... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Fuxxo
Príspevky: 12000
Registrovaný: 25.1.2011
Auto: M340i / E38 / E53
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Nedeľa, 30. Septembra 2018, 09:58

podla mna to je len sw chyba..
ale mate pravdu chlapci asi pojdem do hulaheju, lebo chcem poriadny telefon. :-O
Obrázok
IG: @fuxxo_works_garage
YT: TheFuxxoWorksGarage

G20 M340i 2020 275kW
E38 735i 1999 175kW
E53 X5 30d 2002 135kW
ex: F32 420d Coupe 2016 140kW
ex: E63 650i Coupe 2006 270kW
ex: E34 520i Touring 1994 142kW
ex: E39 530d 2001 142kW
ex: E46 330da Touring 150kW
 
Užívateľov profilový obrázok
Lipo69
Príspevky: 1278
Registrovaný: 30.9.2011
Kraj: Žilinský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Nedeľa, 30. Septembra 2018, 10:18

Ten sa da aspon nabit :D apple userom ide asi fakt len o image a funkcnost je tatam
F11 530 dx
Ex E60 530 xi fl
Ex E46 320 d fl

I call my car the pussy wagon, because it's where I go to cry
 
jozohuzo
Príspevky: 44
Registrovaný: 4.9.2017
Auto: x6 e71
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Nedeľa, 30. Septembra 2018, 10:24

teraz pri prechode z OP3 na Iphone 8 ma vytaca ako sa moze telefon pomaly nabijat, ved to nie je ani mozne :D
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Nedeľa, 30. Septembra 2018, 11:24

Lipo69 napísal:
skoda nieco pisat, ludia to budu stale aj tak kupovat

edit : tu nejde ani tak o to ze mobil ma problem, to sa moze prihodit kazdemu ale zase to ze apple je ticho ziadne oficialne vyjadrenie nic, presne ako pri znizovani vykonu minuly rok

preco si nepriplatite ked chcete poriadny telefon...oh wait

Wtf? Čo by si chcel aby do 1 minuty Apple vydal vyhlásenie? Práve že Apple ako jeden z mála sa veľmi zaujíma a rieši každý problém. Určite tu bude čoskoro aktualizácia na to.

Páni, Apple ročne vo svojich aktualizáciach opraví 10ky problémov zatiaľ čo na ten váš boží Android je ročne 1 aktualizácia a majú vás v pici, keď chceš opraviť ďalšie chyby kúp si nový telefón, a to vám nevadí veľmi zaujímavé, ba naopak ste s týmto pokrokom “mame vás v pici” veľmi spokojný :D O tom že už z krabičky je zväčša andriod telefón plny bloatwaru ani nehovorím, to je asi pokrok nejaký.. Už by Vám mohlo prestať s toho Androidu šibať toľko lebo mi to príde už choré ako sa tu len nadáva na každú vec u Apple a deravý Android ktorý vraj v najnovšej verzii ešte viac sleduje, analyzuje a odosiela Google vaše chovanie oveľa viac ako doposiaľ je tu modla sveta :) Keď tu začnem zverejňovať každý problém každého výrobcu Androidu tak tu budem nepretržite 24hod ale o tom tu nie je nikdy ani slovo, už je fakt mimo ako prehliadate všetky veci u vlastných telefónov.. Nebuďte naivný že práve ten váš telefón je bezchybný :) Toto nie je hejt ale už mi fakt nedalo..
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Nedeľa, 30. Septembra 2018, 11:25

jozohuzo napísal:
teraz pri prechode z OP3 na Iphone 8 ma vytaca ako sa moze telefon pomaly nabijat, ved to nie je ani mozne :D



Ja osobne radšej 2 hodiny iPhone nabíjam (pri tom mám nabijačku ktorá ho nabije za polovicu času) ako mat po roku zbytočne vyšlahanú baterku..
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Nedeľa, 30. Septembra 2018, 11:25

omackovsky rev vol 49:
Vcera som spravil komplet restore cez DFU, aby som sa teda zbavil problemu s rychlo vybijajucou sa baterkou [kedze ako som spominau, po prechode na ios11 pred rokom sa znizila vydrz telefenu cca na polovicu a min tyzden po prechode na ios12 sa skratila vydrz este o kustik viac]
Jednak mi vcera telefon pri pokuse o restore prach sprosto umrel a musel som ist do servisu [cafte 30ecka]; druhak mam dojem, ze to nepomohlo a batterka ide dokokota frisko aj tak..
cafte vyladeny system...
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Nedeľa, 30. Septembra 2018, 11:33

Pokial si mal iPhone v DFU a niečo sa nepodarilo, tak stačí ho len vyhodiť z tohto režimu hard resetom a ožil by ti :) Keby si mi napísal mal by si to len za 20 ecka :D

Inak ešte sa mi nestalo aby mi počas restore skapal iP, iTunes máš aktuálny?
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Nedeľa, 30. Septembra 2018, 11:48

googlil som a skusal vsetko mozne, nic nepomohlo..proste telefon spustil proces restore systemu [na obrazovke sa objavilo jablcko a progress bar] a pri tomto zamrzlo..
Mam samozrejme akutalny itunes a skusal som viac kablov, kt. som pichol priamo do usb portu na doske, ziadne pripojky a pod...
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
Hugino
Príspevky: 4077
Registrovaný: 5.3.2012
Auto: E61&E70
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Nedeľa, 30. Septembra 2018, 14:46

Mpower, môžeš ten AjFón ospevovať koľko chceš, ale to čo sa im za posledný čas "podarilo" je naozaj na smiech. Problémy s nabíjaním, beauty mod na prednej kamere, ktorý z teba spraví porcelánovú bábiku a podobné faily. Mňa ako koncového zákazníka hlavne zaujíma, čo mi výrobca za moje peniaze ponúkne a nehnevaj sa, ale dať 1600€ na telefón, ktorý má hneď problém s nabíjaním, má divný soft na foťáku a určite to ešte nie je všetko. Absolútne vyhodené peniaze.....
Snáď ešte väčší fail je samotný "budget" AjFón XR, ktorý má rovnaké rozlíšenie displaya ako 4rka....a to všetko za luxusných 750$ =D>
E70 X5 4.8i
E61 530d LCi
Ex E39 540iA Touring " Alles unter acht zylinder ist sozial..."
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Nedeľa, 30. Septembra 2018, 14:50

//MPower napísal:
Ja osobne radšej 2 hodiny iPhone nabíjam (pri tom mám nabijačku ktorá ho nabije za polovicu času) ako mat po roku zbytočne vyšlahanú baterku..

Evidentne o tom picu vies lebo po 2+rokoch dash chargingu cuduj sa svete baterka nie je vyslahana ale jasne, radsej budem stracat cas nabijanim mobilu.

Inak pod tym videom bol dobry koment ze si treba zobrat pripad ked sa ti ten fon uplne vybije tak potom ho nemas ako poklepkat aby sa zacal nabijat tak kym nemas tu bezdratovu nabijacku tak si skoncil.

Dalsi zas pisal ze sa to da nastavit v menu a ze povolit v usb daco a uz to funguje. Takze da sa to odstranit ale zas mat bug ktory ti z automatickej veci strpci zivot je fajn.

Hugino, u nas za luxusnych 850€.
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Nedeľa, 30. Septembra 2018, 15:10

To neznamená že rýchlo nabíjanie nejebe baterku, tak že <> vieš o tom akurát ty.. Všetko záleží akým prúdom výrobca umožní aby sa batéria nabíjala. Rovnako je rozdiel tlačiť 5A do 2000mah batérie a do 4000mah.. Pokial tvrdíš že vysoké prúdy nijak nepoškodzujú batériu tak klameš len sám sebe.. A kto tu tvrdí že keď nabijam 2hod tak strácam čas? :D A áno Apple pridal do iOS funkciu že pokial je iPhone zamknutý odpojí port aby sa nedalo doňho nijako nabúrať prostredníctvom USB nakoľko takáto chyba bola zneužívaná spoločnosťami aby prelomili kód iPhonu. Evidentne tam majú nejaký bug ktorý isto odstránia, to nie je na smiech ale na pochvalu.
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Nedeľa, 30. Septembra 2018, 15:27

Ach ty mas evidentne vybavu ako Danko.
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Nedeľa, 30. Septembra 2018, 15:57

Aha, o tvojej potom pomlčím.. Prv tu prídeš vulgárne mudrovať lebo nie si schopný slušnej konverzácie a keď ti vysvetlím pre čo má niekto KO batériu kľudne už po roku a niekto aj po 3 rokoch ok tak nevieš na to zase rozumne reagovať, čo ma neprekvapuje.
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Nedeľa, 30. Septembra 2018, 16:01

Som niekde čítal, že budúcoročné modely ajfónu sa začnú nabíjať až po zadaní PIN kódu.
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Nedeľa, 30. Septembra 2018, 16:13

To je uplna blbosť. Skorej predstavia nástupcu iPhonu XS Max s 1TB ktorý bude stať 2500€.. Momentálne ma dosť sere že Orange ani Telekom nemajú v ponuke XS Max 64GB ale až nezmyselnú 256GB verziu. Fakt mi príde na hlavu aby som bol nútený si priplácať za niečo čo mi je totálne na nič a absolútne to nevyužijem.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 67 neregistrovaných