... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

Hry hram najma na:

PC
91 (42%)
X-BOX
43 (20%)
PlayStation
65 (30%)
WII
1 (0%)
ine
3 (1%)
nehram sa, je to <>ina
15 (7%)
 
Celkom hlasov: 218
bmwtt.sk
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 23. Júna 2021, 11:29

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 04:38, upravené celkom 5 krát.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 23. Júna 2021, 12:22

Vyzera ako niekto co by to povedal.. :D Inak ma napadlo pozriet ako su na tom poliaci, a grafiky su. Ceny rovnako na kkt. Ale hlavne co mi padlo do oka, tri prdele taziacich rigov s 3-6 RTX30 5-9000€. nA TAzeNie SA NEPoUZiVAju GPu AlE AsIcI. Jebat cele krypto.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 23. Júna 2021, 16:03

Tak macbook pojde (konecne) dopice, posledna kvapka bola ked vsetky USB peripherals (mys, klavesnica, headset, ethernet) uplne nahodne odpaja az na level ze realne nemozem pracovat s tym nahodnym lagom a odpajanim. Apple support ze PRAM a SMC reset, nepomaha, tak ze reimage, no no no thanks Obama, one time next time. Bez externeho monitora mozem robit tak 20% rychlostou a build-in klavesnica je tiez v kokote, ta si nahodne dava double press najme space ma oblubu dat 1-3 medzery podla toho ako sa mu chce. Uz sa len modlim ze mame nejaky stock Lenova, hoc mi daju ojebany ogeneny laptop s nechtami pod klavesnicou a genom na rame obrazovky aspon budem moct robit.
#vyladenySystem #hejter
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 23. Júna 2021, 16:20

Ked si nacal.. Tie Yoga slim 7 su gut?
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 23. Júna 2021, 16:23

aj keby neboli, on ti nepovie, lebo ju ma ;)
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 23. Júna 2021, 16:29

starynovy napísal:
Ked si nacal.. Tie Yoga slim 7 su gut?
Kupil som to zene a nestazuje si zatial. Vydrz na baterku OK, nefuka to priliz, nekuri priliz, nic sa nepojebalo. Ten 7nm ryzen proste fici dobre.

https://www.alza.sk/lenovo-yoga-slim-7- ... 44.htm?o=3 za 919Ecka s DPH dobry deal.
https://www.alza.sk/lenovo-yoga-slim-7- ... 32.htm?o=1 alebo toto Pro ale s tym skusenost nemam.

magbuk skusam vymenit za X1 Carbon, lebo takto robit to je ocistec dpc. Pripomina ako som raz trolloval kolegu tak ze som mu pripojil slim ovladac mysky do notebooku a priebezne cez den tou (jeho) druhou myskou hybal.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 23. Júna 2021, 16:43

Skor som pozeral presne to PRO kvoli vacsiemu lcd, no a samo ze rezen, intel je proste old tech uz. Tak ty daco zahundri bobor. :D Este je v hre nejaky zenbook tuším, podobna cenova relacia. Ale teda neviem ci je vlastne v hre. S amd ho ani nemaju.
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 23. Júna 2021, 16:48

Keby si mozem kupit firemny laptop kludne aj za vlastne a nemusim vyslovene pouzivat co mi firma da tak proste kupim presne hento Pro. Tie Lenova maju lepsie riesene chladenie ako Zenbooky. Na odhlahcenie tento vyborny utub kanal https://www.youtube.com/c/GasStationEncounters
Teraz ma Killo zas obvini ze som nejaky Lenovo dealer dpc :D Len nemozem riskovat ze ma tu bobor doxxne, aby som to vyvratil :D
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 23. Júna 2021, 17:08

keby som nebol byval chcel volajaku gpu, tiez by som asi zebral tie yoga pants, ale tak ja som to bral ako desktop replacement. Mam pocit, ze ten svoj legion 5 pro som posledny mesiac ani len nechytil do ruky mimo powerbuttonu, tak ako ho mam teraz postaveny je ten monitor na robotu prilis daleko takze je to media displej, lebo inak by som musel mat 200% scale zapnuty a to potom je uz ozaj jak lupa, ale displej je to paradny, aj ten zakladny 5600 ci kery to tam mam je paradny, mam to furt v tom tichom rezime, nefuci to, nehuci to, ide to jak gula, oba usb-c porty maju aj video out co ma tiez tesi, zatial jedine co sa mi na tom pojebalo je - a to nebude notbukom ale HP drivrami, ze sa zrazu dojebali drivre na tlaciaren a can't be arsed opravit to, tak vzdy ked nieco chcem tlacit tak tlacim z mogbuku alebo telefonu, lebo HP drivre su pica, ale 2012 laserovka s 900 stranami vytlacenymi na pvoodnom factory toneri, najlepsich 100 evri ake som kedy minul na periferie.
asi 3 dni kym som to setupoval a cakal na chybajuce kable som to pouzival ako samostatny laptop bez klavesnice a monitora, a zvykol by som si tiez, klavesnica dobra, snad len touchpad mohol byt lepsi ale to snad vsade.
ale stary ty si tiez nechcel volaco gejmink-capable? ci to ne pre seba?
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 23. Júna 2021, 17:40

Ja som stary, takze na gayming mam desktop a tak aj bude.. Teda keby zarabam 7500 mesacne, tak si viem kupit nodbuk, ktory vie oboje zejo.. Takze nic no. Mojej miesto "lacneho" HP za 430€. Lacneho v uvodzovkach lebo predtym mala taky plastacik od HP za 230 a ten bol lepsi. Pridana hodnota tohto shitu je len ta, ze creva niesu jeden naspajkovany plosak, mozes doplnit RAM alebo disk.. Co samozrejme ona nevyuziva. Proste lacnu chujovinu, stale cestuje, aby ti nebolo luto.. ale uz ju dozral tento stredne lacny chuj plastovy, ktory som lepil uz 3 krat aby drzal aspon pokope. Vetrak je zly od vybalenia z krabice, strkoce lozisko. No a nedavno som tu pisal, aby si bol phd v IT ked to chces rozchodit, tweakovat BIOS, instalovat tristopatsto kokotin.. zdanlivo mas vyhrane. Potom zistis, ze nie. Napr. co ten nodbuk robi po zavreti LCD je velka zahada na ktoru nik uz nepride, aspon som ale dokazal odstranit stav, ked ostal zapnuty v batohu a dokonca cosi robil.. vyberes chuja z batohu a telo ta popali doslova. No lol proste. Takze hovorim kupis si daco fajne uz. Vyhrady ku kovovym boli, tazke.. No ale vsak pozeram ze joga slim shady ma 1,3kg. Tak fuck me, hotovo.. Ma iba mobil a nodbuk, moze mat oboje normalne. Kedysi davno mala nejaku vlajkovu lod HP a to skutocne vazilo asi 7kg. :D
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 23. Júna 2021, 17:51

pablohablo napísal:
Keby si mozem kupit firemny laptop kludne aj za vlastne a nemusim vyslovene pouzivat co mi firma da tak proste kupim presne hento Pro. Tie Lenova maju lepsie riesene chladenie ako Zenbooky. Na odhlahcenie tento vyborny utub kanal https://www.youtube.com/c/GasStationEncounters
Teraz ma Killo zas obvini ze som nejaky Lenovo dealer dpc :D Len nemozem riskovat ze ma tu bobor doxxne, aby som to vyvratil :D
a vies mi vybavit nejake vsimne, ak ta pretlacim ku nam do firmy? odber tak 200ks na zaciatok, vies dodat bez cakacky?


bobor a co ten mogbuk tvoj? castejsie spominas to lenovo, ti pablo slubil benefity? Ja vcul klasicky spekulujem, ci i5 10gen alebo M1. Intelove 13tky uz pekne zlacnuju, 16/1TB za 1800, ak by som bral M1 tak by to s najvacsou pravdepodobnostou bola 8/512GB a tam ma stale strasi tych 8GB RAM. Ale rakusaci maju zase 200eur zlavu na tuto konfiguraciu do nedele, co tiez nie je uplne spatne.

Btw neviem ci sa to tu uz rozoberalo, ale uz sa na M1 cez Parallels da virtualizovat Windows for ARM a coskoro ma Win mat podporu x86 emulacie. Som celkom zvedavy, ci do konca roka zacnu vychadzat Win laptopy s arm cpu


starynovy a mogbuk air M1? lahke rychle a hlavne vyladene, mas po probleme. Alebo kukni Huawei Matebook 13, ale za rozumnu cenu som tu tusim tiez len za hranicami videl
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Streda, 23. Júna 2021, 18:19

mogbuk ide, neni o com, ssd I/O assault vyzera ze skoncil par tyzdnov dozadu ale neviem kauzalne korelovat, ci to bolo updatom od applu alebo tym, ze som vypil tie bufferingy seckych medii v browseri. Priemerne ho restartujem tak raz do tyzdna, vzdy predtym pozriem swap a je tam nakotene 300 - 700MB, zatial som ozaj nenarazil na problem s RAM, zahreje sa len ked dlhsie hram hearthstone ale aj to len vtedy, ked paralelne s tym napr. ,na pozadi sa prehrava nejaky netflix.
Nepredpokladam, ze sa niekedy este vratim k nejakemu "inzinieringu" ako sa tomu dnes moderne nadava, takze ked bude treba upgradnut tento air, tak kludne za rovnaky base model. Na cestovanie ideal, drmalo ma kupit ten ipad m1, ale s klavesnicou je to este tazsie ako macbook a nenasiel som si naozaj ziadny dovod preco to kupit.
Smutno usmevne je, ze zatial som nevidel este wintel laptop, ktory by mal rozumne pouzitelne mikrofony bez toho aby si 10 ludom na confcalle spravil echo chamber 4000. Ked som si uvedomil, ze nemusim jebat ziadne spunty ani blutut ani nic do magbuku a normalne lezat hore kokotom na gauci, mogbnuk na pupku a vypravat len tak hands-free bez toho aby ma nieco tlacilo na usoch, tak to bol happy day. Cokolvek co ma trvat dlhsie ako 15 minut na telefone som riesil povacsinou z magbuku posledny mesiac. Toto proste funguje.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Štvrtok, 24. Júna 2021, 13:40

Taky spokojny som bol, ze nasiel si nodbuk, vsetko je dobre. Bobor nepovedal, ze je to kokotina.. predostres. "ale nieje biely". Uz som hned vedel, ze to je v pici, lebo biele ficali tak v roku 2008. A presne tak aj je. Uplne nulovy vyber v tej farbe. Chvila presviedcania.. nie a nie. Musi byt biely. Fustracia ako ked sa bavis s antivaxerom. Ziadne rozumne argumenty, iba aby bol biely. Potom sa nasiel este nejaky ASUS Vivo, biely.. zachrana. Nie. Klavesnica je strieborna. No do pici.. Takze miesto naslapanej masiny s reznom, 2K 90Hz displejom budes mat picovinu s kokotskym i5, matnym skokotenym 1080p chujom a osratymi 8GB RAM za nie o moc menej. Wahmen. Jebem na to. Normalne som vo vyvrtke uz 5h z toho ale nespravis nic.

https://www.alza.sk/acer-swift-5-moonst ... 720694.htm
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Štvrtok, 24. Júna 2021, 13:52

tak som zvedavy kto skor kupi laptop, ci killo alias boli ma hlava z oled a musi byt 4ku3 alebo tuna autista ala laptop musi byt biely.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Gaming, PC, PS3, X360 - všetko čo k tomu patrí

Štvrtok, 24. Júna 2021, 13:55

kup jej makbuk a nalepku https://dbrand.com/macbook-skins bielu

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 12 neregistrovaných