... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
bnykolass
Autor témy
Príspevky: 709
Registrovaný: 4.8.2012
Auto: vela
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA Ruzinov

Re: OlD_SchOOL_CReW denniček_a tak dalej....

Streda, 29. Októbra 2014, 15:46

Dogg88 napísal:
ze nech to schytas radsej ty ako auto? :lol:


:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
citat tie vase suboje a narazky je top :D
E53 4.4i on
E32 730iA on
E32 740iA on
E32 pickup on
E34 540i on
E34 525i on
E34 525tdsA off
 
Maris99
Príspevky: 42
Registrovaný: 28.8.2009
Auto: BMW E60 525xi LCI
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Nove Zamky SR

Re: OlD_SchOOL_CReW denniček_a tak dalej....

Streda, 29. Októbra 2014, 16:36

Ako vidim moja stara E34 V8 si co to prezila odkedy odisla odomna z NZ:) Hlavne navonok je daka dobita:))))
 
Užívateľov profilový obrázok
bajer88
Príspevky: 337
Registrovaný: 30.1.2013
Auto: vaše mamky
Kraj: Bratislavský

Re: OlD_SchOOL_CReW denniček_a tak dalej....

Streda, 29. Októbra 2014, 19:23

Dogg88 napísal:
ze nech to schytas radsej ty ako auto? :lol:


Nie nie zle si to pochopil pojdem mu ešte niečo dalšie rozbiť keď už tak nech to je poriadne nie ?
 
Užívateľov profilový obrázok
bajer88
Príspevky: 337
Registrovaný: 30.1.2013
Auto: vaše mamky
Kraj: Bratislavský

Re: OlD_SchOOL_CReW denniček_a tak dalej....

Streda, 29. Októbra 2014, 21:27

Maris99 napísal:
Ako vidim moja stara E34 V8 si co to prezila odkedy odisla odomna z NZ:) Hlavne navonok je daka dobita:))))


http://static.carthrottle.com/workspace ... 291850.gif
 
Užívateľov profilový obrázok
Dendo
Príspevky: 1300
Registrovaný: 18.5.2011
Auto: E30 325i
Kraj: Bratislavský

Re: OlD_SchOOL_CReW denniček_a tak dalej....

Štvrtok, 30. Októbra 2014, 09:42

Tak som sa konecne rozhybal aj ja a zacal nieco robit , ved konecne zacalo byt pocasie "idealne" na pracu vonku :mrgreen: . Po cca mesacnom stati (ok raz za ten mesiac som sa bol previezt ked dosli chalani z kosic) som prebral k zivotu moj polovrak/sklad veci ktore sa nezmestia do garaze. Prvotny plan este tak dva tyzdne dozadu bol to aspon umyt pred zaparkovanim do garaze ale akosi to cele padlo a tak som to len odlifroval do garaze a kedze tam este stale zabera podstatnu cast miesta iS motor tak som sa jal ako prve odstranit hnilobu vzadu pri taznom oku kedze okolo auta sa teraz neda aj tak hybat. Nakupene plechy, zakladovka, noznice na plech, a pustam sa do svojej prvej ciastocnej vyvaracky (teda v skutocnosti druhej ale tu prvu by ste vidiet nechceli 8-[. Tiez e30 ale ina). Rozhodol som sa ze do jari je casu dost a teda si dam na praci ako tak zalezat (uvidime ako sa mi to podari :^o ) . V plane su aj dalsie upgrady ktore postupne budem pridavat. Zozaciatku som mal velku chut do prace ale uz po prvom dni stravenom vonku s vrtackou a bruskou ma to dako prechadza :D. Ale ked sa bude dat zavret do garaze s ohrievacom tak by to malo byt v klude 8) . Zatial je to vyrezane tak ako je na poslednom obrazku naznacene, dnes sa snad dostanem aj k zapnutiu zvaracky.

PS: Dufam ze to neskonci ako bnykolasova brokatrot e34 cuker ktoru "vyvara" uz tusim dva roky a zatial je uspesne rozobrata a zahadzana bordelom :lol:
Prílohy
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
Dorifto, repairo, dorifto. The way of the sideways samurai!
E30 M52B25DET
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
bnykolass
Autor témy
Príspevky: 709
Registrovaný: 4.8.2012
Auto: vela
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA Ruzinov

Re: OlD_SchOOL_CReW denniček_a tak dalej....

Štvrtok, 30. Októbra 2014, 09:50

Vypada to cukrovo 8) drzim palce pri vyvaracke a pevne nervy. Ked skoncis nebudes chciet uz nic dalsie vyvarat 8)
Moja cukrova kasna spinka ano uz dva roky. Mam ale cas dalaie 4 kedze som odhlasil na dlhsie aby som mal rezervu na cukrenie :-"
Tesim sa na zajtrajsi update s foto :D
E53 4.4i on
E32 730iA on
E32 740iA on
E32 pickup on
E34 540i on
E34 525i on
E34 525tdsA off
 
Užívateľov profilový obrázok
Dendo
Príspevky: 1300
Registrovaný: 18.5.2011
Auto: E30 325i
Kraj: Bratislavský

Re: OlD_SchOOL_CReW denniček_a tak dalej....

Piatok, 31. Októbra 2014, 08:41

Vcera cestou z prace si tak fakcim v mojej super daily kare a zrazu rachot, akoby som tahal vyfuk po zemi alebo co. Pridavam, brzdim, zatacam, ze ci to nejde z podvozku. Ale stale to iste . Uz som si predstavoval co tak asi uvidim ked vystupim a pozrem pod auto. Zastavil som pri ceste , obzeram , nic... asi po 10s mi doplo ze rovno nad hlavou sa mi premava vrtulnik dost nizko nad zemou :-# . Tak s myslienkou ze som uz fakt pripeceny som zasa sadol do auta a siel dalej domov. Sa mi to nezdalo ze by sa moje nekazove daily dokazalo pokazit. Nastastie tomu tak nebolo :D. Bol som si v tesku nakupit centrofixku a pravitko (citil som sa ako pri davnych nakupoch do skoly), a siel do garaze. Vymeral, vystrihol brand new plech a zacal ho tvarovat. Ked uz sa mi to zdalo OK tak som to tam zacal bodovat, a prave v tej chvili som zistil ze som na vyvaracku totalne lavy :mrgreen: . Neviem ci je to tym ze som zvaracku nepouzival uz riadne dlho, okrem dvoch zvarov na vyfuku, alebo som len jednoducho... nesikovny 8-[ . Pracoval som do 22:00 hod (nocny klud) takze dnes to cele este poobrusujem a bude to vyzerat inak, ale aj tak mam z toho riadne zmiesane pocity. Nevadi, bud sa do toho dako dostanem alebo tak dodrbem aj podlahu :twisted: . Ak mate niekto nejaku uzitocnu radu co by mi mohlo pomoct zlepsit sa tak sem s nou, rad si necham poradit :smile:
Prílohy
vyvar1.jpg
vyvar2.jpg
vyvar3.jpg
vyvar4.jpg
vyvar5.jpg
vyvar6.jpg
Dorifto, repairo, dorifto. The way of the sideways samurai!
E30 M52B25DET
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
F!z:k
Príspevky: 763
Registrovaný: 9.6.2008
Auto: E36, E32
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: OlD_SchOOL_CReW denniček_a tak dalej....

Piatok, 31. Októbra 2014, 10:47

bajer88 napísal:
začína mi chýbať fizik
kde sa tulaš ? :(

Jááj fizik musi rarovat zbierku dielov kedze prisiel o dva sklady :D Tak lame palubky a tapacire do kosa, pivnicu si tapetuje svetlami, ladvinami, vanami a tak :D
Obrázok
Obrázok
Preco je havran ako pisaci stol?
Obrázok
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
F!z:k
Príspevky: 763
Registrovaný: 9.6.2008
Auto: E36, E32
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: OlD_SchOOL_CReW denniček_a tak dalej....

Sobota, 1. Novembra 2014, 11:44

Ghetto style
Prílohy
31102014224.jpg
Preco je havran ako pisaci stol?
Obrázok
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Dendo
Príspevky: 1300
Registrovaný: 18.5.2011
Auto: E30 325i
Kraj: Bratislavský

Re: OlD_SchOOL_CReW denniček_a tak dalej....

Pondelok, 3. Novembra 2014, 10:01

1-2-3 , Dendo nespí... Zadná hniloba je vyvarená. Nevyzera to uplne tiptop ale, cert to ber, hlavne ze je tam plech a nie hniloba skrz. Este stale som sa nenaucil pouzivat git :mrgreen: . Preto to aj po gitovacke vyzera tak ako to vyzera. V piatok sa ku mne vecer pridal aj Fizik aby ochutnal trocha z mojej nezamenitelnej kazdovecernej ghetto garazovej atmosfery - chladný vecer, 2-3 mikiny na sebe, tmava ulicka kde jediny svietiaci bod je osamela garaz kde iskri zvaracka a z reprakov sa nesu tie prave oldschoolove skladby od Onyxa, ODB, a podobne, k dotvoreniu uplnej atmosfery Bronxu v r.1988 nechyba samozrejme ani nedaleky kanal z ktoreho sa dramaticky pari. Celkom to vystihuje fotka ktoru Fizik pridal :thumbup: . Stihol som si pri praci samozrejme aj kvalitne dojebat prst ked sa mi podarilo si pod necht pichnut este zeravy zvaraci drot :roll: . V sobotu zmizol iS motorcek z garaze tak je konecne viac miesta a mozem sa pomalicky pustit do podlahy pod spolujazdcovymi nohami. Odkedy sme robili e36ku tak somnou na posteli byvaju dve moje BBS 8-[ , uz ich nebolo kam dat a v garazi bolo treba uvolnit miesto. No a kocur si dako na ne zvykol a zacal na nich spavat :D . Este minuly tyzden ma na orione zastavila po ceste do garaze hliadka ktora pomaha a chrani. Otocili sa zamnou na hlavnej a sli az ku garazi. Reku pan vodic nesvieti vam SPZ :twisted: . Zapnem parkovacky, idem za auto - spz svieti v plnej krase, tak vravim "ale ved svieti", prisli obaja za auto a pozeraju :-s :-s :-s . Ale.... Ale... Nesvietila vam! "Ale ved vidite ze svieti". Nevedeli ze co s tym tak mi podal papiere so slovami :dajte si to dokopy..." aj ked, neviem ze co si mam dat dokopy ked to osvetlenie funguje :D . No aby som len nekecal tak aj dake fotos.
Prílohy
kocour.jpg
vyvar7.jpg
vyvar8.jpg
vyvar9.jpg
vyvar10.jpg
vyvar11.jpg
Dorifto, repairo, dorifto. The way of the sideways samurai!
E30 M52B25DET
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Dendo
Príspevky: 1300
Registrovaný: 18.5.2011
Auto: E30 325i
Kraj: Bratislavský

Re: OlD_SchOOL_CReW denniček_a tak dalej....

Pondelok, 3. Novembra 2014, 10:27

A este jedna pracovna :D
Prílohy
vyvar12.jpg
Dorifto, repairo, dorifto. The way of the sideways samurai!
E30 M52B25DET
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: OlD_SchOOL_CReW denniček_a tak dalej....

Pondelok, 3. Novembra 2014, 10:40

A co ti nejde s gitom? Keby daco napis, vysvetlime, ukazeme :thumbup:
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
Užívateľov profilový obrázok
bnykolass
Autor témy
Príspevky: 709
Registrovaný: 4.8.2012
Auto: vela
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA Ruzinov

Re: OlD_SchOOL_CReW denniček_a tak dalej....

Streda, 5. Novembra 2014, 08:36

Na praci s gitom este musime popracovat :P Musime ale viacej burat aby bolo co gitovat :roll:
Musime skoncit ako patova byvala sedma kde bolo vsade 0.5cm gitu :D
Vcera som aj ja pracoval na aute. Urobil som s auta street legal. Vsetky veci mne potrebne som musel odstranit a nahodit na auto 15cky. Dneska mi ho odtahovka dotiahne na polianky tak dufam ze pojdem s umevom v dvojke v omedzovaci namieste domou :-({|=

10799247_10202866000423304_1797815737_n.jpg
E53 4.4i on
E32 730iA on
E32 740iA on
E32 pickup on
E34 540i on
E34 525i on
E34 525tdsA off
 
Užívateľov profilový obrázok
Dendo
Príspevky: 1300
Registrovaný: 18.5.2011
Auto: E30 325i
Kraj: Bratislavský

Re: OlD_SchOOL_CReW denniček_a tak dalej....

Streda, 5. Novembra 2014, 09:11

bnykolass - vyzera to tak civilne ked tam netrci to hydropádlo :D.
Vcera som sa donutil ist do garaze pokracovat v pracach na aute. Doteraz rozmyslam ci to nahodou nebola chyba :D. Moj lestenkovy sen sa rozplynul ako dym za vyfukom. Ako sa hovori, sladka nevedomost... Oficialne prehlasujem ze moja tricka je stocena, burana lepenica. Co som sice vedel uz davno ale teraz to viem aj podlozit :D . Myslim ze vela komentaru to nepotrebuje, z fotiek je ocividne ze ta kasna je na spolujazdcovej strane akasi..... dotrhana, dolamana... Nemam este celkom presnu predstavu co s tym, ale zrejme to dako skusim vytiahnut a zvarit, a vystuzit. Takisto nemam moc predstavu ako urobit ten prah ktory je odhnity od podlahy v prednej casti. Rozhodol som sa ze prahy menit nebudem len ich poopravujem a vystuzim, lebo auto nema moc vyznam do detailu vyvarat ked hrozi ze to volakde plesknem. Takze nejaka ucelova oprava aby to fungovalo a aj dako snad vyzeralo a to je asi tak vsetko. Viac povedia fotky. Kazda rada ako s tym cosi spravit je vitana (aj take ako : kasna je suca do srotu a neoplati sa robit :-D ).
Prílohy
hnl1.jpg
hnl2.jpg
hnl3.jpg
hnl4.jpg
hnl5.jpg
hnl6.jpg
hnl7.jpg
hnl8.jpg
hnl9.jpg
hnl10.jpg
Dorifto, repairo, dorifto. The way of the sideways samurai!
E30 M52B25DET
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
4dams
Príspevky: 813
Registrovaný: 21.10.2009
Auto: e34 TDS/A & e34 538i
Kraj: Zahraničie

Re: OlD_SchOOL_CReW denniček_a tak dalej....

Streda, 5. Novembra 2014, 13:43

Podľa mňa nič hrozné, moja ex-tds bola na tom horšie. Najhoršia robota na tom celom je podľa mňa očistiť ten gumoasfalt či čo to je... Držím palce

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: eld a 89 neregistrovaných