... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Nápady/Zmeny/Chyby/Problémy na bmwklub.sk

Štvrtok, 12. Januára 2012, 23:23

navrhujem aby sa dali vymazat vsetky spravy naraz..mazat 200 sprav po jednej je fakt nanic
 
Užívateľov profilový obrázok
Mimo
Príspevky: 7943
Registrovaný: 23.9.2007
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Galanta Hodywood

Re: Nápady/Zmeny/Chyby/Problémy na bmwklub.sk

Štvrtok, 12. Januára 2012, 23:27

dolu máš "Označiť všetko" je to trochu nenápadné ale je to tam :)
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: Nápady/Zmeny/Chyby/Problémy na bmwklub.sk

Piatok, 13. Januára 2012, 11:32

ice.blade napísal:
ja by som bol za odstranenie medziokien napr: "Úspešne ste sa odhlásili." "Úspešne ste sa prihlásili." "Vaša správa bola úspešne odstránená" "Váš príspevok bol úspešne odoslaný" a podobne hlasky... dalej by som bol za prerobenie (dorobenie skriptu) ak sa stlaci tlacitko na zmazanie prispevku (X) nech to napise "Ste si istý, že chcete vymazať tento príspevok?" ako javascript confirm yes/no a po kliknuti zmaze... urychlilo by to browsovanie po fore a znizilo pocet requestov nie?
TiTAN napísal:
jj to chcem tiez riesit tiez nemam rad tie "medzistranky" :)

ja sa len pripominam :))) toto nemoze byt zlozite na "upravu" \:D/
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Nápady/Zmeny/Chyby/Problémy na bmwklub.sk

Sobota, 14. Januára 2012, 13:31

Mimo napísal:
dolu máš "Označiť všetko" je to trochu nenápadné ale je to tam :)

asi som slepy :D ale mohlo by to byt v tej kolonke na vyber :D
 
Užívateľov profilový obrázok
pexon
Príspevky: 233
Registrovaný: 8.4.2009
Auto: e46 330d
Kraj: Bratislavský

Re: Nápady/Zmeny/Chyby/Problémy na bmwklub.sk

Utorok, 24. Januára 2012, 00:48

edit: uz nic, nasiel som to :) tym padom irelevantny prispevok odo mna, sorry

------------------
dalo by sa nieco spravit s tym nestastnym snezenim, zbytocne to vytazuje procak a lezie to na nervy :)
bohate postaci moznost to niekde vypnut

dik

p.s.: zobrazovat flash animacie mam vypnute v nastaveniach profilu
 
efi.yunah
Príspevky: 26
Registrovaný: 12.12.2011
Auto: E46 320d 100kW
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žililna

Re: Nápady/Zmeny/Chyby/Problémy na bmwklub.sk

Piatok, 2. Marca 2012, 16:30

kedze referendum k inzercii je uz locknute, dam jeden napad sem:

co keby sucastou kazdeho inzeratu bola anketa k cene... nieco typu: dobra cena, davas to moc lacno, moc draho, dam ti o 100, 200, 300, 500, 1000, 2000+ menej, pridaj 100, 200, 300, 500, 1000, 2000+ , ... ten kto ma potrebu ohodnotit cenu by mal priestor...

a ak by sa dalo, tak by mohla byt sucastou este jedna anketa, kde by sa dalo vyjadrit nazor na technicky stav: pekna kara, cukrik, vydychany sunt, hrdzava plechovka alebo uz co by bolo vhodne.

pripadne este jedna anketa na ohodnotenie inzeratu a/alebo predajcu: pekny inzerat, spolahlivy predajca, nedoveryhodny alebo teda tak nejako...

nazory tohto typu by boli pekne pohromade zosumarizovane, permanentny pindaci by dostali priestor, koho to zaujima by sa dozvedel, a pod inzeratom by zostal relativne pekne cisty priestor na zmysluplne informacie otazky a odpovede.
E46 320d 100kW r.v. 1999 - Pribeh zacina
 
kosti123
Príspevky: 898
Registrovaný: 18.7.2010
Auto: e46 323Ci
Kraj: Košický

Re: Nápady/Zmeny/Chyby/Problémy na bmwklub.sk

Sobota, 3. Marca 2012, 07:35

Inzercia nie je o nazoroch! Je o tom, ze niekto ponuka na predaj auto a kto ho chce, ten si ho kupi. Na nazory je tu X dalsich sekcii.Treba byt trosku realisticky a mat zdravy rozum...
 
Užívateľov profilový obrázok
fox1k
Príspevky: 2241
Registrovaný: 27.3.2011
Auto: BMW
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Nápady/Zmeny/Chyby/Problémy na bmwklub.sk

Utorok, 6. Marca 2012, 07:23

toto je kravina, co koho do toho za kolko dany clovek auto predava a kto to ma co hodnotit aky je to stav. kto chce sa na inzerat ozve, kto nie nech sa nestara. skutocne by ma vytocilo, keby nejaky "sedlak" by mi zacal komentovat inzerat :wink:
 
Užívateľov profilový obrázok
Le Gend
Príspevky: 893
Registrovaný: 31.1.2010
Auto: 250 ciernych ponikov
Kraj: Košický

Re: Nápady/Zmeny/Chyby/Problémy na bmwklub.sk

Utorok, 6. Marca 2012, 07:45

Je to sebecke, ked niekto chce zneuzit forum na svoj zarobok. Ked si tu niekto zavesi inzerat, aby nieco predal, musi zniest aj komentare. Ak je komentar hlupy, vidia to aj ostatni (alebo sa to da dokazat), takze sa nie je coho bat. Ak je v komentari pravda, treba to akceptovat.
Uz som mal na roznych forach vela inzeratov a komentare ma nikdy nevytocili, takze nechapem, preco niekomu vadia. Ale mozno je to preto, ze som nikdy nic nezatajoval.
 
Užívateľov profilový obrázok
fox1k
Príspevky: 2241
Registrovaný: 27.3.2011
Auto: BMW
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Nápady/Zmeny/Chyby/Problémy na bmwklub.sk

Utorok, 6. Marca 2012, 07:59

Le Gend napísal:
Je to sebecke, ked niekto chce zneuzit forum na svoj zarobok. Ked si tu niekto zavesi inzerat, aby nieco predal, musi zniest aj komentare. Ak je komentar hlupy, vidia to aj ostatni (alebo sa to da dokazat), takze sa nie je coho bat. Ak je v komentari pravda, treba to akceptovat.
Uz som mal na roznych forach vela inzeratov a komentare ma nikdy nevytocili, takze nechapem, preco niekomu vadia. Ale mozno je to preto, ze som nikdy nic nezatajoval.


tak si precitaj inzeraty a tie komentare k nim. nevidim dovod aby niekto komentoval nieco co nevidel. kto ma zaujem o napr. auto, ozve sa. nikto forum nezneuziva, inak by tu nebola sekcia bazar :wink:
 
Užívateľov profilový obrázok
TiTAN
Administrátor
Autor témy
Príspevky: 2373
Registrovaný: 1.8.2006
Auto: BMW 530d xDrive
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Ružomberok

Re: Nápady/Zmeny/Chyby/Problémy na bmwklub.sk

Utorok, 6. Marca 2012, 10:45

podla mna uberat sa tym smerom ze niekoho nutit do niecoho nikdy nefungovalo a nebude fungovat, ja som za slobodu v rozhodovani, tj. ked dakto chce locknut temu tak nech si ju lockne alebo mu ju locknem ja alebo moderator, ked dakto chce hlasovat o cene nech si tam vytvori anketu k inzeratu, davat tieto veci ako povinne si myslim ze nepomoze nikomu :wink:
Ex BMW 325TDS bostongreen [TiTAN's Diesel Supermachine]

I´m not a trendy asshole, do what I want, do what I feel like! (c) Dexter Holland
I choose to live, not just exist (c) James Hetfield
 
jami
Príspevky: 4
Registrovaný: 3.1.2007

Re: Nápady/Zmeny/Chyby/Problémy na bmwklub.sk

Utorok, 13. Marca 2012, 17:41

ako to vypada s podporou pre tapatalk.com ? tusim pred pol rokom tu boli nejake komenty o tom a odvtedy nic, kedze sa surfovanie cez mobil viac a viac rozsiruje nebolo by na skodu toto rozsirenie pridat :)
 
Užívateľov profilový obrázok
TiTAN
Administrátor
Autor témy
Príspevky: 2373
Registrovaný: 1.8.2006
Auto: BMW 530d xDrive
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Ružomberok

Re: Nápady/Zmeny/Chyby/Problémy na bmwklub.sk

Utorok, 13. Marca 2012, 18:28

jami napísal:
ako to vypada s podporou pre tapatalk.com ? tusim pred pol rokom tu boli nejake komenty o tom a odvtedy nic, kedze sa surfovanie cez mobil viac a viac rozsiruje nebolo by na skodu toto rozsirenie pridat :)

skusim sa nato cez vikend pozriet :wink:
Ex BMW 325TDS bostongreen [TiTAN's Diesel Supermachine]

I´m not a trendy asshole, do what I want, do what I feel like! (c) Dexter Holland
I choose to live, not just exist (c) James Hetfield
 
Užívateľov profilový obrázok
Dogg88
Príspevky: 6052
Registrovaný: 25.1.2009
Auto: n/a
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Nápady/Zmeny/Chyby/Problémy na bmwklub.sk

Utorok, 13. Marca 2012, 18:35

vsimol som si ze sa da inzerat TOPovat pouzitim tlacidla "Ozivenie temy" nie je teda potrebne pisat "UP" a teda sa zamedzi tomu ze niektore inzeraty budu stale prve...super...krok k lepsiemu podla mna :thumbup:
este to treba povedat vsetkym prostrednictvom "novely pravidiel" a zakazat UP a podobne
Klub tvoria ľudia, nie autá...
________________
W140 & S210 & E36 & E36 & E34 & GIII & C5 & 312
________________
Mám prázdny život a žiadnych kamarátov, preto sedím celý deň na internete, stalkujem ľudí a vnucujem im svoje správne názory. Marián K., Trenčín
 

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 54 neregistrovaných