... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

obchodna sekcia
 
toner330
Príspevky: 3
Registrovaný: 15.6.2025
Kraj: Trenčiansky

Re: Rady pri kúpe BMW

Včera, 22:43

Ahojte, po roku som tu znova :) naposledy som rozmýšlal nad F30 330xd ktoré ste mi tu vykecali že si ho kúpiť nemám :D Tak plán som odložil ... niečo málo došetril a trochu aj pozmenil výber, snáď rozumnejšie :)

320D xDrive

Je Gčková rada spolahlivejšia ako predošlé F30? A koľko € po na preventívny servis po kúpe nejakého takéhoto kúsku ako je v inzeráte ? :)

Budget som navýšil na 25 tisíc, moja podmienka je adaptívny tempomat a xdrive.

Budem vďačný za každú radu.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných