... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Demkowicz
Autor témy
Príspevky: 434
Registrovaný: 7.2.2011
Auto: E46 323 Ci cosmo
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Humenné

[E46 323Ci] AutoGlym garda

Sobota, 5. Novembra 2011, 15:42

Dost dlho som rozmyslal ci si vobec chcem otvorit nejaky ten príbeh tu na tomto fore lebo po roku pasivneho sledovania som tu videl uz vselico a je tu cim dalej tym viac expertov a majstrov sveta ktori vlastne ani páru nemaju o tom co vravia ale hlavna vec ze vravia... no pribeh nakoniec spravim, myslim ze tych par normalnych ktori tu su za to stoja :thumbup: Takze - Volam sa Samuel, 20 rocny zasopleny sráč , vychodne SVK ... Po roku brázdenia ciest na felicii 1,3 Mpi po rodicoch a hladania bumera ktory by mi pasoval a pacil sa mi ho uz mam :mrgreen: predchadzala tomu hora štúdia internetu , sledovania roznych tem /aj tu na fore/ , pocuvania nazorov ludi a v neposlednom rade - rozmyslania co vlastne chcem... strasne som chcel e36 kedze si myslim /a stale si to mysliet budem/ ze je to to najlepsie co firma BMW za celu svoju historiu vyrobila a neskutocne sa mi tie auta pacia... no casom vo mne prevladol nazor ze komfort a novsie technologie, mensi rok vyroby a vlastne celkovy rešpekt bude viac a tak som skoncil u e46 (samozrejme coupe a benzin, nechcem si zivot uz v 20tich rokoch dosrat v diesli a sedane :twisted: )... Samozrejme - 6 hrniec /ušetril som sám seba od útrapy v 4-valcoch :mrgreen: Auto som mal vytipovane uz cca od marca, aprila, aj som od tej doby komunikoval s predoslym majitelom... nakoniec ked som videl ze ho dal aj tu na klub tak som pochopil ze ho predat fakt chce a ze mi hori pod nohami tak som sa vybral v septembri do Senca kuknut co je to zac... ako Thorien povedal , tak aj stalo sa - "aj ked bude rozbite a dojebane tak ho zoberies, ked si sa trepal taku daleku cestu" :D auto je celkom v pohodke, ma samozrejme vela nedostatkov a problemov ale preto som ho aj kupoval - nizšia cena po ktorej si budem musiet auto poskladat na vlastny obraz... a kedze ma dost bavi skakat okolo aut a tvorit nieco pekne tak - preco nie :twisted: som na zaciatku cesty a toto tu bude taky maly fotopribeh ako budem (snad uspesne) tvorit zo skaredeho káčatka peknu labut... Vsetko ma svoj cas a postupne ho dam dokopy :thumbup: Pocity ? myslim ze kazdy kto ma bavora vie o čom to je a to ze o tychto pocitoch nevedia vlastnici fabie, ochcávie, possratov a golfov to je iba ich skoda :D Ziadne ine auto neda z jazdy taky zazitok ako Bayer a nech si hovori kto chce, co chce... auto ma sklamalo zatial iba raz a to ked ma teraz v štvrtok nechal stat 2 km od Humenneho ale tak... bez benzinu sa ani klások nepohne (elektronika... dojadz mi ukazoval cez 30 km) :lol: Cesta z Blavy naspat domov po kupe bola uzasna, nenormalny krasny pocit porovnatelny s pomaturitnym šťastím ze mam tu sračku maturitu z krku /teraz to bolo samozrejme stastie ze mam čiernu parádu NA KRKU xD/ ...

e46 323Ci Cosmo schwartz
rok 2000
kilometrov 685 656 a aj to asi 5 krat stočené (pre kilometrofilov :^o )
výbava - cierna koza, klima, multifunkčák, plna elektrika atd. atd. atd. ved to tu vsetci viete, modre anjelske oči, xenony

Plány, úpravy, tuzing :

Nové ľadviny BLACK - done ѵ
Nové koberčeky - done ѵ
klubové nálepky, podložky pod špž - done ѵ
Opraviť kožu /stále to nieje ono/ - done ѵ
Carbon emblémy - volant done ѵ , kufor done ѵ , kapota done ѵ
Diódové podsvietenie špz - done ѵ
M-radička - done ѵ, páka ručnej brzdy - done ѵ, M-pedále - X, nové prahové lišty /origo nápis BMW/ - done ѵ
Nové kožky okolo radičky - done ѵ a ručnej brzdy - done ѵ
Opraviť/vymeniť ľavý blatník - X, M3 nárazník - done ѵ, nová lišta pod ľavé svetlo - done ѵ, nová krytka ľavého späťáku - done ѵ
Diódové zadné lampy biele (+čierna folia na nich) - done ѵ
Chrómové žiarovky do predných smeroviek - done ѵ (už žiadna oranžová [-( )
Nové LED angel eyes (biele) - done ѵ , MTEC cosmos blue žiarovky do diaľkových svetiel - done ѵ
Full Licht-packet (LED) - done ѵ
Chrome tacho rings - done ѵ
Nafarbenie strmeňov na červeno - done ѵ
Nové ložiská zadných kolies - X
Poriešiť hrdzu /áno, aj tú mám #-o / - X
Čierne kolesá - X
Autoglym - komplet detailing zvonku done ѵ aj zvnútra done ѵ
Fólie strhať - done ѵ
Silentbloky zadných ramien - X
Vanos /nekolisu otacky ale myslim ze z toho motora sa dá dostať oveľa viac :twisted:/ - X
Full audio upgrade - Autoradio Pioneer Deh 3200UB - done ѵ , predok Morel Tempo 6 - done ѵ , zadok Morel Maximo 6 - done ѵ , zosilovač Mac Audio 4200 - done ѵ , subwoofer + zosilovač - ???
Baterka Exide premium 100Ah - done ѵ
Tlmenie - kufor Vibraflex + STP gold, zadne plato - Vibraflex, Predné dvere - STP gold - done ѵ

X - na pláne

Na zimu autíčko zalezie do garáže a bude sa chystat na dalsiu sezonu, pojde na pňaky a rozhádžem a vymenim komplet brzdy... dufam ze sa mi aj sanie podari prezriet , pripadne pomenit hadice atd. atd., snad sa podari aj ten naraznik a blatnik dat dokopy... v jari dam poliecit tu hrzdu /hanbim sa za nu jak pes ale tak co uz/, takisto tie fólie majú čas az v jari... Tu na fóre je strasne vela vzorov ktore ma ženú dopredu urobit z toho auta TOP kus , napriklad taky Belowzero alebo Stefo, Baworo , Grizly alebo Eko fresh atd. atd. tak snad budem coskoro aj ja v tomto klube maniakov a ludi ktori robia auta autami :thumbup: :thumbup:
Prílohy
SAM_1813.JPG
SAM_1639.JPG
SAM_1763.JPG
SAM_1807.JPG
SAM_1817.JPG
uz nove cierne ľadviny
SAM_1828.JPG
carbon emblem volant
Naposledy upravil/-a Demkowicz v Pondelok, 9. Decembra 2013, 00:03, upravené celkom 59 krát.
 
Patqooo

Re: [E46 323Ci] - začiatok cesty

Sobota, 5. Novembra 2011, 15:55

:D :D :D

príbeh si zabil ... !!! trimem paľce naj ši ľen a ľen spokojný s totym motorom ... :) s tymi našimi autami, myslím E46, ktoré už majú nejaký ten rôčik za sebou treba počítať s častejšími investiciámi, ale auto starostlivosť 100x vráti pohodlím a vlastnosťami, ktoré ako sám vravíš nikde inde nenájdeš ...
 
Užívateľov profilový obrázok
michaltt
Príspevky: 3774
Registrovaný: 12.5.2011
Kraj: Košický

Re: [E46 323Ci] - začiatok cesty

Sobota, 5. Novembra 2011, 21:47

pozeram ze chces menit lozisko...vela stastia a uprimnu sustrast. A ak ti mozem odporucit, daj vymenit obidva uz ked budu dole poloosi,ramena a pod. a rovno vymen aj silenty zadnych ramien:twisted:

ps : bez toho kridla vzadu by to bolo :thumbup:

prajem vela stastnych KM
BC Racing,OZ Futura 19",AC Schnitzer TypeII 18",Powerflex FCAB,325mm fr. brakes,Electric fan+LF20 steering pump retrofit + many more
Lowered wagon - pribeh
 
Užívateľov profilový obrázok
ewors
Príspevky: 60
Registrovaný: 18.7.2010
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Partizánske

Re: [E46 323Ci] - začiatok cesty

Sobota, 5. Novembra 2011, 22:39

michaltt napísal:
pozeram ze chces menit lozisko...vela stastia a uprimnu sustrast. A ak ti mozem odporucit, daj vymenit obidva uz ked budu dole poloosi,ramena a pod. a rovno vymen aj silenty zadnych ramien:twisted:

ps : bez toho kridla vzadu by to bolo :thumbup:

prajem vela stastnych KM


pšššt náhodou to krídlo je štýlové 8) 100 ludí 100 chutí vieš ako ;)
Keď auto, tak BMW...
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Demkowicz
Autor témy
Príspevky: 434
Registrovaný: 7.2.2011
Auto: E46 323 Ci cosmo
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Humenné

Re: [E46 323Ci] - začiatok cesty

Sobota, 5. Novembra 2011, 23:13

diky 8) Patqo pozeral som aj tvoj pribeh, ty to mas teda dost "zabavne" so svojim bumerom :D tak aj tebe vela stastia, nech sa uz zacne darit a nie len problemy :) Lozisko je vec na ktoru si netrufam, dost som si toho precital a utvoril si obraz ze nemam sancu vymenit to ja ako amater a asi to necham na servis :D k tomu kridlu - videl si toto kridlo niekedy nazivo na e46 coupe? myslim si ze je to perfektny look-making prvok a parádne tu pasuje, fakt na fotkach vyzera onicom ale nazivo je ozaj dobre a pasuje mu :) dost suche sa mi uz zdaju ostatne auta bez toho kridla, to tam necham urcite 8)
 
Užívateľov profilový obrázok
michaltt
Príspevky: 3774
Registrovaný: 12.5.2011
Kraj: Košický

Re: [E46 323Ci] - začiatok cesty

Nedeľa, 6. Novembra 2011, 11:16

v pohode, len som ti napisal svoj nazor. ked sa ti paci, preco nie ? Aspon ti bude tlacit zadok dole ked pojdes 250 :mrgreen:
BC Racing,OZ Futura 19",AC Schnitzer TypeII 18",Powerflex FCAB,325mm fr. brakes,Electric fan+LF20 steering pump retrofit + many more
Lowered wagon - pribeh
 
Užívateľov profilový obrázok
Demkowicz
Autor témy
Príspevky: 434
Registrovaný: 7.2.2011
Auto: E46 323 Ci cosmo
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Humenné

Re: [E46 323Ci] - začiatok cesty

Nedeľa, 6. Novembra 2011, 11:25

no to hej, dobry pritlak a aerodynamika a nesmieme zabudat ani na tych 30 koni co to krídlo pridáva :-({|= :D niekedy snad ukazem nazivo :-"
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4118
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: [E46 323Ci] - začiatok cesty

Nedeľa, 6. Novembra 2011, 13:19

Demkowicz napísal:
diky 8) Patqo pozeral som aj tvoj pribeh, ty to mas teda dost "zabavne" so svojim bumerom :D tak aj tebe vela stastia, nech sa uz zacne darit a nie len problemy :) Lozisko je vec na ktoru si netrufam, dost som si toho precital a utvoril si obraz ze nemam sancu vymenit to ja ako amater a asi to necham na servis :D k tomu kridlu - videl si toto kridlo niekedy nazivo na e46 coupe? myslim si ze je to perfektny look-making prvok a parádne tu pasuje, fakt na fotkach vyzera onicom ale nazivo je ozaj dobre a pasuje mu :) dost suche sa mi uz zdaju ostatne auta bez toho kridla, to tam necham urcite 8)

pekna kara, a to kridlo ako sadne na e36 sedan :oops: tak aj na e46 coupe pozeram :thumbup: len nech auticko sluzi tak ako ma, a zcukruj ho poriadne, ze potom dame dakedy kavicku na niejakom tom stretku \:D/
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
Demkowicz
Autor témy
Príspevky: 434
Registrovaný: 7.2.2011
Auto: E46 323 Ci cosmo
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Humenné

Re: [E46 323Ci] - začiatok cesty

Pondelok, 7. Novembra 2011, 15:53

ehehehe Pišta diky :D no bude sa na nom priebezne robit a sypat donho prachy nech bude vyzerat k svetu, v lete budu nase krídla najobdivovanejsim aspektom na autach na nejakych zrazoch :twisted: :D aj ty sa staraj a zveľaďuj, vidime sa :thumbup:
 
Užívateľov profilový obrázok
michaltt
Príspevky: 3774
Registrovaný: 12.5.2011
Kraj: Košický

Re: [E46 323Ci] - začiatok cesty

Pondelok, 7. Novembra 2011, 16:05

Mozme to nazyvat Angel Wing :mrgreen:
BC Racing,OZ Futura 19",AC Schnitzer TypeII 18",Powerflex FCAB,325mm fr. brakes,Electric fan+LF20 steering pump retrofit + many more
Lowered wagon - pribeh
 
Užívateľov profilový obrázok
Demkowicz
Autor témy
Príspevky: 434
Registrovaný: 7.2.2011
Auto: E46 323 Ci cosmo
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Humenné

Re: [E46 323Ci] - začiatok cesty

Pondelok, 7. Novembra 2011, 16:14

yo, vpredu oči andelské a vzadu kridielko, no fakt cisty svatec z neho je :D inac, uz mam chlapca ktory mi poriesi ten naboj s loziskom, aj silentbloky a na take mechanicke srandičky na ktore si netrufnem ja je on frajer takze to bude v pohodke \:D/ Este zohnat nejakeho sikovneho lakyrnika s ktorym poriesime tu hrdzu a farbenie naraznika a hotovô .. a ked si nebudem vediet rady s dopasovanim blatnika a naraznika tak na to mam vytipovanu karosarsku firmičku takze to bude tiez v klídku :-({|=
 
Užívateľov profilový obrázok
michaltt
Príspevky: 3774
Registrovaný: 12.5.2011
Kraj: Košický

Re: [E46 323Ci] - začiatok cesty

Pondelok, 7. Novembra 2011, 16:19

to fakt ides menit len jedno lozisko ? nebud blazen :lol:
BC Racing,OZ Futura 19",AC Schnitzer TypeII 18",Powerflex FCAB,325mm fr. brakes,Electric fan+LF20 steering pump retrofit + many more
Lowered wagon - pribeh
 
Užívateľov profilový obrázok
Demkowicz
Autor témy
Príspevky: 434
Registrovaný: 7.2.2011
Auto: E46 323 Ci cosmo
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Humenné

Re: [E46 323Ci] - začiatok cesty

Pondelok, 7. Novembra 2011, 16:25

nie nie nie na obidvoch stranach to dam vymenit, vzadu na pohone sa to vraj rychlejsie kurvi ako vpredu takze to treba vymenit na obidvoch stranach tak to tak dam urobit :D
 
Jurica13
Príspevky: 566
Registrovaný: 28.10.2009
Auto: BMW 323Ci E46
Kraj: Bratislavský

Re: [E46 323Ci] - začiatok cesty

Pondelok, 7. Novembra 2011, 18:08

dalsie kupatko...vitaj \:D/
Obrázok
 
Baworo
Príspevky: 102
Registrovaný: 24.11.2010
Auto: e46 320d
Kraj: Košický

Re: [E46 323Ci] - začiatok cesty

Pondelok, 7. Novembra 2011, 19:04

jj vitaj :)) vychodnare :D nech ti auticko sluzi ;)) a ja som daval menit loziska zadne a v pohode ani to netrvalo dlho :))
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 64 neregistrovaných