Uz je to O.K. nebol nastavený na prví valec,prehodil som vackovice a auto štartuje na klucik. Ale preco je hadica s turba stale maka? aj po nastartovani.
Caute, no poskladal som to presne a zodpovedne,dnes som dal motor do auta,je nejaka finta na vackovice? ja ich mam sice poznacene ked som ich daval von ale len pre kontrolu.
hej bol som u Michala,je celkom v pohode,no a co sa tyka mojho motora stalo sa to ze naivne som si myslel ze ked vymením turbo ze bude vsetko O.K. po zlozeni auto sice naštartovalo ale nemalo točky,dymilo na bielo a neslo do otaciek,zmerali sme tlaky len tak amatérsky a dva piesty úplne v pici,potrh...
Je to 320d predfacelift E46 100kw/136k. Moj motor bol K.O. pocas jazdy sa rosipalo turbo,kúpil som druhy motor ale bez cerpadla,potrebujem to zo stareho prehodit na ten novy,cerpadlo je este stale nepohnute aj so spodným rozvodom na starom motore.
Caute chlapi najde sa tu macher co vie dat dohromady rozvody na E46 100kw, alebo aspon nejaku fintu ako nato alebo ako je to znacene. Za kazdu odpoved vopred dakujem.
Caute, chlapi nájde sa medzi vami macher čo vie dat dohromady rozvody na E46 100kw. Zastavilo ma odobratie čerpadla zo starého motora a vloženie do nového. Za rady vám vopred ďakujem
Zatiaľ som optimista a pevne verím že je len zohnutý ventil,alebo strelilo tesnenie,diera v pieste? v oleji nieje nafta tak neviem,to hádam nie.. neviem dat dole remenicu na kľuke,aký je tam závit? pravý alebo lavy? diel cislo 2