... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

obchodna sekcia
 
heroe
Autor témy
Príspevky: 2379
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Re: [E46 330Ci] Príbehujeme....

Nedeľa, 18. Augusta 2013, 13:49

Norko díky že mi chceš poradiť, ale asi si zle čítal, práveže nič z toho čo si ty menil, okrem svečok...... som ja nemenil, peneži fakt nemám toľko :lol: . Asi si nepochopil prvú stránku príbehu, tam som dal všetky opravy vrátane tých čo si robil ty :wink: . Mení sa len to čo je pokazené, akurát tú váhu vzduchu chcem vyskúšať.....

Akurát ti chcem povedať, normálne sa hambím za to...... že teraz po ringu sa mi zdá ako keby jazdilo tak ako má aj všetko menej buchoce možno sa sam opravilo...... :oops: Ale to bude asi blbosť. Pokiaľ sa teda jedná o pocity tak tie sú klamlivé asi. :lol:

Môj problém je ako hovorím problém ktorí rieši veľa ľudí a už aj ja som sa utvrdil, že to bude váhou vzduchu. Problém je že ti to nemôžem ukázať lebo naozaj nvm kedy to bude problémovať a kedy nie.
 
Užívateľov profilový obrázok
m4x
Príspevky: 2228
Registrovaný: 15.12.2007
Auto: E60 545i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Pressburg - Long parts

Re: [E46 330Ci] Príbehujeme....

Nedeľa, 18. Augusta 2013, 15:57

sry preklepy na telefone, firefox mi stale crashoval :D

ja chcem zretusovat svoje diskt a na foto ta farba pripomina moju farbu diskov a nemam sajn co to je za farbu, na slnku sa ligoce do takej perly a tu to vyzeralo podobne..chcem to zanechat vo farve ako teraz :)
!!! Obrázok ???
 
heroe
Autor témy
Príspevky: 2379
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Re: [E46 330Ci] Príbehujeme....

Nedeľa, 9. Marca 2014, 22:38

Takže aby som sem niečo prihodil po čase, zrazová sezóna je za nami a ja som sa zúčastnil 4 zrazov, a to Pezinskej baby, Dobrej Nivy, Slovakia ringu a BMW Rh+ zrazu , všetky mali niečo do seba tak sem upnem aspoň pár fotiek, ktoré ste mi nevedomky urobili :thumbup: A jedno video čo mám z Ringu :thumbup:

Ďalej jedného krásneho dňa som začul na aute také plechové šúchanie zľakol som sa že odišlo ložisko :shock: , no zbytočne. Stačilo vyskočiť z auta, prejsť k zadnému kolesu a hneď bolo vidieť o čo sa jedná......... Ešte že nám inžinieri z BMW namotovali senzory opotrebenia brzdových doštičiek na PZ a LP koleso =D> ........ Ja som samozrejme už na LZ kolese išiel kov na kov a to tak, že aj kotúč bol zodratý....... PP koleso malo asi ešte 1 mm doštičky....... Takže som si mohol splniť ďalšiu túžbu (keďže predné kotúče už triasli, aj keď zaujímavé je že pred návštevou Ringu triasli viac ako keď som odtiaľ odchádzal :twisted: ). A tou boli vŕtané kotúče :roll: voľba padla na Zimmerman Sport plus doštičky tak isto Zimmerman. \:D/

Čo sa bŕzd týka, ešte Vám neviem povedať aké mám pocity lebo som ich ešte ani nezabehol napriek tomu že už sa 800 km točia na kolese :-k . Ešte som z nich nezoškrabal ani farbu poriadne :lol: . Trasenie volantom však zmizlo :thumbup: . Dole pár fotiek.

Edit: Kedze tento prispevok vznika asi pol roka, tak ho este doplnim. 8)

Brzdy uz su zabehnute (robil som to presne podla navodu k nim, az mi bolo zle z toho pridat, zabrzdit, pridat, zabrzdit, ](*,) krutil som sa medzi kruhacmi pri TESCU a v Trencianskej Turnej). Mozem povedat ze som na mieru spokojny. :thumbup: Brzdy sa daju lepsie davkovat a v extremnych situaciach brzdia trosku lepsie ako seria, ale naozaj len trosku. Avsak nevadnu tak skoro. Za mna odporucam ich.

Od augusta minulého roka sme stihli kúpiť aj byt vTN, čiže veľa peniažkov namiesto toho aby som lial do auta, ako správny BMWčkar, lejem do bytu. :evil: Autíčko nám s ním krásne pomáha, všetko už viezlo a nech mi nik nehovorí že coupe je nepraktické. Predavačka z NAYka síce skoro odpadla keď videla do čoho ideme dávať práčku ale vošla sa =D> :mrgreen: .

Dalej som riesil ze mi po dlhej dobe zacalo zasa vypinat a zapinat jedno svetlo. ](*,) Raz v noci na dialnici cestou do Michaloviec, zhaslo jedno svetlo, tak reku dobre sak vidim aj tak a naraz mi vyplo aj druhe, skuste si predstavit co sa udialo v mojich crevach pri 140 km/h bez svetiel v tme.......Vytiahol som vybojky vymenil a bolo jasne ze je to vybojkou, tak som trosku posurfoval pocital tuto na fore a rozhodol som sa pre OSRAM Cool Blue Intense vybojky (obe samozrejme) a mozem povedat ze je to o 50% lepsie, ale stale sa mi zda ze nic moc. Tak som dalej cital a zistil ze pri mojom nazde (cca 297k km), uz su cocky uplne v pecku a nemaju vlastnosti ake mali po vyrobe, cize urcite sa dostane aj na repas, resp. instalaciu novych projektorov. Len musime nasetrit zasa nejake peniazky. Stala sa mi taka vtipna prihoda v suvislosti s tymto. Hned ako som kupil vybojky som ich supol do svetiel, ale bol husty dazd, tak som nevidel rozdiel. Dalsi den sme boli v Banskej Bystrici, vecer ideme odtial a nic nevidim, pindal som ako chora vrana ze som zasa kupil nejaku chujovinu, zapol som dialkace a ona bola hmla....... Cize za mna OSRAM Cool Blue Intense odporucam. =D>

Okrem toho vznikol u mna dalsi problemim z autom ktory zatial este pretrvava, jedna sa o starter, ten ked je zohriaty tak iba roztoci ale nevysunie sa, teda niekedy startujem aj na 5 krat...... zaujimave ale je ze ked je auto studene vzdy chyti na ako sa hovori BRNK. Musim to dat urobit. Lebo vzdy problemuje ked je okolo milion ludi alebo ked sa ponahlam niekam. :oops:

No a ešte som jedného krásneho dňa išiel do McDrivu, hladný ako sviňa a keďže vždy chodím na tesno k okienku nech sa nemusím naťahovať tak aj teraz som išiel a prásk ho :shock: potom plač :cry: . Zrkadlo v riti :roll: . No zohnal som jedno od ROMMYho tak som si z nich vyskladal jedno funkčé a lietam ďalej ako drak.

Vela ludi sa ma dalej pyta kolko to auto zerie, ja sa v podstate drzim stale toho co mam v podpise. No tento tyzden sa mi stala zaujimava vec. Natankoval som v Trencine plnu nadrz na Benzinolke za mostami po 1,364 za liter obyc 95 (alebo tak nejako to bolo proste najlacnejsie), isiel som do Havlickovho Brodu (nie po dialnici, cesku dialnicnu nemam) a spat do TN, dalsi den ZV (dost nakladacky na moj vkus, dost sme sa ponahlali) potom pianko do TR, niekde v Kremnici som si vsimol ze mi uz dlho ukazuje 1/4 nadrze a dojazd okolo 200 km, pozrel som na pristrojovku a tam svietilo cca 720 km. Cize ma hned napadlo ze sa zasekol plavacik v nadrzi, ani ma nenapadlo ze by to mohla byt pravda.......Proste 950 km spravit na nadrz neslo do hlavy ani mne. Tak som nabral za 20euri (cca 14 litrov) nech zistim ci sa pohne plavacik. Samozrejme ze sa pohol hned vyskocil na 1/2 nadrze a dojazd na 400 km. Co z toho vyplyva? Ratajte sami nadrz ma 62 litrov.... :roll: :twisted:

Po tejto ceste som sa vsak presvedcil o niecom comu som nechcel verit. Auto islo normalne cely cas bez vykonovych problemov dokonca pri merani pruzneho som mal pod 6,5s, a nie 6,9 ale este menej. Doteraz som tankoval IBA shell fuelsave 95, po celom slovensku, cize nie z jednej pumpy. Teraz ked som zobral z tej benzinolky obycajnu 95, z nadrze v ktorej podla mna plavaju ryby okrem ineho.....tak auto ide normalne. Mozno to je len nahoda, ale urcite teraz skusim capovat cokovek ine a uvidime co sa stane. Ked nic ine tak je mi dostatocnym dokazom ze som najazdil o cca 100-150 km viac ako som na nadrz zvyknuty najazdit ked idem dlhe trasy (preto som si myslel ze sa to zasa pojebalo :mrgreen: ).

No a posledny upgrejd (dovod cesty do Havlickovho Brodu) je gtr carbon kapota, z ktorej mam neskutocnu radost, zvuk motora je krasne pocut ale pri kludnej jazde ani moc nie. Kapota bohuzial nejako moc dobre nesedi a uz som ju stihol pri dopasovavani aj poskodit, lebo je velmi krehucka..... Ale nemam pocit ze by bola zle urobena, skor bola asi niekde velmi dlho opreta o stenu, lebo na jednej strane sedi dobre a na druhej nic moc.... :shock: ale mozem mat aj ja auto po totalke cele krive :mrgreen: , este to poriadne dopasujem a uvidime co to spravi. Touto cestou by som sa chcel aj opytat ako opravit, prasnuty a odlupeny lak (alebo zivica ci co to je) na kapote pretoze ked som pritlacil na nu tak mi to puklo, samotny carbon je v poriadku len ta priehladna vrstva mi praskla a kusok sa odlupol na dvoch miestach..... Vaha kapoty aj s prilepenymi ladvinkami je 12,3 kg presne. Origo som nevazil, ale ked som ju daval dole tak som sa skoro posral. Tipujem minimalne 5 az 7 kil rozdiel, a o to mi hlavne islo, o vahu....

Dalsie veci na riesenie, priatelka musi rozhodnut ake listy ci black alebo chrom (teda aj grill), to je mne osobne uplne jedno a je to len na jej rozhodnuti, podla toho sa doladia samozrejme aj znaky BMW, dalej nasleduje vymena oleja, praveho zadneho loziska, ktore jedrn cas hucalo dost a teraz zasa huci menej......Olejovy separator by som chcel prehodit aj s hadicami lebo su dodzubane odkedy som menil vanos tesnenia.... Potom, asi aspon sam obrusim hrdzu a streknem sprejom nech nechodime ako cigani. Celolak mam na haku, aj ked by neuskodil, uz nikdy nebudem lakovat auto v lakovni. Su to podla mna vyhodene peniaze do luftu a ked mi zabil chalanisko 260€ za dva blatniky tak som skoro odpadol...... :shock: to radsej najazdim 2400 km ako cigan..... No a posledne co by som chcel je dat dokopy podvozok a nahodit vytuzeny H&R cup kit 35/20 mnam........ Zatial este popritom budem cihat na CSL kufor v carbone.

Prikladam fotky co sa u mna nazbierali za poslednych 7 mesiacov posnazim sa chronologicky. Hadam sa podarilo.....
Prílohy
DSC_0636.jpg
DSC_0635.jpg
DSC_0634.jpg
čerstvo dovezená
IMG-20131218-WA0002.jpg
umývaj umývaj
IMG-20131218-WA0002.jpg (49.75 KiB) 1976 zobrazení
IMG-20130810-WA0009.jpg
"Prečo nám tam dávajú kameru?"
IMG-20130810-WA0009.jpg (80.75 KiB) 1976 zobrazení
IMG-20130810-WA0008.jpg
s H@wky-m
IMG-20130810-WA0008.jpg (64.66 KiB) 1976 zobrazení
IMG-20130810-WA0007.jpg
Cesta na Ring
IMG-20130810-WA0007.jpg (52.19 KiB) 1976 zobrazení
IMG-20130810-WA0005.jpg
Cesta na Ring
IMG-20130810-WA0005.jpg (49.04 KiB) 1976 zobrazení
DSC_0608.jpg
okienko v McDrive
DSC_0570.jpg
podlahy do bytu
DSC_0569.jpg
lowered by podlahy do bytu
DSC_0541.jpg
robíme na byte
DSC_0540.jpg
robíme na byte
DSC_0535.jpg
half winter paket
DSC_0522.jpg
brzdy na aute
DSC_0520.jpg
zadný na aute
DSC_0519.jpg
predný kotúč
DSC_0517.jpg
otvárame
DSC_0516.jpg
vytúžený balík
DSC_0515.jpg
len tak
DSC_0505.jpg
zajebaniš paket
DSC_0028.jpg
z Dobrej Nivy
1094590_638526772826889_991813970_o.jpg
z Dobrej Nivy
1077837_639725686040331_139161258_o.jpg
z Dobrej Nivy
 
heroe
Autor témy
Príspevky: 2379
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Re: [E46 330Ci] Pol roka bez upgrejdu :D

Nedeľa, 9. Marca 2014, 22:45

Ďalšia várka..... samozrejme že som to dal naopak :lol: :lol: :lol:
Prílohy
DSC_0639.jpg
DSC_0638.jpg
DSC_0637.jpg
dojebabrané
 
noro535i
Príspevky: 636
Registrovaný: 7.12.2009
Auto: e34 535i turbo
Kraj: Trenčiansky

Re: [E46 330Ci] Pol roka bez upgrejdu :D

Streda, 12. Marca 2014, 13:55

Jeba ty cigan :D tesim sa s tebou,ale tu totalku si mohol si odpustit :D ziadna nebola...a benzin na shelke je kokotina zo slownaftu ako aj ostatne.omw a agip si palivo dovazaju...ako aj lukoil z ruska ja som tankoval prevazneluk.a aj to mohol byt ten problem benzin a nie ze ja som ti preddal kokotinu :D
 
noro535i
Príspevky: 636
Registrovaný: 7.12.2009
Auto: e34 535i turbo
Kraj: Trenčiansky

Re: [E46 330Ci] Pol roka bez upgrejdu :D

Streda, 12. Marca 2014, 13:58

A kapotu oprav tak ze zozen tu zivicu niekde na google pohladaj podla carbon fiber mould
 
Užívateľov profilový obrázok
lawbreaker
Príspevky: 159
Registrovaný: 16.7.2013
Auto: BMW E46 320ci
Kraj: Žilinský
Bydlisko: RK-TN

Re: [E46 330Ci] Pol roka bez upgrejdu :D

Streda, 12. Marca 2014, 14:27

tie tvárnice v kufri...si naložil :mrgreen:
inak autíčko som obkukoval ešte kým stávalo na M. Rázusa
ex: E46 320ci Orientblau
now: Audi A4 B7 Avant 1.8T quattro Lava-gray
 
heroe
Autor témy
Príspevky: 2379
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Re: [E46 330Ci] Pol roka bez upgrejdu :D

Piatok, 14. Marca 2014, 12:03

noro535i napísal:
Jeba ty cigan :D tesim sa s tebou,ale tu totalku si mohol si odpustit :D ziadna nebola...a benzin na shelke je kokotina zo slownaftu ako aj ostatne.omw a agip si palivo dovazaju...ako aj lukoil z ruska ja som tankoval prevazneluk.a aj to mohol byt ten problem benzin a nie ze ja som ti preddal kokotinu :D

:lol: Jasne ze si mi predal hrdzavu mrdku :lol: :lol: :twisted: ale nie, dobre je to auticko mam ho rad, ale fakt som zostal prekvapeny kvoli tomu benzinu, nvm teraz takujem tu na lukoile co mam pri dome ako vchadzas do TN od dubnice. Fak sa mi zda ze to ide dobre.

noro535i napísal:
A kapotu oprav tak ze zozen tu zivicu niekde na google pohladaj podla carbon fiber mould

Dikes :thumbup: uz som to studoval len sa na to asi moc necitim. Pisal som uz nejakym chalanom v CZ co sa zaoberaju vyrobou ci by mi to nevedeli opravit tak uvidime. O:)

lawbreaker napísal:
tie tvárnice v kufri...si naložil :mrgreen:
inak autíčko som obkukoval ešte kým stávalo na M. Rázusa

Jop to bolo este ked sme byvali v podnajme, inak podla mna najlepsejsie miesto na byvanie v TN :thumbup: . Teraz stoji schovate vo dvore na svojom vlastnom miestecku. Je to pracant, povozilo tolko materialu co ani niektore sluzobne berlinga nie :mrgreen: .

Plus dam fotecku z mobilu dal som ho umyt konecne tam pri baumaxe, za 8,90€ umyte som spoko chalani si robia dobre svoju robotu :thumbup: .
Prílohy
DSC_0646.jpg
 
heroe
Autor témy
Príspevky: 2379
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Re: [E46 330Ci] Pol roka bez upgrejdu :D

Utorok, 19. Augusta 2014, 14:47

Znova sa po dlhšom čase ozývame, autíčko jazdí v podstate bez problémov, dali sme nastriekať blatníky vo Veľkých Bierovciach, podmienkou bolo aby boli aspoň čierne a nie cigánsky hrdzavé, a čím bližšie k odtieňu auta tým lepšie, výsledok nie je dokonalý ale co bys chtěl za 100€ :lol: :lol: :lol: , som spokoloko som zvedavý kedy tam zasa vybehne hrdza......

Dopasovala sa kúsok ešte tá GTR kapota, ale je to čínsky šunt čiže je to celé krivé a dojegabané....... hlavne ale že je to ľahké o to mi prioritne išlo.

Ďalej sme boli na Dobrej Nive kde sme sa vybláznili trošku na slalome a zajazdili aj celkom dobrý čas nebyť jedného padnutého kuželu tak by to bolo aj na bedňu :evil: . Fotky nemám žiadne nikto takú mrdku nechce fotiť :lol: , tu je nejaké video.

hádajte ktorý som ja :shock: , ale zvuk je dobrý =D>

No a konečne som si našiel čas nechať premetrať tlaky na motore výsledok:
1. 14 2. 13,5 3. 10,5 4. 11 5. 14,5 6. 13,5
Trošku som sa zľakol ale fŕkli sme trochu oleja tak kde bola malá kompresia a:
4. 14 5. 13,5

Z toho teda vyplýva, že sú priestne krúžky v riti auto žerie olej, zatiaľ dolievam, ale rozmýšľam že by som to dal na generálku, z domu to auto už nepôjde a má čerstvo po 300k km tak si zaslúži hádam :roll: , ale nemám ani potuchy koľko by to mohlo stáť a kto mi to urobí poriadne. Pomimo toho pri 2. a 6. sviečke bol olej neviem či neboli poriadne dotiahnuté alebo to bude tesnením, ktoré som asi zle založil keď som menil VANOSOVé tesnenia....... ale aj okolo veka ventilov slzí tak to musím tiež dať urobiť a tentoraz PORIADNE :evil: . Pôvodne som myslel že sa všetko stráca cez separátor a odjebané hadice, ale asi nie len tam :lol: . Btw. Separátor som chcel objednať v aftermarket obchode.....aj s hadicami cca 200€, ale zavolal som predtým do T.O.B. Trenčín (autorizák) a čuduj sa svete cena cca 150€....... Záver si urobte aký chcete ](*,) .

Musím si ale nasypať popol na hlavu, long life interval výmeny oleja sme kurva natiahli........ nemám vôbec čas vymeniť olej aj so separátorom, vlastne ho iba dolievam (dolievam ho dosť, tak mám pocit že je tam furt nový :lol: ). No neni to cuker no.....

Ešte by som potreboval jednu radu, teraz cez leto sa mi zahmievajú okná na aute, kabínový filter je suchučký, samozrejme deje sa to iba vtedy keď je vypnutá klíma, cítim normálne vlhký vzduch z fúkarov, vie mi niekto poradiť čo s tým??? Ja si myslím že je niekde upchatý odvod kondenzátu z klímy......Lebo mláčku kondenzátu pod autom z klímy som hádam ešte ani nevidel (respektíve iba raz za 4 roky čo ho mám). Ale netuším kde sú nejaké kanáliky ktoré by som prečistil a ako to urobiť. Díkes

Dneska som konečne chcel poumývať poriadne autíčko procedúra samozrejme neskončila, kvôli dažďu. Stihol som akurát, šampónom poriadne prebehnúť, turtlewax prewax cleaner a black detailer. Ostatné už sa nedalo, tak zajtra ďalší pokus, aspoň dve fotky pred a po. (TURTLEWAX BLACK BOX super vecička na čierne autá)
Prílohy
DSCF5141.JPG
DSCF5142.JPG
 
heroe
Autor témy
Príspevky: 2379
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Re: [E46 330Ci] Dážď a iné kalamity

Piatok, 22. Augusta 2014, 18:16

Sľúbené fotky, nakoniec sa nám podarilo to dovoskovať =D> .

Ďalej som dolial za 1000km cca 2-3 dcl oleja, uvidíme aký bude ďalší trend :-s trošku dosť ma ale tie tlaky serkajú musím prezistiť kto je ochotný to pre mňa pretesniť :evil: .

Vyčistil som K&N vložku do airboxu =D> ale asi som tam dal veľa oleja :lol: , uvidíme čo na to váha vzduchu :shock: .

Ozaj autíčko už má za sebou 301000 km a nechalo ma iba dva krát =D> (raz dojegabaný alternátor a raz dojegabané palivové čerpadlo v nádrži), ale mám ho rád aj tak :bmwball:

fotky samozrejme naopak :evil: :evil: :evil:
Prílohy
DSCF5150.JPG
DSCF5149.JPG
DSCF5147.JPG
DSCF5146.JPG
DSCF5145.JPG
DSCF5144.JPG
DSCF5143.JPG
 
noro535i
Príspevky: 636
Registrovaný: 7.12.2009
Auto: e34 535i turbo
Kraj: Trenčiansky

Re: [E46 330Ci] Dážď a iné kalamity

Pondelok, 25. Augusta 2014, 10:22

Matejko 2-3dcl na 1000?a stratené tlaky prosím zastav sa za nami už konečne nech ti to vysvetlím keby mas tlaky fuč tak to auto nepôjde vôbec.gufera ventilov sú v akom stave:) a mne to tiež papalo 2-3dcl myslím že to je bežná vec dolievat
 
Užívateľov profilový obrázok
johnny808
Príspevky: 231
Registrovaný: 9.1.2012
Auto: E46 330ci
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Valaská/Martin

Re: [E46 330Ci] Dážď a iné kalamity

Pondelok, 25. Augusta 2014, 10:57

Krása, ako si ho navoskoval, až ho nespoznávam :D ... blatníky sa tiež podarili na 1* :thumbup:

PS: našiel som fotku zo zrazu, kde tvoju mrdku fotili :wink:
Prílohy
aaaa.jpg
aaaa.jpg (91.44 KiB) 1323 zobrazení
E46 BR(MT)-330CI dark/red
 
Užívateľov profilový obrázok
lawbreaker
Príspevky: 159
Registrovaný: 16.7.2013
Auto: BMW E46 320ci
Kraj: Žilinský
Bydlisko: RK-TN

Re: [E46 330Ci] Dážď a iné kalamity

Pondelok, 25. Augusta 2014, 11:40

noro535i napísal:
Matejko 2-3dcl na 1000?a stratené tlaky prosím zastav sa za nami už konečne nech ti to vysvetlím keby mas tlaky fuč tak to auto nepôjde vôbec.gufera ventilov sú v akom stave:) a mne to tiež papalo 2-3dcl myslím že to je bežná vec dolievat


ja som teraz dolieval 3dcl na 10000 (desaťtisíc!) km
ex: E46 320ci Orientblau
now: Audi A4 B7 Avant 1.8T quattro Lava-gray
 
heroe
Autor témy
Príspevky: 2379
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Re: [E46 330Ci] Dážď a iné kalamity

Pondelok, 25. Augusta 2014, 20:06

Kurňa už tri dni sliedim či mi niekto napísal niečo do príbehu :lol: :lol: :lol: .
noro535i napísal:
Matejko 2-3dcl na 1000?a stratené tlaky prosím zastav sa za nami už konečne nech ti to vysvetlím keby mas tlaky fuč tak to auto nepôjde vôbec.gufera ventilov sú v akom stave:) a mne to tiež papalo 2-3dcl myslím že to je bežná vec dolievat


prvaže Norko, to nie je bežné lebo výmenu predtým nezožrala nič, resp. keď sa išiel meniť tak bolo ešte furt dosť nad minimom. Takže viem spoľahlivo že to olej žrať nemôže pokiaľ je to v poriadku :wink: . Tlie tlaky zasa nie sú také zlé.... 8-[ čo by za také dali iné autá :lol: , ale áno určite to má vplyv na výkon. :evil: . Guferá ventilov netuším v akom sú stave, aby som ti pravdu povedal ani netuším ako a kde to pozrieť..........

johnny808 napísal:
Krása, ako si ho navoskoval, až ho nespoznávam :D ... blatníky sa tiež podarili na 1* :thumbup:

PS: našiel som fotku zo zrazu, kde tvoju mrdku fotili :wink:

Bývali časy keď bolo takto načačané každý mesiac max každý druhý, teraz mám z toho ale väčšiu radosť :lol: . Ale ďakujem Janko. =D> To je aj jediná fotka, a ešte je aj nejaká nepodarená alebo čo :evil: . Niečo na nej chýba, kto uhádne čo (znak nie) môže ísť so mnou na slalomové kolo na Dobrej Nive 2015 :lol: :lol: :lol: .

lawbreaker napísal:

ja som teraz dolieval 3dcl na 10000 (desaťtisíc!) km

Presne tak by to malo byť, tzn. že až do výmeny netreba dolievať v podstate :thumbup:
 
Užívateľov profilový obrázok
johnny808
Príspevky: 231
Registrovaný: 9.1.2012
Auto: E46 330ci
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Valaská/Martin

Re: [E46 330Ci] Dážď a iné kalamity

Pondelok, 25. Augusta 2014, 21:37

heroe napísal:
Bývali časy keď bolo takto načačané každý mesiac max každý druhý, teraz mám z toho ale väčšiu radosť :lol: . Ale ďakujem Janko. =D> To je aj jediná fotka, a ešte je aj nejaká nepodarená alebo čo :evil: . Niečo na nej chýba, kto uhádne čo (znak nie) môže ísť so mnou na slalomové kolo na Dobrej Nive 2015 :lol: :lol: :lol: .

I don't know, čo na tej fotke okrem znaku chýba. Tipoval by som streknutý nárazník alebo sportsitze. Ale asi to bude niečo skôr z funkčného hľadiska ako z vizuálneho (ako napr. ďalšie odľahčenie).
E46 BR(MT)-330CI dark/red

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 55 neregistrovaných