... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

obchodna sekcia
 
napst3r
Príspevky: 60
Registrovaný: 7.9.2011
Kraj: Bratislavský

Re: bmw e34 524td

Piatok, 1. Júna 2012, 11:49

no pozri, ako vravim, auto potrebujem na rok mozno rok a pol... ak by som kupil nejakeho neznameho diesla tak nech usetrim na palive 1000 eur... ktovie kolko by ma vysli investicie do oprav... takto mam sice auto pazravejsie, ale je od znameho a nemusim sa starat ci mi ide/nejde turbo klepe/nekleme podvozok, ci to brzdi atd... sak ked sa mi nebude lubit posuniem dalej, a dalsia vec je ze diesel moc nemusim :-/
 
Užívateľov profilový obrázok
Milosss
Príspevky: 2235
Registrovaný: 30.6.2009
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: PN - BA

Re: bmw e34 524td

Piatok, 1. Júna 2012, 11:53

Načo by si kupoval ďalší diesel, keď si mal 307mu. Proste chceš benzín a si ochotný to do toho naliať peniaze, ja to chápem, každý má vlastné priority, máme tu demokraciu takže je to tvoja slobodná voľba.
Nur Original ist Legal.
 
hessy

Re: bmw e34 524td

Piatok, 1. Júna 2012, 11:56

njn ja som teraz kupil 524td na behanie a oproti mojej 523i to zase az taky brutalne velky rozdiel v spotrebe nieje mozno 2-3L co je pri mojom najzde bezpredmetne :D ale zase auto je zdrave zo Svajcu ... Sam musis vediet co chces ja by som e34 mohol mat aj 10 nikdy by ma to auto neomrzelo je to moja srdcovka takze treba si len uvedomit co od toho auta cakas potrebujes. Pokial bude benzin v dobrom stave nevidim ziadne dovody na nejake nutne investicie maximalne olej, sviecky, inducky lubia odchadzat, vahy vzduchu. Pokial je auto fakt v dobrom stave tak by som do toho isiel aj ked to bude 12ventil
 
napst3r
Príspevky: 60
Registrovaný: 7.9.2011
Kraj: Bratislavský

Re: bmw e34 524td

Piatok, 1. Júna 2012, 22:28

na pohlad to nieje nic moc ani exterier ani interier, sedacky su v strasnom stave - ale tak to sa da vymenit za par eur...
hlavne ze vsetko funguje a co nefunguje, to mi spravi a fungovat bude...

motor je OK podvozok meneny vsetko nove, ako vravim, mrzi ma ten 12ventil, viac zere, mensi vykon...

za kolko sa da zohnat ten 24v VANOS? len tak zo srandy som ratal a ak budem optimista a zralo by to o 1,5l/100km menej tak pri 20 000km sa vrati 500 eurova investicia a mozno aj nasledny predaj by bol jednoduchsi s tymto motorom.. ci uz moc vymyslam? :D

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Milosss a 35 neregistrovaných