... všetko o BMW ...

Moderátor: voMacK

banner

mexican
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky

Re: Veci, ktore Vam vadia a veci, ktore sa Vam pacia na vasej G30/G31

Sobota, 11. Mája 2019, 19:53

stanleyy napísal:
k tej Audi - mne uplne stacila na A6 mrznuca navigacia a obrazovka, ktora sa velmi casto a velmi rada nevysuvala.
Najlepsi bol lagging cuvacej kamery, ktory ma stal lakovanie naraznika.
Audi nikdy viac.

Z oboch vecí čo píšeš sa mne na A6 neprihodila ani jedna. I keď je pravda že od určitej doby displej pri zasúvaní sa dnu vydával kedy tedy nejaké pazvuky. Ale vždy sa vysunul aj zasunul. Takže to mohol byť problém týkajúci sa pár kusov.
Tie veci o ktorých píšem ja mne pripadajú že to nie je kusový problém môjho auta ale celoplošný zlý design. Skrátka u BMW ako keby nad jednoduchými vecami nikto nerozmýšlal a veľa vecí je tam skrátka odfláknutých.

U Audy si nejako neviem vybaviť na nič čo by mi strpčovalo život na dennej báze.

stanleyy napísal:
BMW ma svoje glitche, ale ma vela veci aj premakanych a aspon nakodenych poriadne.
Niekedy si skúsim nájsť trochu času a nejakú takú vec nájsť.

Aby som nezabudol, písal som už o zmätočných pokynoch navigácie v G31? Napríklad že ak zadám nejakú adresu nachádzajúcu sa fyzicky blízko diaľnice, tak navigácia ma na dané miesto nenaviguje na skutočnú cieľovú adresu, ale mi radí aby som z diaľnice zišiel dolu cez zvodidlá na mieste kde sa nenachádza žiaden zjazd?
Alebo že na mieste kde je veľká diaľničná križovatka a nikam nepotrebujem odbočiť, tak navigácia povie že sa mám zaradiť do toho odbočovacieho pruhu čo ide už mimo diaľnice, nikam z neho neodbočiť a vrátiť sa z neho nazad na diaľnicu.
Alebo že nechám si uložiť aktuálnu polohu vozidla ako kontakt a ono mi to uloží nejakú adresu nachádzajúcu sa niekoľko 100 metrov od mojej aktuálnej polohy, pričom v navigácii vidím že poloha auta na mape zodpovedá skutočnosti.
Takéto chujoviny mi nerobila ani navigácia v E46
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných