... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4116
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 25. Februára 2022, 01:36

rapidwinner napísal:
Tu mas tu srandu, ani keby na chleba nebolo. Mnoho ludi ho dnes ani nevedelo kupit, ty dilino.

[Screen urobeny teraz zo stranky dpsu.gov.ua, kamera Maly Berezny-Ubla]

Edit: Na link, keby ste chceli pozriet https://dpsu.gov.ua/ua/border/

Jo, teraz to choď písať na každú jednú Meme stránku od emefky po zomri
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 25. Februára 2022, 08:59

citanie s porozumenim je dufam sucast tvojho aktualneho edukacneho planu. Nasli by sa medzery...
strielal kazdy na kazdeho a potom nikto na nikoho... aha, prekladal si to cez google translate, ale najprv do azbuky, aby to preslo cez praudafilter?
"teraz sa vysledkov vysetrovania nedrzime?"
drzime. akurat ty si si ich vylozil velmi jednoducho, co zasa nie je az take nepochopitelne, kedze "krym je ok, to bolo s minimom obeti", akosi som nikde nevidel vyjadrenie, ze Rusko si len tak strihalo kriky, nikoho si nevsimalo... teda len u teba.


a nie je to ani nepochopitelne, kedze si sa uz nechal aj pocut ze
"e celkom paradox, že ten čo tu poslal vojská nebol Rus ale Ukrajinec, a ten čo má na svedomí najväčšie zverstvá tiež nebol Rus ale Gruzinec. Jeden Rus to po tom Gruzincovi chcel znormalizovať, tak ho odstavil Ukrajinec. Ďalší Rus už tu normalizáciu začal a má za to nobelovu cenu mieru."
Proste Rusko nic, a ked Rusko, tak to vlastne nebol Rus...
no a z tvojho zlateho fondu najlepsia
"[font=-apple-system, Helvetica Neue, Helvetica, sans-serif]75r po tom, čo nás tu okupovali Nemci sú náš najväčší obchodný partner, odllkiaľ máme istotu, že to nebude podobné s Ruskom za ďalších čo ja viem 20r? Po 20 - 30r čo nič nerobili teraz v spolupráci s Čínou aj pod vplyvom sankcií začínajú vyvíjať opäť lietadlá, auta, elektroniku. Ohľadom raketovej techniky okrem USA není pred nimi nik, donedávna boli ešte svetová jednotka."[/font]

[font=-apple-system, Helvetica Neue, Helvetica, sans-serif]sympatie k Putinovi, lebo ked okupoval doteraz, tak len tak nalahko, fasa chalan.[/font]

"jo, teraz to chod pisat pod kazde meme"
pista, ty si musel byt strasny bonzak ked ta pri niecom prichytili. nasiel ta riaditel fajcit za skolou, tak bez vyzvania si mu dal mena vsetkych, ktori 10 minut predtym odisli?
to je az neskutocne ako ty neustale dokazes vsetko obratit "a henten co? robi to iste!".
To sa naozaj cely tvoj zivot riadis len tym, ze ked nieco robia ini, tak je to OK, bez ohladu na to co to je?
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4116
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 25. Februára 2022, 09:30

Mne ide skôr o to, že ak za nieco lyncujem jedného, prečo to tolerujem druhým. Prečo by som sa mal tým riadiť? Len som poukázal na to, čo je verejne známe, a nevšimol som si žeby za to boli kritizovaný. Ale tak Pista si už zvykol, že bobor vytrhuje veci z kontextu,podla toho čo mu vyhovuje.

A k tým Nemcom kto by si v 39tom pomyslel, že za 50r od skončenia vojny budú na tom takto? 30r dozadu bola Čína len lacná fabrika, teraz dodáva všade, vyvyja všetko.

Nemcov odsúdenie po ww1 dotiahlo k Hitlerovi a ww2. Po nej západne mocnosti so strachu pred ZSSR investovali do Nemecka, nastúpilo normálne vedenie a dnes sú najväčšia ekonomika v Európe.
Das ruku do ohňa, že v zemi ktorá má také zdroje nerastného bohatstva sa to nestane, ak sa znormalizuje vedenie krajiny?

Stačí, že sa Rusi ako národ po tejto vojne spamätajú, nedostane sa tam opäť nejaký magor k moci.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 25. Februára 2022, 10:07

o strihani kontextu bude hovorit pista, ktory skace z temy na temu, ked mu predosla uz nevyhovuje (burgrar vyhral!)
je tu admin zomri a emefka? tak preco by sa mala diskusia obratit na neho, bol si tu ty, tak to adresoval tebe.
zrazu sa ma znormalizovat vedenie krajiny? takze si prechovaval sympatie k vedeniu ruska, ktore nebolo normalne?
pred.2 rokmi si tu dokonca tvrdil, ze aj cez koronu je v Rusku sloboda, kamaratka ti pisala... vcera sa slobodne 1700 ludi rozhodlo samoudat policii za protesty :), asi bol zakaz vychadzania koli covidu..
a co branilo Rusom investovat do vychodneho nemecka po vojne? zas nejaky ukrajinec vo vedeni?
30+ rokov po zjednoteni, stovky miliard naliate, a furt je vychodne nemecko niekde na 70% zapadneho. 33 rokov odkedy muzici odisli od nas a furt tu mame pistov, v tretej generacii s rusofilnou mentalitou, vsetci su zli, rusi sa vzdy len brania. aj dnes sa len brania, lebo ako pista povedal, Putinova poziadavka, ze neche aby Ukrajina v buducnosti vstupila do NATO je rozumna.
dam aj cicinu do ohna za to, ze v Rusku sa neznormalizuje vedenie krajiny nikdy, aj keby kazdy muzik sral uhlie a mocil ropu. to by musel covid skosit kazdeho Rusa nad 20 rokov, aby ta mentalita zmizla z Ruska, za 100 rokov tam nebude demokracia. tvoje porovnavacky "Kde bola Kia/Hyundai pred 20 rokmi a kde je dnes" sa naozaj nedaju aplikovat na Rusko.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 25. Februára 2022, 10:13

UKRAINE READY TO NEGOTIATE, MUST RECEIVE SECURITY GUARANTEES: ZELENSKIY AIDE
Ukraine is ready to negotiate with Russia on becoming a neutral state, but it must also receive security guarantees, a top adviser to President Volodymyr Zelenskiy said on Thursday.

“Ukraine has always left and leaves room for negotiations. Including now — even after Russia launched a full-scale invasion. This war must be stopped. These hostilities must be stopped,” Mykhaylo Podolyak said in a [color=var(--c-primary-dark)]statement carried on Ukrainian news agency Unian’s Telegram channel.[/color]

The offer to negotiate came amid reports of gunfire in the Obolon district of northern Kyiv, on the west bank of the Dnipro River.

Videos posted on Nexta Ukraine’s Telegram channel showed Russian armored cars on the streets of Obolon.

###
takze Vladimir Vladimirovic uz ma na stole ponuku na nieco, o com tvrdil, ze je jedine, na com mu zalezi, ziadne nato, ziadna eu, tak ako sympaticky geroj teraz prestane utocitbranit, nie?
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4116
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 25. Februára 2022, 11:12

Bobor a nenapisal som stranu dve dozadu, že je chuj a za to, čo robí posledné 2-3 dni by som ho poslal do Haagu? Či si zase vyberáš len to, čo sa ti hodí?
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 25. Februára 2022, 11:18

vyberiem to, co si presne napisal
"PS. Putin to kus vecej prehnal. Sympatie sú het. Kokoci jak juesej."
trosku jemnejsia retorika ako ze by si ho poslal do Haagu... obzvlast ked si potom este dodal, ze sak fasa chalan, ziadne vojny, a na kryme len malo mrtvych.
sa stylizujes do roly podla toho ako sa ti hodi?
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 25. Februára 2022, 11:44

Putin v haagu, zaujimava predstava.... zil verne by si o mozno vedel predstavit
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4116
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 25. Februára 2022, 11:51

