... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Cosmo
Príspevky: 1301
Registrovaný: 9.12.2008
Auto: E53
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Trenčín

Re: Rychla rada BMW 735 e32

Utorok, 26. Januára 2010, 23:47

A k cene dielov si prirátaj ešte prácu, veľa vecí si vie človek spraviť sám, ale ešte viac nie!

Tá E32 v Blave je velice luxusná :arrow:
 
Užívateľov profilový obrázok
F!z:k
Príspevky: 763
Registrovaný: 9.6.2008
Auto: E36, E32
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Rychla rada BMW 735 e32

Nedeľa, 31. Januára 2010, 20:03

Tu sedmu s tym turbonasavanim som uz videl aj 2 krat na inzerate.. cez 300 ma isto, ale priznam sa aj ja som ju zvazoval kedze chcem E32 735i kupit :D

S.I.D napísal:
,,,je to jak zo zenou,,,je skareda,nikomu sa nepaci,,,je to laska :D,,,


Pravda.. ja som kupil pred pol rokom 535i E34, staru hnilu polonefunkcnu triapúlu co mala ist do srotu, kto videl death race tak si ju moze zivo predstavit :D no bola parada pozerat sa na tvare vodicov aut ktore ta bestia nechavala za sebou :) srdce vsak tuzi po E32 tak sa teraz snazim ju predat.. :)
Preco je havran ako pisaci stol?
Obrázok
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
F!z:k
Príspevky: 763
Registrovaný: 9.6.2008
Auto: E36, E32
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Rychla rada BMW 735 e32

Streda, 10. Februára 2010, 17:42

S.I.D napísal:
Zdravim,,, ja som tu raz pisal ohladne kupi BMW 525TDs e39,,,lenze nenasiel som vhodne bawo tak som to vzdal a kupil Zachovali Fiat Marea weekend 1.9JTD,,,z auto som spokojny lenze minuli tyzden,ked som cakal na prechode okolo mna preletela 735-ka radu e 32,,,bola skareda,skarede nasavanie na kapote hrozne vyzerajuca z vonku ale ten zvuk nabruseneho motora ma dostal,tak som okamzite supol mareu na internet a dnes sa predava a ja som cely vykend hladal vytuzenu e 32,,,a zhodou nahod ta co okolo mna isla je na predaj za smiesnych 1000eur,,,tak som si povedal ze ju kupim,,,bol by som rad za nejaky vas postrech ohladom tejto kupi,,,do auta radsej preinvestujem lebo neni na tom tak zle len je zanedbana,,,je to BMW 735i e32 r.v1988,,,ma ABS,okna v ele. a podobne hracky,manovu prevodovku manual a nejaku hardyspojku nevem co to je :D ,,,do auta postupom casu zainvestujem,urcite novy lak kola atd atd...,tak co vy na to???



nazdar, nekupil si ju nahodou? :D uz ta sedma nie je na inzerate
Preco je havran ako pisaci stol?
Obrázok
Obrázok

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných