... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12280
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: !!!! POZOR NA PM AUTODIELY P. MICHALEK bmwdiely.sk z PB

Piatok, 24. Decembra 2010, 12:03

airbone napísal:
ozval sa mi dalsi klubak ktoreho ojebali ohladne motora. Nebudem pisat kto to je, ak chce, napise tu o tom sam....


Treba ist na to ako si pisal, už ste dvaja,tak to bude zase o to dokázatelnejše.....
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
Duplo
Príspevky: 812
Registrovaný: 28.6.2009
Auto: 911 GT3 Clubsport
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Rovinka

Re: !!!! POZOR NA PM AUTODIELY P. MICHALEK bmwdiely.sk z PB

Piatok, 24. Decembra 2010, 15:45

Asi pred rokom som od tychto retardov z PB bral disky na 1kovy bavorak pre znameho. Dosli na uz spominanej rozheganej E39 kombi. Zjednal som ich este na mieste nakolko sa mi odtien diskov velmi nepozadaval.
V pneuservise sa mi moje prvotne tusenie potvrdilo, disky boli zvarane, zliepane, opravovane a nasledne lakovane. Na zimu znamemu postacili ale vizitka predajcov je jasna.
BMW 1M Coupe
BMW E53 4.8is
ex BMW F01 730d
ex BMW E30 318is
ex Mini Cooper S JCW
ex BMW 750i E65 LeMans Blau Individual
ex BMW 530d E61
ex BMW M3 E36
ex BMW M5 E39 LeMans Blau
ex BMW 325i E30
ex BMW Z3 coupe
ex Mini Cooper S
 
Užívateľov profilový obrázok
Peter540
Príspevky: 399
Registrovaný: 2.8.2008
Auto: E34 540i
Kraj: Trnavský
Bydlisko: trnava

Re: !!!! POZOR NA PM AUTODIELY P. MICHALEK bmwdiely.sk z PB

Piatok, 24. Decembra 2010, 16:07

ponozky povytahovane az pod kolena a plazove oblecenie stylu hawai

:lol: to bolo za 100 bodov ..
ja len nech sa problem stými cukrármi vyrieši čo najlepšiou cestou
BMW 540iA E34
BMW 525tds E34 ex
mazda 323 BG 1.7D ex
audi 80 1.8 ex
BMW 520i E34 ex
škoda forman ex
 
tonko
Príspevky: 8
Registrovaný: 31.8.2010
Auto: e39 530
Kraj: Trenčiansky

Re: !!!! POZOR NA PM AUTODIELY P. MICHALEK bmwdiely.sk z PB

Nedeľa, 26. Decembra 2010, 15:15

ahojte.som tiez s pb,a poznam to meno dost dobre...chvala bohu ze som nemal s nimi este docinenia.viem o nom,ze strasne rad vybavuje veci z PL a este radsej prerabal TOTAL buracky a predaval skoro ako nove...moj znamy s nimy robil...tak bacha na nich caute
 
M52008
Príspevky: 2
Registrovaný: 11.2.2011
Auto: BMW M5
Kraj: Bratislavský

Re: !!!! POZOR NA PM AUTODIELY P. MICHALEK bmwdiely.sk z PB

Piatok, 11. Februára 2011, 14:19

Neviem posúdiť, či tie veci, čo sa tú píšu sú naozaj pravdivé. Ja mam trochu inú skúsenosť a touto firmou. Kupoval som od nich motor cca pred rokom a dodali mi ho do 4 dní, doviezli a motor ide ako hodinky. Odvtedy som od nich bral 2x kolá a interiér, kamarát bral od nich prevodovku, ktorá sice nesedela, ale vymenili mu ju a doteraz žiaden problém. Pán Michálek, ktorého tu vykreslujete ako najväčšieho podvodníka so mnou jednal vždy fér a ešte mi vždy aj niečo spustil z ceny.
 
Užívateľov profilový obrázok
Jannci
Príspevky: 2335
Registrovaný: 17.6.2008
Auto: MB
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava

Re: !!!! POZOR NA PM AUTODIELY P. MICHALEK bmwdiely.sk z PB

Piatok, 11. Februára 2011, 14:30

M52008 napísal:
Neviem posúdiť, či tie veci, čo sa tú píšu sú naozaj pravdivé. Ja mam trochu inú skúsenosť a touto firmou. Kupoval som od nich motor cca pred rokom a dodali mi ho do 4 dní, doviezli a motor ide ako hodinky. Odvtedy som od nich bral 2x kolá a interiér, kamarát bral od nich prevodovku, ktorá sice nesedela, ale vymenili mu ju a doteraz žiaden problém. Pán Michálek, ktorého tu vykreslujete ako najväčšieho podvodníka so mnou jednal vždy fér a ešte mi vždy aj niečo spustil z ceny.


Myslim, ze na tom nic nezmenis, pretoze:
1. zle skusenosti tu pisu ludia, ktori su tu znami, pozname sa navzajom / teba nepoznam, verim viac ludom ktorych poznam
2. mas estelen prvy prispevok a hned tu. Mozno zhoda okolnosti, mozno nie. A mozno si aj ty z tej firmy, a chces ju tu len opeknit, a tento pribeh moze byt vymysleny...

A mozno tomu tak nieje
 
M52008
Príspevky: 2
Registrovaný: 11.2.2011
Auto: BMW M5
Kraj: Bratislavský

Re: !!!! POZOR NA PM AUTODIELY P. MICHALEK bmwdiely.sk z PB

Piatok, 11. Februára 2011, 15:00

Nie som z tej firmy, oni sú z PB ja som z BA, ale poznám pána Micháleka už viac ako rok, bral som od neho viacero vecí a vždy som mal iba pozitívnu skúsenosť a môj prvý príspevok je k tejto téme iba preto, že sa ma kamarát pýtal na ich firmu, ja som ich odporučil a on mi povedal, čo sa tu dočítal, tak som sa zaregistroval z toho dôvodu, aby som tu vyjadril svoj názor a napísal moju skúsenosť s nimi.
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12280
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: !!!! POZOR NA PM AUTODIELY P. MICHALEK bmwdiely.sk z PB

Sobota, 12. Februára 2011, 11:40

Si jeden z 20.....jedného neojebu a 19tych ojebu......kamarat si to išiel poriešit sám, a dali mu to čo mu nedodali,ale bolo to po viacerych telefonatoch a nič,tak potom osobne musel isť a zmontovat si čo potreboval,toto nieje jednanie...ak bude chciet tak sa vyjadrí aj sám.....
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
JozefSvob
Príspevky: 820
Registrovaný: 19.11.2010
Auto: E92
Kraj: Bratislavský

Re: !!!! POZOR NA PM AUTODIELY P. MICHALEK bmwdiely.sk z PB

Sobota, 12. Februára 2011, 16:58

SurrendeR napísal:
no poviem ti tak... strata je na tom cca 600e
za pravnika ze bude len pre teba robit das 400 e a viac a potom kazdu hodinu 50e ... oplati sa?



Sudne trovy, teda aj platenie pravnika sudu atd atd,plati ten kto prehral sud pokial viem.

Treba na nich podat trestne oznamenie,za skrytu vadu a nech ti nahradia skodu + odskodnia..mal by si byt 6mesiacov od kupy chraneny zakonom na skryte vady...co sa tyka aut.
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Autor témy
Príspevky: 6565
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: !!!! POZOR NA PM AUTODIELY P. MICHALEK bmwdiely.sk z PB

Piatok, 18. Februára 2011, 01:18

M52008 napísal:
Neviem posúdiť, či tie veci, čo sa tú píšu sú naozaj pravdivé. Ja mam trochu inú skúsenosť a touto firmou. Kupoval som od nich motor cca pred rokom a dodali mi ho do 4 dní, doviezli a motor ide ako hodinky. Odvtedy som od nich bral 2x kolá a interiér, kamarát bral od nich prevodovku, ktorá sice nesedela, ale vymenili mu ju a doteraz žiaden problém. Pán Michálek, ktorého tu vykreslujete ako najväčšieho podvodníka so mnou jednal vždy fér a ešte mi vždy aj niečo spustil z ceny.


Tak ty mi chces povedat ze si vymyslam a klamem???? Mas pravdu, vsetko som si rano vyfukol z nosa a len tak som napisal ze ma niekto ojebal o 570eur. A dalsi ludia tak isto. Ak je ten tvoj Michalek taky mesias co ti tolko pomaha a ty sa rozjimas nad tym aky je to dobry clovek a ze s nim nemas problem, tak pri vasom najblizsiom stretnuti sa ho opytaj preco ojebal tolko ludi co ti nato odpovie.
On o tejto teme vie, ak by sa chcel vyjadrit aky je to genialny obchodnik, napise tu aj sam. Alebo sa skus na neho opytat na prislusnej policii, ti ho tam uz velmi dobre poznaju.
Alebo zeby ty si bol on?
 
popi24
Príspevky: 48
Registrovaný: 10.4.2010
Auto: 320i cabrio E36
Kraj: Košický

Re: !!!! POZOR NA PM AUTODIELY P. MICHALEK bmwdiely.sk z PB

Pondelok, 21. Februára 2011, 09:01

toto človeka dokáže nasrať a divím sa že ste to nechali tak ved predsa na podvod iba podvodom. mám na mysli pár vecí ale sem to písať určite nebudem. a inak ponuku majú neskutočnú ja ked som si to pozeral hovorím si určite lopkári ale vidím že to on berie od polskych lopkárov :D a okrem toho na FB fotka :D:D:D musi byť ten Michalek silne drzý a musí mať teda riadnu odvahu keď po toľkých podvodoch ešte nechá vycapenú fotku na FB ako sa tam vyškiera :D
 
120dA
Príspevky: 13
Registrovaný: 11.1.2009
Auto: bmw 120dA
Kraj: Košický
Bydlisko: ke

Re: !!!! POZOR NA PM AUTODIELY P. MICHALEK bmwdiely.sk z PB

Piatok, 25. Februára 2011, 00:27

Jeho fotka to je nic,pozrite si aku babu ma ten hajzlik,radost sa pozerat :D
 
Užívateľov profilový obrázok
lionlion
Príspevky: 849
Registrovaný: 24.9.2009
Auto: E90 325d
Kraj: Košický
Bydlisko: Michalovce

Re: !!!! POZOR NA PM AUTODIELY P. MICHALEK bmwdiely.sk z PB

Piatok, 25. Februára 2011, 23:44

Tiez mam skusenost s touto firmou, brat potreboval 2x silenblok zadnej napravy e60 - ten velky co su 4 kusy.... Dva mesiace to trvalo a nakoniec sme sa na nich vysrali a objednali uz s bavarie lebo cas tlacil.

Klasika, telefonaty, ujistovali nas ze to odoslali a bla bla... a nakoniec uz ani nebrali telefony, nic (skusali sme aj z inych cisiel, ale hned ako vedeli kto vola zlozil bez slova)

Nastastie sme ziadnu ujmu nemali, jedine ten strateny cas s nimi. Dobre ze to nedoslo, lebo kto vie co by v tom baliku bolo, a dobierku by uz nikto nevratil.
 
Užívateľov profilový obrázok
dzaro2
Príspevky: 110
Registrovaný: 2.11.2007
Auto: BMW 525i BMW 320d
Kraj: Trenčiansky

Re: !!!! POZOR NA PM AUTODIELY P. MICHALEK bmwdiely.sk z PB

Nedeľa, 27. Februára 2011, 10:02

Caute, moje skúsenosti s touto firmou sú dosť podobne tým vašim, objednal som si u nich kompletný motor na E46 100kw/136k, jasna vec motor mame není vôbec žiadny problém, mal stat 1850€, hovorím si dobra cena nakoľko som volal po celom slovensku a takú cenu nemal nikto, doniesol som zálohu 300€ na potvrdenku o prijatí zálohy, čakal som asi týždeň kým motor dorazil rovno k mechanikovi no a v tej chvíli to prišlo, kukáme a kukáme do tej dodavky čo to priviezla no nič nevidíme len na palete nejaké smeti, v momente som sa rozčúlil volal som mu a vravím že ci to je môj motor, no a on nato ja neviem ja som ho ešte nevidel lebo hneď sme ho poslali ku vám ale ak to nieje on tak nám ho pošlite naspäť, smeti sa poslali naspäť, čakám ďalší týždeň keď prišiel druhy, našťastie už to bolo v poriadku, síce chýbali tam nejaké veci ako spojka, nejaké plasty a alternátor,inak všetko O.K. znova som im volal stiahol som ich o 350€ dole za tie veci čo chýbali ale stále som im nezaplatil, trval som na tom že zaplatím až keď bude motor v aute a bude vrčať tak ako ma, kým si nebudem istý že je naozaj dobrý, nemali stým vôbec žiadny problém, nakoniec som im doplatil asi až o mesiac. Auto doteraz ide

Moja skusenost z PM AUTODIELI.

a sete jedna vec na ktorú som zabudol, on osobne mi spomínal že tu ma nejaký nik len už si neviem na to sprosté meno spomenúť.
 
bigfoot_SVK
Príspevky: 19
Registrovaný: 5.11.2010
Auto: E65 730D
Kraj: Bratislavský

Re: !!!! POZOR NA PM AUTODIELY P. MICHALEK bmwdiely.sk z PB

Streda, 16. Marca 2011, 11:11

Skúsenosť

1 objednávka -všetko v pohode podla dohody 1450€
2 objednávka, nekompletná, chcel zálohu dopredu 700€ a ked to dovezu tak doplatok 2000€

veci neboli vo farbe ako slubil

chýbal zberný kržok pod volant a bezp.pásy - dodávka z palubkou a bagmi

Objednal som si kompletky dvere ale chyba sklo

Aspoň že som mu dal len časť peňazí a nevyplatil to všetko


Nezdvýhanie telefónu, a už ani druhého čísla, alebo ak náhodou zdvyhnu telefón tak detské výhovorky, alebo hned zlozi telefon.
Bratček sa tvári ze o ničom nevie, a vyhovára sa.

Začinajú mi tiecť nervy a asi ich pôjdem pozrieť, samozrejme adresa na stránke je totálna blbosť, ale viem v ktorom objekte v považskej sú a majú dielňu.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných