Utorok, 23. Júna 2026, 07:53
dve strany dozadu nevidim, ze by ti to tu niekto vykecaval aby si to nekupil, to skor vyzera, ze si si to vykecal sam ked si pocul o 3 tisickach.
a nejako velmi odlisne cislo (smerom nadol) by som ja neocakaval, keby som si to auto kupoval sam. Brzdy, filtre, kvapaliny/oleje (motor, prevodovka, dif), EGR, skontrolovat rozvod, vstreky, podvozok, pravdepodobne nove pneu (a ak by vsetko menovane bolo treba porobit tak za 3000 asi nedas ani s blato-dielmi a cinskymi pneu)