... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
salat
Príspevky: 1081
Registrovaný: 4.11.2010
Auto: BMW 320d E91 LCI
Kraj: Bratislavský

Re: Vtipy

Pondelok, 17. Júna 2013, 16:22

no tak to by ale bol aky luxus, tema "Klubove Kokoty" :DDDD
BMW 320d E91
Seat Ibiza ST, 1,2TSI DSG
EX - Seat Leon II

"Si to, čo tvoje auto. Neveríš? Bež do garáže, otvor bránu... pozeráš sa na seba!"
 
Užívateľov profilový obrázok
Simpson
Príspevky: 1457
Registrovaný: 2.12.2008
Kraj: Košický
Bydlisko: KE

Re: Vtipy

Pondelok, 17. Júna 2013, 16:57

dajte si do google obrazkov hladat slovo "cough"
NAJVECSIA GALERIA NEVIDITELNYCH PENISOV :mrgreen:
 
Užívateľov profilový obrázok
Bojsi5
Príspevky: 663
Registrovaný: 30.12.2009
Auto: F30 335i
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Spišské Podhradie

Re: Vtipy

Pondelok, 17. Júna 2013, 19:44

Na panstve prebieha vášnivý milostný akt. Lord súloží a sluha drží sviečku. Lord sa pýta:
“Lady, ste uspokojená?”
“Nie, pane.”
Po chvíli:
“Lady, ste uspokojená?”
“Nie, pane.”
Lord vraví sluhovi:
“James, teraz budeš súložiť ty a ja budem držať sviečku.”
Po chvíli:
“Lady, ste uspokojená?”
“Oh áno, pane.”
“Vidíš, James? Takto sa drží sviečka.”
E30 320i coupé (92kW) - ex
E36 320i coupé (m52) - ex
E46 328Ci - ex
Obrázok
F30 335i
Obrázok
 
JaroWD
Príspevky: 80
Registrovaný: 15.9.2012
Auto: BMW e46 318i
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Humenne

Re: Vtipy

Pondelok, 17. Júna 2013, 21:10

:D
Prílohy
traktor.jpg
traktor.jpg (47.17 KiB) 1984 zobrazení
 
lupo
Príspevky: 721
Registrovaný: 10.8.2006
Kraj: Žilinský

Re: Vtipy

Utorok, 18. Júna 2013, 05:19

clovek pride po dlhom case kuknut aspon vtipy na klube a hla, aj do tejto temy sa nastahoval kokotizmus :)
tie uzasne foto vo vyhonenom starom bmw a gangsta boxerom mi pripadaju zhruba takto:

Obrázok

viac sa mi paci ten napad s klubovymi kokotmi, len co baby ak tu nejake chodia? :D
955 CT-S
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Vtipy

Utorok, 18. Júna 2013, 08:01

A ty mas kolko lajkov na fejsbuku, ze si tu hubu otieras o takeho pana, co sa vyfoti so stovkami v 10rocnom beee em veeee ???
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
j.matrix
Príspevky: 940
Registrovaný: 31.1.2012
Auto: BMW 320d E46
Kraj: Žilinský
Bydlisko: RK & BA

Re: Vtipy

Utorok, 18. Júna 2013, 08:42

desatrocneho veterana mam ja, jemu pridaj este :mrgreen:


Vieš ako sa volajú buzeranti na párty?
Však poď, bude prdel
 
Užívateľov profilový obrázok
patricius_KE
Príspevky: 121
Registrovaný: 8.6.2012
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice

Re: Vtipy

Utorok, 18. Júna 2013, 12:04

Obrázok

čo tam vaše bavoráky a boxery, toto je pravé bohatstvo :mrgreen: :mrgreen:
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Simpson
Príspevky: 1457
Registrovaný: 2.12.2008
Kraj: Košický
Bydlisko: KE

Re: Vtipy

Utorok, 18. Júna 2013, 15:41

jeden starší :
Inzerát:
- Stratila sa mi 18-rocná dcéra. Počúva na meno "Koľko berieš za fajku?"

:mrgreen: :mrgreen:
 
lupo
Príspevky: 721
Registrovaný: 10.8.2006
Kraj: Žilinský

Re: Vtipy

Utorok, 18. Júna 2013, 18:25

voMacK napísal:
A ty mas kolko lajkov na fejsbuku, ze si tu hubu otieras o takeho pana, co sa vyfoti so stovkami v 10rocnom beee em veeee ???


som v pici, odhalil si ma, zavidim mu lajky na fejsbuku ](*,)
955 CT-S
 
Aston
Príspevky: 93
Registrovaný: 15.2.2012
Auto: e36
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TO

Re: Vtipy

Utorok, 18. Júna 2013, 21:48

chlapci, smejeme sa na vas, robime si stoho prdel a vy to tu riesite jak neviem co :D smejem sa stych co sa hraju na taskych bmw fanusikov a potom nemaju na benzin a dalsich fanusikov pre ktorych je viac ako 10rocne bmw len odpad. ja mam auto po akom som tusil, mam e36coupe a viac nepotrebujem, mohol som mat uz davno e92 ale naco by mi bola keby nemam na benzin :D racej prevozim za mesiac 500za benzin a som stasny ako mat fajnove 2-3rocne bmw a chrcat na roskoch ako polovica bmw klubu :D nie diky, neprosim. ked sme pri tom kto tu je kkt, vy ste tu zacaly riesit to ako zijeme a ake fotky mame na FB, vy ste ty uboziaci a nie my!!! risite tu ludi ktorych ani trosku nepoznate, ste klasicky slovaci, srat ostatnym na hlavu, spoznal som uz desiatky klubakov a vecsine vzdy svietila rezerva a ked sme isly na posratu kofolu tak este aj to som musel zaplatit ja lebo im to nevychadza, smutne ale je to tak. Najviac ma zabil typek na M3 ked po minute driftovania zajebal ze musi uz ist domov lebo ma dojaz 13kilometrov :D naco mu je take auto ked si ho neuzije :D
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Vtipy

Utorok, 18. Júna 2013, 22:06

nauc sa pravopis dpc, sak sa to po tebe neda citat;
tu nie si na http://www.retard-klub.sk
a prestan sa tu navazat do ludi, ze nemaju na benzin, ked tu drtivu vacsinu z nas ani nepoznas. Tvoj kamos zajebal na FB fotku, z kt. je kazdemu sudnemu cloveku na smiech, lebo fotit si peniaze takto moze len posledny low-life, co vidi takuto hotovost prvy a posledny krat a predpokladam, ze este aj to si musel pozicat...
Si predstav, ze kopa z nas drzi v rukach omnoho vacie peniaze kazdych par dni a nedava si to na FB lebo ma rozum a seba uctu a nepotrebuje sa profilovat do polohy gangstra, co plati stravenkami...
mam ti ukazat co stali moje gate v Poluse? :mrgreen:
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Aston
Príspevky: 93
Registrovaný: 15.2.2012
Auto: e36
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TO

Re: Vtipy

Utorok, 18. Júna 2013, 22:17

skoda ze ta fotka je stara rok :D :D :D a moje bmw bude coskoro oslavovat 17rokov :P :P :P je ale fakt sila ze ked sme stretly typka na E60 M5 hamann, ale komplet uprava, nie len spetaky :D urcite to auto vela s vaz pozna :D tak sme si snim uplne skvely pokecaly aj ked je niekde uplne inde ako my, vlasne ako 99% bmwklubu, uplne spravny tipek, ziadny namysleny curacik a ani odmerany chudacik, clovek ktory sa na nic nehra ako vecsina s vas!!! ze my si vieme zarobit slusny balik penazi rukami a cestnym sposobom a potom tie tazko zarobene prachy minut na zabavu, ze vam to vadi, za to ja nemozem, ze ty co na to maju to tlacia do ponozky aby vnej maly este viacej a ty co su darebny poriadne makat za poriadne prachy len zavidia, to fakt nasa vyna neni

voMacK napísal:

Svata pravda bracho!! VZDY ked ma clovek pri sebe vacsiu hotovost ma sa s nou vyfotit a okamzite to dat na FB.! Sak to je tak huste a bičiz uplne z toho vlhnu, treba zajebat husty hip hop a poriadne sa previest na svojom 15rocnom BAWE, co sotva drzi pokope a ma mensiu hodnotu ako normalne hodinky. je je jeh! Hejteri su pici!!!

p.s. Idem natankovat, a nemam uz love, lebo som si kupil cigy, tak dufam,ze sa da platit stravenkami.
 
Užívateľov profilový obrázok
TomNR
Príspevky: 784
Registrovaný: 26.10.2008
Auto: BMW 318ti
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: NR/BA

Re: Vtipy

Utorok, 18. Júna 2013, 22:19

voMacK napísal:
mam ti ukazat co stali moje gate v Poluse? :mrgreen:


na to som uz aj zabudol :D :thumbup:

Obrázok
BMW 318ti M44B19 5/1997

Obrázok
 
Aston
Príspevky: 93
Registrovaný: 15.2.2012
Auto: e36
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TO

Re: Vtipy

Utorok, 18. Júna 2013, 22:21

mna pravopis neuzivy, tak ze si ho niekam strc, mna nezaujma kolko staly tvoje gate v poluse, to je dalsi rozdiel medzi nami, ved my sme vam tu fotku sem na klub nedaly, si to uvedom ty tazko lovaty studovany fanusik cisto novych bmw, co nevie ocenit kvalitu a krasu starych bmw

voMacK napísal:
nauc sa pravopis dpc, sak sa to po tebe neda citat;
tu nie si na http://www.retard-klub.sk
a prestan sa tu navazat do ludi, ze nemaju na benzin, ked tu drtivu vacsinu z nas ani nepoznas. Tvoj kamos zajebal na FB fotku, z kt. je kazdemu sudnemu cloveku na smiech, lebo fotit si peniaze takto moze len posledny low-life, co vidi takuto hotovost prvy a posledny krat a predpokladam, ze este aj to si musel pozicat...
Si predstav, ze kopa z nas drzi v rukach omnoho vacie peniaze kazdych par dni a nedava si to na FB lebo ma rozum a seba uctu a nepotrebuje sa profilovat do polohy gangstra, co plati stravenkami...
mam ti ukazat co stali moje gate v Poluse? :mrgreen:

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 61 neregistrovaných