... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
renzo
Príspevky: 26
Registrovaný: 21.5.2017
Auto: 530 e39
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Prasknute celne sklo

Pondelok, 26. Augusta 2019, 06:29

čiže z pohľadu ceny podľa toho, čo píšeš to bude asi viac menej jedno, že kam.
dnes to chcem všetko obvolať aby som to ešte stihol dať do štvrtku dokopy, keď je ešte aj sviatok. minulý týždeň sa mi toho nakopilo, tak som to nestihol. tak cez poistku to dať nemôžem, nemám jak, keď nemám vinníka.
markusso nevedel som, lebo takéto veci sa mi našťastie doteraz vyhýbali, nemal som tú česť to riešiť v minulosti. :-D
Live my dream
 
Užívateľov profilový obrázok
Ventik
Príspevky: 116
Registrovaný: 16.3.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Utorok, 27. Augusta 2019, 08:33

si mohol skusit dobehnut toho vinnika, ked si videl kedy sa ti to stalo, aspon tak cez pzp by si to mohol dat
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Prasknute celne sklo

Utorok, 27. Augusta 2019, 16:19

Pre takyto pripad som si dal pripoistenie celneho skla k PZP v Union.
Pred Lafranconi isiel majster s vleckou, na jednom kolese na vlecke chybala zastierka, takze predpokladam, ze kamen odletel odtial. Vinnika som aj chytil nastastie, nanestastie mi dal iba telefonne cislo a mail do prace, auto bolo firemne a nemal pri sebe papiere od poistky. Nakoniec som nemal naladu na dotahovacky, tak som to skusil prehnat cez to moje pripoistenie.
Trvalo sice 2 tyzdne, kym som sa na infolinke dopatral k cloveku, ktory realne o pripoisteni ponukanom v Unione vedel :D 3 telefonaty, mail, a aj osobna navsteva pobocky predtym a nikto z tych ludi ani len netusil, ze Union ma pripoistenie k PZP :) celkom funny zaskolovanie personalu, ale dobre.
Uz mam aj obhliadku za sebou, tak som sa objednal rovno do Lexusu nech tam daju original sklo a snad bude pokoj (podla servisky som videl, ze uz sklo bolo parkrat menene, a takym stylom, ze tusim 3x po sebe s odstupom par tyzdnov - predpokladam, ze bolo zle zalepene, tak sa celkom tesim co z toho bude).
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
Ventik
Príspevky: 116
Registrovaný: 16.3.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Pondelok, 2. Septembra 2019, 12:55

takze si si trosku aj pobehal aby sa to dalo vyriesit co? nebyt teba tak mozno by o tom nemali tusaka do dnes :-D sranda je to v niektorych pripadoch, samozrejme vacsinou az s odstupom casu :-D snad ho budes mat dobre nalepene a nebude problem pri prvom dazdi napriklad ;-)
 
Užívateľov profilový obrázok
Markusso
Príspevky: 137
Registrovaný: 28.1.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Utorok, 3. Septembra 2019, 18:51

renzo toto akože sa ti stalo prvýkrát?
tak to zíram :-D
 
renzo
Príspevky: 26
Registrovaný: 21.5.2017
Auto: 530 e39
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Prasknute celne sklo

Streda, 4. Septembra 2019, 07:58

po prvé som to nezaregistroval kedy presne to bolo, že od koho to mohlo ísť a po druhé aj keby tak by som neletel po ňom.
veď by mi nemusel ani veriť, že to mám od neho. už je to v podstate jedno, keďže už som si to dal urobiť. aby som mohol bez problémov a bez starostí jazdiť. jo, dalo by sa to asi v takom prípade cez jeho pzpčku lenže naťahovať sa s niekým to ozaj na to nemám čas.
ale ešte, že bol Killo taký, že nemal problém, že uznal, že to je možné a dal ti kontakt. ale to je nevýhoda, že je to na dlhšie lakte :/
Live my dream
 
renzo
Príspevky: 26
Registrovaný: 21.5.2017
Auto: 530 e39
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Prasknute celne sklo

Streda, 4. Septembra 2019, 07:59

markusso prvý raz, keby som to už zažil, že už by som menil sklo, tak sa nebudem tu pýtať tieto veci ;-)
Live my dream
 
Užívateľov profilový obrázok
Markusso
Príspevky: 137
Registrovaný: 28.1.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Piatok, 6. Septembra 2019, 08:30

to mi došlo, len som bol trochu z toho prekvapený, lebo teda mne toto už skrížilo cestu niekoľkokrát, ale podstatnejšie je že to máš spravené, jak dlho ti trvala výmena?
 
renzo
Príspevky: 26
Registrovaný: 21.5.2017
Auto: 530 e39
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Prasknute celne sklo

Pondelok, 9. Septembra 2019, 08:11

čau. niečo cez dve hodiny to bolo, myslel som, že to bude aj na dlhšie ale nie, čiže pohoda.
tak mne nie začo som aj rád, ale tak to si nevyberieš kedy sa niečo také stane, ale už aspoň viem kde ako tieto veci riešiť keby náhodou ešte dačo sa udeje :-D cca do akej veľkosti sa sklá dajú opraviť??
Live my dream
 
Asaf
Príspevky: 54
Registrovaný: 29.1.2013
Kraj: Banskobystrický

Re: Prasknute celne sklo

Utorok, 10. Septembra 2019, 08:14

to nezalezi len od velkosti praskliny, ale aj od toho ako je daleko od okraja, respektive, ci je v jeho blizkosti ci nie, ja ked som bol v hornete, ked som mal prasknute sklo, tak mi to vysvetlili, ze ak by to bolo, ze do velkosti priblizne dvojeckovej mince a zaroven by to bolo viac jak 6 cm od okraja, tak by sa to opravit dalo, ale ked uz je vacsia alebo blizsie k okraju, tak sa to neda, vtedy to treba na komplet vymenit cele sklo
 
Užívateľov profilový obrázok
votas
Príspevky: 11
Registrovaný: 14.8.2017
Auto: E21
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Trenčianske Teplice

Re: Prasknute celne sklo

Utorok, 17. Septembra 2019, 10:38

kedysi som myslel, že aj hĺbka tej praskliny nejako má vplyv na totok, že či výmena či oprava, ale to napríklad vôbec neovplyvňuje
 
Asaf
Príspevky: 54
Registrovaný: 29.1.2013
Kraj: Banskobystrický

Re: Prasknute celne sklo

Štvrtok, 19. Septembra 2019, 10:23

to nie, to nie je podstatne, skor to co ja som pisal, aspon co viem ked som to vybavoval, tak som sa na to informoval a hento som sa dozvedel
 
renzo
Príspevky: 26
Registrovaný: 21.5.2017
Auto: 530 e39
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Prasknute celne sklo

Utorok, 24. Septembra 2019, 10:07

takže aj veľkosť samotnej praskliny rozhoduje a ešte aj to kde je.
sranda. myslel som si, že to nebude až také komplikované. už aspoň budem vedieť ak ma niečo podobné stretne do budúcna.
ešte uvažujem o nejakom pripoistní na to sklo, tí čo také čosi máte, koľko platíte?
Live my dream
 
viktor31
Príspevky: 255
Registrovaný: 1.12.2014
Kraj: Prešovský

Re: Prasknute celne sklo

Streda, 25. Septembra 2019, 08:35

Záleží aké poistenie máš, či si to dáš zvlášť alebo jak pripoistenie už k svojej poistke, tie ceny sú rôzne a ešte si treba zistiť, či sklo ti poistia, lebo nie každé sa dá :-D
 
renzo
Príspevky: 26
Registrovaný: 21.5.2017
Auto: 530 e39
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Prasknute celne sklo

Štvrtok, 3. Októbra 2019, 11:06

ty máš nejaké? musím pozrieť nejaké tie ponuky, že kde to jak vychádza, aké sú podmienky
Live my dream

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 34 neregistrovaných