... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
blesk
Príspevky: 2724
Registrovaný: 15.7.2010
Auto: x1 18xd (2015)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Sobota, 23. Júna 2018, 22:25

Maco je to taky zacarovany kruh. Ano da sa urobit z obyc M4 alebo M3 viac radikalizovane auto-
Ale bud si kusis jazdene, po skonceni zaruky, v podstate kludne socku a moze by aj niekde suchnuta ci otukana od dveri na parkovisku, das do nej 2040tis a bude to zbran na okruh jak vysita a vyjde ta to cele mozno 65-75tis.
Ale - stracas prave tu vyhodu co nove BMW M so zarukou ma - a to je zaruka. Tie auta nie su a nebudu uplne bez problemovhlavne ak sa im bude riadne tvrdo nakladat a zaruka ta chrani prd takymi vecami ako stresovat ci ti nevpluje niekde piest na Nurburgringu ci ine drahe mozne casti. Taktiez cim radikalnesjie upravy tym vacsie riziko ze nieco nebude spolu ladit a bude nutne niektoru cast kupovat a menit mozno aj niekolko krat a zas najdes niec ine, (kamarat ma na aute treti podvozok, treti komplet vyfuk, a tak doradu kazda jedna cast.
Stale je to vsak otazka penazi a pristupu,
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Sobota, 23. Júna 2018, 22:40

To je stale vsetko pekne, ale odhliadnuc od zberatelskeho hladiska, dat za m4 viac ako 110k je cista chujina nech ma aky tuning s +10 konmi navyse.
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
blesk
Príspevky: 2724
Registrovaný: 15.7.2010
Auto: x1 18xd (2015)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Sobota, 23. Júna 2018, 23:49

vidis, pozeras sa na to z pohladu financii.
Skus si ale predstavit ze mas dom kde by si chcel aky by si chcel, tvoja rodina toez, yvoj pravidelnz prijem vysoko prevysuje to c stihas minat a ked si v tejyo situacii nebol este si v casoch ked si mal povedzme E36 M3 bol ochotny dat skoro obe ladviny za originalne radio s dobovou navigaciou, zrkadelko s kompasom, Nappou obsity stredovy tunel aj dverne tapaciry... neskor ked si mal dalsie BMW sa situacia opakovala...
No a potom si medzicasom zistil ze mas dost penazi aby si si kupil pre radost M3 E30, M3 E56, M3 GTS so vsetkym co k nej patri. Proste splneny chlapcensky sen kupit si raz to najlepsie co sa da od BMW M a este aj nove nemuset to repasovat ci privierat oci nad chybickami a chybami.
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4115
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Nedeľa, 24. Júna 2018, 04:52

Maco napísal:
To je stale vsetko pekne, ale odhliadnuc od zberatelskeho hladiska, dat za m4 viac ako 110k je cista chujina nech ma aky tuning s +10 konmi navyse.
No vidíš, niekomu ju chujove zaplatiť za lepšie audio, lebo si to vie sám lacnejšie dorobiť, niekto si nepriplati za disky, kúpi si radšej aez, niekomu je veľa zaškrtnuť origo tmavé skla, nechá si ich ofoliovať, niekomu je veľa meniť olej v servise, radšej sa v prípade poruchy bude modliť, aby na to neprišli. Ľudia sú odlišný, a ja mať na to, tak ako fanúšik značky radšej beriem túto origo vytunenu m4, ako nejaké Porsche.

Objektívny dôvod by som na to asi len ťažko hľadal. Ale človek sa nie vždy riadi hlavou, a raz za čas si tú radosť treba urobiť.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Nedeľa, 24. Júna 2018, 07:23

blesk napísal:
vidis, pozeras sa na to z pohladu financii.
Skus si ale predstavit ze mas dom kde by si chcel aky by si chcel, tvoja rodina toez, yvoj pravidelnz prijem vysoko prevysuje to c stihas minat a ked si v tejyo situacii nebol este si v casoch ked si mal povedzme E36 M3 bol ochotny dat skoro obe ladviny za originalne radio s dobovou navigaciou, zrkadelko s kompasom, Nappou obsity stredovy tunel aj dverne tapaciry... neskor ked si mal dalsie BMW sa situacia opakovala...
No a potom si medzicasom zistil ze mas dost penazi aby si si kupil pre radost M3 E30, M3 E56, M3 GTS so vsetkym co k nej patri. Proste splneny chlapcensky sen kupit si raz to najlepsie co sa da od BMW M a este aj nove nemuset to repasovat ci privierat oci nad chybickami a chybami.
blesk a z akeho uhla si sa pozeral na toho Rusa, co mal na dvore svojho gycoveho palaca ten Concorde a v dome mramorovu vanu za milion ci co ta vtedy tak laviciarsky rozculilo, ze si chcel aby mu zobrali ten zbytocny exces penazi. Lebo taketo kapitalisticke reci o zbierani drahych aut su fuj!
 
blesk
Príspevky: 2724
Registrovaný: 15.7.2010
Auto: x1 18xd (2015)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Nedeľa, 24. Júna 2018, 10:44

Pristine:
nie som laviciar
rozculuje ma hlavne ludska tupota
 
blesk
Príspevky: 2724
Registrovaný: 15.7.2010
Auto: x1 18xd (2015)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Nedeľa, 24. Júna 2018, 10:50

Je rozdiel kupit si, ked na to mam a bol to moj sen, nieco ako par funkcnych technickyxh skvostov ktore budem aj uzivat.
Ale postavit si nevkusny ostentativny palac, parkovat pred nim za tusim skoro milion Eur lietadlo bez motorov bez toho aby za tym bol povedzme podnikatelsky zamer urobit technicke muzeum, restauraciu v nom alebo obskurny hotelik, mi pride ako ludska tupota a nema nic s tym ci mam alebo nemam lavicove citenie
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Nedeľa, 24. Júna 2018, 11:06

nie je to rozdiel. tvoje peniaze, tvoje hracky. On sa chce pozerat na vrak na dvore, tak sa pozera. Ty sa chces vozit na aute, tak sa vozis. Nikto iny okrem teba nema z toho ziaden uzitok, nikto iny sa totiz v tvojom aute nevozi. Mozes mat na aute podnikatelsky zamer a robit ring taxi - ale nerobis. On moze vyberat vstupne a putat tam ludi, ale nevybera. Kde je rozdiel?
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Nedeľa, 24. Júna 2018, 13:49

blesk: nepozeram sa na to z pohladu financii ale z pohladu logiky a uzitku a to ze to auto za viac ako 110k naozaj nestoji.

pista: neviem ci by som isiel schvalne do horsieho auta len kvoli tomu ze som fanusik...
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
blesk
Príspevky: 2724
Registrovaný: 15.7.2010
Auto: x1 18xd (2015)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Nedeľa, 24. Júna 2018, 14:04

Svoj nazor som povedal, nechce sa mi tu k tomu viac pisat. Nemusim mat vzdy posledne slovo:-)
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4115
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Nedeľa, 24. Júna 2018, 20:34

No a o čom, ja fanuškovstvo? Proste kúpiš si niečo, aj keď vieš že je to horšie, len preto, že sa ti páči a chceš to. Netreba v tom hľadať logiku.

Pochybujem, že si to auto kúpi niekto, kto naháňa destiny na okruhu za každú cenu, ale niekto kto si tam pôjde zajazdiť len tak pre radosť.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
bruno75
Príspevky: 2379
Registrovaný: 21.2.2007
Kraj: Trenčiansky

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Pondelok, 25. Júna 2018, 07:01

Porovnavat vyzity nefunkcny Concorde s limited edition M4 CS/GTS je trochu... pritiahnute za vlasy... a tie reci o kapitalizme este viac.... treba sa hold zmierit s tym, ze niektori ludia maju viac penazi, nez by dokazali minut za 10 zivotov a nie kazdy s nimi vie nalozit.... povedzme racionalne (konecne, nemyslim, ze prave tento clovek si na to zarobil vlastnym pricinenim / niecim, co sam dokazal alebo v sulade so zakonom / moralkou)
poznam Svajciara, ktory ma doma E46 M3 CSL, E92 GTS, F82 GTS a naposledy domov dotiahol E30 M3 EVO.... a uprimne mu zavidim. Ma zbierku, ktora okrem toho, ze robi neskutocnu radost, predstavuje velmi slusnu investiciu s obrovskym potencialom...
keby som mal na to, urcite by som do takeho auta isiel, uz len pre tu radost...
a reci o tom, ze kupim holotu a potom doma dobastlim je ako tvrdit (ak to trochu prezeniem), ze Monu Lisu si viem v podstate namalovat doma aj sam....
 
blesk
Príspevky: 2724
Registrovaný: 15.7.2010
Auto: x1 18xd (2015)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Pondelok, 25. Júna 2018, 07:16

....
Naposledy upravil/-a blesk v Pondelok, 25. Júna 2018, 09:48, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Pondelok, 25. Júna 2018, 08:12

kedze si nechcel mat posledne slovo blesk, tak ja ti urobim laskavost.
blesk cize suhlasis s tym co napisal bruno, ze by si sa mal zmierit s tym, ze niekto ma hold viac penazi a nedokaze s nimi nalozit. lebo ty si tvrdil, ze mu ich treba zobrat.
Len to tvoje hobby je to spravne a tvoje zaujmy su tie skutocne a hodnotne..? Furt to nevies pochopit, ze pre nejakeho Jozka su rovnako zbytocne ako tie ruske lietadla aj tvoje reproduktory v hodnote vyssej ako 95% aut tu na klube? co keby on povedal, ze ti treba zobrat peniaze?
kto je ta autorita, co povie ze hracka jedneho je lepsia ako hracka druheho?
ale ne, rus to isto ukradol, on je kokot,
to je podobne "ked oni tak aj ja" zmyslanie ako ze ja nemam dpf, ale hen sa pozrite na fabriky dymiace, alebo ja som nezaplatil odvody a dane ale ved fico kradne.
reci o tom racionalnom minani penazi su ako racionalne jazdit do ziliny lebo v trencine sa nemozem ukazat, ze bruno
 
speedfred
Príspevky: 1993
Registrovaný: 3.8.2006
Auto: KTM XBow
Kraj: Žilinský
Bydlisko: EU

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Pondelok, 25. Júna 2018, 08:19

nespomínaj Jožkovo meno nadarmo !
....a mám posledné slovo ja.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 54 neregistrovaných