... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Nedeľa, 27. Februára 2022, 17:01

v ukrajine nie je 30% ruska mensina, 17%, 30% len povazuje rustinu za svoj rodny jazyk. kedzè si v nemecku zil, tak vies, ze existuju napr. turci, ktori sa prihlasuju k nemeckej narodnosti, ale ich rodny jazyk nebola nemcina, ktoru sa ucili az v skole. Lenze ty vekslujes medzi regionmi a celou ukr, podla toho kde cisla viac sedia.
diskutovat s niekym ako ty o Lybii, to uz je naozaj nieco co necham niekomu inemu, naposledy tu tebe podobny linkol clanok od Erika Hilara Lakatosovie, z toho mi mozog brni doteraz.

Vojna na Ukrajine je svinstvo, ale netvarme sa, že Ukrajina je v tom nevine. Západ to čo sebe toleroval alebo toleruje blízkym spojencom zázračne prestal tolerovať a zrazu mu to vadí?


Vojaci boli na hraniciach ako dôkaz moci. Západ používa hrozbu sankcií (keďže dolár) , Rusi tú moc nemajú, tak použili ako hrozbu armádu. Tu si nemá fakt nikto čo vyčítať.

Akurát s tým, že Rusov nikto nebral vážne, nikto ich záujmy nebral v úvahu, tak keď už nemali kam ustúpiť tak zaútočili ( ako sa hovorí, pes zahnany do kúta kusne)

tu si nema kto co vycitat? nemas kozu na tvari? tu si nema kto co vycitat? takze ja ti postavim pred dom gulomet, ty mi povies, nestrielaj, lebo dostanes pokutu, ja vystrelim, a budeme si kvit, lebo si pouzil hrozbu sankcii? si ty naozaj tak hlupy?
Vyskladaj z toho auta aj brzdy a chod na slalom.
 
Lopo
Príspevky: 833
Registrovaný: 8.7.2008
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: PD+TN

Re: Politika a ine sr*cky

Nedeľa, 27. Februára 2022, 17:07

pistacik11 napísal:
Ak budú Maďari v tých ich hladovych dolinách chcieť robiť bordel, tak potom sa môžeme rozprávať, ale bordel nerobia takže očividne nie sú až tak nespokojný u nás.
Takze u nas je to ok, lebo su v hladovych dolinach :D cize vlastne staci aby sa vsetci prestahovali do BA a mozeme sa rozpravat a bolo by to ok?
Pistacik sorry ale mas jeden problem, a to je ze si relativizujes situacie a ohybas pravidla. Pravidla maju platit take ake sa dohodli.
Ak mensiny na uzemi ineho statu maju "pravo" rozhodovat o tom ku ktoremu statu to uzemie patri, tak to budu vzdy silne staty zneuzivat, presne ako Hitler so sudetami a Putin teraz s Ukrajinou. Vobec si neuvedomujes, ze keby sa tymto riadili vsetci, tak uz mame 10tu svetovu vojnu. Preto sa po druhej svetovej dohodlo, ze platia hranice a nie narodnosti.


pistacik11: Čo čakali? Že sa im poďakujú a nechajú to tak? Ľudia z Dombasu netvrdia, že vojna začala 22.2., ale že trvá už 8r. A značnú vinu nesie na tom aj tento zákon.
Znacnu vinu? Really? Cize zatoze od piateho rocnika na zakladke je hlavny jazyk Ukrajincina, tak ich podme zbombardovat, to ich smradov nauci...

Vsetky tvoje argumenty boli aktualne a dalo sa o nich debatovat dokym Rusi nenapadli vojensky celu Ukrajinu a nestrasia cely svet ze ak sa do toho budu starat tak budu lietat atomovky. Budto Putn tak neskutocne miluje svoje mensiny (ale nie az tak moc aby si ich zobral domov, radsej ich tam 8 rokov necha "genocidovat"), alebo mu ide od nieco ine. Ak chces vediet o co, staci povedat, odporucim ti zopar knih ktore to krasne vysvetluju (jedna dokonca aj predpovedala), a da ti to vacsiu perspektivu ako Ria Novosti.
ex e36 '92 320i
ex e38 '00 740d
F02 750Li Xdrive
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4116
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Nedeľa, 27. Februára 2022, 17:31

Lopo vies čo. Daj mi tu knihu, možno si ju kúpim ;) ja mám knihy celkom rád :) síce tuná trošku porušujem pravidlá tej, čo som čítal naposledy, ale veľmi si to tu neberiem k srdcu, skôr sa dnes len nudím a nemám nič lepšie na práci. A diskusia s bobrom ma baví.
Škoda, že tu nieje starý ešte.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Lopo
Príspevky: 833
Registrovaný: 8.7.2008
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: PD+TN

Re: Politika a ine sr*cky

Nedeľa, 27. Februára 2022, 17:48

Mozes zacat touto https://www.martinus.sk/?uItem=208960

A neboj sa, je rovnako kriticky ku USA ako k Rusom...
ex e36 '92 320i
ex e38 '00 740d
F02 750Li Xdrive
 
nrtm
Príspevky: 555
Registrovaný: 30.11.2008
Auto: firemne
Kraj: Nitriansky

Re: Politika a ine sr*cky

Nedeľa, 27. Februára 2022, 17:52

Ja sa tu pozastavujem nad jednym uz iba. Ci sa tu niektory narodili takymto kokotmi, alebo sa im len nieco zleho v zivote stalo.
 
Užívateľov profilový obrázok
spekillant
Príspevky: 467
Registrovaný: 10.8.2021
Kraj: Trnavský

Re: Politika a ine sr*cky

Nedeľa, 27. Februára 2022, 18:06

pistacik11 napísal:
Lopo vies čo. Daj mi tu knihu, možno si ju kúpim ;) ja mám knihy celkom rád :) síce tuná trošku porušujem pravidlá tej, čo som čítal naposledy, ale veľmi si to tu neberiem k srdcu, skôr sa dnes len nudím a nemám nič lepšie na práci. A diskusia s bobrom ma baví.
Škoda, že tu nieje starý ešte.
Presne jak som povedal, diskusia s tebou jak wrestling so svinou v blate. Sviňa si to užíva.

Snáď menej kokotne by bolo ak by ti niekto platil za tieto názory, bohužiaľ v rodine mám tiež takého, ktorý sa nechal počuť nech ho radšej okupujú Rusi než američania lebo k ním má bližšie
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4116
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Nedeľa, 27. Februára 2022, 18:22

Lopo napísal:
Mozes zacat touto https://www.martinus.sk/?uItem=208960

A neboj sa, je rovnako kriticky ku USA ako k Rusom...

Dik za tip, akonáhle dočítam aktuálnu knihu, idem na tu ;)
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Nedeľa, 27. Februára 2022, 21:44

A teraz citas co? Mein Kampf? By ma to neprekvapilo, ked mas tak rad diktatorov a nemas problem hajit ich ciny a motivaciu,.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
fritolko
Príspevky: 1322
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 28. Februára 2022, 07:14

Pri pistovom uvazovani to snad bude kniha "Ako nepouzivat kriticke myslenie"

Edit//
Vie mi niekto vysvetlit ako moze byt UA prezident Fasista/Nacista ked je Zid?
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4116
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 28. Februára 2022, 09:46

Momentálne toto https://www.martinus.sk/?uItem=302044

Odporúčam par ľuďom z tade, najmä tým, ktorých vytáča, že človek, ktorého nikdy nestretli, vôbec ho nepoznajú môže mať aj iný pohľad na vec ako oni, lebo ma/mal kontakt aj z ľuďmi z druhej strany, ktorá sa dnes nejak cenzuruje lebo ich názor sa veľmi nehodí.

Súhlasím s tým, že ísť po celej Ukrajine je somarina, ale Krym a Dombas by si u mňa uhajil,beruc v úvahu to čo mi rozprávali Rusi odtiaľ pochádzajúci
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 28. Februára 2022, 10:38

Po jednom vikende so sankciami rubel v pici, rusky akciovy trh v pici, zakladna urokova sadzba v pici, ale vraj on zapadny trh nepotrebuje . . .
No chudaci obcania ruska sa musia pripravit na holodomor
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
 
fritolko
Príspevky: 1322
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 28. Februára 2022, 10:44

Pista inak kolko alternativnych medii vyslalo do bojovej zony svojich redaktorov aby sme vedeli aj "pohlad z druhej strany". Vieme si pozriet zive vysielanie? Fotky? Spravy?
Vies aby som necital len "necenzurovane" (pre nomralnych niekolko- urovnove overovane) informacie?
 
Užívateľov profilový obrázok
spekillant
Príspevky: 467
Registrovaný: 10.8.2021
Kraj: Trnavský

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 28. Februára 2022, 14:25

este ze to ten genialny strateg Putin vsivavemu zapadu ukazal, ako sa buduje prosperita naroda. Dojebat 2 krajiny za par hodin to chce talent.
 
undy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 28. Februára 2022, 14:51

bodaj by si mal pravdu, že len dve
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 28. Februára 2022, 17:34

Vsak ale Putler mal plnu hubu reci, ze ked sa nasere, zrovna celu Europu so zemou za tyzden [konvecnou armadou], Ubehlo pat dni, nedobil ani jedno mesto a jedine, co rozjebal je ekonomicka a diplomaticka pozicia Ruska vo svete.
Good job, Putler.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 40 neregistrovaných