... všetko o BMW ...

Moderátori: BlackMW, k33p, vilo

  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 15
bmwtt.sk
 
BMW328i
Príspevky: 349
Registrovaný: 19.1.2009
Auto: 530d E39
Kraj: Trenčiansky

Re: Carat Tuning Party 2013

Sobota, 22. Júna 2013, 17:32

prispel som aj ja ucastou do BMWklubu ale to co sa tam dialo v noci o tretej, tocenie na trave a podobne...este, ze som mal auto na opacnej strane inak ten "frajer" by to tazko rozdychaval keby nebodaj spravi cosi na mojom aute... ](*,) ](*,) preto som aj isiel radsej domov a na dalsi rok si rozmyslim ci tam zaparkujem auto...
E39 530d sedan
E30 318i coupe...ex
 
Užívateľov profilový obrázok
M3 lover
Príspevky: 1496
Registrovaný: 25.11.2008
Auto: E30
Kraj: Zahraničie

Re: Carat Tuning Party 2013

Sobota, 22. Júna 2013, 18:07

jiracing napísal:
Tmavomodra s ciernym kufrom?


čierny sedan s logom ///M... išiel som do PN včera a išla taka skupinka aut (z vychodu, oravy..) nejaka 205ka, Civic, e46...a robili ako kokoti po ceste, predbiehali sa navzajom až oprotiiduce auta museli pri krajnicu, proste idioti...a na Havrane do zakrut išli jak bloncka čo včera vyšla z autoškoly
Agelias© by migo
///MARKETING
 
Užívateľov profilový obrázok
m4x
Príspevky: 2228
Registrovaný: 15.12.2007
Auto: E60 545i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Pressburg - Long parts

Re: Carat Tuning Party 2013

Sobota, 22. Júna 2013, 18:21

Bol som piatok vecer a o 2 rano som odchadzal

Chalani a rovno venovane celemu bmwklubu, bol som na niekolkych caratoch ako aj na prvom, posledne dva roky dozadu a velmi som si pochvaloval, ale to co sa dialo vcera prekonalo vsetko, velmi, ale velmi velke sklamanie, aj poniektori clenovia sa nevedeli spravat, sudruznost klubu uz ani neexistuje.. ja osobne som sklamany, zabavil som sa viac bez klubu
bohuzial nase parkovanie nakolko bolo rozsiahle a ludia tade dost frekventovane prechadzali bez toho aby sami o sebe vedeli poskodzovali auta druhych, stal som uplne odveci a nechapem do pici preco sa o moje auto tolko ludi opieralo a bolo cele docapkane, ti ktori stali viac do "cesty" si vytrpeli isto aj urazi

Z mojej strany sklamanie.. nabuduce si radsej vybavim parkocanie mimo ludi a noc ani neabsolvujem,ak este zavitam
!!! Obrázok ???
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: Carat Tuning Party 2013

Sobota, 22. Júna 2013, 18:59

sobota rano a klubove parkovisko neexistovalo? nevadi no, idem si pozriet drifterov = na prd zorganizovane, clovek dlho caka koli 15 sekundam driftu... prestavky neskutocne dlhe a do toho ten zahranicky lowrider znova organizacia o hovne... tak som bol pozret pekne auta na sprintoch ale aby som stale nefrflal langose boli super :D
 
Užívateľov profilový obrázok
maiki
Príspevky: 4229
Registrovaný: 10.4.2009
Auto: 02" E46 320d
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Carat Tuning Party 2013

Sobota, 22. Júna 2013, 20:41

cele zle, rok od roku horsie.. ludia co sa tam idu bohapusto najebat ako na nejaky festival by tam ani nemali ist... skurveny dobytok co sa nevie spravat, ti co vedia co so sebou nech piju kolko chcu, ale skutocne to co sa tam dialo vecer...

btw

V NOCI NAM Z AUTA (MODRA E36 COUPE) ZMIZLA Z KAPOTY VLAJKA (BOLA PRILEPENA !!!!) , AK NIEKTO VIDEL KTO JU UJEBAL, ALEBO BY MAL NEJAKE INFO KAM SA PODELA, PROSIM DAJTE MI VEDIET, ak by sa dotycny priznal a vratil, nebudeme to riesit...

aj ked tak nejak stale neverim ze to bol "klubak" , v dnesnej dobe je mozne vsetko...

ja osobne som s caratom skoncil!
Your car. Your story. So don't let someone else write the book.
E46 320d 02"
ex E36 323i 96"
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
dracik.bmw
Príspevky: 2603
Registrovaný: 12.6.2007
Auto: non
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Topolcany

Re: Carat Tuning Party 2013

Sobota, 22. Júna 2013, 20:45

nabuduce netreba stavat klubove parkovisko pod "stageom" ale daleko od vsetkych napitych kktov. :wink: radsej sa prejst ako rano lutovat a picovat... :thumbup:
Next ???
BMW E-36 328i Coupe..ex
BMW E-36 318i Sedan..ex
LADA 2105,1200,2103..ex
Presuvadlo: Renault Clio 1.2
 
Užívateľov profilový obrázok
M3driver
Príspevky: 2119
Registrovaný: 7.8.2006
Kraj: Bratislavský

Re: Carat Tuning Party 2013

Sobota, 22. Júna 2013, 20:51

vidim ze vsetko po starom... pardon, ide to k horsiemu. stare dobre prve rocniky, z tohto je uz iba dalsi festival plny ozranov ](*,)
M3 -> Ducati
 
Užívateľov profilový obrázok
Mimo
Príspevky: 7943
Registrovaný: 23.9.2007
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Galanta Hodywood

Re: Carat Tuning Party 2013

Sobota, 22. Júna 2013, 21:18

súhlasím s príspavkami hore, bohužial... noc plná nervov.. neuveriteľné čo sa s týmto zrazom stalo...
do budúcnosti by mohli oraganizátori caratu zariadiť lepšie rozloženie klubových parkovísk teda aj prechodov medzi nimi... alebo by sme mali vymyslieť niečo my sami...
nech tá masa kokotov nechodí medzi autami.. fakt jak u jebnutých... samý ožran, feťák, sedlák... kokotko mi začne polievať auto kolou?? fakt ma nasral!! medzi autami sme mali pár cm miesta a aj tak sa tadial ludia budú jebať.. pritom asi 10-15m odtial bola už trasa kadial mali chodiť ludia (popri tribúne) a nie pomedzi autá... fakt absurdné...toto je naozaj nedoriešené a neserie to len bmwklub ako som si všimol na FB
ani som nemal chuť ráno umyť auto, osrať... aj tak som s nechuťou odchádzal už doobeda... :?
 
romeo 622
Príspevky: 29
Registrovaný: 27.6.2011
Auto: BMW 330 Ci
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Prievidza

Re: Carat Tuning Party 2013

Sobota, 22. Júna 2013, 21:29

tak chcel by som sa podakovat tym co prisli a podporili BMW klub.Dalej sa chcem ospravedlini tym ludom co vznikla skoda na aute ale naozaj bol nas na to asi 5 clenou a nemohli sme ustrazit vsetko hlavne to v noci ma mrzy lebo som sa o tom dozvedel az ked debilko bol prec fakt prepacte. A ohladom umiestnenia parkoviska organyzator povedal tu bude BMWklub a bodka s miestom som nemohol noc spravit miesto za trybunou bolo urcene na prechod ale nie vsetci to chapali cely den sme len vysvetlovali ludom aby nas obchadzali.
 
Užívateľov profilový obrázok
Mimo
Príspevky: 7943
Registrovaný: 23.9.2007
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Galanta Hodywood

Re: Carat Tuning Party 2013

Sobota, 22. Júna 2013, 21:44

ako ja nemám výčitky na vás čo ste sa to tam snažili riadiť a celkovo na organizáciu vrámci klubu nemám moc sťažnosti, toto je problém už trochu inde a nerieši sa vôbec ľahko.. škoda len,že najčastejším riešením pre mnoho členov je to,že proste na carat už neprídu a to sa teda už ani nečudujem :(
parkovisko bolo možno až moc veľké..to videl hádam každý kto prišiel.. :D ale to by až tak nevadilo, radšej veľké ako moc malé :D čo sa dialo na tej voľnej ploche neviem, bol som odtial dostatočne ďaleko... hlavný problém sú tie idvididuá,ktoré sa jebú cez to klubové parkovisko a keďže sme mali parkovisko veľké tak tadial chodil takmer každý...neviem ako by sa to dalo riešiť, bud nejako vybudovať viac trás kadial by ludia mohli chodiť..tým pádom by boli parkoviská užšie čo by mi nevadilo...možno by bolo fajn urobiť si klubové parkovisko na druhej strane tej asfaltovej cesty... tadial by nechodil ten dav...
btw, kolko nás nakoniec bolo??
 
Užívateľov profilový obrázok
Matty110R
Príspevky: 48
Registrovaný: 16.8.2012
Auto: Škoda110R, BMW E30
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Modra

Re: Carat Tuning Party 2013

Sobota, 22. Júna 2013, 22:56

zial niektori ani nedosli, videl som v piatok vecer v PN na semaforoch naburanu peknu cervenu E36 coupe tusim s bielymi kolesami, niaky klubak? fakt skoda jej
 
Užívateľov profilový obrázok
kubo323ci
Príspevky: 521
Registrovaný: 20.8.2012
Auto: e46 323ci
Kraj: Žilinský
Bydlisko: levice-orava

Re: Carat Tuning Party 2013

Sobota, 22. Júna 2013, 23:33

banda tupych hlav jaky som bol stastny ze som sa nemohol zucastnit zbytocne by som siel sediet za ublyzenie na zdravi co by tam urcite bolo ked to tu tak citam kvapka koly by mi spadla na auto tak ten dotycny by si zbieral zuby dolamanymi rukami
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Carat Tuning Party 2013

Sobota, 22. Júna 2013, 23:38

Este ze som ja vecer musel ist prec , to sa dalo aj cakat ze to tam tak dopadne , uz o 10 tej tam behalo ozranov ako na festivale dakom, este cestou von som stretol rikiho s E92 335i pokecali sme si dobre a vypadol som , a dobre som aj spravil ako to tu citam , tak isto aj riki bol uz na odchode vecer.
 
Užívateľov profilový obrázok
Anubis-artS
Príspevky: 819
Registrovaný: 25.1.2009
Auto: Seat Ibiza FR 2016
Kraj: Banskobystrický

Re: Carat Tuning Party 2013

Nedeľa, 23. Júna 2013, 00:22

Ako tak čítam, ešte že som tam nešiel ... a podla týchto príspevkov, ani nikdy nepôjdem :thumbup:
Obrázok
Seat Ibiza FR 2016
Ex: BMW e90 320i M-packet
Ex: BMW e46 320d
 
reVo
Príspevky: 439
Registrovaný: 12.6.2010
Auto: e36 328i/e90 330xi
Kraj: Prešovský

Re: Carat Tuning Party 2013

Nedeľa, 23. Júna 2013, 00:57

ja som bol posledne 3 roky a tento rok som (nastastie) nesiel :D Presne z dovodov ako pisete, kazdym rokom sa mi to zdala byt slabsia a slabsia akcia... 100x radsej pridem na nejake klubove stretko ako na takuto "mega" akciu. Prisiel by som len v pripade, ze by spravili nejake zazracne opatrenia, o com ale veeelmi pochybujem :D
BMW e36 328i coupe (Avusblau M-packet) a E90 330xi (Monacoblau) - príbeh
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 15

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných