil vyhodnu audinu z bazaru a na ceste domov sa rozsvietila check engine, hned tam zavolal a tusim sa mu to podarilo vratit), tak by som to absolutne neriesil. Po tyzdni? Co ak niekde jebla jamu pri brzdeni, a volaco dojebala? Auto moze mat aj 300 zavad, preco si tu diagnostiku nespravila pri kupe? Takisto jej mozes oponovat, ze ona mohla diely vymenit za nejake poskodene a teraz chce take auto vratit. Ak si pri predaji este zlavil z ceny, tak vobec nediskutovat

Ale podla sms je to nejaka narusena vypocitava osoba. Zasnem z takychto ludi, cely zivot ojebavat a smiat sa solidnym ludom do ksichtu, pici tam
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
upir156
Príspevky: 2314
Registrovaný: 25.11.2012
Kraj: Trnavský

Re: predal som auto kupujuci chce auto vratit

Štvrtok, 16. Januára 2020, 22:36

Treba ju len nahlásiť exekútorovi, on jej voľný čas vyplní, aby nemala čas riešiť kokotiny. Netreba na nič čakať.
 
rapidwinner
Príspevky: 834
Registrovaný: 19.1.2016
Kraj: Prešovský

Re: predal som auto kupujuci chce auto vratit

Piatok, 17. Januára 2020, 02:43

Jedno, s cim musis pocitat je to, ze spravy a otravovanie od nej zrejme neprestanu, aspon nie okamzite.
Tu skor ide o to, ze si musis z principu stat za svojim a ze pravda je ti naklonena, preto by si z respektu voci sebe nemal pristupit na akekolvek taktiky, ktore ta pizda skusa.
 
Užívateľov profilový obrázok
kkt1
Príspevky: 317
Registrovaný: 7.6.2018
Kraj: Žilinský

Re: predal som auto kupujuci chce auto vratit

Piatok, 17. Januára 2020, 05:37

beriem spat, podla tych sms fakt neni v poriadku a ani ta na sud neda, lebo keby ta chcela dat tak ti nevypisuje hluposti, cize idealne zablokovat.
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9787
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: predal som auto kupujuci chce auto vratit

Piatok, 17. Januára 2020, 06:52

len taka otazka, ty si auto odhlasil, ale ci ona aj prihlasila? mozno tam nastal problem, a bud pride o auto alebo skusa na teba ci jej nevratis cash to potom moze rozjebat na ine veci co jej nezoberu
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
Užívateľov profilový obrázok
sxiza
Príspevky: 151
Registrovaný: 28.10.2012
Auto: nope
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: predal som auto kupujuci chce auto vratit

Piatok, 17. Januára 2020, 07:19

Serus(te), ako to tu citam tak fajna kovbojka - podla mna univerzalne riesenie neexistuje ako vyriesit dany problem ale pointa je neplatit nic a za ziadnu cenu [-X
Trochu offtopic ale na podobnych ludi natrafis naozaj hocikde: Ja som zazil dokonca aj taky pripad, ze som nieco predaval (nie auto, vec do 100E) a zaujemca vypisoval smsky kde sa pytal co ako a nakoniec sme sa dohodli, ze to poslem postou na dobierku. O hodinu nato sms, ze si to rozmyslel a nechce to :-k. O dalsich 30minut zase, ze to naozaj chce a mam poslat :-s. Hovorim si, ok ked spekuluje tak nech posle aspon zalohu na postovne 5E, keby si to nahodou zase rozmyslel. Odpoved, ze on nema ucet a ze to naozaj vyplati cash na poste. Slusne som mu odpisal, ze ja do toho nejdem nech sa nehneva posielat tovar cez pol republiky na verim boha ci to on prebere a stratim 3 tyzdne najmenej kym sa mi to vrati naspat. A potom to zacalo :shock: - zacal do mna jebat ako ja nedrzim slovo, ze sme sa na niecom dohodli a zato ze on nema ucet on nemoze. Hovorim si, idu vianoce dam mu este jednu sancu: rodicia maju ucet v postovej banke, nech ide na postu vlozi 5e na ich ucet a hned mu to poslem. On zase len to svoje dookola, ze on ma s uctami zle skusenosti a ze ja som rasista, ze to nechcem poslat ciganovi #-o, ze bielemu by som to poslal hned. Nato som mu poslal poslednu slusnu sms, ze komunikujeme cely cas cez SMS ako ja mam vediet akej rasy je clovek na druhej strane, ze to s tym nic nema a nabuduce nech sa radsej doma poradia cela rodina a potom nech vypisuju. Potom blok na to cislo, lebo dalsie sms by uz z mojej strany boli vulgarne a neslusne :?
PS: cize moja skusenost, ludia co fakt nevedia gramatiku tak sa vzdy citia byt asi dako menejcenni, kazdy im len ublizuje cely svet je proti nim. Neodpovedam uz nikdy na podobne formulovane texty ani keby mi daval 2x tolko co pytam
Ex: BMW E53 3.0i
Ex: BMW F10 white [520D]
Ex: BMW E46 black [323ci]
EX: Audi A6 Avant 1.9TDI
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9787
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: predal som auto kupujuci chce auto vratit

Piatok, 17. Januára 2020, 07:28

inak to s menejcennostou si presne trafil, sam som "juzan" a robim chyby v gramatike, aj ked sa strasne snazim :oops: ale raz mi dosla reakcia na inzerat, kde som musel poprosit pana nech to skusi napisat inak lebo som nerozumel ani jednej vete, zrazu som bol rasista, nacek, primitiv, kkt co si musi nieco dokazovat atd. :D
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
pyranes
Príspevky: 451
Registrovaný: 1.7.2010
Kraj: Trenčiansky

Re: predal som auto kupujuci chce auto vratit

Piatok, 17. Januára 2020, 07:56

cavko.. isto auto neber a nedavaj ani cent
predaval som minulu jar audi A3 prisiel chalan aj s otcom ktory sa tvaril ako najlepsi mechanik na svete... ponukol som im zdvihak.. povedali mi ze tam nie je co pozerat (stvrtok)
v nedelu si prisli po auto okolo 17:00.. o 23 mi prisla sms ze auto vracia a chce spat peniaze.
v pondelok rano (mali sme ist na odhlasku) ako som si to precital az ma oblialo a hned na to mi zvonil telefon ze je pred mojim domom aby som mu prisiel dat peniaze a vziat si auto.. vysiel som von este som sa pytal co sa stalo on mi na to stale len tvrdil ze chce peniaze naspat.. podal som mu plnu moc s tym ze do 5 dni ako je v zmluve mi ju ma poslat overenu.
hned na to isiel na policiu odkial mi telefonovali.. policajtke som povedal ze podpisal zmluvu kde kupil auto v stave akom stoji a lezi a ta ostala ticho a dala mi za pravdu.
3 dni sa mi potom sms vyhrazal- ignoroval som ho.. potom som na poslednu odpovedal nech si precita zmluvu ked je dohoda o odhlaseni/ plnej moci
na 5 den mi telefonoval kedy ho odhlasime...
po odhlaske mi o 2 tyzdne volali z policie ze je na mna podane trestne oznamenie vo veci podvodu.. prisiel som vypovedal som zamietli mu to a odvtedy pokoj.
jednoznacne nic neplat nekomunikuj...
zena je zufala a skusa bu bu bu na vsemozne sposoby. Nenechaj sa zastrasit
 
Užívateľov profilový obrázok
Jakub7
Príspevky: 199
Registrovaný: 31.5.2017
Kraj: Banskobystrický

Re: predal som auto kupujuci chce auto vratit

Piatok, 17. Januára 2020, 11:24

Auto som odhlasil na nu. Ale ona si ho neprihlasila. A vraj ani neprihlasi kym sa to nevyrieši.
 
PetoK
Príspevky: 9672
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: predal som auto kupujuci chce auto vratit

Piatok, 17. Januára 2020, 11:26

Je to odhlasene... povedz jej iba toto... PÁ PÁ... stretneme sa na sude, ale najskor u exekutora.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: predal som auto kupujuci chce auto vratit

Piatok, 17. Januára 2020, 11:28

tak to je dobre drbnuta, pretoze ak ho neprihlasi do 2 tyzdnov tak bude mat realne problemy. a preto aj vymysla tieto chujoviny, asi zistila, ze to auto nevie prihlasit, dcera jej to mozno odmietla alebo bohvieco.

#edit
tak som to teraz pozrel na minv, tak uz je to 30 dni, ak to do 30 dni neprihlasi, musi ist s autom na KO.
ale ak to neprihlasi do 60 dni, a nepojde aspon odovzdat znacky, ktore na aute zostali, tak sa znacky automaticky zaradia ako odcudzene.
Naposledy upravil/-a boborjelotor v Piatok, 17. Januára 2020, 11:45, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
RACERMAN
Príspevky: 1381
Registrovaný: 16.10.2011
Kraj: Banskobystrický

Re: predal som auto kupujuci chce auto vratit

Piatok, 17. Januára 2020, 11:33

Jakub7 napísal:
Auto som odhlasil na nu. Ale ona si ho neprihlasila. A vraj ani neprihlasi kym sa to nevyrieši.

fakt to uz ani neries skoda casu, nervov, auto je odhlasene ci si ho prihlasi ci nie ci si ho da na suciastky do pivnice vedla zemiakov je jej vec...a to uz nie je tvoja starost, ty nie si viac majitelom vozidla
nevysudi nic ja ked sa posklada, su tam nedokazatelne fakty, nepis jej, ziadne peniaze neposielaj hotovo
E60 530d SILVER METALLIC, custom audio, video mod with wifi screen casting
Ex: E90 325i, E46 320d, CLK320, A6 2.8i, A4 2.6i, Passat 1.9Tdi 96kw, a vela iných
YAMAHA YZF R6, ATV QUAD
Servis, diagnostika, kódovanie,...ISTA, DIS, INPA, NCS, TOOL32, WinKFP...
Čistenie klimatizácie interiéru ozónom
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných