... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
tomas20
Autor témy
Príspevky: 730
Registrovaný: 18.6.2011
Auto: f31 320xd
Kraj: Bratislavský

Auto Palace novy predajca

Pondelok, 15. Júla 2013, 10:20

viem, ze sa to tu uz niekde spominalo, ale neda mi to,

peknu promotion robia, v TT pri tesku som si nasiel na dverach magnetku, kt. je na obrazku :thumbup:

nahradne vozidlo zdarma je fajn pri servise

uz ste aj niekto boli pozriet ako to tam vyzera?
Prílohy
Photo 15.7.2013 11 15 46.jpg
 
Užívateľov profilový obrázok
salat
Príspevky: 1081
Registrovaný: 4.11.2010
Auto: BMW 320d E91 LCI
Kraj: Bratislavský

Re: Auto Palace novy predajca

Pondelok, 15. Júla 2013, 13:09

"novy" predajca .... stare zvyky ;)

v uvodzovkach preto, ze AutoPalace je uz zopar rokov predajca Mitsubishi a Mazdy a teraz sa vrhol do segmentu BMW. Nazorov som pocul kopec, na skusenosti s ich ludmi si prebehni internet, google ti isto najde kopu pribehov aj "spokojnych" zakaznikov.
Kazdopadne, aj keby tu otvorilo pobocku samotne BMW.de Mnichov, s autorizovanymi servismi u nas je to ako s lekarmi. Cim viac k nim chodis, tym viac mas problemov. Ich ulohou nie je problemy natrvalo vyriesit, ale zahojit symptomy a o par mesiacov zas na tebe zarobit :evil: bohuzial

No a za druhe, ako sa zamestnavatel sprava k svojim zamestnancom, tak sa oni spravaju k praci. Takze sa vobec necudujem ze v Tempuse servisaci pracovali tak ako pracovali. Dufajme len teda ze Palace plati svojich ludi lepsie a budu spokojni a budu sa snazit udrzat si pracu....
BMW 320d E91
Seat Ibiza ST, 1,2TSI DSG
EX - Seat Leon II

"Si to, čo tvoje auto. Neveríš? Bež do garáže, otvor bránu... pozeráš sa na seba!"
 
Užívateľov profilový obrázok
baltazarr
Príspevky: 101
Registrovaný: 17.10.2008
Auto: Bmw 335d
Kraj: Bratislavský

Re: Auto Palace novy predajca

Streda, 17. Júla 2013, 11:29

Kedže nám bavaria v lamači skončila awt tempus je taký aký je tak ozaj dufam že toto bude aspon dobré.
____________
Baltazarr E90
14438
BMW je BMW
 
IGLA003
Príspevky: 256
Registrovaný: 7.9.2010
Auto: e90lci
Kraj: Bratislavský

Re: Auto Palace novy predajca

Streda, 17. Júla 2013, 21:22

novy predajca ale ludia ty isty tak si sprav obraz sam
 
Užívateľov profilový obrázok
Gorgi
Príspevky: 926
Registrovaný: 20.4.2009
Kraj: Bratislavský

Re: Auto Palace novy predajca

Štvrtok, 18. Júla 2013, 08:38

Skoro ti isti ludia :-"
 
Užívateľov profilový obrázok
SmartBastard
Príspevky: 1610
Registrovaný: 5.5.2011
Auto: '08 M Coupe, '10 X6
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Wien

Re: Auto Palace novy predajca

Štvrtok, 18. Júla 2013, 09:00

Žiadne skoro, oni proste pobrali ľudí z iných pobočiek :) Tí naozaj šikovný sú už preč, resp. založili niečo vlastné.
BMW Z4 M Coupe: Wreaking serious havoc on the hierarchy of needs.
BMW X6: If there's a guideline for creating coupés, it's just been ignored.
Bastard's Video Collection
www.RoyalGarage.sk
www.facebook.com/RoyalGarageBratislava
 
Užívateľov profilový obrázok
ptz
Príspevky: 985
Registrovaný: 8.3.2012
Auto: E60 540i man
Kraj: Bratislavský

Re: Auto Palace novy predajca

Štvrtok, 18. Júla 2013, 09:30

lamac neskoncil, len sa spojil a presunul do AWT
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7486
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: Auto Palace novy predajca

Štvrtok, 18. Júla 2013, 12:42

ptz napísal:
lamac neskoncil, len sa spojil a presunul do AWT

lamac co nie je v lamaci uz nie je lamac :)
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Auto Palace novy predajca

Štvrtok, 18. Júla 2013, 14:24

uz bol niekto v AWTcku odkedy tam je ten cechun (Martin), vcera som uz myslel, ze budem vrieskat, na monitore mu svieti ze mam mam 3 sponky take, 3 onake (lava a prava strana) a 5 ledajakych cudlikov, 10 minut som mu vysvetloval, nech si pozrie cele cislo, nie posledne 3 ktore sa u 2 z vyssie menovanych zhodovalo.

nasledne nevedel pochopit ze som predfakturu vyplatil uz pred mesiacom

na svoje by si prisla aj ta pizda za pokladnou, darmo v lamaci to malo apson ako taku uroven, awt je ako 4 cenova skupina.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
zdenko
Príspevky: 1325
Registrovaný: 23.9.2007
Auto: e30 320i, e30 325ic
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: bratislava

Re: Auto Palace novy predajca

Štvrtok, 18. Júla 2013, 14:43

uz som snim riesil X veci zatial bez problemov, asi som mal stastie
Fuck new model cars (little psycho je narkoman)
 
Užívateľov profilový obrázok
Gorgi
Príspevky: 926
Registrovaný: 20.4.2009
Kraj: Bratislavský

Re: Auto Palace novy predajca

Štvrtok, 18. Júla 2013, 14:53

SmartBastard napísal:
Žiadne skoro, oni proste pobrali ľudí z iných pobočiek :) Tí naozaj šikovný sú už preč, resp. založili niečo vlastné.


Tak minimalne jeden prirastok tam bude novy.
 
Užívateľov profilový obrázok
F!z:k
Príspevky: 763
Registrovaný: 9.6.2008
Auto: E36, E32
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Auto Palace novy predajca

Utorok, 30. Júla 2013, 10:58

jararak napísal:
uz bol niekto v AWTcku odkedy tam je ten cechun (Martin), vcera som uz myslel, ze budem vrieskat...


Ano bol som, keby som nebol flegma tak snad ani nezacnem vrieskat skor by som to videl na infarkt :D To jak som tam volal stale ci uz nejsu diely (asi 2.5 mesiaca potom som zrusil objednavku a zobral peniaze) a on to vzdy dvihol a vravi "noooo je tady nejakej kroužéék.." to sa mi vrylo do pamati jak meliskove frazy :D nezvyknem sa vylievat na internete ze co bolo kde zle, je mi to jedno len tam proste nepojdem uz ale toto mi fakt neda :D

este edit.. ked hladal viecko nadobky na brzdovku v interieri tak som len ticho prizeral ze dokedy bude scrollovat ten interier a ked dosiel nakoniec a tam boli nejake zaslepky dier v kasni, plugy a tak a zahlasil ze nooo tady to asi nekde bude vravim no tady to nebude, chodte do spojky tu ste zle :D, ked som mu povedal ze filter automatu potrebujem na e32, m60b30 a on tam nevidel e32 tak mi veselo najebal do objednavky filter na e38, a pozeram ze pockat sak ja potrebujem na e32.. e32 tam vsak nevidel to mu az po 10 minutach hladania nejakeho vinka z e32 na nete povedal spolusediaci ze si musi dat BMW classic.. No proste tu by som sa vedel rozpisat este na dlhsie ale nebudem zaberat priestor na servri :D
Preco je havran ako pisaci stol?
Obrázok
Obrázok
 
RudyJames
Príspevky: 728
Registrovaný: 31.7.2009
Auto: Subaru WRX STi
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Nottingham / Bratislava / Wien

Re: Auto Palace novy predajca

Štvrtok, 1. Augusta 2013, 11:46

Bol som tam minuly tyzden a z BA BMW servisov pojdem uz len tam.. Lamac skoncil, Tempus ako keby ani nebol a Auto Palace sa bude snazit, uvidime, ci im to vydrzi..
Je tam prijimaci technik p.Pronay, z Lamaca, odkial si priniesol aj slusny pristup k ludom, jemu zverim auto rad
Subaru WRX STi
 
Užívateľov profilový obrázok
diLucca
Príspevky: 207
Registrovaný: 10.6.2010
Auto: Emerican trak
Kraj: Bratislavský

Re: Auto Palace novy predajca

Štvrtok, 1. Augusta 2013, 20:15

F!z:k napísal:

Ano bol som, keby som nebol flegma tak snad ani nezacnem vrieskat skor by som to videl na infarkt :D To jak som tam volal stale ci uz nejsu diely (asi 2.5 mesiaca potom som zrusil objednavku a zobral peniaze) a on to vzdy dvihol a vravi "noooo je tady nejakej kroužéék.." to sa mi vrylo do pamati jak meliskove frazy :D nezvyknem sa vylievat na internete ze co bolo kde zle, je mi to jedno len tam proste nepojdem uz ale toto mi fakt neda :D

este edit.. ked hladal viecko nadobky na brzdovku v interieri tak som len ticho prizeral ze dokedy bude scrollovat ten interier a ked dosiel nakoniec a tam boli nejake zaslepky dier v kasni, plugy a tak a zahlasil ze nooo tady to asi nekde bude vravim no tady to nebude, chodte do spojky tu ste zle :D, ked som mu povedal ze filter automatu potrebujem na e32, m60b30 a on tam nevidel e32 tak mi veselo najebal do objednavky filter na e38, a pozeram ze pockat sak ja potrebujem na e32.. e32 tam vsak nevidel to mu az po 10 minutach hladania nejakeho vinka z e32 na nete povedal spolusediaci ze si musi dat BMW classic.. No proste tu by som sa vedel rozpisat este na dlhsie ale nebudem zaberat priestor na servri :D


Ja som s nim bol spokojny, bolo na nom vidno ze nevi vo co gou, ale vsetci sme nejako zacinali. Preto mam pripraveny zoznam dielov. Inak neviem, co sa deje s objednavkami. Vzdy som vsetko mal do tyzdna a poslednych par rokov uz dokonca 2 az 3 dni. Ale teraz cakam uz vyse mesiac.
 
Užívateľov profilový obrázok
diLucca
Príspevky: 207
Registrovaný: 10.6.2010
Auto: Emerican trak
Kraj: Bratislavský

Re: Auto Palace novy predajca

Štvrtok, 1. Augusta 2013, 20:40

RudyJames napísal:
Bol som tam minuly tyzden a z BA BMW servisov pojdem uz len tam.. Lamac skoncil, Tempus ako keby ani nebol a Auto Palace sa bude snazit, uvidime, ci im to vydrzi..
Je tam prijimaci technik p.Pronay, z Lamaca, odkial si priniesol aj slusny pristup k ludom, jemu zverim auto rad

Kedze ludi v Palaci ma pod palcom byvaly kolega ktory kade tade robi skrty. Im to zachvilu dopadne ako v AWT, ludia co robia za "par korun" im postupne odidu a kvalita prace a pristup casom skonci.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 41 neregistrovaných