... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

obchodna sekcia
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 26. Marca 2020, 00:57

...
Prílohy
SmartSelect_20200326-005700_Samsung Internet.jpg
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 26. Marca 2020, 07:09

Ešte by ma zaujímalo ako sa v Číne zbavia takéhoto odvazlivca😀
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 26. Marca 2020, 08:18

nijako, miestny sinolog, ktory sa v Cine citil bezpecne ti vysvetli, ze su to vsetko bludy
 
Užívateľov profilový obrázok
sysell
Príspevky: 491
Registrovaný: 15.3.2009
Auto: octa 1 AGR, F11 535
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 26. Marca 2020, 09:45

pani tunajsi milacik sulo, ja neviem kurva selficka davat, asi som uz stary kkt introvertny asocialny ale neviem, kurva a zapoti ze slovenske liatadlo - musi jebat chalani. to ako kazimir ked mu nebolo kokotno z toho ze vraj znizili cenu plynu o 90%. Kurva to je kompetentnost.
Prílohy
lietadlo.jpg
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4115
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 26. Marca 2020, 09:49

Ale Ukrajinci musia teraz pekne kšefty mať, obracať Čína - Európa.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 26. Marca 2020, 10:18

no pici, to je na pad vlady, sulik nevedel ci to lietadlo bolo slovenske alebo charter z uzhorodu.
ale Milan Zitny nesklame :)))
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 26. Marca 2020, 10:26

Hej hej asi ako hneda hovienkova propaganda vybita kotlebom uprostred mimoriadnej situácie ktoru kadejake chupy urcite zdielaju az sa z kabla dymi. Ako mame vediet ci je to propaganda alebo nie? Kto to dokaze urcit?!
Prílohy
SmartSelect_20200326-094614_Samsung Internet.jpg
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 26. Marca 2020, 10:49

Obrázok
nieco lepsie ako to, ze si pomylil lietadlo by sa nenaslo?
ze si sa neozval, ked Trump povedal, ze zvazuje vystupit z NATO, to akosi nesedelo do argumentu, ze NATO = USA :)
 
Užívateľov profilový obrázok
sysell
Príspevky: 491
Registrovaný: 15.3.2009
Auto: octa 1 AGR, F11 535
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 26. Marca 2020, 11:27

bobrik co sa deje? minister pride na letisko foti sa pri lietadle ako 14 rocny kokot, povie ze je to slovenske leitadlo z turecka a ono je ukrajinske z ciny - kurva to je informovany minister. Jaj tak sa pomylil stane sa, keby to sprtavil danko to by bolo posmechu.
No nic ideme dalej cakam na tie opatrenia, jaj ideme pomocou bts? sledovat pohyb ludi? Musi jebat chalani BTS je rpesna asi ako sulikov odhat liadadla a taky hint akzoe nakazeni pojde von bez telefonu to uz hej. A dalej som zvedavy na ten soft a metodiku ako budu robit logy s polohou telefonu a vyhodnocovat kto s kym mohol nakazeny prist do kontaktu a ako tym chcu bojovat proti sireniu ... no asi som kokot a nerozumiem tomu
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 26. Marca 2020, 11:32

sysell napísal:
... no asi som kokot a nerozumiem tomu

V podstate ano. Sledovanie osob totiz bolo jeden z klucovych faktorov, preco tak rychlo dostal epidemiu pod kontrolu Taiwan a technologicky vyspele krajiny.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 26. Marca 2020, 11:41

ved to, ze nic sa nedeje. stbak a siskar, ktory prezliekol tolko kabatov, ze uz mu neveri ani jeho rovnaka siskarska spina zenuska zitna, robi z kokotiny halo a ty si sa chytil
triangulacia prostrednictvom bts v dobach 4g je presna radovo na metre v husto osidelnych oblastiach ty expert, preto si napr. dileri pikenka v dubravke za cias tlacitkovych nokii nechavali aktivovat servisne menu, aby sa telefon pripajal vzdy len na jednu bts, co je nieco co sa da robit aj dnes ale je to zbytocne.
telefon si nechas doma, ked ides na nakup, ale neni ani v silach policie kazdeho kokota v karantene sledovat na takejto urovni, je to koli kokotom, co sa vyberu na vylet do tatier. vtedy si telefon doma nenechas.
zacni citat nieco ine ako facebook, dozvies sa aj o opatreniach, ktore uz parlament schvalil.
a ak sa nudis, zacni pisat nejaku scifi poviedku o tom ako by nas tvoj Harabin ochranil od corony :)
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 26. Marca 2020, 11:50

Alebo este lepsie, o tom ako cina a rusko pomáhajú vs. ako to EU/USA nezvlada a nepomaha. Zabuda sa kto za to moze v prvom rade, teda okrem toho, ze je to kokotina ako sandalne na lomnicaku.
Prílohy
SmartSelect_20200326-114841_Samsung Internet.jpg
SmartSelect_20200326-114841_Samsung Internet.jpg (75.29 KiB) 683 zobrazení
 
Užívateľov profilový obrázok
sysell
Príspevky: 491
Registrovaný: 15.3.2009
Auto: octa 1 AGR, F11 535
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 26. Marca 2020, 12:15

voMacK napísal:
V podstate ano. Sledovanie osob totiz bolo jeden z klucovych faktorov, preco tak rychlo dostal epidemiu pod kontrolu Taiwan a technologicky vyspele krajiny.
ja som myslel ze skor ta izolacia a testovanie, som zvedavy ako to sledovanie osob zabrani sireniu.
Dorbe tak mi vysvetlite - zacnem sledovat polohu a zaznamenavat ju - ok. Teraz po tyzdni sledovana osoba ochorie. Ok pozreme si polohy kade za tyzden chodila - vidim ze byva niekde na sidlisku chodila do obchodu, chodila do prace, Ok a co? maju soft ktory sparuje jej polohy s polohou dlasich osob? To vedia? maju na to vypoctove kapacity? A potom co zisitia ze sa steatla s mozno 100 osobami a co? skontrolujem aj tie? A ako? testuju tu 300 ludi denne...
Chlapci verte tomu kludne.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 26. Marca 2020, 12:26

keby si si tak aspon precital viac ako nadpis.
poprve, technologie geofencingu operatori maju od zavedenia GSM sieti na zaciatku 90tych rokov, pouzivali sa na gsm monitoring aut, odvtedy doba trosku pokrocila, niekedy okolo roku 2000 si si v orange mohol zistovat polohu druheho tel. cisla, ak to smaozrejme obaja povolili, bolo to napr. na sledovanie pohybu deti, poslal si smsku, dosla ti odpoved s pribliznymi suradnicami a najblizsim popisnym miestom. to len tak na okraj.
monitoring teraz je na to aby sa zistilo porusenie karanteny, tzn. ci ten clovek tu karantenu porusil, nie na to aby podla otho potom sparovali s kolkymi ludmi prisiel do kontaktu,
ale metoda neprecitam - domyslim si -- na domyslenu kokotinu este prilozim konspiraciu je bezpochyby atraktivna
 
Užívateľov profilový obrázok
sysell
Príspevky: 491
Registrovaný: 15.3.2009
Auto: octa 1 AGR, F11 535
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 26. Marca 2020, 12:48

hmm som nevedel ze to je na karatenu, ja ze je to na obmedzenei sirenie s tym aby vedeli s kym sa nakazeni stretali ale vdim ze si asi insider a vies viac..

"Ako zároveň dodal poslanec, opatrenia samozrejme neriešia všetky problémy. Mnohí poslanci totiž poukazovali na to, že nie všetci Slováci majú mobilné telefóny. „Ak schválime tento nástroj, máme šancu zachytiť aspoň veľkú časť infikovaných a ich kontaktov a overiť, či sú nakazení a spomaliť tak šírenie pandémie. Myslím, že je to úplne legitímny dôvod na takýto zásah do súkromia a osobných práv,“ vyhlásil Dostál."

alebo Vicepremiérka Veronika Remišová vysvetľuje, že po súhlase nakazených chcú použiť ich lokalizačné dáta od mobilných operátorov a pomôžu im spomenúť si, kde sa vo vymedzenom časovom úseku pohybovali a s kým sa stretli, to znamená, koho mohli nakaziť.

ale ja som kokot a citam nadpisy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 95 neregistrovaných