... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

mmracing.sk
 
fritolko
Príspevky: 1322
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 7. Septembra 2021, 14:33

Clovek, ktory lieci pacientov na plucnej nema skusenosti s prevenciou a nema preto narok diskutovat s Bukovskym. Rozum isiel dopice ztadeto!
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 7. Septembra 2021, 14:41

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 03:51, upravené celkom 2 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 7. Septembra 2021, 15:41

Mas recht, Krytone.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
dann0
Príspevky: 26
Registrovaný: 21.11.2014
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 7. Septembra 2021, 19:07

pablohablo napísal:
Akoze ked mi Zdena Tutanchamonova vynadala do sprostych jebnutych kokotov v starom meste slovnikom kysuckeho murara lebo som jej zavadzal pri jazde v protismere tak som si povedal, ze dobre tieto celebrity, ale ved tiez su to ludia. Ale co henten kokot co nevie povedat suvislu zlozenu vetu a pocuvat ho je jak mat naladeny biely sum tu ide jebat do vakcin, krista pana. To uz prisam vacku vypnem na dnes Internet.

nieco podobne sa mi stalo, ked som stal pred Stefankou, a za mna sa chcel postavit pan bajkar Filan aj so svojimm svetluskarskym hlasom, nevedel zaparkovat a este rozdrbal okvapovu ruru. Keby sa tak rozohnil v radiu, hned ho vypipu.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 8. Septembra 2021, 08:47

Sulíkovou požiadavkou je, aby Kolíková zostala ministerkou spravodlivosti. „Nechcem otvárať koaličnú zmluvu. Našou zásadnou požiadavkou, opakujem, zásadnou, je, že Mária Kolíková zostane ministerkou spravodlivosti.“ SaS chce, aby Veronika Remišová bola naďalej ministerkou investícií.

rad by som sa mylil, ale Igor uz ma pod sebou polmetrovu jamu vysuchanu z toho ako sa nevie dockat aby spustil teatro ;), "dostali jedno kreslo naviac ako mali narok podla vysledkov volieb". A Borisko sa tiez nevie dockat ako to vyuzit na to aby na jar boli predcasne volby, lebo on jediny to ma prakticky iste.
Ach, zas bude bitka o koryta.
Dufam, ze Kiska je so sebou spokojny, miliony eur minute na to, aby sa stal prezidentom, a historia si ho zapamata maximalne tak, ze odstavil Fica od prezidentskeho palaca a ustavneho sudu. No small feat, ale moze podakovat Krpelanovi za svoje "uspechy". Ten teraz akurat tak blokuje heslo od facebooku.
 
fritolko
Príspevky: 1322
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 8. Septembra 2021, 09:06

Za ludi sa ako strana rozpadla alebo bude pokracovat? Ci ako to mam chapat? :D
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 8. Septembra 2021, 09:16

fritolko napísal:
Za ludi sa ako strana rozpadla alebo bude pokracovat? Ci ako to mam chapat? :D
Za ludi skoncilo ked si Kiska povedal JBMNT. Inak alternativna realita kde fico je v palaci alebo na US by si zasluzila nejaku dramatizaciu od Dominika Dana, ked uz ho teda neplati minv na Kaliho pokyn a je odkazany len na vysluhovy a 100k z kniziek.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 8. Septembra 2021, 10:35

Jedine quazi potesive je, ze nackovia sa zabili sami. Ta Republika pojde akurat do pice a nie do parlamentu, pretoze miňko emocie moje druhe meno sa nemoze zniest s Ing. uhrik profesional co nevie recnit-jediny trait na ktory nackovia chytaju ryby. Ale teda je to len smiech cez slzy, neviem si nejako vybrat co je lepsie.. ci neskodni nackovia, ktori su tak tupi a bez realnych kontaktov, ze okrem toho aki su otravni vlastne nic nezmozu. Alebo kollar s vazbami na mafiu, oligarchov, ktory uz teraz spohodlnel a ani sa nesnazi to hrat na obycajneho multiotecka, ktory tam dosiel pretlacit 30 000 najmomnych bytov. Realne sa dosiel vyvazat na limuzine, vyjebat sa bez pasov, ponizovat personal v nemocnici, porusovat navstevny poriadok, vyhrazat sa v koalicii nezmyslami, vyhrazat sa predcasnymi volbami ak budu nadalej "rypat" do pcolinskeho, ktory je ako sef SIS podozrivy z uplatkarstva.. Este budeme plakat za magianom.
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4118
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 8. Septembra 2021, 11:43

Organizvať tuná niečo musí byť fakt zábava, keď majú také odpovede ](*,) :lol:
Prílohy
Screenshot_20210908-124143.png
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
fritolko
Príspevky: 1322
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 8. Septembra 2021, 12:02

Napsiat na isntagram vyjadrenie moze ktokolvek. Preco nepridal mailovu komunikaciu alebo odpovede na jeho otazky z uradov?
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 8. Septembra 2021, 13:41

pokial viem covid semafor sa nejak zasadne posledne mesiace nemenil, takze velmi dobre vedia, kolko ludi mozu pustit v rezime otp ak bude okres oranzovy/cerveny, a ci vobec mozu ludia mimo otp byt ucastni, aj pravidla na ruska resp. respiratory su tam spomenute.
ale hur durrr podte si plnit sny a jebte na secko, a do 5 rokoch umrete zapredanci zaockuvani!
ja by som im poradil, aby sa tam stretli nahodne.

#edit 15:07

Odkedy sa môžu na podujatia s pápežom prihlásiť aj nezaočkovaní, sa prihlásilo okolo tritisíc ľudí. Tí sa preukážu potvrdením o prekonaní covidu alebo negatívnym testom. Dokopy chce pápeža Františka vidieť asi 72-tisíc ľudí.

Tak ale aj ja som cakal, ze sa ich prihlasi aspon 30k ak povolia antivax seansu, asi to bude tym neoliberalnym papezom teda :)
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 8. Septembra 2021, 14:39

tO NIejE MOj p4ApeŽ!!!!!1!
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 8. Septembra 2021, 14:59

pistacik11 napísal:
Organizvať tuná niečo musí byť fakt zábava, keď majú také odpovede ](*,) :lol:
Novotny je kokot, nic nove. Ako, ze to tu je v tejto aj susednej krajine napicu o tom ziadna. Ale revat, ze nemozem par mesiacov zorgranizovat turnaj pre verejnost, ked mozu v podstate fungovat a predavat PPV je debilizmus.
Ale vsak co..od pana "nebudeme testovat preca nasich fighterov na doping, lebo by nemal kto zapasit a je to drahe" asi tazko cakat nieco ine...
#BorarosJeNatural vy zavistlive mrtki!!
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 8. Septembra 2021, 15:36

Myslis taky natural ako ja kokot? Dakujem pekne
 
mik001
Príspevky: 50
Registrovaný: 11.9.2012
Auto: F10 520d econo paket
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: TN

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 9. Septembra 2021, 18:08

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 61 neregistrovaných