Tak hlavne pre Krym tu máme minimálne 2 paralely ktoré sú bez následkov a bez sankcií. Prečo by sme mali sankcionovat rusov za to? Dokonca anexiu Krymu uznáva viac štátov ako jednú okupáciu na blízkom východe. Tu sa pekne ukazuje dvojaký meter. Takže nie som asi jediný kto sa stylizuje do roly čo sa mi ako hodí.
Na Kryme bolo referendum, ľudia sami chceli pod Rusko. Tak ako Kosovo chcelo vlastný štát. Obe neuznali "Materské" krajiny. Ak je akceptované jedno, prečo nie druhé? Lebo Rusko?
Izrael doteraz okupuje Golanské Výšiny, žeby niekto považoval Izrael za okupanta a sankcionoval ho som si nevšimol. Neschvaľuje to nikto okrem USA (aj to až 3r dozadu zlý Trump musel) ale nikto proti tomu nič nerobí.
Turci masakrovali Kurdov na svojom území a na území Sýrie. Sankcie? Žiadne. Dalo by sa pokračovať.
Zrazu vadí Krym? Západ vytvoril sam tento precedens. Ak by sa stavali ku všetkým rovnako, nemuselo dnes dôjsť k tomu, že sa tu XY% ľudí sa bude zastávať Putina a jeho politiky.

To k tomu Krymu.

K tej jemnejšej rétorike skús posledný príspevok na strane 403 poslednú vetu.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4116
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 25. Februára 2022, 12:04

Nemecko, Taliansko, Maďarsko a Cyprus blokujú rozhodnutie o odpojení Ruska od siete SWIFT. Ide o kooperatívne združenie, ktoré prevádzkuje sieť, ktorá umožňuje bankám po celom svete posielať medzinárodné platby.

Nemci s Talianmi sa tiež ukázali, ako im na Ukrajine záleží, kde sú priority.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 25. Februára 2022, 13:40

takze ked Krym uznava Severna Korea, Afganistan, Kirgizsko, Zimbabew, Nikaragua, Sudan,Syria a Kuba, tak to je lepsia okupacia, pista sympatie nestrati
s tym referendom som to nejako nepochopil, to kosovske v 1991 porovnavas s tym v 2014 na Kryme, kde ako byva v ccp zvykom, bola ucast takmer 100%, nezavislych pozorovatelov samozrejme nepustime, a ako byva v ccp zvykom, sami sa strelime do nohy a realne cisla akosi nesedia https://www.forbes.com/sites/paulroderi ... nnexation/
Co znamena "ak je akceptovane jedno?", kosovske referendum bolo akceptovane len Albanskom, nikym inym.
este zacni temu Syrskej vojny, ktoru podla teba rusi vyhrali, preto ich ten zly zapad v 2016 vyhodil z organu UN Human Rights, kedze obrannymi zbranami rozjebali hlavne nemocnice... syrske, pretoze v prvom rade isli pomahat Assadovi udrzat sa pri moci, nie bojovat s ISIS, lebo zly zapad chcel toho dobreho Basara zosadit, ale dobre Rusko ho branilo, a rezoluciu vetovalo.
Lenze ani jeden z tych konfliktov, ktore ty spominas sa akosi neda porovnat s utokom na celu krajinu s umyslom obsadit ju, nie lokalne konfilkty separatistov, okupacie casti uzemia, ale teda podla teba, jeden den sympatie, druhy den Haag, ale sankcie teda ziadne, lebo to nie je fer, alebo teda co je cielom tvojho acohentakizmu, vadi ti dvojaky meter, lebo by si chcel sankcie proti vsetkym, alebo by si nechcel sankcie proti Rusku, lebo sa neuplatnovali pred 50 rokmi na Izrael. Tvoja retorika poslednych rokov a slepy obdiv k Rusku mi velmi nehovori, ze to je ten prvy pripad.
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4116
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 25. Februára 2022, 14:09

Ak si nepochopil, ja tento konflikt trvajúci od predvčera som odsúdil, sankcie áno počas konfliktu, alebo kým tam bude Putin. Ak sa zmení vláda, tak kľudne zrušiť.

Taktiež uznáš, že je iné vláda Mečiara a vláda Dzurindu a jedna sa o ten istý štát.

Ale zas mi dávaš vecí do úst, ktoré som nepovedal

Po ďalšie myslel som Kosovo ako celok, štát. Prečo sa uznáva, ak sa neuznáva Krym?

Jasné, že sa to nedá porovnať, ale sankcie sa začali dávať už za Krym, Izrael má aké snakce za golany? USA napr. za útok na Irak pod zámienkou, ktorá sa ukázala ako klamstvo? Tam sa nezabíjali civilní obyvatelia, nepáchali sa zločiny na zajatcoch?
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 25. Februára 2022, 14:51

tu si precitaj, aky je rozdiel medzi Kosovom a Krymom https://www.opendemocracy.net/en/odr/cr ... sia-putin/

sympatie k Putinovi sli het az vcera, cize v 2014 tam este boli...co bol posledny moment, kedy normalne zmyslajuci clovek mohol akekolvek sympatie k Putinovi prechovavat. ty si to obhajujes tym, ze Krym bol v cajku, uznany kubou a severnou koreou, malo mrtvych, parada.

ty stale akosi odmietas bavit sa o niecom konkretnom. ked ta zastavi policajt, ze si siel 70 v obci, tak mu ukazujes kazde jedno auto, ktore preleti okolo, ze jeho preco nezastavis, aj oni ide 70?
niekto tu obhajuje Izrael. Niekto tu obhajuje USA? Nemecko? niekto tvrdi, ze je to spravne, ze Izrael je okupant? dokazes sa ty pozerat na nieco aj inak ako svojim acohentakizmom? ty picujes na dvojaky meter ale nebol si schopny nosit ani len plienku na papuli, lebo si videl niekoho ineho, ktory ju nenosi, Pretoze tebe nevadi dvojaky meter, ked ti to umoznuje ci uz konat, alebo zastavat nazor, ktory je pre teba jednoduchsi, aj ked vies, ze to mozno nie je spravne, ale ked to robi niekto iny, je to akceptovatelne.
Par tyzdnov dozadu si tu legitimizoval Putinove poziadavky, ze Ukrajina nema ani len uvazovat o vstupe do NATO..lebo blablabla. argumentacia ruskych muzikov. a aj tak historicky patri im. a kto urcuje tie hranice, po ktore treba v historii ist? Polsko si moze tiez ist po Ukrajinu, z historickych narokov?
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4116
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 25. Februára 2022, 16:36

Čo tu melies o plienke na papuli, tam kde ju trebalo mať, tak som ju mal. Ak som v spoločnosti, kde ju nikto nemá alebo nevyžaduje, tak ju nemám, lebo mi to je nepohodlné. Ak ju nemám a niekto ma požiada, nech si ju dám, tak si ju dám. Nikdy som kvôli tomu nemal konflikt, ani s políciou ani na výjazde pri zásahu s hasičmi, ani zdravotníkmi ani s nadriadenými v práci.

Pri obhajobe na súde tiež sa poukazuje na podobné prípady a ich riešenie. Hovorí sa tomu precedens. Takže áno je potrebné sa pýtať prečo jediným sa to prepieklo a druhý sú za to odsuzovany.

Jaj takže najprv mali byť na Kryme čistky ako v Kosove, alebo boje ako boli 8r na východnej Ukrajine. Není lepšie riešenie "bez väčších strát" ako v prípade Krymu? Lepšie je to takto ako teraz?

A k tomu Ukrajina v nato, ako sused by mal mať právo nejakého slova, tak ako Rakúšania mali právo kecať do Mochoviec, či Čechom do Dukovian, tak ako ty musíš dávať pozor čo a ako staviaš, robíš na svojom pozemku aby si neobmedzoval suseda. Fíni, Švédi nemajú zlé skúsenosti so ZSSR? Potrebujú byť v nato?
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 25. Februára 2022, 17:22

voMacK napísal:
Prisaham, ked sa tu najde jeden debil, co to tu bude obhajovat, tak mu okamzite davam BAN.

Nic?
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 46 neregistrovaných