... všetko o BMW ...

Moderátori: BlackMW, k33p, vilo

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Wanted
Príspevky: 809
Registrovaný: 26.9.2011
Auto: 5 metrova pi*ovina
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: NZ

Re: BMW ZRAZ - SLOVAKIA RING ...10. Augusta 2013 INFO. str 1

Sobota, 10. Augusta 2013, 21:07

BMW318i napísal:
napicu zraz...ziadne moznosti na drift,burnou...kamarati tam doviezli na odtahovke auto co vstavalio na drift a nic ziadne vyhradene miesto...hlavna vec co by mal byt podlamna na poriadnom bmw zraze je drift burnout atd. a ani nalepku som nedostal :(


Na drift bola vyclenena cast okruhu a o burnoute nebolo nikde ani slovo! Takze tvoji kamarati sa mohli tak ako ostatni zaregnut na driftovanie na okruhu, driftovalo minimum aut, striedali sa tam asi 7mi co znamenalo ze mohli jazdit prakticky vkuse s minimalnym cakanim.

Za mna minus za tu prehnane technohudbu od DJa ci co to tam bolo vpredu pri stankoch a druha vec, ze z reprakov po paddocku hrala este ina hudba bolo super pocuvat dve pesnicky naraz :roll: . A vytocil ma tipek od organizatorov, ktory mi nakazal zaparkovat este raz, (to ma ani nenasralo) ale nasralo ma to, ze ked uz chcel aby som to preparkoval z estetickych dovodov, preco k*rva mi ukazal a navigoval ma tak, ze ked som vystupil z auta, tak ani v jednom smere to auto nestalo rovno voci ostatnym. Chlapcovi nabuduce dioptrie.. neviem preco sa jednoducho auta nenaparkovali do vyznacenych boxov, bol tam chaos okolo toho a nakoniec to aj tak vyzeralo napicu (aspon ta druha polovica, v ktorej stali auta krizom krazom). Trosku ma mrzelo, ze z hlavnej tribuny toho nebolo moc vidiet. Ale za driving academy a celkovo ucast som spokojny.
E60 https://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-aut/lci-edition-t121863.html
E32 DC58865
ex: E30 M20B20
Yo´ mama is so fat, when she walked by the TV, I missed 3 episodes!...
 
Užívateľov profilový obrázok
Janicko
Príspevky: 93
Registrovaný: 17.7.2012
Auto: BMW e34 525i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Trnávka

Re: BMW ZRAZ - SLOVAKIA RING ...10. Augusta 2013 INFO. str 1

Sobota, 10. Augusta 2013, 21:13

Ja som mal super den :D mne da to pacilo hrozne, bavil som sa pokecal so super ludmi, a slovakiaring je super miesto dokonale, a este spolocny odjazd s old school crew pri zapade slnka :-* ... Je pravda ze ta organizacia bola na tom horsie asi ale len registracie, detail, uzil som si driving academy (2 pokusy s troch bez hodin :D ) a trat na slalome bola uplne vyborna, bavil som sa na nej, aj ked cas nepoznam :P Na to ze prvy rocnik davam 1- ale celkovo vyborne straveny den!!!!
 
Pežot

Re: BMW ZRAZ - SLOVAKIA RING ...10. Augusta 2013 INFO. str 1

Sobota, 10. Augusta 2013, 21:15

Prisiel som o desiatej, odisiel o druhej. Chybala mi organizacia, informovanost. Moderovanie by sa zislo, pripadne nejaky clovek, co by ludi zabaval.

Poucenie pre chalanov do buducna.
 
///M.Roberto
Príspevky: 58
Registrovaný: 15.10.2012
Auto: BMW 325i Coupe e36
Kraj: Bratislavský

Re: BMW ZRAZ - SLOVAKIA RING ...10. Augusta 2013 INFO. str 1

Sobota, 10. Augusta 2013, 21:23

Ja nevem co sa vsetci stazujete, za trapnych 10€ na auto sme mali akciu na SK ringu, co je profi okruh. Za este smiesnejsich 30€ sme mohli jazdit 8 hodin, nie ako standardne 30 minut, bolo tam jedlo, krasne nadupane auta, stanok MM racing kde boli ustretovi, stanok autoglym, tiez fajn pokec...ja som sa zabavil, pokecal s fajn ludmi a kralovsky si zajazdil, aj ked moje pneu si myslia nieco ine :D...nepacili sa mi dve veci: prva sa tyka fakt neinformovanosti od organizatorov( bab co fakt mali chaos) a druha pristup ludi, ked sa raz povie ze v padocku je 20km/h...tak to tak proste je, ale poniektori maju proste stale chut sa ukazovat a dokazovat si kto dalej docura, takze zly dojem tvorili hlavne navstevnici. Ja dakujem za akciu, hadam o rok sa stretneme znova :thumbup:
 
maniaczv

Re: BMW ZRAZ - SLOVAKIA RING ...10. Augusta 2013 INFO. str 1

Sobota, 10. Augusta 2013, 21:24

JA tiez dezorganizacia skypco tam lietal ale nic sa nedialo ziadne info, vsetko sme si po vlastnej rezii riesili ci jazdy ci slalom.Na slalom som sa potom aj vykaslal po tom co ma poslali tam potom ze tade nemozem tak naspat. No a potom to dako vyriesila slecna po madarsky ja kukam ako PUK ze coo???. Nakoniec to volako vysvetlila . Pridem tam cakam na slalom 30 minut nic ze nemaju vytlacene listky teda cisla .. OK tak idem na academy tak som sa tam potocil a co som stal tak sa my moje auticko ohrialo tak som to siel odstavit a kaslal som na to tak som si zajazdil na volnych jazdach na ringu a isiel som spokojny domov ...
zahajenie zrazu nebolo ziadne proste dako sa to zviezlo a bolo ...akcia mala velky potencial ale nevyslo to, mozno aj preto aspon na mna to tak posobilo ako keby sa tato akcia len zviezla popri inej..
buduci rok urcite nedojdem kym si to nevybuduje uroven ... lebo sa tu pisalo velaa o tom ako sa to tu ide riesit daky ten BIG a velke oci ...
ale na druhej strane tiez ocenujem snahu a chut nieco nove priniest na slovensku scenu ..
 
Fourde
Príspevky: 56
Registrovaný: 11.4.2011
Auto: BMW 330i /SMG
Kraj: Zahraničie

Re: BMW ZRAZ - SLOVAKIA RING ...10. Augusta 2013 INFO. str 1

Sobota, 10. Augusta 2013, 21:28

marian 525td napísal:
Organizacia na zraze ziadna. Vsade len chaos a nikto nic nevedel. Kocky co zapisovali nerozumeli po slovensky ked som sa nieco od nich chcel dozvediet. A to sme na slovensku. Ziadne vysledky po jazdach. Slubovali ze 18:00 sa vyhlasia vysledky jednotlivych disciplin.Odchadzali sme 19:30 a nic. Ziadne pohare pre sutaziacich. U mna najhorsi zraz na akom som kedy bol. ](*,) ](*,) ](*,)


Jednoznačne chaos. Najlepšie bolo, že som dostal čas na trať ale za hodinu som nezohnal helmu, a najlepšiu radu čo som dostal.. "skúste si od niekoho zohnať..." Po hodine a pol som bol rozhodnutý, že idem pýtať peniaze späť a idem preč, ale frajerka to nejak vyriešila... Toto mi dosť skazilo dojem, aj tá megarada na cigánsku a aj to, že tie slečny netušili čo po nich chcem, keď som sa pýtal na odtrhovú plošinu, sorry nič proti ale po Maďarsky neviem.. Zvukovo 0 bodov, organizačne 0 bodov, proviant 0 bodov, sprievodné atrakcie nikde čistá nula,... ale vykompenzovali to BMW stroje a radosť z jazdy na trati, to bolo super, takže koniec koncov pre mňa super zážitok. Pre organizátorov skúsenosť do budúcna. Myslím, že negatívnej kritiky vám tu ešte pribudne hodne, ale neberte to v zlom, dúfam že vychytáte muchy a budúci rok to bude už len super...
 
Užívateľov profilový obrázok
majro
Príspevky: 2334
Registrovaný: 8.9.2011
Auto: e36 328i limo LSD
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: BMW ZRAZ - SLOVAKIA RING ...10. Augusta 2013 INFO. str 1

Sobota, 10. Augusta 2013, 21:45

wanted: co myslis konkretne ? lebo boli situacie, ked sme dosli za organizotorom, co ukazoval kde parkovat auta, aby ich parkoval dalej, pretoze tie auta boli oproti sebe, a my by sme nemohli vyjst, ked sme chceli ist na slalom atd.. ale to snad respektujes, ak myslis to, ze jedno auto bolo dalej, a druhe zas blizsie.. kedze neboli majitelia pri nich.. ale mozno myslis nieco ine :)

inak zraz, organizacia fakt nic moc, vedelo sa ze zacina sa o 10, a stanky s ciganskou este ani rozlozene neboli.. tak isto dezinfomovanost bab pri registracii.. davali mi ine formulare na vypisanie, a nie tie co som ptoreboval, nevedeli na co helmu a na co nie, to sme si museli vsetko pozistovat, ale tak vraj nik im nic moc nepovedal, takze im to moc nezazlievam.. az na prizvuk.. :D
slalom bol fajn, driving academy tiez, sprinty som nepozeral cele, takze neviem ci sa ttam nahanali aj bezne auta, co by bolo fajn, a nie len Mka, aj ked to bol krasny pohlad :)

potencial to malo, bol otam vela krasnych aut, a pri pohlade na paddock to bola krasa :) zial organizacia nic moc.. inak su niekde tie vysledky zo slalomu ? lebo na tej stranke kolesa bla bla neni nic, a nikto o nicom ani nevie podla vsetkeho :D
Obrázok
e36 328i coupe
ex - e36 328i limo
ex - e36 318is
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: BMW ZRAZ - SLOVAKIA RING ...10. Augusta 2013 INFO. str 1

Sobota, 10. Augusta 2013, 21:49

Zraz bo dobry , skola smyku a slalom vyborny! :mrgreen: Akurat tych 30eur za okruh nebolo zle ale trocha neprakticke na 8 hodin , radsej mohli dat 5-10 eur pol hodinu, preco?

Zaplatil som 30 eur a po 30min som koncil , proste seriove auto to nezlvadalo , po 30 min som mal uplne v pici brzdy , totalne zerave , Nove pneumatiky za 440eur dostali tak po 30min ties cez picu , ze boli nanich roztavene ciastocky gumy , keby ze tam jazdim 2 alebo 3h co som za tych 30EUR mohol , tak ma odvezie asi odtahovka ,lebo by som mal uplne zodrane gumy a brzdy by uz asi ani nebrzdili :wink: nehovoriac o tom ze som musel nudzovo na slovakiaringu tankovat lebo za tu pol hodinu som spalil skoro stvrt nadrze a posledne kolecka som isiel na rezervu z 13km dojazdom :mrgreen:
 
Užívateľov profilový obrázok
dedo1
Príspevky: 2455
Registrovaný: 19.6.2011
Auto: Holup na masle
Kraj: Banskobystrický

Re: BMW ZRAZ - SLOVAKIA RING ...10. Augusta 2013 INFO. str 1

Sobota, 10. Augusta 2013, 21:52

Informovanost, a schopnost informovat organizatorov sa uz prebrala. Parkovanie, ked ludia, ktori isli jazdit, nasli "prekvapenie"v podobe obsadeneho miesta, nezmyselne posuvanie aut tiez. Jedlo som neokusil, nechcelo sa mi cakat ked som videl rad. Niekto, kto by ludom oznamoval co sa kde deje, by bolo fajn. Pozitivum je urcite miesto konania, driving academy v cene vstupneho. Organizatorom by som len taku malu radu, a vobec to nemyslim v zlom, namiesto toho aby ste sa vozili hore dolu, porazali BIG, bolo by fajn, keby ste sa venovali organizacii a usmernovali poverenych ludi. Ja som presiel od brany ku stanku k registraciami asi tri krat, opytal som sa dvoch ludi pri brane + skypca, a vsetkych dievcat v stanku na driving academy, a odpoved som dostal az od dievcat, ked sa konecne po mojom naliehani opytali niekoho cez vysielacku. cele to trvalo pol hodinu kym som sa dopatral k tejto informacii. Za ten cas som videl dva krat ciernu e36 so zelenozltymi svetlami na ringu v race tempe. Tiez by chcel pridat postreh ku dianiu na trati, resp. ku jeho viditelnosti z tribuny. Z hlavnej trib. bolo vidno x6, a drifty nie, tak isto takmer nic z volnych jazd, ktore mohli byt divacky atraktivne pre vela ludi co tam sedeli. Podla mna premrhany potencial, ktory taketo miesto ma, ale nehadzte flintu do zita, ma to potencial, treba doladit par drobnosti, popocuvat co Vam tu ludia popisali, a ak si z toho zoberiete ponaucenie, bude to skvela akcia pre BMW positive ludi.
predpremiera pre exkluzivnych mystery shopperov
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: BMW ZRAZ - SLOVAKIA RING ...10. Augusta 2013 INFO. str 1

Sobota, 10. Augusta 2013, 21:57

no hlavna tribuna mala byt aspon o 50 metrov vyzsie aby sa dalo na co pozerat... ajked je ring maly tribuna na to nestaci no, prirodne tribuny su zas pekne daleko a nikde nieje oznacene ako sa k nim vlastne ide... ono ajkeby som tam isiel prd by som videl, na trati jazdil ajstak len homola a nejaky iny typek ktory si tam homolu daval dole krizom krazom + sprinty Z3M coupe s bratislavskou 330i co je tak skaredo upravena... keby fakt nebolo driving akademy tak by som povedal ze to bola fajn kofola za 13.2€

btw do organizatorov netreba pindat bo uz ajstak spravili dost muziky za malo €
Naposledy upravil/-a ice.blade v Sobota, 10. Augusta 2013, 21:58, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
dedo1
Príspevky: 2455
Registrovaný: 19.6.2011
Auto: Holup na masle
Kraj: Banskobystrický

Re: BMW ZRAZ - SLOVAKIA RING ...10. Augusta 2013 INFO. str 1

Sobota, 10. Augusta 2013, 21:57

a este jedna drobnost, bolo strasne malo kosov na odpadky ;)
predpremiera pre exkluzivnych mystery shopperov
 
Užívateľov profilový obrázok
nadro
Príspevky: 4115
Registrovaný: 5.11.2011
Auto: BMW E46 320 touring
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: BMW ZRAZ - SLOVAKIA RING ...10. Augusta 2013 INFO. str 1

Sobota, 10. Augusta 2013, 22:15

//MPower napísal:
Zraz bo dobry , skola smyku a slalom vyborny! :mrgreen: Akurat tych 30eur za okruh nebolo zle ale trocha neprakticke na 8 hodin , radsej mohli dat 5-10 eur pol hodinu, preco?

Zaplatil som 30 eur a po 30min som koncil , proste seriove auto to nezlvadalo , po 30 min som mal uplne v pici brzdy , totalne zerave , Nove pneumatiky za 440eur dostali tak po 30min ties cez picu , ze boli nanich roztavene ciastocky gumy , keby ze tam jazdim 2 alebo 3h co som za tych 30EUR mohol , tak ma odvezie asi odtahovka ,lebo by som mal uplne zodrane gumy a brzdy by uz asi ani nebrzdili :wink: nehovoriac o tom ze som musel nudzovo na slovakiaringu tankovat lebo za tu pol hodinu som spalil skoro stvrt nadrze a posledne kolecka som isiel na rezervu z 13km dojazdom :mrgreen:


ahoj a co si myslis, ze mas M bavorak? na trati to tak chodi s nestazuj sa na take blbosti ako zodrate gumy,vela to zere, brzdy v pecku to je normalne motoristicky sport nieje lacna zalezitost 8)
Naposledy upravil/-a nadro v Sobota, 10. Augusta 2013, 22:17, upravené celkom 1 krát.
Dano 0905/571254
pribehy-nasich-aut/krakow-a-nova-rozpera-t57331-600.html
v ponuke rozširovacie podložky na všetky typy BMW
____________________
BMW E46 320d touring
ex: škoda 125l lpg
ex: citroen zx 1,8i
 
Užívateľov profilový obrázok
Wanted
Príspevky: 809
Registrovaný: 26.9.2011
Auto: 5 metrova pi*ovina
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: NZ

Re: BMW ZRAZ - SLOVAKIA RING ...10. Augusta 2013 INFO. str 1

Sobota, 10. Augusta 2013, 22:16

Majro: ja som mal na mysli chalana, ktory usmernoval parking este rano pri prichode cca 10:00 parkovisko sa este len zbieralo. Predpokladam, ze tam bol na to aby stali auta v rovnakych odstupoch a v rovine ale podla toho ako mna nechal zaparkovat a ako potom aj dalsie auta za mnou resp. nalavo odo mna stali tam ten chalan ale vobec nemusel byt, proste zabita jedna pracovna sila ktora mohla byt vyuzita inde. A ostatne aj ja som potom z rady musel vychadzat natesno a naniekolko krat.
E60 https://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-aut/lci-edition-t121863.html
E32 DC58865
ex: E30 M20B20
Yo´ mama is so fat, when she walked by the TV, I missed 3 episodes!...
 
Užívateľov profilový obrázok
majro
Príspevky: 2334
Registrovaný: 8.9.2011
Auto: e36 328i limo LSD
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: BMW ZRAZ - SLOVAKIA RING ...10. Augusta 2013 INFO. str 1

Sobota, 10. Augusta 2013, 22:21

aha, moze byt.. my sme na to poukazali hned, ako sa zacala robit druha rada, ze takto to asi nebude to najlepsie.. aj tak sa tam kazdy preparkovaval jak chcel a halabala, takze tak.. ale nechavali si odstup celkom, co som bol prekvapeny :)
Obrázok
e36 328i coupe
ex - e36 328i limo
ex - e36 318is
 
Užívateľov profilový obrázok
ROKI49
Príspevky: 2999
Registrovaný: 10.8.2012
Auto: G20 330i
Kraj: Bratislavský

Re: BMW ZRAZ - SLOVAKIA RING ...10. Augusta 2013 INFO. str 1

Sobota, 10. Augusta 2013, 22:39

No, skusim aj ja pridat vcelku kriticke pripomienky, kritika nas posuva dalej, takze netreba to brat nejak osobne, verim, ze vam to do dalsi rokov pomoze.

Budem to trochu porovnavat s Nivou, co bol moj prvy zraz. Porovnavam to kvoli svojim dojmom a aj kvoli velkohubym vyhlaseniam niekoho, ako Niva bude oproti tomuto len sracka. Toto bolo mozno o jazdeni a o autach, ale Niva bola o ludoch a toto je hlavny aspekt, ktory urcuje nejaku tu kvalitu. Sme sice komunita, ktoru spajaju auta BMW, ale komunita je hlavne o ludoch a bez nich je to parkoviskove stretnutie. Takze vyhlasenia mi teraz pridu celkom usmevne.

Teraz k jednotlivym veciam.

1. Organizacia - daka aj bola? Prisiel som s tym, ze svoj dizlak nebudem trapit na okruhu, ale skusim len driving academy. OK. Vraj vsetko je v tom zadnom bielom stanku. To bol taky problem dat na ten stanok napis, ze registracia na jazdy? Pridem tam, ze chcem driving academy. Zo styroch zien, vedela po slovensky jedna. Chalani, to ako fakt? Ta povedala, ze driving academy sa bude registrovat nedaleko vchodu. Vravim si OK. Dve hodiny som nic take nevidel, idem sa spytat zase do toho "bieleho stanku tam vzadu". Slecna (ta jedina slovensky hovoriaca) uz vravi, ze tu sa registruje, ale ze nemaju na to momentalne tlaciva. Cakam. Po chvili sa zase pytam, tlaciva mi dala uz dake ine, no zapisal som sa. Tolko k tomuto.

2. Parkovanie - filozofia bola asi "vsak sa tu dako najebte". ulicky uzke, nevravim, ze E39 je dake velke auto, ale ked som to videl, celkom som sa zapotil, ze ako vyjdem.

3. Moderovanie - porovnam s Nivou, aj ked toto bola vacsia akcia. To co podla mna robi akciu akciou, je to, ako to vsetko zije s ludmi. Na nive vsetko, slalom, drifty, sprinty, vsetko vdaka "moderatorovi" zilo s divakmi. Toto tu strasne chybalo, ako sol, okrem vyhlasenia autogramiady som nepocul ziadne moderovanie. Pomohlo by aj dake vyhlasovanie priebeznych vysledkov, dajaka akcia pre zabavu ludi co su v padocku a zrovna nemaju co.

4. Ring - do buducnosti by som pouvazoval dat trat popod tribunu, tato trat bola daleko a myslim, ze divaci si to moc neuzili. Dalekohlad ma fakt nenapadlo si zobrat. Mozno by neboli drifty (z ktorych asi nikto nic nemal) a sprinty, ale celkovo by to bolo asi lepsie. Inak sprinty som si uzil, pekne auta, ale radsej by som keby sa prehanali popod auta, co jazdia po okruchu.

5. Bufet - zavolat niekoho na bufet, kto je tak kurevsky skupy, aby si zaplatil jednu dve brigadnicky za 3,5/hod, aby mu tam pomahali robit (staci predat dva tie "kebaby" a na hodinu ma ich mzdu, kedze bez bloku :wink: ), to ako fakt nech tam pride niekto so zaujmom. Chlap robil vsetko, vyberal cash, robil jedlo, griloval, pripravoval maso. Rady dlhe jak hovado, to si takato akcia nezasluzi. Pomaly ma aj presiel hlad ked som to videl. Nech ide taky podnikavec do riti.

Co ma nasralo najviac.

Na driving academy, na ktorej som cakal viac ako dve atrakcie(moja chyba), sa mi zdal dost lezerny pristup. Voda, ktoru tam pouzivaju je asi z vapenky, snad to pojde zalestit. Co som chcel je to, ze mi zmylo cislo. Na brane v pohode, ale ta fixa, s ktorou mi nacarbal cislo, to co bolo do pice? Vsak to neslo dole, 15 minut som to drhol, nakoniec nechtami a stale to neslo dole. Taku fixu by som tomu "cloveku" napchal do riti a pocmaral mu cely ksicht. Perla na zaver. Cize, o 16:00 ked uz tam bola nuda sa slo domov.


Ale musim aj podakovat, ze sa nieco taketo spravilo, neberte to v zlom, je to super akcia s velkym potencialom, no zostal nevyuzity. Velmi nevyuzity. Mate motivaciu do dalsich rokov a vela priestoru na zlepsenie. Ide o ludi, preto je menej niekedy viac. Ale chapem okolnosti, treba to zaplatit. Hlavne to treba spravit atraktivnejsie aj pre ludi, co nejazdia.
PRÍBEH: ex E39 525d, 2003, Individual Obrázok
ex F30 330d, 2013 Obrázok
G20 330i, 2022 Obrázok

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 39 neregistrovaných