... všetko o BMW ...

Moderátori: MT-SPEEDY, vilo

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
mmracing.sk
 
Cypo
Autor témy
Príspevky: 75
Registrovaný: 5.8.2007
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Martin Cyprian - Automotive photography

Nedeľa, 11. Marca 2012, 12:57

Zdravim Vas, konecne som tu zas naspet, kedysi som sa Vam tu predstavil ako niekto kto sa venuje Virtual tuningu, no uz dlhsiu dobu sa venujem foteniu a preto sa chcem podelit o niektore moje fotecky, hlavne teda o tie BMW positive :)
moje fotky z portfolia ci uz pre TOB BMW Trencin alebo seba :) mozte sa kochat :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
BMW F30 exclusive premiere
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Vcera fotene BMW E46 Touring 330xD , cca 300 HP and 600Nm :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
a ak ste vydrzali kukat az do konca, viac mojich veci najdete na
http://www.facebook.com/cypo.photographer
 
Užívateľov profilový obrázok
spec
Príspevky: 627
Registrovaný: 8.10.2007
Auto: E39 540i 6speed
Kraj: Žilinský

Re: Martin Cyprian - Automotive photography

Utorok, 20. Marca 2012, 22:01

Velmi pekne fotky Cypo,inac tiez som sa dakedy pokusal robit VT Beastie,Dante,Pointer to boli casy heh aj teba si pamatam. :D
 
Cypo
Autor témy
Príspevky: 75
Registrovaný: 5.8.2007
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Martin Cyprian - Automotive photography

Piatok, 23. Marca 2012, 13:26

spec napísal:
Velmi pekne fotky Cypo,inac tiez som sa dakedy pokusal robit VT Beastie,Dante,Pointer to boli casy heh aj teba si pamatam. :D

Ak si ty ten Spec, akeho si pamatam, tak si mi bol vzorom :) pamatam si tvoje Aveo :) s dverami nahor tusim :)
 
germancars
Príspevky: 614
Registrovaný: 28.9.2011
Kraj: Bratislavský

Re: Martin Cyprian - Automotive photography

Streda, 28. Marca 2012, 07:17

Cypo napísal:
moje fotky z portfolia ci uz pre TOB BMW Trencin alebo seba :) mozte sa kochat :)



ak fotis mesiac tak je to pekne, ale k profesionalnemu foteniu to ma este velmi velmi daleko..zatial sa mas co ucit :smile: mne tie fotky pridu ako od nadsenca amatera ktoremu este nikto nepovedal ze to nevie..sorry

Obrázok
jedine tato fotka splna ake take kriteria kvality (aj to by sa dala spravit omnoho krajsie)a ma myslienku ostatne rovno do kosa
 
Užívateľov profilový obrázok
spec
Príspevky: 627
Registrovaný: 8.10.2007
Auto: E39 540i 6speed
Kraj: Žilinský

Re: Martin Cyprian - Automotive photography

Streda, 28. Marca 2012, 08:51

German:No napis nam ake kvality musia splnat fotky podla tvojich poziadaviek!Rozhodne by som tuto seriu nenazval amaterskymi fotkami a to uz vobec nehovorim o tych ktore som pozeral na FB, GTR a Maserati MC =P~
 
germancars
Príspevky: 614
Registrovaný: 28.9.2011
Kraj: Bratislavský

Re: Martin Cyprian - Automotive photography

Streda, 28. Marca 2012, 10:39

http://www.m3post.com/forums/showthread.php?t=644946

napriklad si porovnaj tieto fotky..takto foti profesional, kvalitne svetlo, ziadne zbytocne odlesky ani rusive elementy, kvalitny fotak, prostredie na jedna s hviezdou...

tie fotky hore no nevedel som na co sa mam pozerat - vsetko sa neprirodzene leskne, osvetlenie ani nevravim cele zle.. niektore upravy su nasilu, neprirodzene obrezane a proste ma z toho boleli oci po par minutach..

na tej fotke s X5, biela 320d vidno fotografa atd :smile: neviem si predstavit ze by som si za toto vypytal peniaze
 
Cypo
Autor témy
Príspevky: 75
Registrovaný: 5.8.2007
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Martin Cyprian - Automotive photography

Streda, 28. Marca 2012, 16:36

je rozdiel fotit s dobrou technikou a fotit za zlych podmienoch s tym pomaly najlacnejsim co existuje :) ale ako som si zvykol aj inde, kritizovat vie kazdy :) dakujem za tvoj nazor :) beriem ho do uvahy :)
 
Užívateľov profilový obrázok
Miro Kovačik
Príspevky: 1265
Registrovaný: 11.5.2010
Auto: červené
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Železná breznica

Re: Martin Cyprian - Automotive photography

Štvrtok, 29. Marca 2012, 07:47

Ja si rád pozriem tvoje foto, tak čakám na dalšie :wink:
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Martin Cyprian - Automotive photography

Štvrtok, 29. Marca 2012, 08:08

Cypo napísal:
ale ako som si zvykol aj inde, kritizovat vie kazdy :)

Tak ako človek nemusí byť šéfkuchár aby vedel posúdiť či mu chutí jedlo, ani nemusí byť automechanik aby vedel povedať či mu v servise neodflákli robotu tak ani nemusí byť super fotograf aby vedel povedať či sa mu fotka páči alebo nepáči.

A mimochodom tie odlesky na niektorých fotkách to je fakt tragédia. Keď nič iné, si mohol skúsiť aspoň polarizačný filter či trochu nepomôže.
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
WooDoo
Príspevky: 546
Registrovaný: 5.3.2008
Auto: BMW e34 535iA
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Zvolen

Re: Martin Cyprian - Automotive photography

Štvrtok, 29. Marca 2012, 12:06

Ja suhlasím s germancars. Sú to fotky, ktoré ma ničím nenadchli. Také fádne, nemajú hlbší význam. Veľa z nich, by som sem ani nedával. Niektoré fotky pôsobia doslova rušivo. Ak si už chcel záber na líniu auta, tak ani to ti nevyšlo. Človek umelec, musí znášať kritiku, tá ho mnoho krát posunie ďalej. Takéto niečo vie nafotiť každý, nieje tam nič také, čo by tú fotku robilo výnimočnou. Hold tomu, že si sa na to dal držím palce.
BMW e36, M3 1/43///BMW e36, 320i ...ex///BMW e34, 535iA...príbeh|in time|
 
Cypo
Autor témy
Príspevky: 75
Registrovaný: 5.8.2007
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Martin Cyprian - Automotive photography

Štvrtok, 29. Marca 2012, 15:58

Su to fotky len Baworov, kedze nic lepsie nebolo po ruke pre Vaas, inak mam fotky inych aut,
PS: BMW Club dostaaal svojemu hodnoteniu :) Veej veeej
 
323/525
Príspevky: 196
Registrovaný: 26.10.2009
Auto: 525tds, Alpina B10
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Martin Cyprian - Automotive photography

Nedeľa, 1. Apríla 2012, 14:42

Cypo, nedaj sa odradit "profesionalnymi kritikmi"...
Vybral si sa svojou cestou, tak pokracuj. Vobec to nie je take zle ako pisu experti BMW klubu.
Som nevedel, ze tu mame tolko foto "profikov"...
Prijemne prekvapenie pre mna !
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Martin Cyprian - Automotive photography

Nedeľa, 1. Apríla 2012, 14:47

323/525 napísal:
Som nevedel, ze tu mame tolko foto "profikov"...

Ja sa tak trochu venujem aj fotografovaniu a tiež ma prekvapuje koľko je po všelijakých slovenských fotoserveroch profíkov. Každý si na svoje fotky dáva nejaké logá a podpisy typu Jožko Mrkvička photography, a hrajú sa na profíkov. Akurát, že kvalita práce má od profíkov ďaleko. No nič, hlavne že majú "profesionálny podpis" na fotkách.
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
Cypo
Autor témy
Príspevky: 75
Registrovaný: 5.8.2007
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Martin Cyprian - Automotive photography

Streda, 4. Apríla 2012, 11:41

mexican napísal:
Ja sa tak trochu venujem aj fotografovaniu a tiež ma prekvapuje koľko je po všelijakých slovenských fotoserveroch profíkov. Každý si na svoje fotky dáva nejaké logá a podpisy typu Jožko Mrkvička photography, a hrajú sa na profíkov. Akurát, že kvalita práce má od profíkov ďaleko. No nič, hlavne že majú "profesionálny podpis" na fotkách.

no pod pod, ukaz co je v tebe
 
Užívateľov profilový obrázok
Miro Kovačik
Príspevky: 1265
Registrovaný: 11.5.2010
Auto: červené
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Železná breznica

Re: Martin Cyprian - Automotive photography

Streda, 4. Apríla 2012, 19:56

Rád si pozriem fotky aj od kritikov zo svojej produkcie pre umelecký zážitok.
Málo kto sem pridá foto z vlastného fotenia ,keby viacerí sem prispievali, čo sa tomu venujú, aspoň by bolo čo pozerať
Cypo prispievaj ďalej , je tu zopár ľudí čo si ich pozrú
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 32 neregistrovaných