... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 16. Júna 2021, 16:20

hehe.. nahoda?
Prílohy
ss.jpg
ss.jpg (8.04 KiB) 650 zobrazení
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 17. Júna 2021, 22:39

Tazko uveritelne ale je to pravda, mačkovič zo seba dokazal dostat status, ktory je od zaciatku do konca pravda. Tak si uzivajme kym je aspon to malo, onedlho si uz ani na tu terasu zase nesadnes a o 8mej vecer budes ako soplavy ukazovat poverenie, preco si vonku. Ale tak cakajte na to ockovanie, neviem co konkretne cakate, zjavenie ockovacieho krista co to pozehna.. neviem. Mozno 2 roki? Celkom rozsirene v konzumentoch dezinfo hovien, ze ockovani ludia do 2 rokov pomru ako muchy. Minuly tyzden mi tu, z hora z ulice hovoril, ze on nejde a nechysta sa zatial, lebo ma podpultove info od nejakeho doktora, ktory tiez caka.. ze je v druhej faze testovania prelomova vakcina, ktora bude mat daleko vacsiu ucinnost a nebude sa ani pichat. Uz neprezradil ci sa teda bude podavat analne a kto to vyvija, ze sa o tom nevie, teda vie.. elektrikar z oravy.. :D

https://www.startitup.sk/aktualne-nepokazme-si-to-v-lete-statna-karantena-je-opat-v-hre-hovori-vladimir-krcmery/
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 17. Júna 2021, 23:27

som to akurat pisal lovcom sarlatanov. Kazdy kto sa chce ockovat, uz je zaockovany alebo je na cakacke. Myslitelia, ktori by sa aj chceli dat, ale cakaju ci zrazu daco, sa ockovat nedaju, lebo si precitaju clanok ako to je neoverene, nebezpecne, tak budu cakat dalej, lebo tomu neveria. Vacsinou su to ludia, ktori nemaju ani elementarne znalosti biologie, takze nemaju absolutne ziadnu schopnost objektivneho rozhodovania o tejto problematike, takze len fabuluju.
Znamy tiez chcel ist, najprv, ze len Pfizer, potom zrusil termin, lebo si precital, ze nevieme co to spravi o 10 rokov. Nech ma aj jebne o 10rokov, potom si poviem, ze niekde sa stala chyba, ale nebudem tu teraz fabulovat z vody, ze co ak. A tiez dalsi argument, ze ziadny lekar sa nedal ockovat. Reku kto sa nedal, aki lekari, z urgentu a JISky, kde videli ludi skapinat? Nevedel povedat. Ze sa nejaky ortoped nedal, u ktoreho to je okrajova oblast, by som ako smerodajne nepouzil. Ale budiz.

Ten tvoj sused to ale asi doplietol. To iba my, co sme dostali cip, dostaneme novu vakcinu, OTA aktualizaciou. Ti cez noc aktualizuju fw a od rana si jak herodes vyjebany.

Ja vravim, jedina moznost by bola silna 3tia vlna, kde budu ludia skapinat/kolabovat v kazdej rodine, aby kazdy videl co to je. Ale aj tak pica z toho, zas budu len otazky aku mal dotycny anamnezu, urcite bol tlsty cukrovkar, mne sa nic nestane.
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 17. Júna 2021, 23:54

No, korona to nieje ako sproste nazory na internete. Nechránis sa, jebes na to, posúvas to inym. Cize ci chces alebo nie, nieje to tvoja vec. A tak sa to ma brat. Nebude trpiet cely národ kvoli roznym dezoltom, co za den vypalia 3 krabky cervenych petier, 10 3in1 "kav" ale vakcinu ee. Trustory bro. By ma zaujimalo co okrem tej pani o stranu nazad, hovoria tak celkovo tito.. Ked uz aj v rusku zacinaju tlacit vakcinu dobrovoľne nasilu. Prilisna demokracia v takto zasadnej veci skodi. Ale narod si poznáme, aj vlady. Nikto si nevezme na krk politicku tiahu podmienenia ockovania niečím, co kazdy potrebuje zejo. Takze ja akurat prajem tymto inteligentom nech ich ta tretia vlna vyfacka ako Ruzickova toho maleho v slnce seno.
 
fritolko
Príspevky: 1323
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 18. Júna 2021, 06:28

aspon vidno aky su ludia prijebany. Prva vlna - kde su vakciny alebo lieky. Druha vlna - my vakcinu nechceme lebo bola narychlo vyvinuta.

Tak ako pri niektorych diagnozach nech poistovne/stat v pripade ochorenia na covid nepreplacaju vsetky ukony a liecbu tym ludom co niesu zaockovany.
 
filipe46
Príspevky: 998
Registrovaný: 15.12.2015
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 18. Júna 2021, 06:57

V obchode pri pokladni som stretol najväčšiu facebookovú antivaxerku, čo má doma malé decko, na páse boli 2 základné potraviny - vodka a modré L&M. Vakcína ťa zabije ale vodka + ziggies je vitamínová bomba
VW Golf R 2016 2.0TSI

Ex BMW 3er 2001 3.0d tour

Ex Audi A6 2013 3.0TDI
 
fritolko
Príspevky: 1323
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 18. Júna 2021, 07:31

Vodka na dezinfekciu a cigarety proti komarom :D
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 18. Júna 2021, 07:35

filipe46 napísal:
V obchode pri pokladni som stretol najväčšiu facebookovú antivaxerku, čo má doma malé decko, na páse boli 2 základné potraviny - vodka a modré L&M. Vakcína ťa zabije ale vodka + ziggies je vitamínová bomba
Nevieš čo je dobré 😁
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4118
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 18. Júna 2021, 07:38

Napriek tomu, že vo Veľkej Británii je prvou dávkou zaočkovaných vyše 70 percent ľudí, denné počty nakazených stúpajú. (nech má druhú dávku aj cca 50%, stále je to veľa)

V Británii spôsobili nové mutácie to, že denné prírastky sú opäť na hranici 10-tisíc denne. Až 80 percent prípadov je nakazených práve novými mutáciami. Profesor Krčméry pred zasadnutám krízového štábu uviedol, že sa v Anglicku vyskytujú aj ďalšie mutácie.

Zatváralo by sa tak, či TAK, Na tie nové mutácie ako vidíme na príklade GB očkovanie nejak nezaberá.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
PKuncik
Príspevky: 296
Registrovaný: 19.12.2020
Auto: F07, N55
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 18. Júna 2021, 07:48

Nezaberá? Ale zaberá. Naočkovaný, tedy jinak a správně, ten kdo má a komu se vytvoří protilátky, tak ten nezatíží zdravotní systém a nedostane se na smrtelnou postel Pišto voe, kapiš?
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 18. Júna 2021, 08:01

Neviem, ci si myslis, ze UK ma tolko obyvatelov ako presov alebo co sa ti v tej prepitej hlave odohrava ale keby aj bolo zaockovanych 80%, tj. 20% nieje, je to podla udajov o obyvatelstve z roku 2019, ktore su stare, 13,3 MILIONA ludi. Myslim, ze v takom kvante z ktoreho velka cast aj tak zije v londyne a poti sa telo na telo v metre sa to bude mnozit v pohode. Pricom aby si mal predstavu, 10 000 ludi sa v tejto vzorke nachadza 1300x, tj. 1300 dni, to opat keby si nevedel, je 3,56 roki49. Teoreticky, 3,5 roka moze denne narast o 10 000 kym sa nakazia vsetci a bud chcipnu alebo to rozchodia-nejako. On uz vidi zatvaranie futbalovych ihrisk, kritickej infrastruktury chlapca z vychodu ale nevidi kolko ludi, nielen starych este chcipne a ze v zime budu zase zdravotnici lezerne a tupo prekladat mrtvoly z postele na postel. No hlavne bud rad, ze ti nic nieje, okrem toho, ze si debil. Poznam jednu zensku s banalnou zavadou v kolene a uz rok a pol caka a caka, nemoze chodit, nemocnice len pomaly zacinaju vstrebavat tychto cakajucich, ktorych dali takito debili na ventilatoroch do zadu. No a ked sa zacne kolona hybat, pride tretia vlna. :D Ja som tiez rad, ze nepotrebujem nic akutne riesit ako ini vazne chori, ktorym sa mohli venovat ale..

Este sa doplnim, lebo driemem.. pozrel som si tych 80%, to som nenasiel, ale oficialny udaj je 45% zaockovanych na komplet. Skoda ze tu nieje bobor on je v tom dobry.. :D Ale o to ani tak nejde, na co som zabudol, aj keby bolo tych 80% ludi pravda. Tak je to 80% britskych obcanov. Nikto nerata kadejakych cezpolnych, ktorych tam su miliony. Z tych milionov to su obyvatielia vychodnej europy, a mam malu nadej, ze su to prave tie mizive zaockovane percenta. Takze teda k tomu tvojmu "argumentu" si este pridaj tiahu niekolko milionov ludi, o ktorych britske zdravotnictvo nevie a mozu pomahat roznasaniu medzi tymi milionmi o ktorych vie. Ale jasne, vakcina bad.
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 18. Júna 2021, 08:45

pistacik11 napísal:
Napriek tomu, že vo Veľkej Británii je prvou dávkou zaočkovaných vyše 70 percent ľudí, denné počty nakazených stúpajú. (nech má druhú dávku aj cca 50%, stále je to veľa)

V Británii spôsobili nové mutácie to, že denné prírastky sú opäť na hranici 10-tisíc denne. Až 80 percent prípadov je nakazených práve novými mutáciami. Profesor Krčméry pred zasadnutám krízového štábu uviedol, že sa v Anglicku vyskytujú aj ďalšie mutácie.

Zatváralo by sa tak, či TAK, Na tie nové mutácie ako vidíme na príklade GB očkovanie nejak nezaberá.
Ako sorry, presne o tomto so starym piseme.
Stale absolutisticke zvelicovanie, ty proste vidis len 1 a 0, nic viac, nic medzi. Dpce v aute tez nestlacas plyn na podlahu alebo vobec, preco je to take tazke pochopit?

https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... tions.html
Obrázok

In England, 39,061 cases of the Delta variant have now been confirmed, with 2,035 in Scotland, 184 in Wales and 43 in Northern Ireland.
Of those, 42 Britons have died from the Delta variant. And the PHE report shows that of those 42 people to have died, 12 were fully vaccinated.
From the remaining group, 23 were unvaccinated, while seven had received their first dose more than 21 days before.

Statisticky zatial velmi nizke cisla na nejake fabulacie zaverov. Ale grafy zatial hovoria jasne - ak chceme brat pomer medzi kategoriami a nie absolutne hodnoty.
Dalsi z faktorov je, cim boli ludia ockovani - Astra je vraj voci novej Delta variante menej ucinna.
Preto odbornici (taki co su znami tym, ze nieco vedia), stale dookola opakuju, aby bolo zaockovanych co najviac, vtedy to ma najlepsi efekt. Len ked je kazdy mudrejsi nez mudry, no tak hold smola. NIKTO NIKDY netvrdil, ze sa jedinec da ockovat a bude nesmrtelny herkules, stale dookola sa opakuje kolektivna imunita.
Plus som cital, ze v UK je sice najvacsi pocet novych pripadov na 1mil obyv., ale zatial najmenej umrti na 1mil. obyv. Dohladavat a overovat toto tvrdenie sa mi nechce, uz aj tak som sa zbytocne nasral takto z rana, ale teda stale to podla mna nijako nekoreluje s bohemskym vyrokom "ako vidíme na príklade GB očkovanie nejak nezaberá."
filipe46 napísal:
V obchode pri pokladni som stretol najväčšiu facebookovú antivaxerku, čo má doma malé decko, na páse boli 2 základné potraviny - vodka a modré L&M. Vakcína ťa zabije ale vodka + ziggies je vitamínová bomba
to su ranajky sampionov, taki ludia preziju aj pad meteoritu. ibazebynie
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
fritolko
Príspevky: 1323
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 18. Júna 2021, 08:50

Pista je vyssie riziko nakazdy pri delta variante pokial nemas dve davky vakciny, co UK islo cestou zaockovat primarne jednou vakcinou a natiahnut interval az 12 tyzdnov aj na pfizer. Preto je dolezite mat 2 tyzdne po druhej davke. Redukcia hospitalizovanych pri uplnom zaockovani bola dokonca lepsia ako pri Alfa variante.

BTW v UK maju tolko ludi v nemocnici ako my pricom maju o 12 krat viac obyvatelov?

Na slovensku to jebnu dakomu do ramena a po polhodine je uz nesmrtelny a nemoze sa nakazit ani nikoho nakazit. Tak nejak to vnimam v okoli.

https://ourworldindata.org/explorers/co ... ry=GBR~SVK
 
Užívateľov profilový obrázok
Fuxxo
Príspevky: 12000
Registrovaný: 25.1.2011
Auto: M340i / E38 / E53
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 18. Júna 2021, 09:00

Killo napísal:
Ja vravim, jedina moznost by bola silna 3tia vlna, kde budu ludia skapinat/kolabovat v kazdej rodine, aby kazdy videl co to je. Ale aj tak pica z toho, zas budu len otazky aku mal dotycny anamnezu, urcite bol tlsty cukrovkar, mne sa nic nestane.
presne toto si ludstvo zasluzi.. lebo neni to len u nas, vsade na svete su takito ludia :-| a teraz vdaka vakcinam mozno ti retardi ktori hlasaju taketo veci a nedaju sa ockovat, tak na to aj doplatia konecne
Obrázok
IG: @fuxxo_works_garage
YT: TheFuxxoWorksGarage

G20 M340i 2020 275kW
E38 735i 1999 175kW
E53 X5 30d 2002 135kW
ex: F32 420d Coupe 2016 140kW
ex: E63 650i Coupe 2006 270kW
ex: E34 520i Touring 1994 142kW
ex: E39 530d 2001 142kW
ex: E46 330da Touring 150kW
 
Užívateľov profilový obrázok
sxiza
Príspevky: 151
Registrovaný: 28.10.2012
Auto: nope
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 18. Júna 2021, 09:07

Uz nech vynajdu to ockovanie cez tabletku (tusim v US na tom pracuju). Potom to treba rozpustit v alkohole - naflaskovat a mas 90% antivaxerov zaockovanych (na SK dokonca aj deti/mladez) :)
Ex: BMW E53 3.0i
Ex: BMW F10 white [520D]
Ex: BMW E46 black [323ci]
EX: Audi A6 Avant 1.9TDI

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 46 neregistrovaných