Sobota, 20. Augusta 2022, 19:39
Ahoj pánové,
nevíte někdo důvod proč jsou střední velké mřížky pro přední M nárazník různá provedení.
Některá je děrovan celá a některá má pevné kraje
Přijde mi, že ta s pevnýma krajema, kterou mám i já přivede mín vzduchu pro vedení do brzd a pro vedení vzduchu pro alternátor...
Nechápu proč se dělají dva typy... Je tu někdo kdo zná důvod???
Přikládám fotky obou typů mřížek...


G30 530xD Individual
RAM 1500 5.7 HEMI LONGHORN
300C 5.7 HEMI AWD
E63 650i At
E60 530D Mt
E39 528i Mt
ex.Y60 RD28T Mt, E60 535D At, S2, S1, B5, ARO243, O1, Fanous