... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
Stoupe
Príspevky: 14
Registrovaný: 21.8.2015
Kraj: Banskobystrický

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 2. Decembra 2021, 07:36

boborjelotor napísal:
v com akoze komicky spominam meno jedneho sudcu? spominam meno sudcu, ktory rozhodnutie komentoval pre media. To ze nemali na to jednotny nazor teraz znamena co, ze rozhodnutie neplati? Ved hovorim, oponuj mu. Ale nemas dovod :). Cize robis len to, co vycitas mne. Chcel si spravit ramena, ze si pravnik, tak si prekrutil moj prispevok, ze sa vyjadrujem k nejakej pravnej relevancii, pricom ja som komentoval Zilinkove motivy. Tie ale teba nezaujimaju. Ja som povedal, ze podanie Zilinka dat nemohol alebo nemal pravo? Ja som povedal, ze robi posledny rok nadpracu pre tu istu bandu, ktora pred 2 rokmi nechala sledovat jeho deti a chceli ho aj s detmi zavrazdit.
Teraz si este obratil nieco o infekcnosti ockovanych ludi, lebo si popri sladkovicove vystudoval aj univerzitu sv. alzbety? Ked chces niekoho dojebat za truhlikovanie, velmi to nefunguje, ked robis to iste.

Ach jaj, raz pises A, raz B. Kde ja kritizujem rozhodnutie US SR? Praveze som napisal, ze ho vitam. (mam Ti to odcitovat?) Akoby sme pisali o dvoch odlisnych veciach, a Ty ma nonstop prekrucas a navadzas na nieco, co som ani otvarat nechcel. Ved nech ten Zilinka robi nadpracu kolko chce, zvolili si ho, tak ho maju. Kludne nech uskutocni aj x y dalsich takychto podani, ved tato vlada je jeden velky chaos. Aspon vakuum v tychto vyhlasko-lolovinach je nateraz ciastocne rozuzlena. V Sladkovicove som v zivote nebol, ale opat dakujem za posudok. ktore uni su na Slovensku este pre Teba take tip top? poznas aj zahranicne?

@fritolko - spomenul som len to video co si postol, s poukazom na mentalitu tych ludi, ktori tam vystupuju. Naco po mne chces teraz nejake random data? Precitaj si celu vetu, kde som odkazal na to video. v ziadnom pripade som nemal namysli covid, principialne som smeroval ku delbe uzivatelov na bmwklube, co sa aj rychlo potvrdilo, kedze tunajsie prostredie skor pripomina Lubosa Blahu a jeho dochodcov...
 
undy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 2. Decembra 2021, 07:44

už som to dávnejšie písal, tak sa zopakujem- bobor vie nejakým spôsobom získať informácie, ale nevie ich nijakým spôsobom spracovať...som rád, že nie som sám, kto to vidí
 
Stoupe
Príspevky: 14
Registrovaný: 21.8.2015
Kraj: Banskobystrický

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 2. Decembra 2021, 08:01

Lenze ja nepatrim do ziadneho tunajsieho garde v ramci ktoreho tu prebieha kazdy pondelok vzajomne okydavanie sa. informacia o Sladkovicove je mylna a bobor ju pouziva pre to, aby ma ex tunc ponizil, kedze davnejsie sa hovorilo, ze skrachovanci vystudovali pravo prave tam. v sucasnosti vsak, a to aj v dobe pred covidom teda, skoly na slovensku vo velkom generuju studentov, ktori maju po ukonceni studia problem napisat dve suvisle vety v zalobnej replike, nie to este napisat zalobu ako taku. po covide to bude este viac tragickejsie. :/ To len na margo toho =)

Ja som od pociatku chcel poukazat na to, ze je super ze Zilinka robi to co robi. To iste paradoxne robi aj Fico, s kazdou Vyhlaskou bezi na US SR. Moze? Moze. Rozhodne US SR? Rozhodne. Aspon sa da normalne urcit, na com sme. Aj ked tu na dovazok treba uviest, ze i US SR nie je dokonaly, mnohokrat konstantnu, dlhe roky aplikovanu judikaturu trosku pomeni. Well, osadenstvo sa meni z casu na cas.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 2. Decembra 2021, 08:55

pistacik11 napísal:
Pista mal poobednú 😢 , chata bola cez víkend 🤷🏻‍♂️

Ináč prečo za všetkým hľadať Pistu? Pista nemá za potreby používať druhý nick.

Nie, len ze si neprisiel do bobra zapicovat keď niekto iny začal, zviezt sa.. Ale prišiel doktor, takze vsetko v cajku. :)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 2. Decembra 2021, 09:02

undy napísal:
už som to dávnejšie písal, tak sa zopakujem- bobor vie nejakým spôsobom získať informácie, ale nevie ich nijakým spôsobom spracovať...som rád, že nie som sám, kto to vidí
ja som uz davnejsie pisal, ze undy vystrci nos a ma odvahu kopnut si, len ked zacne niekto iny :). Vie si "nejakym sposobom" ziskat informacie, inuenda o tom, ze mam pristup k nejakym neverejnym zdrojom (nemam, ale mozem ti odcitovat, kde si to pisal, ak by si to mal potrebu zapriet), ktore neviem spracovat lebo ked si volal po financnej kontrole na stareho, ale uz si nevolal po kontrole u simika, lebo si bol len vovedeny do omylu :), vymyslanie si danovych kontrol u teba a u zata, ktore "niekto, vieme kto!" poslal (samozrejme neposlal, ale tak aj mne niekto isto poslal kontrolu, ktora sice automaticky musi prist pri zmene na platcu dph, ale aj tak - niekto ju poslal, vieme kto!). Ked si uz naozaj nevedel co povedat, tak si sa potreboval citit nadradenejsi poukazanim na pouzivanie anglicizmov alebo priamo anglickych slov a fraz v pisomnom prejave. Citovat uz neviem lebo aj boborbaza ma obmedzenu kapacitu, ale vyjadril si tusim nazor co si o ludoch pouzivajucich tieto anglicke vyrazy myslis. Ked si dostal ako priklad ze to iste mas na vlastnej (verejnej) fotke z dovolenky, tak si povedal, ze to si nebol priamo ty, co tam ten napis v anglictine dal.
Na rozdiel od teba mne je naozaj jedno, ci som sam, kto to vidi :).
Cize Sladkovic nevyzera, ze by mal zaujem paktovat s niekym, ale ak mozem pomoct ako spolocny bod zaujmu,ktory ta s nim spoji, nech sa paci, vyzera to byt lepsi pravnik ako ten, co ti radil, ze mozes odstupit od zmluvy, ktoru si neuzavrel. Neviem sice, preco sa neozval vtedy, ked aktivne cita bmwklub roky rokuce, mohol pomoct tebe, Cehulovi alebo tym par chlapcom, co kupili auto, ktore predajca nechcel odhlasit, alebo predali auto a kupca odmietal prihlasit, ale tak onanklub nie je prava poradna, idealne bezplatna.

Teraz Sladkovic (uctive oslovenie od degesa). Najprv si nechcel komentovat rozhodnutie US SR, lebo ved nemam nacitane ani podanie, ani rozhodnutie, ale hlavne si mal problem, ze aj tak neboli pri rozhodovani jendotni, teraz si zas prekrutil. Prekrucas, ze ja posudzujem pravnu relevanciu. Navadzas ma vyjadrovat sa k niecomu, co som vobec nechcel otvarat (volne parafrazovane tvoje slova), opakujem este raz - moj nazor, ktory som napisal, ze Zilinka robi nadpracu pre smeromafiu, za ktorym si stojim na zaklade nielen tohto konkretneho pripadu, ale mnohych inych je krokov posledny rok nijako nekomentoval, ze NEMOZE robit co co robi. Na lep o 363ke sa ti nechytim, ty ocakavas, ze sem linknem z tych bulvarnych platkov SME a N citaciu z jeho vypocuvania poslancami pred volbou, kde v 2020 povedal, ze to robi "sarapatu" a v 2021 uz hovoril inak, a ty potom nastupis s palbou erudovanych pravnych nazorov. Co by mna inak zaujimalo, ale teraz sa samozrejme k tomu nevyjadris, lebo ja by som tomu urcite neporozumel,a nemam to ani nacitane, tak naco. Cielom nebolo diskutovat, cielom bolo shitpostovat. Ako shitposter extraordinaire ti plne rozumiem.
 
undy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 2. Decembra 2021, 09:33

Najviac prospešný by si bol, keby si sa venoval komentárom len ohľadom svojho oboru. Nie je ti divne, keď sa ti už viacerí smejú za tvoje erudovane polyhistoricke výtvory? Zamysli sa nad sebou, nemôžeš byť vo vsetkom najmúdrejší, aj keď by som ti teda úprimne želal, aby si mal všetko také, aké si myslíš, že máš
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 2. Decembra 2021, 09:43

Cize ked pridem na protest dezolatov a prednesiem, ze ockovanie je spravna volba, bude sa mi smiat 100 ludi, znamena to, ze som kokot?
 
undy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 2. Decembra 2021, 09:55

ak to budeš prednášať ako bezdotykový automechanik, čo o očkovaní vie piču...možno to bude pravda, ale nie si ten kompetentný...
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 2. Decembra 2021, 10:02

bude to prednasat ako ten mechanik, co, volne citujem "plati dane a inzerciu na klube".
nie undy, nie je mi nic divne, pozeras sa na svet len svojou optikou, kde ta kazdy musi uctievat, obdivovat, a hlavne dakovat, lebo si lekar, a kde by bolo ludstvo bez nich, a ked ta niekto neuctieva a neobdivuje, pre x dovodov, ktore s tvojim povolanim nijako nesuvisia, tak mas z toho nejaky mentalny problem. Ako ti uz opakujem viackrat, mne je jedno ci sa niekto smeje, co si o mne mysli. Tebe to jedno nie je. Bolo by pre teba prospenejsie, keby si to skusil tiez. Citovat vsetky tvoje pripady, kedy si sa vyjadroval mimo svojho odboru sa mi nechce, sice vies, ze ludia co pracuju z domu nepracuju, ako si bol byval prehlasil s dodatkom "ved vieme ako to je", ale tak backcrawlovat (anglicizmus pouzity len pre tvoje vysostne potesenie) onanklub dozadu momentalne nemam cas, idem sa venovat svojmu odboru.
 
Užívateľov profilový obrázok
futy
Príspevky: 915
Registrovaný: 1.10.2009
Auto: C180w205
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 2. Decembra 2021, 10:07

podľa mňa bude ten mechanik prospešnejší, ako diplomovaný biely plášť, ktorý ľudí od očkovania odhovára, alebo im doporučuje konské masti (ktoré sám požiera), prípadne im vystavuje za úplatky falošné covid pasy.
Naposledy upravil/-a futy v Štvrtok, 2. Decembra 2021, 10:08, upravené celkom 1 krát.
BMW 523i F10- som bez vrtule
Audi A4B8 TFSi- sa minulo už
VW BORA 1,6 16V- ex
 
undy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 2. Decembra 2021, 10:08

len teda čo je podľa teba lepšie? Ignorovať názor okolia? Rád by som bol na takej pozícií, kde by som si to mohol dovoliť
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 2. Decembra 2021, 10:08

Takze uz aj dezolati, ktori polozili zdravotnitvo na kolená su tebe dobra opora, ked sa to hodi.. Uz som aj zabudol aky si slizky kokot. :D btw-hej, to je by the way, ja ziadny mechanik niesom, ani neprevadzkujem ziadny servis, co robim vo volnom case, do toho ta kokot. Narozdiel od iných tu, so "servismi", ktory teraz drzia picu ako pena vo vani.
Ktosi sa tu minule opustal, ze to tu slo dole vodou a hned si mi dosiel na um. Curak s chrbticou z gumy co tu narobil STBacku atmosferu, sa ide vyhrazat kontrolami a sam ma motor vymeneny bez faktury.
Tak to je, ked tu funguje moderacia az na prahu zakona, do tej doby tu mozes tliachat sracky a kazit vzduch. Potom niet divu, ze je tu iba shitpost o kokotinach. Robim kopec zaujimavych related veci ale budem to sem davat? Nebudem. A rovnako to sem nedava uz takmer nik, vid. pribehy veteranov tohto klubu. Pred 10 rokmi bolo v tej sekcii co citat a neboli to nove brzdy a ze auto jazdi. Odjeb sa uz na nejaky jaguar klub prosimta.
 
undy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 2. Decembra 2021, 10:09

futy napísal:
podľa mňa bude ten mechanik prospešnejší, ako diplomovaný biely plášť, ktorý ľudí od očkovanie odhovára, prípadne im vystavuje za úplatky falošné covid pasy.

samozrejme, v takomto prípade ano
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4116
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 2. Decembra 2021, 10:11

starynovy napísal:
Nie, len ze si neprisiel do bobra zapicovat keď niekto iny začal, zviezt sa.. Ale prišiel doktor, takze vsetko v cajku. :)

Nechce sa mi teraz, asi starnem
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
undy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 2. Decembra 2021, 10:12

starý- na jaguarklube je nuda..

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 45 neregistrovaných