... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
veritas
Autor témy
Príspevky: 40
Registrovaný: 22.4.2014
Auto: BMW 318d e90
Kraj: Trnavský

autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Streda, 6. Mája 2015, 10:18

Zdravim chlapi. Včera mi dali vratili auto z BMW v BA mal som ho tam ohladom zvolavacky na opravu rozvodov. Na druhi den mi volali ze si pre auto mozem prist. hned mi to bolo divne.. auta sa ani nedotkli to je vidiet ze nic nebolo ani odpajane ani snim nic robene. auto hrkoce stale tak isto ak nie viac. akurat neviem co mi tam ti hajzli vymenili pretoze odvtedy jak mi ho dali mi auto zacalo nejako divno zevat pri 2 tisicoch otackach.. Nepovedali mi ani co tam robili a ani som nedostal k tomu nejaky zaznam alebo nieco. Proste odpad najvecsi co asi moze byt je v Bratislave BMW !! teraz si to idem riesit na vlastne naklady. dufam ze aj ten divny rev zmizne.
 
Užívateľov profilový obrázok
madxface
Príspevky: 630
Registrovaný: 13.1.2014
Auto: f34, e91
Kraj: Žilinský

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Streda, 6. Mája 2015, 10:26

Ake mas auto/motor? lebo auto v tvojom podpise (e46) urcite nespada pod zvolavacku
Naposledy upravil/-a madxface v Streda, 6. Mája 2015, 11:27, upravené celkom 1 krát.
Obrázok
 
veritas
Autor témy
Príspevky: 40
Registrovaný: 22.4.2014
Auto: BMW 318d e90
Kraj: Trnavský

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Streda, 6. Mája 2015, 10:35

Ano spada.. pred tym som tam volal ako som ho tam siel dat a povedali mi ze spada.. auto je BMW 3 e90 r.v. 2008 kod motoru N47D20A
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7507
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Streda, 6. Mája 2015, 11:02

Pred tym ako sa rozhodnes ist to riesit na vlastne naklady, tak skus iny autorizak
 
Užívateľov profilový obrázok
madxface
Príspevky: 630
Registrovaný: 13.1.2014
Auto: f34, e91
Kraj: Žilinský

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Streda, 6. Mája 2015, 11:30

veritas napísal:
Ano spada.. pred tym som tam volal ako som ho tam siel dat a povedali mi ze spada.. auto je BMW 3 e90 r.v. 2008 kod motoru N47D20A


Ano, tento motor spada, vidim, ze si si to uz zmenil v podpise.

Ako radi PeqpeK, skus iny autorizak, mozes ist do Automotive.

Historiu servisu mas nacitanu v kluci, daj si ju precitat v automotive, tam ti povedia co robili s tvojim autom
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
kompre
Príspevky: 899
Registrovaný: 29.10.2012
Auto: ex E90 325i
Kraj: Žilinský

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Streda, 6. Mája 2015, 11:49

treba tam ist spravit cirkus a auto im odstavit pred hlavny vchod.
 
Užívateľov profilový obrázok
Blooddog
Príspevky: 143
Registrovaný: 29.12.2014
Kraj: Banskobystrický

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Streda, 6. Mája 2015, 17:51

veritas napísal:
Zdravim chlapi. Včera mi dali vratili auto z BMW v BA mal som ho tam ohladom zvolavacky na opravu rozvodov. Na druhi den mi volali ze si pre auto mozem prist. hned mi to bolo divne.. auta sa ani nedotkli to je vidiet ze nic nebolo ani odpajane ani snim nic robene. auto hrkoce stale tak isto ak nie viac. akurat neviem co mi tam ti hajzli vymenili pretoze odvtedy jak mi ho dali mi auto zacalo nejako divno zevat pri 2 tisicoch otackach.. Nepovedali mi ani co tam robili a ani som nedostal k tomu nejaky zaznam alebo nieco. Proste odpad najvecsi co asi moze byt je v Bratislave BMW !! teraz si to idem riesit na vlastne naklady. dufam ze aj ten divny rev zmizne.



ktory prijimaci technik ta vybavoval???
Tvoje auto sa nikdy ráno nezobudí a nepovie, že už ťa nemiluje a odchádza. Preto doňho môžeš nasypať toľko peňazí, koľko chceš.
 
PetoK
Príspevky: 9721
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Streda, 6. Mája 2015, 18:04

Neexistuje aby od toho nebol zaznam. Ake si mal c.zakazky ?
 
Marek-WAR
Príspevky: 487
Registrovaný: 30.12.2011
Auto: BMW E91
Kraj: Zahraničie

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Streda, 6. Mája 2015, 18:54

Já jsem dostal protokol fakturu zaruku dva roky, vypsane všechno co se objednavalo co se menilo a co navic napr gufero pletenec aby se to pozdeji nemuselo znovu rozebírat. Samozřejmě Renocar Brno. perfektní přístup i pan mě volal jestli to chci opravit to gufero poradil mě co nejlip....
Sel bych tam a zadal bych nějke vysvetleni
 
veritas
Autor témy
Príspevky: 40
Registrovaný: 22.4.2014
Auto: BMW 318d e90
Kraj: Trnavský

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Streda, 6. Mája 2015, 20:53

Primaci technik bol nejaky J. Tkáč. Ktory ked som prisiel ma hned zobral k autu povedal ze je to ok. Podal mi ruku a isiel prec potom ked som siel domov som zistil ze to ok nieje je to horsie ako bolo a este sa k tomu pridal nejaky divny rev ktory to pred tym nerobilo neviem ci niekto z mechanikov nepotreboval nieco do svojho auta tak si to sikovne vymenil a mne tam dali nejaky odpad.
 
Užívateľov profilový obrázok
g1de0n
Príspevky: 207
Registrovaný: 23.9.2011
Auto: E91 320D M47N2
Kraj: Bratislavský

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Štvrtok, 7. Mája 2015, 08:28

Jednoznacne by si sa tam mal vratit a spravit cirkus!
Mne tam menili naraznik a nebol problem aby som stal pri aute pocas vymeny...
Obrázok
 
random
Príspevky: 11
Registrovaný: 25.8.2014
Kraj: Bratislavský

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Štvrtok, 7. Mája 2015, 23:03

Tiež som bol v Autopalace na tejto výmene nejaký čas dozadu. Presne obdobný problém mám aj ja. pri cca 2000 otáčok to vydáva taký značný kovovo-reťazový zvuk. Avšak nie taký ako pred výmenou. Po 15-20min jazdenia, keď sa zrejme zohreje olej to už ide bez problémov. Neviem si to vysvetliť, ale budem rád každej novej info.
 
Užívateľov profilový obrázok
salat
Príspevky: 1081
Registrovaný: 4.11.2010
Auto: BMW 320d E91 LCI
Kraj: Bratislavský

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Piatok, 8. Mája 2015, 11:53

importeeer, kontaktovat importera a popisat mu cely problem. Divil by si sa ako potom aj ti najvacsi garazovi "majstri" v BMW skacu!
BMW 320d E91
Seat Ibiza ST, 1,2TSI DSG
EX - Seat Leon II

"Si to, čo tvoje auto. Neveríš? Bež do garáže, otvor bránu... pozeráš sa na seba!"
 
Užívateľov profilový obrázok
ppmajko
Príspevky: 906
Registrovaný: 8.5.2011
Auto: BMW G11 730Dx
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Poprad

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Sobota, 9. Mája 2015, 17:35

osobne by som to radsej riesil na vlastne naklady,,,moje auto tiez spada pod zvolavacku,,,,no ked som volal do bmw PO, tak mi bolo povedane ze sa nemeni automaticky vsetko, ale najskor nahravka,posudenie atd.......nakoniec ti vymenia len napinak alebo retaz,,,,co sa mi zda blbost

objednal som si komplet rozvody vratane ozubenych koliesok a vymenil, tak dufam ze to bude ok :mrgreen:
BMW G11 730Dx, e60 LCI 530d, e90 318d LCI
ROZPREDAM BMW F10,F11,F15,F06,F25,F26,F01,F07,G11,G30, G31,,,info=sprava
 
veritas
Autor témy
Príspevky: 40
Registrovaný: 22.4.2014
Auto: BMW 318d e90
Kraj: Trnavský

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Sobota, 9. Mája 2015, 18:34

PPMajko mas pravdu. Ja to tiez idem robit na vlastne naklady. Tento pondelok ide auto do servisu a som zvedavy. Ked uz to mam robit tak nech sa to vymeni cele a nie len nieco. A nebudem riskovat suflikantov v autopalace.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných